bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
20
0
topic
Ko Tev atgādina iepriekšējais postotājs?
Eliminated
Jauniņais
18 atbildes forumā
Online: 9h 5m 48s
Redzēts 27. februārī, 14:54
Pievienots, 2016. gada 15. novembrī, 22:45

Ko Tev atgādina iepriekšējais postotājs?

 

Uzdevums:

1. Pastāsti kas tev asociējas ar iepriekšējo postotāju
2. Ko tu par viņu domā.

 

Norādes:

 * 1 lietotājs drīkst raksturot 1 citu lietotāju vairakas reizes, ievērojot vismaz 5 postu intervālu

* Var atklāti pateikt ko domā, bet ne tad ja tas būs ļoti aizvainojoši lietotājam.

* vismaz 10 vārdi kopā pa abiem punktiem.

* Ja lietotāja posti būs pavirši, tad viņam var tikt liegta pieeja jebkad vēl postot šajā topikā

 

Piemērs:

1. Chemijs man asociējas ar trako, jo ar viņu nevar parunāt kad viņš ir pārstrādājies

2. Ļoti mērķtiecīgs cilvēks kuram viss izdosies ja tā turpinās

 

Vēl 1 piemērs:

1. Knave man asociējas ar gopņiku, jo viņš ļoti daudz dzer un izklausās ka ar to lepojas.

2. Cilvēkam ir visas iespējas darīt visu ko viņš vēlas, bet dēļ dzērāju draugiem rajonā iznieko savu dzīvi, ceru ka kad būs iespējas tad izvēlēsies īsto ceļu.

Pēdējo reizi rediģēja Kiwi :], 2020. gada 31. martā, 01:00.
Mežpils
Lietotājs
HaTeR HaTeR
2470 atbildes forumā
Online: 48d 15h 13m
Redzēts 6. aprīlī, 15:08
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 24. februārī, 12:54
0
post

Rovno pacanu ,kurš ir diezgan apasnijs un derzkiys ,bet tā jautrs un jokupilns pacans, ari kreatīva puse te loti labi stradā ,jo spēj izdveidot fun memes par kick kolektīvu ,radošs un komunikabs šeit.

ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 19h 9m
Redzēts pirms 3 stundām
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 24. februārī, 19:35
0
post

Pēc avatara teikšu to ka atgādina kaut kādu klaunu, pēc nickname es pat nezinu ko tas man atgādina, tik to ka tešs visu laiku iekšā tik bet kā cilvēks agrāk tu biji mierīgāks, bet kkas tev pēdējā laikā ir uznācis

Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3442 atbildes forumā
Online: 131d 5h 13m
Redzēts pirms 40 minūtēm
Pievienots, 2021. gada 28. februārī, 00:21
0
post

Man joprojām atmiņā nāk tie ddosošanas laiki, kad čalis jau sen vairs nevienu neddosoja, bet tāpat dabūja banu katru otro dienu. :D Samērā normāls čillotājs tomēr.

konstance
Lietotājs
76 atbildes forumā
Online: 21d 8h 6m
Redzēts 17. februārī, 12:16
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 01. martā, 11:50
0
post

Capture atgādina cs spēlētāju, gluži kā Luka Doncic laukumā, ar burvju rokām, tas nozīmē, ka prot šaudīties un saprot spēli.

MENDIJA
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaķu tante.
4245 atbildes forumā
Online: 139d 6h 22m
Redzēts 2023. gada 22. augustā, 14:20
Pievienots, 2021. gada 01. martā, 13:24
0
post

Dīvaina sakritība,ka šajā spēlē tieši Tu man patrāpījies,jo es jau pasen nodomāju,ka Tavs niks man atgādina vienu no mīļākajām dziesmām man pēdējā laikā,hah. 

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 02. martā, 06:48
0
post

mendija man atgādina konkrētāko kaķu tanti, kura vēli iet gulēt un ātri ceļās augša un tryhardo uz kick konkursiem kā arī labi gatavo rijamo. tēviņi būs laimīgi

 


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

Сhrееру©
Lietotājs++
Tarzāns
Mjausis
9966 atbildes forumā
Online: 122d 1h 50m
Redzēts 27. aprīlī, 14:39
Pievienots, 2021. gada 02. martā, 08:35
0
post

Man atgādina cilvēku kuram vajag uzmanību, ja nav uzmanības, tad viņš pats ar sevi runā, nesakarīgi. Pieklājīgs.

