bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi un kļūdas
8
1
topic
JB ,main nomaiņa
SINCAS_MONSTRS
Jauniņais
1999 atbildes forumā
Online: 74d 14h 25m
Redzēts 2022. gada 17. maijā, 15:17
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 03. maijā, 13:41

Labdien

Sakarā ar to ,ka jb teorētiski nav maina,visu dara kiwi, varētu domāt par maina likvidēšanu.
jēga no viņa - nav!

Likvidēt pokeru.sakarā ar to ,ka daži ir uzhakojuši pokeru - arī jēga nav jo 100k dienā tik no pokera pelnīt ,, var tam uztaisīt atsevišķu serveri ,un tur mērīties ar krāniem


Resets ,jo servaks ir kļuvis aktīvs un tagad  jaunajiem nav interesanti ,jo pateicoties pokeram dažš labs ir sakrājis daudz vairāk ,kā citi un parējie vnk piedalās.


jauku dienu 

Pēdējo reizi rediģēja SINCAS_MONSTRS, 2020. gada 03. maijā, 14:05.
knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 19m
Redzēts 24. aprīlī, 13:50
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 03. maijā, 13:45
0
post

Es piekrītu par cenu balansēšana iekš pokera lai nedod tik daudz bet likvidēt nav jēgas. Jo citādi nav ko darīt ka tik lieki fragot iekš jb.

Kāds nahren resets galīgi pret. Tikko nesen ir bijis viņš un nav jēgas taisīt pēc diviem menesiem. Šeit 100% ANTI

Nu par JB main es mazliet piekrītu bet pagaidām neredzu kandidātus labus uz jb main. Jo man pašam jāgaida mains lai dod naudu konkursiem vai saskaņot ir ļoti grūti jo nevar viņu dabūt roka

Pēdējo reizi rediģēja knejvs, 2020. gada 03. maijā, 13:47.


SINCAS_MONSTRS
Jauniņais
1999 atbildes forumā
Online: 74d 14h 25m
Redzēts 2022. gada 17. maijā, 15:17
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 03. maijā, 13:46
0
post

Labi suds ar resetu,bet pokers galigi sadirš visu pasākumu un main neesamiba arī

Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12161 atbildes forumā
Online: 455d 3h 10m
Redzēts pirms 1 stundas
Pievienots, 2020. gada 03. maijā, 13:56
0
post

Likvidējot pokeri/ samazinot cenas, uzreiz būtu jāmaina upgreidu cenas , kā rezultātā būtu negodīgi pret bandām.

Main, main's jau tiek meklēts jauns, bet kick JailBreak serverī nav neviena normāla kandidāta, kuram varētu uzticēt serveri, admini, kuri tur ir, nederēs, vecos main'us atpakaļ nevajag. Ja tu domā, ka kiwi varētu būt mains, maz ticams, ka viņš piekristu, jo viņš jau ņemas gar TTT kā mains, diez vai viņš gribētu ņemties gar diviem serveriem un katru dienu uzklausīt kaut kādu smsņiku ar savām problēmām.

Resets noteikti nebūs, kad serveris "atdzīvojās", tad arī bija resets, pagaidām var iztikt bez.

Anyways, tā kā lodžiks cenšas mistiski pazust no kick, tad vienkārši labāk ir pagaidām iztikt bez main tajā serverī. Ir cilvēki, kuri vēlas vadīt konkursus, tiem var iedot konkursu pieejas un pārējās balvas var saskaņot ar chemiju/kk.

