bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
27
1
topic
Chemijs sasveicināšanās
Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 6h 48m
Redzēts Vakar, 22:02
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 04. maijā, 16:01

Atsaucoties uz chellenge no evila izveidoju šo sasveicināšanos.

 

Par mani:

Tātad mani sauc Reinis Veisbergs (variet nemeklēt draugos - esmu dzēsies, facebook ieeju reizi gadā, jo esmu sapratis ka tā ir lieka laika tērēšana)

Agrāk ļoti daudz nodarbojos ar sportu - visu bērnību un pusaudžu gadus nospēlēju futbolu, paralēli tam gāju basketbola trenniņos un gan kā saspēlēs vadītājs braucu pa pāris nesvarīgiem turnīriem, gan arī skolas komandā biju jaunākais kurš brauca uz skolu sacensībām. Skolas komandā braucu arī uz volejbola turnīriem 2 reizes un mazliet fanoju arī par florbolu. Paralēli tam 4 gadus gāju uz breakdance treniņiem un dažos maziņos pasākumos kopā ar komandu pabraukājām pa pasākumiem, pēc tam mazliet pārgāju uz vieglatlētiku un parkour, bet tas ātri apnika, un nenormāli dievināju braukāt ar skeitu, braucu ar to visur, kājām nepārvietojos vispār :D

Pēc pamatskolas izlēmu ka gribu būt jūrnieks, un beidzu 4 kursus Latvijas jūras Akadēmijas jūrskolā, mācību laikā sapratu ka šī profesija ir tiešām priekš manis, galvenokārt dēļ algas un pēc tam turpināju mācīties Latvijas Jūras Akadēmijā 2 gadus, pēc kā es diemžēl mācības pārtraucu paša vainas dēļ jo sāku paralēli tam strādāt un vēlējos ātrāk patstāvīgi sākt dzīvot. Pēc tam kad aizgāju no akadēmijas, ar palīdzibu no draugiem izremontēju sev dzīvokli kur iemācījos ļoti daudz, sākot no sienu apmēšanas/mūrēšanas/grīdu ieklāšanas/flīžu likšanas, beidzot ar mēbēšu taisīšanu/logu restaurēšanu un daudz ko citu, un pēc tam sāku strādāt celtniecībā, kas man ļoti padodas. Jau pēc ~3 mēnešiem nostrādājot kā palīgstrādnieks, mani sūtīja kā palīgu ar meistariem uz dažādiem objektiem kā pat seb banku, arī galvenajā objektā esmu paspējis apgūt simtiem lietu kā metināšanu/betonēšanu/stalažu likšanu/armēšanu/siju stiprināšanu utt. Tagad plānoju iekrāt naudu lai turpinātu mācības un varētu savu īsto profesiju - jūrniecību turpināt. Nākotnē ceru iekrāt naudu un pirkt dzīvokļus/tos remontēt un pārdot/izīrēt.

Man ļoti patīk fotografēt, jau pirms kādiem 6 gadiem nopirku profesionālo canon fotoaparātu un man ir desmiti gigabaitu ar bildēm no visām apceļotajām valstīm. Lejā pievienošu bildītes, gan ar sevi, gan savas mīļākās bildes.

 

 

Geiming pasaule.

Jau no pamatskolas ~5 klases sāku spēlēt hl un cs, tātad sāku spēlēt cs līdzko tas iznāca - pirms 15 gadiem.

Minecraftu 1x pamēģināju kad vēl tam nebija programma lai to palaistu, bet bija spēlējams tikai minecraft.org caur browseru, toreiz bija tikai creative mods, kur vnk varēja skraidīt un likt blokus.