Jorcikk
Jauniņais
Pienu Puika
The Goat
388 atbildes forumā
Online: 8d 10h 58m
Redzēts 3. februārī, 17:11
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 02. martā, 08:42
0
post

Chreepy's atgādina atbildīgu čali, arī nopietns Chreepy's ir un arī aktīvs kikietis.Kā arī nav rupjš un prot uzvesties labi.

 

 

now i got more game than the players...

Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12161 atbildes forumā
Online: 455d 7h 39m
Redzēts pirms 1 stundas
Pievienots, 2021. gada 02. martā, 09:35
0
post

Jorcikk , no sāna skatoties, izskatās pēc  cilvēka, kuram ir uzmanības trūkums un vienmēr dikti, dikti cenšas visiem pievērst savu uzmanību, lai kāds viņu beidzot ievērotu.

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

luīze
Skatās sākumlapu
Moderators
JB Admins
Meitene zeltene
JB konk. rīkotājs
luīzīte
4437 atbildes forumā
Online: 171d 8h 28m
Redzēts pirms 20 minūtēm
Pievienots, 2021. gada 29. martā, 15:12
0
post

No sāna izskatās pēc cilvēka, kurš cenšas būt ļoti smieklīgs, bet viņam nesanāk. Dziļi sirdī ir foršs cilvēks, bet tajā pašā laikā ļauns.

ChmooZvaigzne
Jauniņais
✯ Блатной ✯
Chmošņiks
1498 atbildes forumā
Online: 58d 5h 46m
Redzēts Vakar, 12:44
Pievienots, 2021. gada 30. martā, 01:48
1
post

Noslēpumainu cilvēku jo diez ko ilgi esmu šajā projektā bet vēl nekad neesmu redzējis viņu čatojot kur nu vēl taisot drāmu, Kas nav raksturīgi meitēnēm kickā xD 

   Chmoo      Zvaigzne :P

ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 19h 9m
Redzēts pirms 3 stundām
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 30. aprīlī, 10:19
0
post

Hmmm, no sākuma biji kluss jaunietis, bet tad jau atvēries un esi gatavs jebkurā mīļā brīdi pakaitināt Piziku :D pēc avatara spriežot sātana pielūdzējs :D

Klaus
V.I.P.
Lietotājs
JB Monster
ⒸⓊⓅⓊⓎⒸ
9794 atbildes forumā
Online: 119d 17h 5m
Redzēts 2022. gada 18. aprīlī, 00:00
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 11. maijā, 12:25
0
post

labak es šito tīģeri nezinātu, jo pārāk ļauns viņš ir, bet nu tagad ir labojies uz labāko pusi un esot aktīvs kikietis :)

 

 

 

efka
Jauniņais
Lauķene
Kaspars
1255 atbildes forumā
Online: 45d 21h 38m
Redzēts 2023. gada 08. jūnijā, 12:28
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 11. maijā, 13:06
0
post

Klaus man asociējas ar foršu, pieklājīgu cilvēku jo kopš paša sākuma vienmēr ir bijis laipns pret mani.

Latgalietis, tātad zināms kas gaidāms, labsirdīgi cilvēki,  pati dzīvoju ar latgalieti. 

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 10. jūnijā, 15:17
0
post

tu man atgadini smuku sievieti ar platu muguru, un labu humora izjūtu. dzimums vīrietis, bet tas tā, varetu būt arī meli. pieprasu jaunu fotku avatara, lai redz tavu purnu, nevis tikai plato muguru un matus

tā jau forša ģefka noteikti top 5 sakarīgāko mātīšu topā. 


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 02. jūlijā, 18:43
0
post

Resnu neizsmalcinātu ledusskapja lietotāju, bet nu patīk dzēst mašīnas, kā arī kickā bieži parādas alkohola reibumā - izdzeris divus radlerus

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
santiz
Lietotājs
so low
9206 atbildes forumā
Online: 235d 23h 4m
Redzēts Vakar, 00:32
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 26. jūlijā, 19:50
0
post

nu tu man atgādini alkašu kurš prosta neko nedar :D pis iekš kkādus lētos draņķus brīnums ka dzīvs vēl :D 

Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2021. gada 26. augustā, 23:51
0
post

Čali ar diezgan daudz problēmām, kurš dažreiz nespēj tikt ar visu galā.

Ibetāa
Spēlē Čemu
Jauniņais
Meitene zeltene
Lēdija
355 atbildes forumā
Online: 17d 23h 11m
Redzēts pirms 54 sekundēm
Pievienots, 2021. gada 27. augustā, 08:01
0
post

Cilvēks ar saviem uzskatiem , neiespringst pilnīigi uz neko. Tāds kā vienaldzīgs , darīs visu kas ienāks prātā un pat neatskatīsies . Interesants xd

kk

efka
Jauniņais
Lauķene
Kaspars
1255 atbildes forumā
Online: 45d 21h 38m
Redzēts 2023. gada 08. jūnijā, 12:28
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 27. augustā, 13:41
0
post

Atgādini vienu citu sievieti kas šeit kādreiz uzturējās. 

