bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
24
4
topic
Ventspilnieks @ Moderators
Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2020. gada 07. jūnijā, 18:58

Lai pieteiktos forumā par moderātoru jāizpilda prasības:

 

* Tev jābūt pabeigušam pamatskolu ( 9. klasi ) Esmu.

* Tev jābūt reģistrētam forumā vismaz 3. mēnešus. Reģistrējies 20 maijs 2014.

* Tev jābūt vismaz 300 postiem Pašlaik 2517.

* Nedrīkst būt sūdzības vai WP (brīdinājuma punkti) Protams, ka ir bijuši, pat uzskatu, ka tas nav iespējams šo 6 gadu laikā nedabūt nevienu WP, kā arī pašlaik tādi nav.

* Kādam no moderātora/administrātoriem vai mainiem par tevi ir jāgalvo Čemijs

* Ir jābūt vajadzībai pēc moderātora ( ka šobrīdējie netiktu galā ) Pats par sevi bija moderatoru iztrūkums un tagad vēl tā kiwi situācija....

* Tev jāmāk gramatiski pareizi rakstīt Neesmu jau Latviešu valodas skolotājs, bet rakstīt māku.

* Tev jābūt atbildības sajūtai un savaldīgumam Atbildības sajūta ir un savaldīties spēju.

* Nekādu lamuvārdu vai citu lietotāju aizvainošanas, nekad Dažreiz pasprūk kāds lamuvārds, bet pēdējā laikā ļoti reti, cenšos laboties un uzskatu, ka diezgan labi sanāk.

* Spēt strādāt komandā Spēju.

 

Pieteikuma paraugs:

* Tavs vecums Pilni 19 gadi.

* Links uz sasveicināšanās topiku Pavisam nesen pārrakstiju, jo pirmais ko rakstīju bija gramatiski nepareizs un sasviests vienā teikumā...

* Cik ilgi esi reģistrēts 20. maijā apritēja seši gadi, kopš esmu kickā.

* Postu skaits Pašlaik 2517.

* moderātora/administrātora vai maina nicks kurš par tevi galvo Čemijs

* Kāpēc domā ka šobrīd ir ļoti vajadzīgs moderātors? Jo ir radusies tāda situācija, ka ir palikuši tikai 3 administrācijas locekļi, kuri pārvalda visu forumu, pirms kiwi atlaišanas, jau biju manījis, ka ir neliels trūkums, pēc moderatora, bet pēc šī visa skandāla, viss mainīsies...

* Kāpēc tu domā ka vajadzētu pieņemt tieši tevi? Neuzskatu, sevi par labāko kandidātu, bet esmu diezgan aktīvs, spēju uzņemties kādu nopietnu uzdevumu, esmu vienmēr par taisnību, kad redzu, ka kāds kļūdas, neatkarīgi, vai draugs, vai nedraugs, kā arī vēlos vienmēr palīdzēt(čemijs to zin), nedomāju, ka ar mani būtu kādas problēmas, jo spēju risināt lietas mierīgi.

 

Ar cieņu, Ventspilnieks

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 8h 2m
Redzēts 24. aprīlī, 21:13
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. jūnijā, 19:38
4
post

esmu pret, tu bieži esi uzmetis pilnīgu pofigu par to, kas notiek projektā, nomelnojis to, nespēj uztaisīt katru otro vai trešo teikumu neievietojot tur kādu rupjību, lūdzu nemelo par savaldības sajūtu, tev tāda ir vāji izteikta, tu to jau esi parādījis pagātnē, daudzkārt arī sēdējis banos.

neesi protams sliktākais kandidāts, bet arī labākais nē, bet es personīgi tevi nevēlētos redzēt šajā amatā, jo tu vēl neesi tam garīgi gatavs, kaut arī daudz potenciālu kandidātu nav.

 

protams, kamēr šajā amatā nav kautkāds knave, kuram ego aug ar katru statusu, nav vēl pilnīgs vāks.

Pēdējo reizi rediģēja ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, 2020. gada 07. jūnijā, 19:51.

Zalkt!S
Jauniņais
Likumsargs
Njam
74 atbildes forumā
Online: 13d 6h 50m
Redzēts 2023. gada 11. aprīlī, 02:03
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. jūnijā, 19:45
5
post

Es par. Esi sakarīgs, labi komunicē ar cilvēkiem, cik zinu arī esi godīgs. Po*uhisms un atbildība ideālās proporcijās.

Veiksmi ;) 

 

 

Brīdināts. (c) akasi

Pēdējo reizi rediģēja akasi, 2020. gada 14. jūnijā, 23:41.

