bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzības / Complaints / Жалобы
2
3
topic
Lehs saspiedies
Crack
Lietotājs
306 atbildes forumā
Online: 47d 6h 23m
Redzēts 27. aprīlī, 21:45
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 05. martā, 21:07

Apelācija/Sūdzība 2v1 

Nez kkas gļuko un konsuli negrib rādīt info par banu

*Links uz banu - 

https://www.kick.lv/bans/search/?ban_id=53586">https://www.kick.lv/bans/search/?ban_id=53586

1. Izdarītais pārkāpums - spēlēšanās ar acc
2. Adrese uz demo vai ekrānšāviņiem (screenshot) https://failiem.lv/u/syzuybwxp">https://failiem.lv/u/syzuybwxp, bet šeit vajadzēs HLTV, jo saņēmu kick, tpc mans demo ir svaigs.
3. Demo momenta PRECĪZS laiks, vai arī katra screenshot apraksts. - Šeit vajadzēs HLTV skatīties 3.raunds, ja nemaldos.

5. Pārkāpēja niks [Sexy]Leh1
6. Komentārs par notikušo - vērojot savu komandu, spēlētājs Aleksej izteica pretenzijas pret citu spēlētāju, pēc kā pārslēdzos uz notikušo, ievēroju ka atrodoties plantā A leh apzināti traucē viņam spēlēšanu ar nazi skraidot uz riņķi un bloķējot, par ko leh saņēma slay. Protams apbižojies mēģina izrādīties un izkiko mani, atgriežoties serverī seko frāze "vēlreiz tā izdarīsi un saņemsi ban" vai kkā tā. Protams neiešu gaidīt, kamēr viņš mani izbanos, tapēc laicīgi tiek atstādināts no pienākumu pildīšanas uz 1h. Protams aizskrien uz forumu nopērk sms unban un izrāda pēdējo pelēko šūnu, uzliekot man ban uz 2h... Njam... 
7. Mape, kurā tas notika DD2
8. Serveris DD2

atpisies
Jauniņais
313 atbildes forumā
Online: 15d 2h 22m
Redzēts 16. aprīlī, 17:04
7 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 05. martā, 21:21
0
post

kads sakars, ka lehs blokeja alekseju? A:D:AD:A vins prost skreja ar nazi apkart ruutai, kura bija afk, tik pat labi vareji slay ari vinu, jo bija afk? :AD:AD

kr4 rekur vel screens no alekseja aka pizika

Pēdējo reizi rediģēja atpisies, 2022. gada 05. martā, 22:10.
Crack
Lietotājs
306 atbildes forumā
Online: 47d 6h 23m
Redzēts 27. aprīlī, 21:45
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 05. martā, 21:47
4
post

Tiku pie HLTV, tpc situācijas labojums.

Pa miķi iebrēcās Aleksejs, tai brīdī pārslēdzos uz Leh, kurš riņķoja ruutai nevis Aleksejam (4.raunds). 

Protams bik pārpratu situāciju, bet jebkurā gadījumā bij apzināta spēlētāja bloķēšana (varētu norakstīt uz to, ka tai brīdī viņa tieši afk iegāja, kad tu sāki riņķot viņai apkārt, bet mēģināji viņu bloķēt jau ejot ārā no bāzes). Par ko attiecīgi saņēmi slay. Situāciju varēja mierīgā ceļā izrunāt, bet tu izvēlējies kick + draudēt ar banu par atkārtotā gadījumā.

EDIT: Kas attiecas uz suicidal, man ruuta vajadzēja slay par to, ka viņa nekustējās 5sekundes?

https://failiem.lv/u/s5hknkwdf" target="_blank">https://failiem.lv/u/s5hknkwdf - links uz HLTV

Pēdējo reizi rediģēja Crack, 2022. gada 05. martā, 21:49.
𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡.
Biedrs
❤Детка, ты мой кайф❤
⸸⁶⁶⁶⸸
6871 atbildes forumā
Online: 409d 4h 50m
Redzēts 2023. gada 02. aprīlī, 23:13
8 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 05. martā, 22:02
1
post

