bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Haoss / Beztēma / Offtopic
5
0
topic
Parunājam par darbu.
~Evils~
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 327d 5h 41m
Redzēts 26. aprīlī, 12:18
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 17. augustā, 22:19

Uz mūsu šķietami primitīvās, alkatīgās un tomēr profesiju bagātās zemītes ir tik daudz darbiņi uz kuriem katru rītu mostās miljardiem cilvēciņi, no darbiem kuros cilvēki riskē ar savām dzīvībam, līdz darbiem, kurus daudzi nemaz nepamana, bet tas tiek izdarīts.

Jautājums, ja jums tiktu dota iespēja darīt darbu jeb kādā profesijā, kas vien eksistē uz zemītes, kāds tas būtu?

Es īsti nevaru izvēlēties starp 3 profesijām. 
1. Stādāt astronomijas jomā, izmantot visus trakos teleskopus, ieskatīties visuma dzīlēs, redzēt savām acīm visu to skaisto un tai pašā laikā postošo kas tur ir. 
2. Galdnieks, es pat īsti nezinu kādēļ, man vienkārši patik strādāt ar rokām, visu ko taisīt, tā varētu būt fantastiska sajūta, no parasta baļķa gabala uztaisīt, kaut ko skaistu.
3. Par cik mans mīļākais sporta veids ir amerikāņu futbols (Kansas city chiefs for life! :D) Gribētos būt daļai no tās komandas, un man par vienalga kādā pozīcijā spēlēt. 

Pēdējo reizi rediģēja ~Evils~, 2020. gada 17. augustā, 22:20.

ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 19h 9m
Redzēts Vakar, 12:29
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 17. augustā, 22:35
0
post

Man ir viens konkrēts sapņu darbs aka sports un tas ir spēlēt Profesionāli Hokeju vārtsarga pozīcijā, es zinu ka tam ir par vēlu jau bet nav tak aizliegts sapņot, right? 

Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12161 atbildes forumā
Online: 455d 5h 46m
Redzēts pirms 2 stundām
Pievienots, 2020. gada 17. augustā, 22:38
0
post

Jautājums, ja jums tiktu dota iespēja darīt darbu jeb kādā profesijā, kas vien eksistē uz zemītes, kāds tas būtu?

Man arī kinda ir trīs profesijas, no kurām nebūtu atteicies.

Protams, ka Pavārs, jo nekas nav labāk par ēst gatavošanu.  Gribētos būt vienam no tiem cilvēkiem, kurš māk taisīt ekstremālus un garšīgus ēdienus, būtu kas labāks par Remziju, Remzijs būtu man zem tupeles. :huehue: 

Otrais būtu Astronoms , kopš bērnības jau ir paticis vakaros, kad ir tumšs, iet laukā un skatīties zvaigznēs un aizdomāties kas tur patiesībā ir, ar šo darbu būtu iespējams tiešām izpētīt visu sīki visās detaļās. :sweet:

Trešais būtu gan jau kaut kāds Tālbraucējs, būtu beidzot iespēja Izvilkt pakaļu laukā no Dzimtās Zemes,  apskatīt citas vietas, citu Valstu Sievietes:yn: Un vēl par to visu nopelnīt, sounds like a dream job.

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

pankuksh
Meitene zeltene
Lietotājs
pīlīte
1517 atbildes forumā
Online: 157d 8h 48m
Redzēts 26. aprīlī, 14:16
Pievienots, 2020. gada 18. augustā, 08:23
0
post

jau kopš bērnības mani nežēlīgi aizrauj laika apstākļi un visi dabas brīnumi, kuri notiek uz zemes. īpaši interesējos par tornado un vētrām, orkāniem, principā visiem laikapstākļiem uz zemes. savas intereses ceļā daudz ko esmu iemācījusies un sapratusi, bet tas paliks tikai kā aizraušanās.

mana sapņu profesija būtu meteorologs. zinu ka nekad par tādu nekļūšu, jo tam vajag daudz gribasspēku un saprašanu ķīmijā, fizikā un matemātikā, kas nav mana stiprā puse. bet visi taču var sapņot, vai ne? :)

 

 

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 6h 47m
Redzēts 26. aprīlī, 23:15
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 18. augustā, 14:13
0
post

Iespējams ka es ietu macīties un strādāt par Inženieri jo interesē mehānismi, uzbūve un problēmu risināšana.