Njam

Obijs
V.I.P.
Lietotājs
2312 atbildes forumā
Online: 251d 11h 28m
Redzēts 27. aprīlī, 00:18
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. jūnijā, 19:49
3
post

Kandidātu nav, nu, protams, izņemot mani, es esmu pats saulstariņš un topošais administrātors, bet tas tā, ko par mani te runāsim... Pēc Kiwi aiziešanas jeb pareizāk sakot, pēc kiwi pakaļas spēriena, moderātoru vajag.. Amm... Venta? Venta ir kraniņš, tas visiem ir skaidrs... Amm Lab par tēmu, Venta, domāju, ir pelnijis vietu šajā amatā, Jo pirmais kas to raksta, diezgan potenciāls variants vispār... Lai kāds sūdu muša viņš nebūtu, kaut kas cilvēcisks viņā ir...  Ir pavadijis te jau cik gadus, neesmu manijis, ka viņam būtu bijis bans par ko tik nopietnu... man arī nav bijis starpcitu... Arī kad Kiwi vēl te dominēja, vārda vistiešakajā nozīmē, dominēja... Tad bija iztrūkums pēc viena moderatora.. Tagad kad Kiwi nav, princese ir uz korķa, chemijs ir baikāla ezerā, KK ir... vienkārši tizls, moderātoru vajadzētu... Venta ir aktīvs, kovids iedevis daudz brīvdienas...

Karoč rec man apnika tizli rakstīt

 

bnation-
Biedrs
RWRec
5695 atbildes forumā
Online: 66d 12h 19m
Redzēts 2022. gada 30. oktobrī, 18:59
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. jūnijā, 19:49
2
post

Es par, jo kiwi ir aizlidojis kosmosā un kādu vietā vajadzētu, un neesi tas sliktākais personāžs šeit.

black cobra
Lietotājs
DD2 God
kobra
1369 atbildes forumā
Online: 40d 15h 32m
Redzēts 2022. gada 20. decembrī, 20:39
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. jūnijā, 19:59
2
post

puika labs nav ne vainas domaju vinam ir visas iespejas tikt par modu

Fūdiņš
Biedrs
Pufīgais
8454 atbildes forumā
Online: 220d 3h 29m
Redzēts 7. aprīlī, 02:55
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. jūnijā, 20:19
0
post

Vai tad ir jēga likt par un pret? Lēmums visticamāk tāpat tiks pieņemts vienpersoniski.

 

Bet jā, es likti par, jo neredzu baigi daudz cilvēkus kuri te būtu apgrozijušies ilgāku laiku, un rubītu fišku. 

Food addicted since 1993

 

 

 

 

 

santiz
Lietotājs
so low
9206 atbildes forumā
Online: 235d 23h 4m
Redzēts Vakar, 00:32
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. jūnijā, 20:22
3
post

Esmu pret, tu šad un tad muti pavirini, un apvaino spēlētājus, kas man šķiet nav pielāujams moderatoram, jo kas gan tu par moderātoru ja apsaukā spēlētājus? :D

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. jūnijā, 20:23
3
post

Empress jau visu pateica. Tu visu laiku brēc ka projektā viss ir slikti un ka visa administrācija ir slikta. Ko tev šeit darīt? Spēsi sastrādāties? Ar Chemiju spēsi sastrādāties? Nu iespējams, tāds tādu atrod, tikai ne ar viņu tev vajadzēs strādāt, bet ar mums.

 

 

Tu reāli domā ka man nav rezerves kandidātu Kiwi vietā? Ir, ir. Par to vari neuztraukties. Jauns sastāvs, jauna dzīve.

 

 

Antirekomendācija.

Nurmachimaevmakachev
Skatās sākumlapu
Lietotājs
Zaļš
3041 atbildes forumā
Online: 231d 5h 33m
Redzēts pirms 2 minūtēm
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. jūnijā, 21:01
2
post

Izvirzu Proteinu par moderatoru

 Brīdināts. (c) Latvians

Pēdējo reizi rediģēja Latvians, 2020. gada 11. jūnijā, 10:02.
MA1M
V.I.P.
gailis
1682 atbildes forumā
Online: 73d 14h 34m
Redzēts pirms 6 stundām
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. jūnijā, 21:03
1
post

rec, normals pipars

 Brīdināts. (c) Latvians

Pēdējo reizi rediģēja Latvians, 2020. gada 11. jūnijā, 10:05.
Unicorn
V.I.P.
Veterāns
|| ♛Čigāns♛ ||
Uni🅿orn
2382 atbildes forumā
Online: 68d 18h 55m
Redzēts 9. aprīlī, 08:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. jūnijā, 21:20
1
post

Tā kā mani palūdza izteikties, nu lapi.

Pirmais, kas augstāk tika minēts ir tas, ka nenormāli nomelnoji projektu, tā administrāciju un cik ļoti visi dirsu ver vaļā dēļ tā. Tagad saki, ka esi kā variants .. pēc fakta, tad jau mēs visi esam varianti.

 Otrais, nu labi jā, pozitīvais ir tas ka tev ir laba aktivitāte, jo bez kicka tev grūti būtu, lai cik tu gribēji aiziet no viņa bet tāpat uzturies ikdienā šeit.

Trešais, -KK- jau pateica, ka čemijs ir galva, bet sastrādāties vajag ar administrāciju, bet mēs visi ļoti labi zinam ka tu esi ļoti sliktās domās par viņu, sanāk, ka strādāsi viens.