 Slay bija pilnīgi  nekorekts, viņš nevienu nebloķēja ,nevienam netraucēja , c4 arī nebija uzplantots.   Banot pēc idejas Tu arī nevarēji, bet kā jau neesi ar pilnu cepumu paku tur saprotams.. 
Raksti vispār pilnīgāko mēslu savos argumentos. Nepārbaudot situāciju rīkojies neziņā, jau kuro reizi.  Ieteiktu noņemt viņam adminu, lai šādas problēmas vairs neatkārtotos, pietiek brīdināt un mācīt viņu. :reec2: 

Un šis izsaka pilnīgi visu admina stulbumu :reec2: 

 

Brīdināts. (c) Kuz9

Pēdējo reizi rediģēja cruelcin, 2022. gada 06. martā, 18:42.

Crack
Lietotājs
306 atbildes forumā
Online: 47d 6h 23m
Redzēts 27. aprīlī, 21:45
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 05. martā, 22:12
3
post

Kuz9 es pat nesaprotu nah šito pajolu vsp tur vēl šeit?

Saprotu, ka no noteikumiem viņš neko nejēdz un un tik mēģina kko izprovocēt...

Apzinos, ka ir tik tups un nevar demo ieraudzīt, ka ar nazi riņķo, tādējādi bloķējot spēlētājam iespēju normāli pārvietoties un redzes lauku. Bans tika dots par nepatiesu rīkošanos ar acc (tev zināma lieta, tpc vari nečīkstēt tālāk).

Man vajadzētu viņu stundu pētīt, lai saprastu, ka tiešām ar nazi riņķojot spēlētājam viņš viņu bloķē? Es nesaprotu, tu piedzimi tups vai apmeklēji īpašus kursus? 

Iepriekš esmu minējis, ka poh par to acc, atšķirībā no tevis, tapēc man viņu var ņemt nost, bet kamēr būs, tikmēr rīkošos atbilstoši noteikumiem.  

 

Brīdināts. (c) Kuz9

Pēdējo reizi rediģēja cruelcin, 2022. gada 06. martā, 18:46.
Nurmachimaevmakachev
Lietotājs
Zaļš
3041 atbildes forumā
Online: 231d 5h 32m
Redzēts pirms 2 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 05. martā, 22:15
1
post

Che na davaj odin warn

 

Brīdināts. (c) Kuz9

Pēdējo reizi rediģēja cruelcin, 2022. gada 06. martā, 11:28.
𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡.
Biedrs
❤Детка, ты мой кайф❤
⸸⁶⁶⁶⸸
6871 atbildes forumā
Online: 409d 4h 50m
Redzēts 2023. gada 02. aprīlī, 23:13
8 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 05. martā, 22:20
0
post

uķi puķi aizsvīlās kāds  :reec3: 

Kā var bloķēt afk spēlētāju ? Ka var likt normāli pārvietoties afk spēlētājam ? Un Tu mani vēl apsaukā par tupu ? :reec2: 

Neizskatās, ka Tev poh par viņu :reec2:  atbilstoši noteikumiem :reec2: nene , es labāk neturpināšu. Savādāk galīgi satrakosies un būs jālasa Tavi bezjēdzīgi centieni man uzdirst kaut ko.. :sad: 

 

Brīdināts. (c) Kuz9

Pēdējo reizi rediģēja cruelcin, 2022. gada 06. martā, 18:49.

Crack
Lietotājs
306 atbildes forumā
Online: 47d 6h 23m
Redzēts 27. aprīlī, 21:45
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 05. martā, 22:22
0
post

Tups priekš tevis nav aizvainojums, bet gan fakts. 

AFK spēlētāju? Viņš seko spēlētājam kopš iziešanas no respa ar nazi bakstot mugurā, tiekot līdz a2 izejai, spēlētājs apstājas uz brīdi un lehs uzreiz sāk riņķot bakstot ar nazi, tādējādi bloķējot, tgd apstāšanās skaitas AFK? Sen pierādīts, ka tev nav pilns kalendārs

 

Brīdināts. (c) Kuz9

Pēdējo reizi rediģēja cruelcin, 2022. gada 06. martā, 18:50.
Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 6h 48m
Redzēts Vakar, 22:02
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 06. martā, 03:40
2
post

Tas kas man izskatas ka te notika:

1. Cracks kludaini noslajoja lehu, domajot ka vinsh blokeja speletaju kurs vnk bija apstajies. Lai par to slajotu, tomer vajag parliecinaties vismaz mazliet ilgak paspecojot par paris sekundem.

