bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Jaunumi
7
2
topic
CSGO Jaunumi
Weksijs
Lietotājs
undercover prodigy
1417 atbildes forumā
Online: 54d 23h 54m
Redzēts 2023. gada 04. novembrī, 11:00
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 13. jūnijā, 17:59

Sveiki ! 

Pēc ilgas domāšanas un plānošanas ir nonākts pie gala vārda, ka vērsies vaļā csgo arēna serveris.

Servera atvēršana ir plānota nākamās nedēļas ietvaros ! 

Arēnas mods ir 1vs1 mazā kartē, piemēram, aim_map . 

Ir ieplānotas balvas aktīvākajiem spēlētājiem un lielākajiem šāvējiem!

Ja vēlaties uzzināt ko vairāk, droši rakstiet šeit pat un atbildēšu uz visiem jautājumiem / ieteikumiem.

Posti kuri nesaturēs ieteikumus, kuri var palīdzēt servera veidošanai, tiks dzēsti vai sodīti!

Pēdējo reizi rediģēja SintijaL, 2022. gada 31. augustā, 17:18.

🌿🌿🌿
Biedrs
🤙 420 metrus no zemes 🌿
881 atbildes forumā
Online: 105d 18h 47m
Redzēts pirms 2 stundām
Pievienots, 2021. gada 26. jūnijā, 16:57
0
post

Man ļoti patīk CS:GO KICK arēna serveris. Vēl vairāk man patīk Weksijs kurš uzņēmās un realizēja to visu. Paldies.

 

apzināti bezjēdzīgs posts par serveri kurs vel nav izveidots ar sarkasmu to aizvainojot. Brīdināts.

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2021. gada 26. jūnijā, 16:58.
ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 19h 9m
Redzēts pirms 4 stundām
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 26. jūnijā, 16:58
0
post

^ gaidu kad mani nobanosi beidzot permā un tu to kritiku saņem tikai tāpēc ka tu kā muļķis iedevi konkrētu laiku kad tiks palaists serveris, kas netika izpildīts, un tad tu sūdzies par to ka tevi noliek

aizvainojoš un bezjēdzīgs posts, topika noteikumu pārkapums. brīdināts. Nekad nenoteicu konkrētu laiku, vienmēr skaidri teicu ka nevaru garantēt neko, un jabkuram logiski domajosham cilvekam butu jasaprot limitetu laiku + to ka neviens nepalidz + to ka paradas neparedzetas problemas ar serveri, nevis tikai jakasa kuli un jamekle kuru vainot ka nevergo prieks tevis vairak.

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2021. gada 28. jūnijā, 19:48.

HSkill
El Retardio
seksīgais
3167 atbildes forumā
Online: 185d 4h 7m
Redzēts Vakar, 20:04
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 28. jūnijā, 19:43
0
post

piekritu tiger 

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 28. jūnijā, 19:46
0
post

Weksijs ja nemaldos no rīta lasija topiku, pat neko neatrakstijāe, kauns.. vareja jau vismaz pateikt ka viss ir dirsā :blush2:

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡.
Biedrs
❤Детка, ты мой кайф❤
⸸⁶⁶⁶⸸
6871 atbildes forumā
Online: 409d 4h 50m
Redzēts 2023. gada 02. aprīlī, 23:13
8 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 28. jūnijā, 19:48
0
post

weksijs normāli iepisa like uz masu foruma spēlē man , čemij par bazaru jaatbild , kur csgo , kur kāda infa ? #atbildesimparbazaru vai #hazardsdodpagalvu

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 6h 47m
Redzēts Vakar, 23:15
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 28. jūnijā, 19:57
0
post

Šodien man Weksijs 13:15 uzrakstija ka ir atpakaļ, dodot saprast ka viņa darīšanas dzīvē ir sakārtotas, kuras nezinu vai varu stāstīt, ja viņš gribēs tad pats varēs pastastīt ko darīja.

Izskaidroju arī viņam situāciju, ka servera pamatu palaidu, un nekas nestrādāja, updietojot visu un parliekot metamod un amxmodx, kaut kas palaidās, bet pilns ar glukiem, kk itka iesaka palidzet, bet ir ļoti maz pieejams, un šobrīd lai veidotu pamatu vajag lai gan vinsh butu on, gan es butu on, kas ir tuvu neiesipējami ņemot vērā gan viņa, gan manu aizņemtību.

Es šodien knapi esmu gulējis, no rīta līdz vakaram noskrējos pa darīšanām, tagad vēl jāpaspēj sakrāmet somas un vēl citas lietas, un pa nakti jau lidoju jūrā... situācija ir skumīga, un neizskatās ka serveris būs tuvāko 2 nedēļu laikā ja realistiski izvērtējam to ka man jūrā ir 16 stundu darba dienas bez brīvdienām.

