bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
13
1
topic
Čau no why so serious?
why so serious?
Jauniņais
13 atbildes forumā
Online: 4d 5h 37m
Redzēts 2023. gada 22. septembrī, 20:12
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 24. janvārī, 16:59

Vārds: Edijs

Bilde: Pagaidām bez bildēm

Vecums: 25

Dzīvesvieta: Rīgā 

Tavi hobiji: Kaislīgs makšķernieks un vienkārši dabas baudītājs. Ļoti patīk vakara izbraucieni ar labu mūziku fonā. Tāpat esmu ļoti azartisks, tādēļ patīk ik pa reizei uzspēlēt pokeru vai competitive spēli.

Vai nodarbojies ar kādu sportu, kur, cik ilgi? : 14 gadus spēlēju basketbolu, traumas šim stāstam pielika punktu. Tagad tikai amatieru līmenī. Papildus tam vēl uzspēlēju tenisu.

Kāds ir tavs moto? (sauklis) - Esmu pārāk liels optimists pa dzīvi, tāpēc bieži nākas teikt "Tak viss būs labi, nemīz". P.S. Tīri, lai saprastu kāds optimists esmu, varu pateikt to, ka saderēju ar kolēģi uz pusdienām, ka Covid līdz Latvijai neatnāks...

Ko tu parasti dari brīvajā laikā? - Brīvais laiks tiek samērā daudz pavadīts kaut kur dabā ar suni, darbadienu vakaros vairāk palasu kādu grāmatu vai atslābinos pie PC.

Vai esi ceļojis? Kāda vieta tev liekas pasaulē visforšākā? - Ir sanācis kaut kur pabūt, jā. Nosaukt foršāko īsti nevar, jo katrā vietā, kur esmu bijis ir kaut kas tāds, kas nav citur redzēts. Pirmo reizi pabūnot Norvēģijā biju tikpat lielā starā par ainavām kā tad, kad biju Bali. Ne vienmēr jābrauc kaut kur tālu, lai gūtu labus iespaidus.

Kā tu uzzināji par Kick.lv, kāds tev ir radies pirmais iespaids? - Kick.lv atceros jau no skolas laikiem, kad ar čomiem kārtīgi maucām. Tagad pa lielam ir tāda nostaļģiska sajūta atkal pašaut tieši CS 1.6.

Kāds ir vistrakākais atgadījums ar tevi kas tev nāk prātā? - Mana otrā dzimšanas diena, kad izvairoties no frontālās sadursmes novākoju savu pirmo auto un smuki izslīdīju caur kokiem. Izslēdzu dzinēju, izņēmu maģim panelīti, izrāpoju ārā, nofočēju visu un aizsūtīju kolēģim, ka laikam kavēšos. :D

Kā tu sevi raksturotu pāris vārdos? - Ļoti punktuāls, hitražopijs ar, manuprāt, gaumīgu humoru.

Kāpēc izdomāji uzrakstīt sasveicināšanos? - Esmu šeit reģistrējies jau kādu mirkli un tagad sanāca kaut kā pačatot ar citiem main čatā un iedomājos, ka varētu nedaudz oficiālāk ar citiem sasveicināties. Manuprāt, labas attiecības nekad nenāk par ļaunu nevienam. To gan atsevišķiem indivīdiem vēl ir jāsaprot iekš serveriem...

Tavs novēlējums visiem lasītājiem - Esiet lādzīgi, lūdzu. 

Par spēlēm:

Tavs niks. - why so serious?

Bijušie niki - kurš vairs tos atcerās, tas bija aptuveni 9 gadus atpakaļ, kad iepriekš spēlēju CS. 

Kādas spēles tu spēlē, vai esi spēlējis jau Kick serveros? - Spēlēju tikai CS 1.6 Kick serveros

Kādas spēles un cik ilgi tu esi spēlējis pirms tam? - Uz PC uzspēlēju arī COD Warzone. Uz konsoles UFC 4, NHL, NBA 2K, FIFA (pa lielam sporta spēles)

Vai esi piedalījies kādos spēļu turnīros? - Esmu NBA 2K un UFC 4 turnīrā uz konsoles.

Kurā vietā tu parasti atrodies rezultātu dēlī? (killu, score, topu) - Nuuu, principā gribētos teikt augšgalā parasti

Kur mēs tevi redzēsim kickā visvairāk? forumā vai serverī(os) kurā(os)? - DD2 un GunGame, varbūt reizēm CSDM piešaut roku.

Pēdējo reizi rediģēja why so serious?, 2022. gada 24. janvārī, 17:16.
SintijaL
Meitene zeltene
Veterāns
peļuks
7448 atbildes forumā
Online: 362d 17h 59m
Redzēts Vakar, 15:07
Pievienots, 2022. gada 25. janvārī, 17:27
0
post

Esi sveicināts Klaunu kantorī,bet tu jau nemīz.

Crack
Lietotājs
307 atbildes forumā
Online: 47d 8h 53m
Redzēts Vakar, 21:22
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 26. janvārī, 20:24
0
post

Sveiks

bnation-
Biedrs
RWRec
5695 atbildes forumā
Online: 66d 12h 19m
Redzēts 2022. gada 30. oktobrī, 18:59
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 09. februārī, 10:03
0
post

zdarova, veiksmi utt utjpr  GL tiekaas servakaaaaaaaaaaaaaaa

akasi
Administrators
Konkursu rīkotājs
Papucītis
awkward vibes
11977 atbildes forumā
Online: 210d 7h 51m
Redzēts Vakar, 20:18
Pievienots, 2022. gada 09. februārī, 10:17
0
post

Sveiks!

Nina Dobrev Vampire GIF - Find & Share on GIPHY

Kamiks
Jauniņais
krasavčiks
3753 atbildes forumā
Online: 204d 8h 15m
Redzēts Vakar, 18:43
Pievienots, 2022. gada 09. februārī, 11:01
0
post

Kur kapā basīti ? Komanda , līga ? 

 

NBA 2k 21 varam uz pleiša uzmaukt.

 

Privet.

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 7h 44m
Redzēts 4. maijā, 17:29
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 09. februārī, 13:21
0
post

yo

zibisā sasveicināšanās

atpisies
Jauniņais
313 atbildes forumā
Online: 15d 2h 22m
Redzēts 16. aprīlī, 17:04
7 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 09. februārī, 15:24
0
post

yooooooo, kaa iet

𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶
Lietotājs
Король
Gomiks
460 atbildes forumā
Online: 54d 20h 3m
Redzēts 22. janvārī, 20:45
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 09. februārī, 16:10
0
post

Sveiki! 25 gados , vajadzeja jav bez parauga maukt! 

Жизнь — это вопрос времени.

 

raiviss
Jauniņais
Kraujaシ
153 atbildes forumā
Online: 2d 17h 14m
Redzēts 6. martā, 14:21
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 09. februārī, 17:48
0
post

yooo. 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0