bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi, diskusijas un sūdzības
4
0
topic
BT + Acc
~Evils~
Skatās sākumlapu
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 327d 5h 44m
Redzēts pirms 13 minūtēm
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 31. jūlijā, 17:35

Sveiki. 

Mans ieteikums kickam ir: 
BT dot acc arī serveros, šis ir kā vaļējš nervs kas mieru nelieku, kāpēc BT nav acc serveros? 
Viņi taču dara tieši to pašu darbu, ko admini, tikai viņiem tas aizņem vairāk laiku. 

Šis būtu tikai ieguvums projektam, kad gan par skādi ir nācis +1 admins kādā serverī? 
Labi saprotu, ne visi BT spēlē visos serveros, ne visi orientējās visos serveros, par piemēru ņemšu sevi, es biju BT, taču nekad neizskatiju sūdzibas jb, dr serveros, jo es tur nespēlēju un man nav ne mazākās nojausmas kas tur darāms. 
Bet pārējos? Kur problēma? Admini ir maz, aktivitāte tāda nekāda, vai tiešām nebūtu labi, ka BT var ieskriet fiksi IZBANOT NELIETI xD , kurš bojā spēli kaut tam mazajam spēlētāju skaitam kas ir? 

Ja administrācija ir pret to, ka acc tiek dots visos serveros, varbūt Administrācija ir par to, ka dod tajos serveros, kuros spēlē un orientējās? 
Šādi viss būtu ātrāk un ērtāk.

War3 adminu skaits ir normāls, taču visu adminu aktivitāte ir briesmīga, reāli ir tāda situācija, kad vairs nezini, no tiem adminiem ir kāda jēga vai nav. No vienas puses, nekāds iegūldijums nav, no otras puses, ehhh labāk viens banotais mēnesī nekā nekas. 

Krč, ierosinu, BT dot arī acc!!

Pēdējo reizi rediģēja ~Evils~, 2021. gada 31. jūlijā, 17:41.

akasi
Administrators
Konkursu rīkotājs
Papucītis
awkward vibes
11955 atbildes forumā
Online: 210d 2h 40m
Redzēts Vakar, 12:01
Pievienots, 2021. gada 31. jūlijā, 17:47
0
post

Par.
Sūdzības var izskatīt un banot, apelācijas arī var izskatīt, bet serverī ieiet un izbanot nevar.
Tūlīt kāds teiks: "Ieej serverī, paņem IP un izbano no foruma." - Ja uzliks banu, tad izkickos no servera vai būs jāgaida līdz mapes maiņai? Vieglāk un ātrāk ar acc, ja var. Ieej, paspeco, izbano. Sen jau vajadzēja.

Šeit vispār ir bēdīgs skats. Gandrīz visiem "[ Tikai 0min pa pēdējām 7 dienām! ]", tik dažiem pa minūtēm, nerunāsim vispār par to, cik daudz bonusu izdalīti tagad.

Nina Dobrev Vampire GIF - Find & Share on GIPHY

Kiwi :]
Seržants
V.I.P.
Auglis
9701 atbildes forumā
Online: 352d 17h 33m
Redzēts Vakar, 22:20
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 31. jūlijā, 18:08
0
post

Jau iepriekš par šo tika runāts, kad pats vēl biju banteam statusā. Atbilde bija nē.

...kaut arī tā būtu tikai pozitīva lieta projektam. :nez:

Pēdējo reizi rediģēja Kiwi :], 2021. gada 31. jūlijā, 18:08.
~Evils~
Skatās sākumlapu
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 327d 5h 44m
Redzēts pirms 13 minūtēm
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 31. jūlijā, 18:12
0
post

@Kiwi, Es neesmu Tu, varbūt tā vietā, lai pateiktu kā bija, Tu varētu pateikt, kā uzskati par labāku, vel šo vienu reizīti? 
Varbūt tad nebija tik slikti ar adminiem, nezinu, bet tagad neateiktos no jeb kāda palīga. war3 vismaz iegrozās cilvēki, brīžiem pieklājīgs skaits spēlē, ir vajadzīgi palīgi. 

Kiwi :]
Seržants
V.I.P.
Auglis
9701 atbildes forumā
Online: 352d 17h 33m
Redzēts Vakar, 22:20
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 31. jūlijā, 18:38
0
post

Ja jau vispār tika pacelts tāds jautājums toreiz, tad jau skaidrs, ka es uzskatīju, ka vajadzēja banteam būt adminam visos serveros.

Par to kā tagad ir...nu būsim reāli - war3 ir vienīgais serveris, kur šobrīd tauta vispār iegriežas, cik esmu manījis. Citos serveros tikai kāda konkursa laikā, iespējams... Bet tas nemaina faktu, ka, manuprāt, banteam būtu jābūt adminam visos serveros. Ne velti viņš ir banteam un izskata sūdzības visos serveros +- (protams, ir bijuši izņēmumi).