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

SINCAS_MONSTRS
Jauniņais
1999 atbildes forumā
Online: 74d 14h 25m
Redzēts 2022. gada 17. maijā, 15:17
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 03. maijā, 14:00
0
post

visu Tu pareizi pateici ,izņemot to ,ka tas nav pokera serveris

""Likvidējot pokeri/ samazinot cenas, uzreiz būtu jāmaina upgreidu cenas ,""

no pokera uzvāras tikai tie ,kas māk uztaisit huiņu ka 5 sekundēs var 20 partijas izspēlēt

Pēdējo reizi rediģēja SINCAS_MONSTRS, 2020. gada 03. maijā, 14:00.
Tessa&Hardin
Skatās sākumlapu
Papucītis
★ Dievs ★
Jan4a
12828 atbildes forumā
Online: 264d 21h 40m
Redzēts pirms 14 minūtēm
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 03. maijā, 14:46
3
post

1. Par JB Main nomaiņu.

Uzskatu, ka vajag likvidēt esošo JB Main lodžiku, jo no viņa nav nekāda jēga. Neaktīvāks par neaktīvu. Uzreiz domās, ko vajadzētu viņa vietā ielikt - pagaidām neredzu nevienu labu kandidātu. Līdz ar to atņemt lodžikam JB Main un atstāt serveri bez Main, kamēr atradīs jaunu Mainu. 
* Par Kiwi - diez vai, ka viņš gribēs būt Mains. Jāsāk jau ar to, ka viņš ir Mains jau citā serverī un viņa aktivitāte JB serverī nav tā labākā, lai iegūtu šo statusu.
* Par Vaaveriiti - agrāk gribēju redzēt viņu šajā Main statusā, bet līdz ko viņš sastrādāja blēņas forumā un vēl nesen serverī kā sms admins nesodīja pārkāpēju, tad neredzu tālāk pat apsvērt domu par viņu. (Jā jā sms adminiem nav pienākums, tad ja negribi palīdzēt serverim, tad nepalīdzi un vari aizmirst par JB Main'u.)

2. Likvidēt pokeri pilnībā.

Pokeris iekš JB servera jau ir diez gan ilgu laiciņu un agrāk tas bija forša un noderīga štelle. Tagad kā ieeju serverī, sajūta, ka daudzi ir ''uzhakojuši'' to pokeri un pelna tik daudz naudas, ka var gandrīz dienas laikā jau upgreidot pusi iespējamo upgreidu. Un ja vēl Tev ir VIPS......
Šeit es neredzu arī nekādu saistību samazināt cenas, jo tad vairs nebūs tā jēga. Labāk ir likvidēt to pokeri, ilgāks laiks, lai iegūtu JB naudu, kurš prasīs ilgāk upgreidus un ilgāk nevajadzēs taisīt serverim resetu.

3. Serveru resets.

Nesen jau bija resets. Pagaidām vēl nevajag resetu. Resetu vajadzētu, kad būs jau lielākai daļai MAX upgreidi vai kad atkārtoti JB būs tuvu izmiruma fāzei.

4. Papildus fīčas.

Tā kā serverī ir max 2 vietas bandā, es gribētu redzēt vēl 1 brīvu vietiņu bandā, lai būtu max 3 cilvēki bandā. Tas būtu maksimālais, ko varētu ieviest un, kas daudziem arī patīk, cik nu padzirdēju serverī. 
Otra lieta, daudzi saka, ka viņiem ir pietiekoši cīgas un, ka cīgas baigi ātri dodas. Tad vienīgais risinājums varētu, ka uzlikt bandās lielāku cīgu apjomu, ko iemaksāt, lai interesantāk. Jā/Nē?

5. Kopsavilkums.

Idejiski varētu pokeri likvidēt jau ar nākamā jb reseta nomaiņu, lai tad tagad var visi izdauzīties serverī pirms nav bijis resets. Ja ievilksies ar JB Main jmeklējumiem (~2 mēneši), tad arī ar jaunā JB Main'a atrašanu to visu var darīt vienlaicīgi. Tas īsumā arī viss.
Ps - vēl ko gribēju piebilst, ka esmu atsijājis dažas mapes, kurās izteikti nav ko darīt, kuras vajadzētu izņemt, jo serverī uz doto brīdi ir 72 mapes. Domāju, ka izņemot 5-7 mapēm tas baigi neiegrauzīs.

