bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi, diskusijas un sūdzības
1
5
topic
[Ieteikums] Klani :) BY WoOzie*
WoOzie*
Jauniņais
Aužis
22 atbildes forumā
Online: 1d 0h 6m
Redzēts 2021. gada 17. decembrī, 12:04
Pievienots, 2021. gada 05. novembrī, 09:16

Tātad Sveicināti.

Man ir ienākusi doma kuru verētu īstenot sakarā ar Klaniem. Cik atceros vienmēr cs.16 ir bijuši klani kuros iestāties vai veidot tos.Cik tagad esmu skatījies tad šādu klanu šeit nav. Mans ierosinājums ir izveidot Klanu sadaļu kur var iestāties klanā ,vai rakstīt pieteikumu uz klana izveidi.Vajadzētu izveidot CW serveri ,kurā var pievienoties ar paroli kuru iedod administrācija pirms norunātā CW.Šī ideja strādātu ,tā ka būtu savā starpā cīņa par labāko klanu un labākajiem spēlētājiem iekš Kick`a.

Varbūt CW`s ir novecojis ,bet gribētos ko tādu atsvaidzināt :) 

Klanam būtu savs Ieiro konts kur biedri var ziedot klanam ,par ziedojumiem var iegādāties visādus uzlabojumus ((Nezinu vēl kādus varētu)) 

Katram izveidotajam klanam savs Topiks ar paraugiem uz pieteikumu klanā ,un citām informācijām :) 

Par dalību CW`s klanam jaiemaksā piemēram : 5 ieur uz klanu ,iemaksātā nauda aiziet mapes īrē un administrācijai par darbu :) Summas protams var mainīt ,vai arī vienkārši bezmaksas :) 

Ko jūs teiktu par šādu ideju ,un ko vajadzētu papildināt šim Topikam ,Paldies :) 

ar cieņu WoOzie* xoxo

HSkill
El Retardio
seksīgais
3168 atbildes forumā
Online: 185d 4h 20m
Redzēts pirms 2 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 05. novembrī, 09:18
1
post

Vecīt, ir 2021. gads :D 

Neviens to 1.6 nespēlē un kur nu vel kautkadu pokemonisku klanu veidotu

Kamiks
Kārto Somu
Jauniņais
krasavčiks
3753 atbildes forumā
Online: 204d 6h 31m
Redzēts pirms 27 minūtēm
Pievienots, 2021. gada 05. novembrī, 09:23
0
post

Wooozeri, viss labi, paskaties uz Hskill profilu un tur rakstīts -- > El Retardio :D

 

Viss jau ir labi, ka Tu esi jauns / apņēmīgs un uz jaunām lietām tendēts jaunietis, vēl tikai viena maza problēma - pret ko tad Tu šausi tos CV ? Vai vēl kaut kur apkārt ir tik veci krabji Latvijas robežās, kuri uztur mājaslapu un cs serverus, lai būtu ko izaicināt pretī ?

WoOzie*
Jauniņais
Aužis
22 atbildes forumā
Online: 1d 0h 6m
Redzēts 2021. gada 17. decembrī, 12:04
Pievienots, 2021. gada 05. novembrī, 09:26
2
post

Par to viņa profilu arī ierēcu :D ,Iekš dd2 sanāk cilvēki vakaros diezgan daudz ,es domāju pamēģināt jau var ,tas gabalu nenograuzīs no palikušajiem spēlētājiem :D 

Forumā skaitos no 2019.gada īpaši jauns neesmu :D 

atpisies
Jauniņais
313 atbildes forumā
Online: 15d 2h 22m
Redzēts 16. aprīlī, 17:04
7 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 05. novembrī, 09:39
0
post

davai es pieteiksos jusu klana dzeki palidzesu pacelt kadu kausu

man ir idejas klana tagam

**k1cK.lV**// niks

-=KiCk.Lv=-|| niks

##K1cK.LV@@ - niks

==||k1cK.LV||== niks

Pēdējo reizi rediģēja atpisies, 2021. gada 05. novembrī, 09:46.
knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 19m
Redzēts 24. aprīlī, 13:50
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 05. novembrī, 10:38
0
post

1.6 klani ir miruši.

Beidz lietot narkotikas 


sync
Jauniņais
jankmobiilis666
22 atbildes forumā
Online: 3d 15h 20m
Redzēts 2023. gada 24. aprīlī, 12:51
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 05. novembrī, 10:43
0
post

kapec lai kads speletu CW, kad pastaav fc?

