bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Haoss / Beztēma / Offtopic
6
1
topic
Covid-19 pote
ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4790 atbildes forumā
Online: 121d 5h 37m
Redzēts 21. aprīlī, 13:23
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 19. augustā, 13:42

Šis man visu laiku ir interesējis, tāpēc arī pajautāšu te..

 

Esi potējies pret covid? Kāpēc potējies?

Neesi potējies pret covid? Kāpēc nepotējies?

Lieki komentāri = brīdinājums!

Pēdējo reizi rediģēja ZnT, 2021. gada 19. augustā, 13:46.
𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼
Lietotājs
|𝐀𝐮𝐭𝐨𝐫𝐢𝐭ā𝐭𝐞|
lisais
484 atbildes forumā
Online: 21d 2h 7m
Redzēts 26. aprīlī, 15:24
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 19. augustā, 21:38
1
post

Labāk geriču iepist ,tad. Nekā to dns poti.

Sexy Booty GIF

MA1M
V.I.P.
gailis
1682 atbildes forumā
Online: 73d 14h 34m
Redzēts 24. aprīlī, 23:22
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 20. augustā, 01:31
0
post

Esmu vakcinējies.

Ja neesi tārps, kas pavada 12h no visas dienas spēlējot cs 1.6 un sēžot kick forumā, koļoties ar visām meitenēm iekš cs foruma, tad:

iemesls ir gluži vienkāršs - lai varētu dzīvot bez ierobežojumiem, piemēram, paēst iekštelpā, aizbraukt uz Palangu pastaigāt, aizlidot uz ārzemēm, uzspēlēt klondaikā biljardu, aiziet uz zāli, aiziet uz klubu, aiziet uz feņku aparātus pagriezt. Un, protams, pats svarīgākais ir tas, ka es gribu laimēt tos 100'000 eiro, ko Latvijas foršā valsts ir izdomājusi izlozēt loterijā tiem, kas ir vakcinējušies. Un, protams, liels iemesls ir tas, ka nav baigā vēlme saslimt ar covid un sapist ožu, garšu un vēl būt atklātam potenciālam sabojāt kaut ko citu saistībā ar veselību.

Fakts kā tāds - Latvijas valdība ir vienkārši klauni un viss tā covid situācija valstī ir briesmīga, taču tajā pašā laikā tie ir arī tie cilvēki, kas saka, ka nevakcinēsies, priekškam to utt (arī šijā topikā tādi indivīdi), līdz ar to arī nekas nekustas uz priekšu un ierobežojumi netiek samīkstināti.

Vakcinējaties taču, lai beidzot var Rimi ieiet bez iepirkumu groziņa.

Piziks
Lietotājs
Labsirdīgais
989 atbildes forumā
Online: 117d 10h 11m
Redzēts Vakar, 12:03
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 20. augustā, 09:59
0
post

Kā tu zini, ka laimēsi tos 100k eiro?? :D:D:D cik dzirdēju valsts tak parādā par vakcīnām, kur ta vel nauda lai izlozētu kādam piķi! :D:D 

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 6h 47m
Redzēts 26. aprīlī, 23:15
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 20. augustā, 12:58
3
post

Statistikas un fakti nemelo, valstīs kā Nīderlande kura bija viena no augstākajam saslimstībam sapotrja 90% valsts lielājās pilsētās un uzreiz atļāva staigāt bez maskām visur, un statistikas tāpat samazinās neskatoties uz jaunajiem paveidiem utt.

Nepotejas priekš sevis, potejas priekš tiem kuri ir riska grupā vai tiem kuri grib brivibu. Es gribu staigāt bez maskas, es gribu lai tas viss ātrāk beidzās, kamēr visi nebūs potēti vai parslimojushi, tas nebeigsies. Ja tev vienalga par to un tici ka tas pats pāries, potejies priekš citiem. 

jollylv
Jauniņais
Meitene zeltene
𝐿𝑖𝑙 𝑃𝑎𝑛𝑑𝑎
Džollī
1864 atbildes forumā
Online: 162d 17h 6m
Redzēts 25. aprīlī, 22:53
Pievienots, 2021. gada 20. augustā, 13:02
0
post

Es otro poti dabūju jau aprīlī un potējos tikai tāpēc, lai visi šie ierobežojumi un viss ātrāk beigtos.. kā arī, lai varu aiziet uz kino (esmu jau 2 x bijusi pa šo laiku) un uz citiem pasākumiem, lai nav kā dārzenim jātup jau gandrīz 2 gadus četrās sienās. 

