bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzības / Complaints / Жалобы
5
0
topic
TEST ADMINIEM IR PRIVILĒĢIJAS???
**MoHiTo**
Jauniņais
$cocaine boy$
373 atbildes forumā
Online: 87d 9h 9m
Redzēts 2022. gada 15. septembrī, 14:09
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 04. jūlijā, 21:09

1. Izdarītais pārkāpums - nepaties transfers + acc sava laba
2. Adrese uz demo vai ekrānšāviņiem (screenshot) - https://failiem.lv/u/d2tqxe9d#sign_up">https://failiem.lv/u/d2tqxe9d#sign_up
3. Demo momenta PRECĪZS laiks, vai arī katra screenshot apraksts - pēdejais raund pirms izgāju
4. Pārkāpēja IP adrese un STEAM ID (uzzināt var ierakstot konsulē xlist) - #9    malbaro    800.791.808.852.517.958    STEAM_0:1:230841796
5. Pārkāpēja niks - malbaro
6. Komentārs par notikušo - velos saprast kapec viņam noņema banu ja ir tads pats kick spēletājs ka mēs ,, gribu lai viņu soda kā parējos ar banu kā ar visiem tas notiek lai test adminus neatdalītu no parasties speletājiem !!!!!!
7. Mape, kurā tas notika - jail_darkover
8. Serveris - JB

 

Pēdējo reizi rediģēja **MoHiTo**, 2020. gada 04. jūlijā, 21:14.
nolodžik
Biedrs
lodžārs
Koks ar diviem galiem.
1109 atbildes forumā
Online: 57d 14h 36m
Redzēts 31. martā, 05:30
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 04. jūlijā, 21:30
0
post

Es nesaprotu kāda iemesla dēļ Tu veido šo topiku? SMS adminiem vispār nevajadzētu banot un vispār tehniski, nevienam nevajadzētu banot par "admina izmantošanu savā labā". Ja tas ir kaut kāds mēslains transfers, aizrādi, pasaki to, ka tā nevar, nāc pie manis, raksti sūdzību un tur jau risinātu tālāk situāciju. Es viņam unbanu neiedevu, es tikai pieņēmu to, ka banot uz 6 stundām ar iemeslu "acc savā labā" par kaut kādu sūda transferu, ir vienkārši nepareizi. Es par šo zinu un jau esmu informēts, rīkošos, iespējams pat noņemšu viņam adminu, ar viņu runāšu, jo iepriekš jau sūdus taisījis un cik zinu, abiem diviem, gan Monstrx, gan marlboro ir vienalga par tiem adminiem. Tāpēc es tiešām nesaprotu jēgu no šī topika. Viņš tiks sodīts un vēlreiz atgādinu, sms adminiem vai vispārīgi testa adminiem, nebanojam par "acc savā labā", un nejau uz 6 stundām, ak Dievs. 

**MoHiTo**
Jauniņais
$cocaine boy$
373 atbildes forumā
Online: 87d 9h 9m
Redzēts 2022. gada 15. septembrī, 14:09
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 04. jūlijā, 21:34
0
post

es tev teamspeaka rakstiju ludzu parunaja , tu atbildēji ka neko vairak nevajag , tad lūdzu kapec lai parasti kikieši tiktu banoti par šadiem sūdiem cik nav tādu banu jau bijuši un tgd testa admins izdara un viņam nepienākas sods ,,, pašam neliekas ka jūs atdalat parastos spēletājus no test adminiem kuri pēc savām izdomām dara lietas kuras nedrīkst jo zin ka netiks sodīti ????????

nolodžik
Biedrs
lodžārs
Koks ar diviem galiem.
1109 atbildes forumā
Online: 57d 14h 36m
Redzēts 31. martā, 05:30
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 04. jūlijā, 21:41
0
post

Es atbildēju, ka biš vēlāk pateiksi un to, ka es pārsvarā jau zinu visu situāciju, jo ienāca cilvēks ar Tevi parunāt, Tu viņam visu pastāstīji, man viņš visu atstāstīja. Kā var parasti spēlētāji dabūt banu par "administratora izmantošanu savā labā"?

 

---------------------------------------------------------------------------------------------

Vēlreiz saku, ka SMS admini, nopirktie admini nedrīkst banot par to, ka kāds izmanto adminu savā labā. Ja ir tāds gadījums, rakstat sūdzību, nevis banojat, tā būs vieglāk visiem, un nevajadzēs aizņemt BanTeam laikus skraidot pa bezjēdzīgām apelācijām, lai es varētu atrisināt un sodīt to cilvēku par to ko viņš ir izdarījis nepareizi.

Pēdējo reizi rediģēja nolodžik, 2020. gada 04. jūlijā, 21:47.
**MoHiTo**
Jauniņais
$cocaine boy$
373 atbildes forumā
Online: 87d 9h 9m
Redzēts 2022. gada 15. septembrī, 14:09
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 04. jūlijā, 22:31
0
post

saproti visiem ir jāsaņem vienāds sods nevis citam bus bridinajums citam bus bans to es tev meiģinu ieskaidrot , tapec taisu šo sudzibu jo tas nav godigi ka tu viņam prosta pasaki nedari ta vairs ja ne acc off ,, a ja to butu izdarījis sms acc un viņu nobanotu ka spelejas ar accc ,tam pat neviens nepievērstu uzmanību !!!!!!

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 19m
Redzēts 24. aprīlī, 13:50
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. jūlijā, 00:15
1
post

Transfers nepamatots. Vēlreiz būs bans no SMS admins par acc savā labā. Lidos pats bana un admins tiks noņemts. 

 

 

 

Slēgts 


Lietotāji skatās šo tēmu: 0