HaRZz
Lietotājs
Haris.
1254 atbildes forumā
Online: 34d 2h 55m
Redzēts 26. aprīlī, 21:55
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 05. novembrī, 11:01
0
post

tas tā nestrādā, klanu laiki ir beigušies.
jā, jauns neesi, ja jau no 19 gada forumā.. ar 10 atbildēm un pirmo topiku. nopietni ?

pamēģināt jau var ? nu davai, zem beztēmas sadaļas uztaisi topiku, un savāc 6-8 cilvēkus savam klanam ar visiem noteikumiem. tad kad savāksi klanu, uztaisīsi tos pieteikuma formātus, tad šo ideju varētu arī realizēt, kamēr savu klanu nesavāksi, neviens arī neko nesāks darīt.

eKs.
aimless
keks
2170 atbildes forumā
Online: 128d 18h 28m
Redzēts pirms 5 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 05. novembrī, 11:03
0
post

+ aizej uzspēlē Fastcup, tur Tev būs čaļi un pat klani, kurus vari veidot. 
ja esi miskaste 1.6 tad gan atpūties un turpini spēlēt dd2 

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 19m
Redzēts 24. aprīlī, 13:50
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 05. novembrī, 11:05
0
post

Čalis veidos klanu kurā pats būs klana galvenais un spēles ar wh. :hihi:

#smsunbanp0wet


MENDIJA
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaķu tante.
4245 atbildes forumā
Online: 139d 6h 22m
Redzēts 2023. gada 22. augustā, 14:20
Pievienots, 2021. gada 05. novembrī, 11:38
0
post

Saprotu,ka gribās atsvaidzināt veco labo 1.6, taču, diemžēl tie laiki ir beigušies un tagad lielākajai daļai interesē cs:go un citas spēles. 

+ kick ir aktīvs, lietotāji te ir daudz un dažādi,taču reti kurš vēl šauj 1.6. Piemēram, mana 10+ gadu cs karjera arī ir beigusies, bet turpinu sēdēt šeit un čatot, darīt kkādu herņu. 

Un tie,kas vēl spēlē 1.6, tie to darba for fun, dažus vakarus nedēļā vai aiz garlaicības kaut kad. Vai arī,lai dabūtu somā itemus. :D Anyway,  šaubos,ka kāds baigi grib iespringt uz klaniem, kur nu vēl maksāt. 

 

Kādu pus gadu +/- atpakaļ bija atdzīvināts ts3 un gatheri, tas jau likās wow, jo nu, arī tādas lietas jau ir izmirušas, taču mēģinājām un sanāca uz kādu laiku. 

 

Ideja forša, bet nu, nebūs, diemžēl. 

Taču paldies par topiku, uzsiti nostaļģiju un saprotu, ka tomēr ir tik daudz lietotāju, kas atcerās trakos un ''treknos'' 1.6 laikus. :like: 

Obijs
V.I.P.
Lietotājs
2312 atbildes forumā
Online: 251d 11h 28m
Redzēts 27. aprīlī, 00:18
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 05. novembrī, 11:47
0
post

Es tur baigi nevaru iebraukt tajā rakstītaja bet cik man izskatās, viņš necenšas taisit 1 klanu bet gan tādu kā sadaļu, kur kickieši savācas savās komandās un spēlē viens pret otru (klans pret klanu) tjip kā kaut kāds minecraft frakciju serveri :D

Bet nu jā, 1.6 miris, nekas tur vairs nenotiek un teiksim, aizmirsta spēle..

Labāk kick csgo klanu uztaisit un piedalities Major lai es varu 2 miljonus pacelt, nu jo es tāds labs šāvējs...

 

Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2021. gada 08. novembrī, 07:05
0
post

Sākšu ar to, ka šāda sadaļa jau ir pieejama iekš Counter Strike 1.6 sadaļas

Turpināšu ar to, ka "Klani" jau sen, sen, sen vairs nav populāri un nebūs, arī tajā 2017 gadā, kad pieteicos būt klanā, NEKUR reali nebija CW, viss bija sen miris...

Ja nemaldos, vienīgā reize, kad kautkas notika tajā klanā, bija tajā pašā 2017 gadā, kad mēģināja Wosā sameklēt 5v5 pretiniekus, smieklīgi, bet patiesība...

 

Neredzu velreiz kautko tādu mēģināt atdzīvināt, ja pretinieku nav, arī Fastcupā, kur agrāk bija daudz cilvēku, tagad ir pus tukšs... pretinieku vairs nav, samierinies, izveidot topiku meklējot gatherus, salasi tos 10 cilvēkus un spēlē, vēl šogad diezgan aktīvi tika rīkoti, bet kautkā pamira nākot vasarai.

Bet nja, secinājums tāds, klani kā tādi ir dead, nav vairs serveru pret ko cīnīties, jēga veidot no jauna kautko, ir bezjēdzīgi, labāk vienkārši salasi 10 cilvēkus un prieka pēc uzspēlē kādu vakaru.

 

Aizmirsu arī pieminēt, par to, ka DD2 serveris visu vasaru bija vienkārši DEAD, aktivitāti ir parādijusies tikai pēdējo 2 mēnešu laikā, arī tas ir viens būtisks iemesls, kāpēc Gatheri nomira.

Pēdējo reizi rediģēja Venta, 2021. gada 08. novembrī, 07:11.
Lietotāji skatās šo tēmu: 0