Es tik ceru, ka cilvēki saprot to ideju kā Čemijs aprakstīja, ka ne jau sevis dēļ pa lielam visi potējas, bet lai kopumā izskaustu šo vīrusu pēc iespējas ātrāk.

 

 

 

Welcome to the show... Welcome to my life!

Piziks
Lietotājs
Labsirdīgais
989 atbildes forumā
Online: 117d 10h 11m
Redzēts Vakar, 12:03
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 20. augustā, 13:49
1
post

a man poh es no laukiem, rakstu priekš xp  :cry4: 

Ibetāa
Jauniņais
Meitene zeltene
Lēdija
355 atbildes forumā
Online: 17d 22h 50m
Redzēts 26. aprīlī, 15:01
Pievienots, 2021. gada 20. augustā, 15:23
0
post

Esmu potējusies . Pirmā pote Apriļa sākums otra - apriļa beigas. - Pfizer 

Potējos darba dēļ , tā varētu teikt . 

kk

🌿🌿🌿
Biedrs
🤙 420 metrus no zemes 🌿
881 atbildes forumā
Online: 105d 19h 10m
Redzēts Vakar, 19:49
Pievienots, 2021. gada 22. augustā, 01:24
2
post

Esmu potējies ar Pfizerīti.

Potējos, jo pūļa imunitāte ir vienīgais veids kā iznīcināt slimības. Līdz šim ir vairākas slimības iznīcinātas saknē tikai tāpēc, ka savakcinēja visus pēc kārtas. Visos laikos ir bijuši cilvēki pret vakcīnām, kas nenēsā maskas utt. Idioti ir, bija un būs. Ar to neko nepadarīsi. Mūsdienās vienīgā atšķirība ir, ka idiots var ieiet FB uztaisīt shitpostu, un 10K cilvēku to pieņem kā patiesību (e.g. - Aldis Gobzems). Kādreiz viņi prost sēdēja mājās un savu idiotismu izgāza uz saviem tuvajiem.

trafiks
Jauniņais
3 atbildes forumā
Online: 1d 2h 53m
Redzēts 2023. gada 08. jūnijā, 12:36
Pievienots, 2021. gada 22. augustā, 01:25
7
post

Ibeta. Es domāju sev nogriezt kāju, lai varētu parkoties invalīdu stāvvietā. :D

Vēl neesi sapratusi, ka tu potējies lai nebūtu ierobežojumu nevis savas veselības dēļ?

 

P.S. pēc manām domām gudri cilvēki nevakcinējas. Long story short pret ko man vakcinēties? Pret slimību ar ko neesmu nekad saslimis un ko mediji un visi pārējie piāristi popularizē? :D 

Domā ar galvu savu pats mīļais cilvēk

 

Karro
Jauniņais
114 atbildes forumā
Online: 2d 16h 14m
Redzēts 2021. gada 23. oktobrī, 08:36
Pievienots, 2021. gada 22. augustā, 09:47
1
post

Neesmu potējies. Taisijos potēties, lai varētu ceļot brīvi, bez testu taisīšanas, bet tad pēkšņi viņi pasaka - Arī vakcinētajiem būs jātaisa testi... Nu tad tagad vairs neredzu nekādu jēgu potēties. Kautkāds marasms....

eKs.
aimless
keks
2169 atbildes forumā
Online: 128d 18h 25m
Redzēts Vakar, 22:18
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 22. augustā, 10:21
0
post

@Karro

Tikko biju Maltā, neviens tests nebija jātaisa. 
Noteiktās valstīs jātaisa ir/būs, ja Latvijā būs paaugstināti covid gadījumi, kas neatbilst citu valstu normām vai arī noteiktajai valstij ir vienkārši tadi nosacījumi(piem. Ķīnai).