SINCAS_MONSTRS
Jauniņais
1999 atbildes forumā
Online: 74d 14h 25m
Redzēts 2022. gada 17. maijā, 15:17
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 03. maijā, 14:50
0
post

principa RahX pateica visu manu domu ,tikai skarīgāk

plus mapes ir tik tizlas,nevar būt ka jb_snow ielikt ir tāds kosmoss ka 3 gados to nevar izdarīt?!
tas ir psc vnk

un mapes kuras listā nav ir daudz foršakas nekā tās kuras mēs spelējam

Amors
V.I.P.
Lietotājs
Svaigonis
312 atbildes forumā
Online: 171d 17h 49m
Redzēts Vakar, 23:59
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 03. maijā, 15:22
2
post

Par pokeri raud tikai tie, kas nemāk spēlēt, nevar tur neko uzhakot :D galīgi nav tā, ka var ļoti ātri visu uzlabot bandai esmu ļoti daudz to pokeri spēlējis un esmu pro viņā un ar vipu man netuvu nav pat puse no uzlabojumiem uzlaboti, pokerā var ļoti viegli padirst naudu, reizēm noveicās, bet tas ir reti, ka ļoti daudz paceļ.

Un vispār pokers jau tika padarīts 4x grūtāks, agrāk ja izkrita pat tik zemas kārtis, kā divi jacki tu dabuji naudu atpakaļ ko ieliec tagad vajag vismaz divus kingus un arī likme ir nevis 1k vipam, bet 500, tas viss pokeri jau ir padarījis daudz daudz grūtāku, nav vairs tie laiki kad varēja visu tā uzlabot bandai tik ātri ar to un sēdēt ar 2 milioniem uz rokas....

Jūs jau servera chatā redzet kā tikai vinnē, bet zaudējumus neredz un 1 pokera partiju izspēlēt var (un es nepārspīlēju), kādās 2 līdz 4 sekundēs līdz ar to nauda tiek zaudēta ļoti ātri.

Arī jāņem vērā, ja tev izkrīt tur $1500 tu dabū tikai $1000, jo $500 bija tava nauda (šis ir piemēras ar vipu), tātad principā, kādas 2x vai vairāk zaudē pokerī un esi mīnusā un zaudēt ir viegli, kā jau augstāk teica, kā ir padarīts uzvarēšanu daudz grūtāku.

Rahh un nav tā, ka vips īpaši ko maina pokerim, likme lielāka un lielāks laimests, bet zaudējums arī lielāks, ja neizkrīt līdz ar to laimestu pazaudē vienlīdz ātri, kā bez vip.

Jums varbūt tā liekas, ka tur baigi krīt, jo cilvēkiem patīk fleksot vinestus, bet uzspēlējiet paši tur pat nav ko mācēt spēlēt tas ir easy.

 

Resetu nevajag, JB bija ilgi tukšs un brīnumainā kārtā atdzīvojās, nesen jau bija resets un agrāk vispār resetus taisija ļoti reti gads vai ilgāk pagāja.

A katru reizi serveris kad sāk tukšs palikt domā o resetosm, atgriezīsies tauta, realitātē visiem ir zb kačā bandu nezcik ilgi (un jā ir cilvēki, kas varbūt jau uzkačājuši visu normāli) un tad resetojas, cilvēkiem apnīk spēlēt, jo tu ieguldi, lai tajā un tad vienkārši reseto, kāda jēga? Domāju ir pat foršāk, ka ir uzkačāts daudz, kas un tad var tur grūstīties normāli kādu gr iegrūd ir smieklīgi.

 

 

malbaro
Lietotājs
Skillārs*
1105 atbildes forumā
Online: 56d 10h 8m
Redzēts 14. martā, 22:34
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 03. maijā, 16:51
2
post

+ magoni(Magonītis`) par main, bijis labs admins, un uzraugs jb tikai saku savas domas, mošk kādam viņš nepatīk, bet mainu viņam var uzticēt.

Pēdējo reizi rediģēja malbaro, 2020. gada 03. maijā, 16:52.