Atgādini bērnu kas tikko no bērnudārza izmucis. Lasot čatā tavus teikumus citreiz liek apdomāties.. kas tev prātā? !! :D 

Atgādini nepieaugušu sievieti. Salīdzinātu ar sevi bet es esmu vīrietis. 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 540 ( 190493 skatījumi )
Fēnikss, Omega, duck, Meth, cruelcin, luīze, Pigijs, Ibetāa, Agneshuks, mrfouley, love_me, 575, emaymyska., Hybrid Minds, alska, Nurmachimaevmakachev, Tessa&Hardin, Сhrееру©, RokkY*, Aut0ft, ~*TuttiFrutti*~, SintijaL, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, Zane, Minnia, efka, Kiwi :], beijbe_, who`s who, Boris, Hazard, ⚒️Stoick the Vast⚒️, Tadzhx, MENDIJA, inar4xx, tuis, Bridzaa, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, Latvians, Pīļuks, Enemijs, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, Gloks, eKs., dēkla, Kamiks, Krista, Spridzeklis, xVeins, Laima*, Marshmello, klubuJuris, Jazeps Vitols, Anna, Zalkt!S, Arch, duum, Venta, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., pigmi , ScoRp1oN^^, magisterial , bnation-, ChmooZvaigzne, Faacha, HSkill, ZnT, pankuksh, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, santiz, Churix, Dzēsts lietotājs3133033, Deebosantana, mrs. doubtfire, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, 90_degrees, NOvEnJKAJA, Klaus, nasty_x, Snuffeklis, denzens, jollylv, nosebleed, Lacz, Mežpils, Kizit, concijs, Edzinems, JērsA, Duzis, `Barbija`, FIN., Jackass3D, VIENtaperis, Laurz, keKei, Canep, Crack, do9jn, Amors, LaQ, Tupenis, Bumm, din1ja, sсhoKKur-, Jorcikk, Capture, konstance, Wunderschlange, Dinčaa, 6paaudze, Королева, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, Maruzha, Deu, Strelnieks., 0blivionx, BANZAI, dzēsts profils, skyya, petuunija, izpirtirpeklis, Ainizs, RV`, ★ToughEnough★, Pickle Laura, Fruzenty, Gradigais, kon4, ⛔lolwut?, Obijs, Saldenieks, ~Evils~, auns, Dzēsts, Bavility, Fūdiņš, SniegaRausis, akasi, archijs, Ethe, aimbatten (;, EvE, knejvs, jevrika, malbaro, Kriksons, Wolfyy, Em4a, prote1ns, Ruffiks, Purpel, black cobra, BRATSKY KRUG, ethereum, phine, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, INLOVE., nenshuks, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, Flabijs, StaFFорд, aim.ru~~~~~, Rindindin, СТИЛЬ., chubs, motty, Mazaciepa, no-legal, Naft'līns, VendeN, Antuha, è’lei, adjustable, HaTeMeZzz, HaRZz, not hns, HUSEINS88, latvietis75, Chemijs, duffer, Valtero, cheburashka, AndisKoks, gucci, Lauku puika a.k.a hnc. , Wukong, **Nezināmā**, dudi, xvid, Vaaveriite*_^, <FiZz>, Go0dFather, 𝐖𝐢𝐥𝐝𝐰𝐨𝐥𝐟𝐚, Mohit, nisker, Krisiittz, socket.io, Foxculated, Erlends, пуси, ketamine, Incorrigible qwz, SiGoNs, Cietvīrs , Osiits, toxicated, Amphetamine, CepumCepuminshhh, Singapuras DAGS, 123456789, ALLAHS, daryl, **MoHiTo**, milkhouse`, Fantograms, Laauriinaa, h2389w98j98fewjfw9qasdjiak, Flak3, Evija^, Peak, Džamals, agaa, Mercury`, Uksors, MateYz, Snicker, Kipchoge, hehegeeva, kaimiņšš, WickedLady, PooKa, 