Un ja Tu negribi, lai Latvija ir vainīga, ka jātaisa covid testi vakcinetajiem ārzemju valstis, tad vakcinējies, lai novērstu tādas iespējas. (Just sayin')

 

ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4790 atbildes forumā
Online: 121d 5h 37m
Redzēts 21. aprīlī, 13:23
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 22. augustā, 12:57
0
post

Kāpēc pēc potes ir tik slikti? Dēļ tā vien ir bail potēties..

 

eKs.
aimless
keks
2169 atbildes forumā
Online: 128d 18h 25m
Redzēts Vakar, 22:18
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 22. augustā, 14:08
0
post

@znt 

Pēc jebkuras potes ir slikti, var sāpēt roka u t t, nekas atšķirīgs šeit nav, protams, drudzis un viss pārējais ir tomēr trakāk nekā parasti, bet tas ir ļoti viegli izskaidrojams. Potē ir vīrusa daļiņas, kuras nonākot Tavā ķermeni aktivizē antivielas. Kamēr tās antivielas cīnās, tikmer var Tev rasties problēmas, bet tās ir īslaicīgas, salīdzinot, kas notiek, kad saslimsti ar covid un neesi vakcinējies. 
 

Man, piemēram, vispār nebija problēmas no vakcīnas. Man ģimene diviem no 15 cilvēkiem bija drudzis, kurš ilga vienu dienu. 

concijs
Jauniņais
Meitene zeltene
304 atbildes forumā
Online: 46d 18h 52m
Redzēts 5. martā, 12:03
Pievienots, 2021. gada 22. augustā, 15:02
2
post

Moderna un Pfizer satur molekulu RNS, kurai ir doti norādījumi par “pīķa” S proteīna producēšanu. Tas ir proteīns uz SARS-CoV-2 vīrusa virsmas, kas vīrusam vajadzīgs, lai iekļūtu organisma šūnās. (Vakcīna nesatur nekādas vīrusa daļiņas, kā to runāja kāds iepriekš) Kad cilvēkam ievada vakcīnu, dažas organisma šūnas uztver mRNS norādījumus un īslaicīgi producē “pīķa” S proteīnu. Pēc tam cilvēka imūnsistēma atpazīs šo proteīnu kā svešu un izstrādās antivielas un aktivizēs T šūnas (baltās asins šūnas), lai uzbruktu tam. Sāk strādāt imūnsistēma, līdz ar to paceļās temperatūra,parādās vājums.

 

deqwatian357ANW
Jauniņais
Joda
Jodurts
188 atbildes forumā
Online: 12d 20h 19m
Redzēts 23. martā, 16:47
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 22. augustā, 15:28
0
post

Esmu potējies, jo apnika online aparāti.

Friška
Jauniņais
11 atbildes forumā
Online: 10d 18h 2m
Redzēts 2. aprīlī, 10:26
Pievienots, 2022. gada 31. janvārī, 08:29
1
post

vakcīnas vietā izdzēru 0,7 un jūtos labi 

Moxley
Jauniņais
Bandīts / Mežonis
338 atbildes forumā
Online: 9d 3h 4m
Redzēts 23. aprīlī, 01:37
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 01. februārī, 06:03
0
post

Ne neesmu potejies, agri vai velu mes visi mirsim, kada starpiba vai tagad vai velak.  Man pietiek ar parslimosanas sertifikatu. 

Slyy
Jauniņais
stulbs?!
12 atbildes forumā
Online: 1h 35m 03s
Redzēts 2022. gada 12. septembrī, 17:19
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 09. martā, 21:04
0
post

loti liels prieks kad kads par to te runaa!

es sapotejos ar 2 potam pagaisgad un 1 pote tagad nesen. man likas sakuma ka labak nevajaga to visu. bet tad es domaju - ko es labak lai gribetu lai saslimstsu vai lai dabunu kauko sliktu no potas? nu doma ir vienkarsa - ja es saslimstu no covid-19 - varu vainot sevi bet ja es sapotej un saslimstu ar covid-19 es zinu ka dariju ta lai ta nenotiktu un ja lemts saslimtt tad saslims. ka ari man masa strada medicina un vina teica ka vajag

Ar vienu par maz, ar diviem par daudz 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0