Piedalīties cs projektu veidošanā sāku pirms 11 gadiem, veidojot kopā ar citu programmistu kz serveri, kz.overdose.lv pēc tam pārgāju uz hns, pēc tam uz deathrun. Agrāk kad cs bija daudz populārāks, izveidoju intentiskus 2 dr serverus - dr.tod.lv un dr.operātors.lv kuri katru dienu piepildījās 32/32 no tiem laikiem man joprojām ir milzīgs azarts un interese par geming serveru veidošanu. Pēc tam biju iesaistīts ļoti daudzos projektos, vienmēr centos noturēties tikai kā tehniķis, kurš savāca gandrīz visus ienākumus jo man nepatika ka supports prasa neiedomājami daudz laiku un traucē strādāt, paralēli tam regulāri, burtiski katru dienu saņēmu piedāvājumsu taisīt pasūtījumus dažādiem serveriem. Līdz pats sāku fanot par jailbreak serveriem un cilvēks ar nicku Tzk man piedāvāja iesaistīties projektā playline.lv un pilnībā sāku pārveidot serveri, kur es tāpat biju tikai tehniķis tur izveidoju arī minecraft serveri. Pēc tam kad playline.lv īpašnieks sāka palikt slinks tzk aizgāja no projekta un es paliku par galveno un iesaistījos visa projekta pārvaldīšanā, līdz arī man apnika attieksme no īpašnieka pēc tam kad projekts sāka regulāri atslēgties, un pievienojos citam projektam kā līdzīpašnieks ar nosaukumu glad.lv kurā ļoti vieksmīgi neilgā laikā jb serveris izsitās kā nr 1 jb serveris Latvijā kurā arī sāku veidot citu modu serverus kā war3+csdm un basebuilder. Pēc kāda laika pēc ļoti ļoti daudziem konfliktiem ar līdzipašnieku man nācās no projekta aiziet un atvēru jau kicku kur pat līdz šim brīdim esmu vienīgais īpašnieks, kurā pamazām veidoju daudzu citu modu serverus, dažus veiksmīgi, citus neveiksmīgi, bet viss kopš tiem laikiem ir tikai turpinājis progresēt.

 

 

 

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2015. gada 04. maijā, 16:08.

Snuffeklis
V.I.P.
lalala
lalala
994 atbildes forumā
Online: 47d 16h 15m
Redzēts 2023. gada 08. februārī, 14:07
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 04. maijā, 23:46
0
post

Sveiks.

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 06. maijā, 00:22
0
post

Tad kad bija bans forumā, tad izlasiju Tavu sasveicināšanās topiku, daudz ko jaunu uzināju.

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
Dalī
V.I.P.
850 atbildes forumā
Online: 52d 16h 28m
Redzēts 2023. gada 03. decembrī, 13:14
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 06. maijā, 00:32
0
post

cau.

Minka
Jauniņais
55 atbildes forumā
Online: 1d 1h 44m
Redzēts 2019. gada 01. janvārī, 16:43
Pievienots, 2015. gada 06. maijā, 18:50
0
post

Līdz šim zināju tikai to, ka Tev ir dredi. :D

Anyhow, laba sasveicināšanās. c:

 

 

Mandarīns
Biedrs
Auglis
937 atbildes forumā
Online: 25d 15h 13m
Redzēts 2023. gada 05. martā, 14:26
Pievienots, 2015. gada 06. maijā, 19:32
0
post

Sveicināts!

lil_kumaars
Lietotājs
𝐹𝓇𝒶𝓃𝓀𝓁𝒾𝓃𝓈
106 atbildes forumā
Online: 28d 13h 46m
Redzēts 2023. gada 12. martā, 20:21
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 06. maijā, 19:56
0
post

Čau! :)
Lai dzīvo kiks! :)

Attēlu rezultāti vaicājumam “weed”

Bobijs varenais šāvējs
Lietotājs
Only God Can Judge Me
110 atbildes forumā
Online: 2d 15h 8m
Redzēts 2016. gada 18. decembrī, 01:22
Pievienots, 2015. gada 06. maijā, 19:58
0
post

Yo yo yo :D Sasveicināšanās bija ļoti laba. ;) like

Puika
Lietotājs
245 atbildes forumā
Online: 6d 19h 12m
Redzēts 2022. gada 13. martā, 23:54
Pievienots, 2015. gada 06. maijā, 20:09
0
post

Čau

wavy.g
V.I.P.
Veterāns
1880 atbildes forumā
Online: 11d 16h 30m
Redzēts 2020. gada 29. aprīlī, 17:51
Pievienots, 2015. gada 06. maijā, 21:19
0
post

Ļoti sen atpakaļ spēlēju operātora serverī. :D

Tagad man liekas zinu pārāk daudz par tevi. :D

9904
lox
Dievs
666 atbildes forumā
Online: 14d 18h 36m
Redzēts 2016. gada 26. augustā, 23:13
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 06. maijā, 23:15
2
post

Nu čau ,esi manīts šeit blandāmies apkārt!