 

Ja vēl nevarēja saprast manu nostāju, tad esmu par, tikai nezinu, cik aktuāli tas vairs ir šodien, kad visi kick serveri, izņemot war3, ir tukši.

w3Ed!ch7
Lietotājs
276 atbildes forumā
Online: 81d 9h 12m
Redzēts 2022. gada 17. oktobrī, 16:04
Pievienots, 2021. gada 31. jūlijā, 19:05
0
post

on the one hand i always wondered why admins dnt have admin rights on all servers, i always needed to buy admin for ZM-Server when i was playing...

on the other hand, i am happy about it when i see the amounts of bans on dd2 for teamflash etc., we already had this with beyondz, givings bans for every shit on one of the last survived gud war3-servers...

 

furhermore (at least in my case) you dont need to be on the servers, since you can check server chat and if somebody is looking strange i check hltv demo and if somebody ask questions i try to answer in chat or write pm when he is regged here....

and dnt forget you can still use call admin, write to admins in chat or via pm or just the old school way, record a demo and upload here in forums...

 

so finally i dnt know if its needed and if will bring the result we are aiming for 

 

ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4790 atbildes forumā
Online: 121d 5h 40m
Redzēts Vakar, 02:21
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 31. jūlijā, 19:16
0
post

Vispār to jau sen vajadzēja, tas atvieglotu darbu. Un viss notiktos daudz ātrāk.

Esmu par!

Hybrid Minds
Biedrs
lelelelelekeke
11256 atbildes forumā
Online: 267d 9h 40m
Redzēts pirms 1 stundas
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 31. jūlijā, 19:28
0
post

War3 uzturās maksimums, teiksim, 12 spēlētāji, no kuriem 4 ir admini. Tur problēmu nav. Pat nakts stundās es redzu, ka ir admini online. 
Sūdzības netiek veidotas tik bieži (netiek praktiski veidotas vispār), un pārkāpējus izbano admini iekš servera un/vai kick.lv admins izbano.
Par War3 BT tev pieteiksies kāds konkrēts cilvēks, kurš jau tajā serverī noteikti ir admins, tad jautājums - vai viņam tas ir nepieciešams? Jo pārējos serveros tauta nav, tātad tur arī pēc tā nav nepieciešamība. Un viņš noteikti, ka neies citos serveros skatīties, vai viss ir kārtībā.
Bet nu, ja ir tāda grūtība uztaisīt sūdzību, un paciesties, why not. Nav jau tā, ka tā lieta degtu, bet līdz šim tā arī nav traucējusi, it īpaši šaubos, ka tas ir nepieciešams mirklī, kad serveru aktivitāte ir sarukusi skatoties uz pēdējo mēnešu nogrieznī, par 70%.

Pēdējo reizi rediģēja Hybrid Minds, 2021. gada 31. jūlijā, 19:28.
cruelcin
V.I.P.
Papucītis
my na kike, kstati
7838 atbildes forumā
Online: 587d 15h 14m
Redzēts pirms 3 stundām
Pievienots, 2021. gada 31. jūlijā, 19:55
0
post

Morāle šim visam? Kicks ir kā zinātne , nevar iztikt bez lieliem notikumiem . 
Tie kuri sapratīs , tad šis jautājums tiek cilāts tikai viena mērķa dēļ , lai efektīvāk sodītu vai labotu situāciju serverī . 

Loģiski tikai jau būtu  , atrodoties serverī pārkāpēju pēc nepieciešamības arī sodīt esot tur , neatverot webu   , 3x kliķšķi  . 

 

 

 

Pēdējo reizi rediģēja cruelcin, 2021. gada 31. jūlijā, 20:11.


Lacz
Jauniņais
⏳ Bandas līderis ⌛
1362 atbildes forumā
Online: 79d 15h 28m
Redzēts 2022. gada 06. jūnijā, 22:02
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 01. augustā, 09:58
0
post

Banteam nav acc visur? :D ble nu čemijs ir pizdec vecis ar savu security apsēstību :D :D :D

 

Te pat vispār nav vērts diskutēt, wtf... 

SM_97823
Lietotājs
Bagis
Bagis
89 atbildes forumā
Online: 21d 23h 9m
Redzēts 2022. gada 19. novembrī, 21:10
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 04. augustā, 21:10
0
post

Neredzu tam pasākumam šobrīd jēgu.
Piekrītu hybridam

akasi
Administrators
Konkursu rīkotājs
Papucītis
awkward vibes
11955 atbildes forumā
Online: 210d 2h 40m
Redzēts Vakar, 12:01
Pievienots, 2021. gada 06. septembrī, 12:37
0
post

Kuz9 iedoti acc aktīvajos serveros.

 

Slēgts

Nina Dobrev Vampire GIF - Find & Share on GIPHY

Lietotāji skatās šo tēmu: 0