2. Uzskatu so kludu par cikvecigu kludu, nu kas var atgadijies ar jebkuru. Tas ka pec tam lehs uzreiz izkikoja, ari nebija pareizi. Parpratumus nerisina ejot sodit pretii, itseviski kad ir neizrunats lidz galam arguments. 

3. Bans par kicku - absoluti nepareizi, bija jasaprot jau taja bridi ka pats aizsaki so situaciju, un sakot vienam otru sodit vairak un vairak pilnigi nekas labak nepaliks. 

 

Uzskatu ka abi bija saja situacija vainigi, bet cracks daudz vairak. Komunikacijas problema

RCHWZKY
666
240 atbildes forumā
Online: 25d 13h 34m
Redzēts 8. martā, 18:39
Pievienots, 2022. gada 06. martā, 04:41
2
post

tas kas man te izskatās kas notika - admini ir low pa dzīvi un vienīgā vieta, kur viņiem ir kaut kāda virsroka pār citiem ir nabaga dd2 serverītis, tāpēc viņi taisīs drāmas un pisīs viens otram mozgu pie katras iespējas, jo tas -  lai gan nekas īpašs, tomēr ir visinteresantākais kas noticis ar viņiem pa visu nedēļu

 

Brīdināts. (c) Kuz9

Pēdējo reizi rediģēja cruelcin, 2022. gada 06. martā, 11:29.
cruelcin
V.I.P.
Papucītis
my na kike, kstati
7838 atbildes forumā
Online: 587d 15h 14m
Redzēts pirms 4 stundām
Pievienots, 2022. gada 06. martā, 18:39
1
post

Čau , jaukie ;3 

Sākšu ar to , ka Tavs POV demo nekā īsti nepalīdz , lai atrisinātu Jūsu strīdus. Kā jau pats saprati , jo saņēmi kicku un demo automātiski ierakstījās no jauna. 
Anyway paldies , ka vismaz saīsināji laiku un ievietoji HLTV demo.

Cik saprotu visa jezga par 4 raundu. /Sākums 4:20/ 
Laiks norādīts , lai vieglāk un ātrāk saprast situāciju gadījumā ja kāds pats vēlēsies visu redzēt. 

Jau pašā raunda sākumā Leh pastiprināti pievērsis uzmanību ruutam gurniem , manāmi mēģinājumi ciešāk ieķerties. 
/4:45/ Moments , kad soļojot uz shortu viņa pēkšņi aptājas , kā jau paskaidroja Šeit "Ielagoja cs" ,  kam negadās ;/ 
Leh's neizpratnē par situāciju un stimulējoši/pompozi veic riņķveida kustības gar ruutam , tajā pašā laikā otrs admins Crack pamana to un /5:09/ cietsirdīgi noslay'o kolēģi.
Vai pirms tam bloķēja , traucēja , apgrūtināja otram spēlētajam redzes lauku , kavēja spēli , ierobežoja kaut kādā veidā viņu? 
Tēlaini izsakoties - Nē. Pilnīgi nevajadzīgi slay'ot , liegt iespēju kādam turpināt spēli par tik maznozīmīgām , divdomīgām situācijām.
Nespēju minēt kas notiktu ja spēle tomēr turpinātos bez jebkādiem misēkļiem , ļoti iespējams , ka tomēr pamanītu kaut kāda veida bloķēšanu un slay's būtu pamatots. 
Pārējās visas darbības tikpat kļūdainas , neapdomātas un maldinošas. 
Ar adminiem tiks izrunāta šī situācija cerībā ar to , lai turpmāk iztiktu bez tik nevajadzīgām problēmām.


Out of topic.
ŠisŠisŠis un Šis /Lieki , provokatīvi un aizvainojumus saturoši posti/ 
Abiem izrakstītas 2 stundu relaksējošas procedūras no galvenā terapeita.


 

Slēgts.

 


Lietotāji skatās šo tēmu: 0