MAIZE.
Jauniņais
☆☆☆
200 atbildes forumā
Online: 48d 6h 49m
Redzēts 25. februārī, 20:34
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 03. maijā, 16:55
0
post

es arī par magoni.

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 19m
Redzēts 24. aprīlī, 13:50
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 03. maijā, 16:55
1
post

Par daudz raud. Pret 


radžiņš
Lietotājs
Chugunovs
raģiks
211 atbildes forumā
Online: 14d 5h 43m
Redzēts 2022. gada 02. aprīlī, 19:58
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 03. maijā, 16:57
1
post

MAGONI PAR MAIN

 

tu esi tītars

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 8h 2m
Redzēts 24. aprīlī, 21:13
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 03. maijā, 17:23
0
post

nevajag rr tagad, varbūt pēc 1.5 mēneša, skatoties kas notiks;

ja, logic ir diezgan neaktīvs, bet arī nav citu main kandidātu, ir kompromiss;

nezinu kāpēc galvo par magoni visi, cilvēkam vēl jāpiestrādā pie savas attieksmes un uzvedības, bet ir progress uz labo pusi;

 

iznemt daudzas nevajadzigas, prosta boring mapes:

jail_bend_sizo - sīka un pilnīgi nekā nav;

jb_desperados - diezgan bugaina;

etc.

 

pokers ir miskaste, kurai nebūtu jābūt. ja to izņem, nevajag mainīt cenas gang upgrade, bet palielināt biežumu, kurā rādās matemātika - tas palielinātu aktivitāti un sacensību serverī; pokers kalpo tikai ļoti sīkai specifiskai daļai spēlētāju, kuri tajā droto, kā arī tas bieži noved pie tā, ka viņi nepilda misijas attiecīgās fun dienās, vai arī vienkārši sēž un kačā konkursus;

 

Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2020. gada 03. maijā, 17:28
2
post

Maina likvidēšanu? ko tas mainīs? Cilvēki būs tik pat, jo kāda atšķirība, vai mains ir aktīvs vai nav? citi cilvēki neredz, tikai JŪS, jums tas kaitina? pierodiet, ne vienmer serverī būs ''MAINS'' kurš tur uzturēs kārtību...Tāpēc ir domāti admini, kuri laikam arī nedara savu darbu, ja jau šāds topiks ir tapis...

Tātad aptuveni manas domas, kas notiks, ja tiks likvidēts mains.

1.Nebūs vairs tik daudz konkursi, jo lodžiks pašlaik ir vienīgais, kas viņus organizēja ar kādu adminu.

2.Adminus vispār nekontrolēs neviens, tikai banteams un čemijs(Iespējams jau pat tagad tā ir :D)

3.Admini sāks izdomāt savus noteikumus, kas ir diezgan smieklīgi, bet tā 100% notiks...

4.GALU GALĀ NEKAS, jo cits kandidāts NAV, aktivitāte sāks zust aizvien ātrāk un ātrāk.

Ko vēl jūs te minējāt? AA Pokers...

Stulbi neesat? Pokers tika nerfots 3x, pašlaik tā jau tu vari maksimums nopelnīt 10k dienā ar viņu sēžot nonstop, ja ne bišķ vairāk, NEPIETIEK?

Tas, ka redzat, ka kāds paceļ naudu, nenozīmē, ka viņš uzvar, jo zaudes NERĀDA, skaudība? vai velreiz skaudība? Āksti...

Resets tak tikko bija, ko vēl par to gruzaties :D....

Nepiekrītu par fīčām, tieši par to, ka palielina vietas, ja jau visi tā gribēja samazināt uz 1....NEPIETIEK AR 2???, bet piekrītu, par cīgām, vajadzētu palielināt to koificientu, ja jau tik daudz tās cīgas(Ieteikums samazināt arī shopā daudzumu uz cīgām, ja jau naudu samazinājāt).