Ja ne par to, tad par rakstnieku, kurš publiski piedalītos debatēs par filazofiskām tēmām. :D

Ethe
Lietotājs
532 atbildes forumā
Online: 26d 3h 57m
Redzēts 2023. gada 02. aprīlī, 00:02
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 18. augustā, 14:22
0
post

Ja godīgi, es jau tagad strādāju savu sapņu darbu, kuru negribu mainīt. ;D 

Bet, ja dzīvē viss iegrieztos citādāk un netiktu pie šādas iespējas, tad kopš mazotnes esmu domājis par kosmosu, visumu, galaktikām... Esmu gribējis savu dzīvi sasaistīt ar astronomiju. Kopš dzimšanas es sevi uzskatu par nihilistu. Principā eksistenciālais nihilisms, kurš uzskata, ka viss ir bezjēdzīgs un mēs esam niecības uz visuma fona. Esam tikai viens sirdspuksts eksistences sirsniņai. Tāpēc pašlaik astronomija man ir kā hobijs. Neskraidu ar teleskopu apkārt, taču interesējos par visu, kad vien man ir iespēja. 

Vai zinājāt, ka mūsu " Piena ceļa" galaktiku ieskauj plazmas siena, jā, tādi pati kāda atrodas vulkānos, sarkana, karsta, uguņojoša.  Jo tā ir kosmiskā radiācija, kas tiek šauta uz mūsu pusi, apmēram 70% mūsu galaktika absorbē. Un mēs vēl uztraucāmies par to, ko saule uz mums šauj un mūsu zeme cīnās. Un šo atklāja pavisam nesen. Tagad iedomājieties ko mēs vēl nezinam un kādas " milzīgas " cīņas notiek kosmosā mums nezinot... 

 

 

Bet nedaudz zem tā visam, man augstu rankos sēž vēlme apgūt filozofiju, psiholoģiju. Filozofijas un psiholoģijas vēsturi. Apgūt to visu un kļūt par klīnisko psihologu. 

Pēdējo reizi rediģēja Ethe, 2020. gada 18. augustā, 21:54.

You don't need to tell me that my coffee is good!

 

 

𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼
Lietotājs
|𝐀𝐮𝐭𝐨𝐫𝐢𝐭ā𝐭𝐞|
lisais
484 atbildes forumā
Online: 21d 2h 7m
Redzēts 26. aprīlī, 15:24
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 18. augustā, 14:24
0
post

Protams,ka gribētu neko nedarīt un pelnīt naudu,bet laikam tas nav par manis.

Mācos un domāju kļūt par pavāru,varbūt nākotnē atvērt savu kafešku/restorānu.

Tālbraucējs-Viņi tīri labi pelna un par cik man vispār patīk auto,kravas vai vieglie tam nav starpības ,bet laikam tas arī būtu viens no.

 

Sexy Booty GIF

MA1M
V.I.P.
gailis
1682 atbildes forumā
Online: 73d 14h 34m
Redzēts 24. aprīlī, 23:22
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 18. augustā, 21:07
0
post

es gribētu būt melnas ādas reperis

SniegaRausis
Jauniņais
Rausis
450 atbildes forumā
Online: 11d 2h 35m
Redzēts 2021. gada 22. maijā, 15:20
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 18. augustā, 21:12
0
post

Jau kopš bērnības vienmēr esmu gribējis būt tiktokeris vai instagram influenceris

 

bnation-
Biedrs
RWRec
5695 atbildes forumā
Online: 66d 12h 19m
Redzēts 2022. gada 30. oktobrī, 18:59
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 19. augustā, 09:21
0
post

hmm, es vēlētos rukāt kādā alko fabrikā par degustētāju - tipa vai šo produktu var laist apgrozībā vai nē... 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0