𝒶𝓋𝒾𝓀𝓈, MrGnB, *DIY*, Zapturo., PlayerCS, badgalre, Ralfuuzis, Bu4haa, Nighterance, Violexy, Daavis_, Dinarzz, Мишка, yostu, ZīLe, Mazais Gacha, Prometajs, djonja, Muiza, Rubax, Xtcent, Sviests12, stn, Sin4a, Atty, AssAss1N, laescobare, nolodžik, Pilsonis., cookies, >_<, Snm, sellbrain, blackbear2407, Evucite, rasii, ZombikOzy, mimiC, pointseven, Apocalypse, MrColt , wavy.g, 2+2=4 fikss maten, LDZA, Hennessy-, KickMan Kick, A4Tech, Litriņš, ŠAGIJS, nxo badabum, Latgales Čalis, Ha3E, p0sitiv3, Chemp1k, SweeTie, Just_lt, ~Pakotājs, crewified, Defs, MadrYy, anonymus, SyRiizZzY., e*d, Lachubliezejs, Ruf, huto20, SINCAS_MONSTRS, Martinshhh, lenusicka, 47th, MysticSniper, Ziemelis, raacha, NaNo, Brencis, Dave Roberts, bosiks66, [TM] genijs, vhlamiwwu, Sandis., slēpts, unknown-, bullets aim far, EddieLV, muwa, HAHA, Lucky_Me, andrisptrs, Unicorn, Kanazews, Baltais, Lakrica, PANDAROO, Dalī, MKs'Powa, LOSTZ, Amigo1992, EXIT.-, STAKLA, король мажор, naziits, -ScorpioNn, Zaņuks, SkuLLy, NewBoy, REDFOO, Hvz, Kubi, Jogijs, Dzokelz, Armis25, thestyle, Famouse, 327, Haiduk, maar4a, Skonto, [TM] Faggot*, Swizy, platw, Gamora, $uicideBoy$, ANormalStick, -Bembij$-AR-Lielgabalu-, KaapostgalvaLV, SlicenDice, Remember-ME, keni, sashagrey, Ganja, ysl, Maize, Pecinja, eSSe, daniels1523, RooFee, 66, bigeosa, novikedd, Ticiigais, _ExiT_, Ashais, goosy, MazaisDJ, 2nf*, dzēsts profils, Abeliitee, HyperBeast, Musitis, 32456yhytbg, Smookijs, Жить в кайф, Kellzz., NunCe, tenblunt, $ KRISTA $, Blotnjaga', NonSkilledPlayer, StonerKumar420, heediox, Beyond, LatvietisNU, CROUPZZZ, iFamous, kraims, Radjuka, eJamal, Dzēsts lietotājs, Rastaman4iks, KubinecBL, RCHWZKY, GucciGang, MiX(eP)!, Dweller, Mhm, Kalvix, Noravajumtu, def., 🐶🚬🅱️ULLDOG🚬🐶, Krizzz, tHEBEAST, Pizhikz., MarcPrime, Sajma, Šķidrais Ēriks, Komisarchiks, richyy, rewzk, Fuk`dantE., AkuuEyyy, WANDEX, Goddest, Rei, Kauviz, enrico, Timiijs, LuckyDog, Ābols, Cloudy, ZeltaBlack, bigfatball, Admini nodirsh speletajus for no reason, Paligs, NoBodijs, ReinisV, sqwd, Daņiks, ValtsK, misha pekausis, Dzēsies lietotājs, ainars123, NikijsSNV, Trakias, The_Suspect, kepsis, huq, Witch, the Captain., Kramins, Devils, TheAlzyHD, Ch1zijs, fakt, Mamba, Release, sneiks, lemony, Fally, bdmkuz, renate*, FROSTJAW, DeFire, mindfuck, Pacans, Foxxy`s Poxxy`s, -GucciGang-, Opaps96, h2o, maddez, krialy, PikaChu, NeaDeKwaD | Stone, exdent, icescale, Forestiņš, (:laimonpuika:), Danielz, Dainukss, Paldies., esportinsh, Delimo, laaceens66, spaula, Mihuils.....tepat , Ingucci, crytex, Sentro, MelodijAa., Cimdinjsh, SKHUGO, Pukainiite, HeLL, xXMedoxX, NetFliks, Šmoņka, Shitluvz, Mars_sd, HOMERS SIMPSONS HATE NED, KTM, Ķieģelis, krisis2545, zmokiE, ToW, -0p, afk_p, Billijs, NiXony, AmazingDan, Pirdlampina, #unbangansganaganus, RP, sTeFH__, TheLegend, Eliminated, Luīze ir forša, S0lidSh0ck, NoSwear, Cilveks, Čiepa, -lembergs-, Rhs, Anonymous, ShadowKing, Madness, Rastiks, Gigna, LgKLatvija, CHEWBACCA, gaz1kkk., ODZHYY, MTM123, maardzha, Scree00, skaļums, Karro, Bleach, Synxronize