 

SINCHAS MONSTR hmm???, JB SNOW, karte 3 gadu laikā ir mēģināta likt 4x? 1x nobruka pat visa jb sistēma, čakarējoties ar to karti, āksts tu esi....Tev saka, karte neiet, tad neiet, aizveries vienreiz ar to....

Nesaprotu, kas jums kaiš, netiekat bez maina galā?Spēlējat tak, citu neko nevar pievienot, jo ČEMIJAM NAV LAIKA....ja palielinās konkursus, visi čīkstēs par restartu, ja rīkos par maz, čīkstēsiet, ka nerīko, KAD JUMS BŪS LABI?

Zalkt!S
Jauniņais
Likumsargs
Njam
74 atbildes forumā
Online: 13d 6h 50m
Redzēts 2023. gada 11. aprīlī, 02:03
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 03. maijā, 17:40
0
post

Kr4 ja reiz es tik populārs esmu tad arī izteikšos. :>

Maina problēma serverī ir acīmredzama, taču ja tā arī ir ka lodžiks vnk pamazām speciāli attālinās no kicka un nespēlē, es viņu saprotu. 

Nesaprotu jēgu nedz no bandām, ne arī no pokera. Jb kā tāds jau ir mods ar daudzām fīčām utt. Interesantāk tomēr ir ja priekšrocības ir nevis tiem kas droto to serveri un uzkačā sev tos uzlabojumus bet ka var ienākt serverī reāli skillāri un samest visiem. Kā tas pokers strādā es nesaprotu bet nu nepatīk man viņš. Nezinu kā par viņu izteikties bet nevajag viņu.

Kandidātu serverī mainam nav, tas ir acīm redzami, un pat ja man par mainu piedāvātu iet kas tā paļubomu nebūtu, es neietu. Ir savi iemesli.

Nuu unn resetu nevajag, tikko jau bija. 

@Venta chill out. Neesi nekad bijis cirkā?

Njam

Tessa&Hardin
Skatās sākumlapu
Papucītis
★ Dievs ★
Jan4a
12828 atbildes forumā
Online: 264d 21h 40m
Redzēts pirms 14 minūtēm
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 15. maijā, 20:21
1
post

Up? Ko par to saka šobrīdējais JB Main nolodžiks? Latvian, Kiwi? Chemij?

deewekzij
Jauniņais
Neapkurijies Mazais
198 atbildes forumā
Online: 21d 21h 50m
Redzēts 2022. gada 09. aprīlī, 11:55
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 15. maijā, 20:58
6
post

Piekrītu, Magonīti par main. Sakarīgs, aktīvs, saprotoš. Esmu redzējis viņu adminējam citos komūnos, šķiet vissaprotošākais cilvēks iekš kicka un citiem komūniem kuros esmu redzējis, imo[inmyopinion]. Ja protams viņš vēlētos un viņam piedāvātu. 

Pēdējo reizi rediģēja deewekzij, 2020. gada 15. maijā, 21:01.

lakstītājs. neapkurijies !

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 19m
Redzēts 24. aprīlī, 13:50
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 15. maijā, 21:14
0
post

Joprojām neredzu pilnībā nevienu normālu JB main kandidātu. Šobrīdejam JB mainam vajag sakārtot noteikumus izskatīt, ieteikumus un mazliet būt aktīvākam iekš servera un mēģināt izdomāt kaut ko jaunu iekš servera.  A un vēl sākt norakstīt neaktīvos adminus ka arī test adminiem dod pizduļej

Pēdējo reizi rediģēja knejvs, 2020. gada 15. maijā, 21:27.


deewekzij
Jauniņais
Neapkurijies Mazais
198 atbildes forumā
Online: 21d 21h 50m
Redzēts 2022. gada 09. aprīlī, 11:55
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 15. maijā, 21:16
1
post

Viņam tak vienalga, viņam galvenais tagad ir spēlēt ''Valorantu un Rocket League'' :D

lakstītājs. neapkurijies !

Lietotāji skatās šo tēmu: 0