Skatos neviens nav mīnusu ielicis topikā ,būšu pirmais :)

Pēdējo reizi rediģēja 9904, 2015. gada 06. maijā, 23:41.
Enemijs
V.I.P.
Veterāns
Cringe
Laurīts/Laurītis.
5484 atbildes forumā
Online: 351d 13h 28m
Redzēts pirms 5 stundām
Pievienots, 2015. gada 06. maijā, 23:46
0
post

mmm, dredi  :sweet:  , lai gan zirgastei arī nav nevainas ;D.

Šis tas jau bija lielākoties zināms, tik aizmirsies.

mm, jā Tod dr bija foršs, pirmo reiz ar tevi tur sastapu. Nu PL jau beidzot vieta, kur paliku permā, nu un tagad ar līdz velkos ;D

Bet nu caw atkal.

            

FLASH
Jauniņais
?
1 atbildes forumā
Online: 35m 59s
Redzēts 2015. gada 24. maijā, 00:49
Pievienots, 2015. gada 22. maijā, 03:33
0
post

@Kve, kā īpašnieks var pazust no sava projekta ?

casual.
Jauniņais
Lielā nāse
70 atbildes forumā
Online: 9h 51m 38s
Redzēts 2022. gada 20. aprīlī, 01:26
Pievienots, 2015. gada 22. maijā, 03:53
0
post

Nu , cik esmu dzirdējis , mēbeļu taisīšana ir nežēlīgi grūta . )
Izlasot visu rakstu , tā arī neuzzināju cik tev gadu :D , bet nu tas arī isti nav svarīgi.
Un jā serveru veidošana tev ir riktīgs talans , es vispar šaubos ,vai Latvījā kāds ir tik ļoti aizdomājies / iedziļinājies serveru veidošanā . Veiksmi )

Pēdējo reizi rediģēja casual., 2015. gada 22. maijā, 03:53.
Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 155 ( 4497 skatījumi )
Tessa&Hardin, cruelcin, 𝔄𝔨𝔪𝔢𝔫𝔰 𝔷𝔞ķ𝔦𝔰, duum, Exc, medalus, akasi, BARBARIAN, Diademantus, enrico, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., Hazard, Jazeps Vitols, Celms, Rubax, Zalkt!S, maisinsvajag??, Chemijs, not hns, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, Сhrееру©, John Doe, SintijaL, sсhoKKur-, Pīļuks, Wunderschlange, Hvz, R0DEmental-, deewekzij, G$ SHOOTER, Peak, Jackass3D, agaa, Gloks, NewBoy, Flabijs, Venta, LaQ, Wolfyy, Latvians, h2389w98j98fewjfw9qasdjiak, Мишка, yostu, 47th, luīze, Saldenieks, $uicideBoy$, EvE, Mazulis, VERSACE. /$/, Kanazews, bullets aim far, CrazYBeaR, Ibetāa, Unicorn, Gamora, Kuils, EXIT.-, StonerKumar420, Omega, Bu4haa, Fuk`dantE., pankuksh, Enemijs, Trakias, $ KRISTA $, stn, sneiks, Kiwi :], Pukainiite, Daņiks, Gigna, Komisarchiks, ainars123, Obijs, artistic, Puika, Pirdlampina, Bleach, maardzha, hehegeeva, south, Mandarīns, ysl, #unbangansganaganus, SharpKnifes, MAVERIK, Laauriinaa, Pizhikz., ayr0n, Bobijs varenais šāvējs, 14/88, Musica, Raven*, Klaus, Paldies., SoulshakerLV, JankezO, n1nt3nd0, Kikis, officialedza, gaz1kkk., Tvinks , whateverusay.*, viltu profils, Trey*, vazzaa, Prezidents, John rambo, FLASH, skaļums, casual., S!n, AhmedAkbarHalil, MTM123, Nighterance, DEX™, Mars_sd, Noravajumtu, Ebyrn, SPEEDLINKK 337, tupiks, Kokaīns, 9904, Snuffeklis, kpucmepc, Amors, blonda, wavy.g, Uksors, ⛔lolwut?, lil_kumaars, Jogijs, Kocinss, GDNSS, Minka, Dalī, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, zaf, pelciņš, lucifers, MA1M, ~Evils~, MercuriaL*, Dope^, jevrika, Lexii, viskijs, Sajma, the Captain., Xeexs, NeLLa, EAZY., LatvietisNU, SpriditisMAD