Secinājums: situācija ir sūdīga un weksijs atgreizās tieši laikā kad viņš 2 nedēļas ar neko nevarēs palīdzēt, ja vien neuznemsies īpašu inicatīvu, un neatradīs kopīgu valodu ar supernodirsēju armiju, kas ir visdrīzāk neiespējami.

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2021. gada 28. jūnijā, 19:58.

HSkill
El Retardio
seksīgais
3167 atbildes forumā
Online: 185d 4h 7m
Redzēts Vakar, 20:04
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 28. jūnijā, 19:58
0
post

Es šodien knapi esmu gulējis, no rīta līdz vakaram noskrējos pa darīšanām, tagad vēl jāpaspēj sakrāmet somas un vēl citas lietas, un pa nakti jau lidoju jūrā... situācija ir skumīga, un neizskatās ka serveris būs tuvāko 2 nedēļu laikā ja realistiski izvērtējam to ka man jūrā ir 16 stundu darba dienas bez brīvdienām.

izklausas pec cikstesanas xd

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 6h 47m
Redzēts Vakar, 23:15
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 28. jūnijā, 20:00
0
post

izklausas pec cikstesanas xd

Nē, es pastāstu savu ikdienu, jo ceru uz kaut kādu sapratni un pacietību, nevis lai domātu ka es slinkoju vai ka man nerūpētu projekts, vai plānotu uzmest Jūs ar servera veidošanu.

ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 19h 9m
Redzēts pirms 4 stundām
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 03. jūlijā, 19:39
2
post

^ es tevi nesaprot, un tu teici ka nedevi konkrētu laiku, hmnmm nākamās nedēļas laikā nav konkrēts laiks????? KURŠ NORMĀLS CILVĒKS PIRMS KKA JAUNA IZLAIŠANAS DOD KONKRĒTU LAIKU KAD NEAKS NAV GATAVS 

santiz
Lietotājs
so low
9205 atbildes forumā
Online: 235d 22h 53m
Redzēts Vakar, 20:02
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 03. jūlijā, 19:48
1
post

tak nečakarē sev pauri, nepakās dahujā laiku dēļ kkāda csgo moda kuru tpt neviens nespēlēs, izdomā kko jēdzīgu, paldies.

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 6h 47m
Redzēts Vakar, 23:15
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 04. jūlijā, 13:10
0
post

Firetiger - es nekad tā nevienam neteicu.

Šķiet esot jūrā iepriekšējo reizi es weksijam teicu ka nākamās nedeljas laikā kad būšu majas sapratīšu cik tur daudz ir darba un tad varēs plānot atvēršanos, ka gribētos mēģināt atvērt serveri vismaz pāris dienas pirms jābrauc atkal jura. Tas nedeljas laikā es knapi pieķēros jo nebija laika delj neparedzētiem apstākļiem dzīvē, pēc tam kad tam pieķēros atklājas ļoti daudz problēmu serveri un vēl citi sarežģījumi ar to saistīti, ka arī turpināja būt delj apstākļiem dzīvē maz laika priekš kicka.

Visus ieteikumus kuri ir "never" vai "nav jēgas" ignoreshu, jo man vienalga kā jūs esiet slinki un vaaji, es padoties netaisos. 

Zalkt!S
Jauniņais
Likumsargs
Njam
74 atbildes forumā
Online: 13d 6h 50m
Redzēts 2023. gada 11. aprīlī, 02:03
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 07. jūlijā, 23:12
0
post

Lai nerastos neskaidrības, definēšu servera veidošanu. Katram uzņēmumam jāspēj rast pietiekami lielu ienākumu avotu lai ar šiem ienākumiem uzturētu uzņēmumu. Kick gadījumā servera veidošanas rezultāts būtu diezgan pašsaprotams - nepietiekams ienākumu avots turpmākai projekta uzturēšanai pārlieku mazas klientu kopas rezultātā, līdz ar to visizdevīgākais variants servera veidošanai būtu vienkārši neveidot serveri jo tādējādi tiks ietaupīti gan laika, gan naudas resursi. 

Njam

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 07. jūlijā, 23:45
0
post

Mēnesis tūlīt būs apritējis. Servera progress ir 0. Topika autors pazudis, un neko neatbild šeit. Laikam ir sapratis to ka ir iebraucis sūdos sasolot serveri tautai un beigās Chemija dēļ nekā nebija. Jēga no topika? Officiāla vieta kur var nokakāt Weksiju ar Chemiju. Kā man viens gudrs cilvēks teica, "ka ar šo topiku gribējās pacelt hype gar csgo tēmu", bet tas hype ir pilnīgi un galīgi izgāzies. Gaidīsim kad servers būs gatavs un tad par atvēršanu tiks paziņots jaunā tēmā, kur nebūs šī negatīvisma.

P.s. Es ceru ka nākošo topiku neveidos Weksijs. Slikts starts, sliktas beigas.

 

 

 

Slēgts

Lietotāji skatās šo tēmu: 0