Ceturtais, kas noteikti no moderatora puses būtu dīvaini, pēc katra skandāla tu iejaucies čatā un katru dienu bļausties ka tā un tā.. nu ideju saprati.

Kā variants itkā jā , bet manuprāt nav tik steidzami vajadzīgs mods. Šoreiz teikšu pret.

Image result for Unicorn Gif signature

enrico
Lietotājs
2235 atbildes forumā
Online: 65d 7h 24m
Redzēts 2023. gada 07. novembrī, 21:22
Pievienots, 2020. gada 07. jūnijā, 22:30
0
post

Lai arī kāda saķeršanās ir bijis man ar tevi, nesaku, ka nav bijusi mana vaina, bet kominicēties ar tevi ir iespējams, serverī, vai arī tajā pašā discardā. Uz jautājumiem ir normālas atbildes, nav ne bubināšanas, vai ignors. Nezinu kas ir bijis par to, ko Empress, vai Unicorns stāsta par to foruma nomelnošanu utt, iespējams neesmu pamanījis, bet es domā ka katrs cilvēks ir darījis ko sliktu, pat nedomādas to. Varbūt  ir labojies! Jo vienmēr cilvēki mācās no kļūdām, nu es runāju par tiem, kam ir kaut kas ar ko domāt :D Kā saka : ''Nekļūdās tie, kuri neko nedara!''

It kā jau ir citi  kandidātu, bet es ieliktu rec.  Stautusu vienmēr var noņemt.Tad kādēļ neiedot iespēju!

Pēdējo reizi rediģēja enrico, 2020. gada 07. jūnijā, 22:36.

yostu
V.I.P.
Veterāns
maikls
#nostarmaucību
2782 atbildes forumā
Online: 98d 18h 52m
Redzēts 2022. gada 13. maijā, 00:03
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 08. jūnijā, 00:48
1
post

labākais kandidāts droši vien ka nav, bet viens no aktīvākajiem. kickā vajag taisnību, ja neesi mainījis savus uzskatus pa šo laiku.

par.

magisterial
Lietotājs
Inkognito
2474 atbildes forumā
Online: 51d 6h 55m
Redzēts 12. martā, 15:57
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 08. jūnijā, 00:59
0
post

Empress visu pateica, piedod. Un pietam tu nespēj uzņemt kritiku, ja jau pie Empress, KK, blackbeat atbildēm ieliki -rep. Tas parāda tavu vājumu kritikas priekšā. Vari teikt savai čomenei, lai uzspiež arī to -rep, jo redz, tauta ir netaisnīga pret tevi un tev tas nepatīk. 

JērsA
Biedrs
Jariks
987 atbildes forumā
Online: 118d 12h 17m
Redzēts 6. martā, 18:52
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 08. jūnijā, 01:51
1
post

rec! piekrītu ka Ventai būtu jādod iespēja!

NO MORE ???

Unicorn
V.I.P.
Veterāns
|| ♛Čigāns♛ ||
Uni🅿orn
2382 atbildes forumā
Online: 68d 18h 55m
Redzēts 9. aprīlī, 08:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 08. jūnijā, 18:45
3
post

Apsveicu  akasi par modu 

((Anyway, tas bija to vērts))

 

 

Brīdināts. (c) akasi

Pēdējo reizi rediģēja akasi, 2020. gada 08. jūnijā, 18:52.

Image result for Unicorn Gif signature

ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 19h 9m
Redzēts pirms 10 stundām
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 08. jūnijā, 18:48
1
post

Es lieku rec, jo nu lai kas arī notiktu Venta būs neitrāls nebūs tā ka viņš draugiem par labu un ienaidniekiem ka tik sliktāk, kad iet runa par noteikumu ievērošanu tad viņš būs neitrāls, tikai tāpēc ar būs REC

CharmZ
V.I.P.
therefore it is?
764 atbildes forumā
Online: 4d 5h 0m
Redzēts 2020. gada 08. augustā, 13:42
Pievienots, 2020. gada 08. jūnijā, 20:30
0
post

Man nepatika tavs pieteikums, likās ļoti bērnišķīgs. Palasīju citu cilvēku komentārus un neradās labs iespaids par tevi. Ja tev būtu laba reputācija tad nebūtu šādu komentāru. Esmu pret tavu kandidatūru. 

MAIZE.
Jauniņais
☆☆☆
200 atbildes forumā
Online: 48d 6h 49m
Redzēts 25. februārī, 20:34
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 08. jūnijā, 20:32
0
post

skaisti kāju nagi, par to obligāti jadod rec.

 Brīdināts. (c) Latvians

Pēdējo reizi rediģēja Latvians, 2020. gada 11. jūnijā, 10:08.

Amors
Skatās sākumlapu
V.I.P.
Lietotājs
Svaigonis
312 atbildes forumā
Online: 171d 18h 35m
Redzēts pirms 13 minūtēm
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 08. jūnijā, 20:33
2
post

Rec, sakarīgs čalis ar lielu pieredzi adminēšanā, domāju ir sevi pierādijis iepriekš un nebūs problēmu.

 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0