bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
6
0
topic
war3 admin.
Almighty.
Lietotājs
105 atbildes forumā
Online: 10d 21h 1m
Redzēts 2023. gada 03. aprīlī, 21:18
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 13. maijā, 17:00

1. xCloudyEzzz

2. forum sig image

Prasības:

1. Jābūt nospēlētām vismaz 60h [261h]

2. Vismaz 16 gadi (Ar retiem izņēmumiem ziedotājiem) [18]

3.  Iepriekšēja adminēšanas pieredze  (Ar retiem izņēmumiem ziedotājiem)  [biju admins daudzos serveros, neskaitot latvijas serverus.]

4. Vismaz 2 admins no servera, kuri par tevi galvo   (kuri?) CoolDude[ThyLacoleo]

5. Jābūt reģistrētam forumā vismaz 6 nedēļas (cik ilgi?) [5 gadus]

6. Jābūt sasveicināšanās tēmai forumā   (links uz topiku) KICK.LV :: Forums - Sasveicinies - Hello kick!

7. Jābūt labai aktīvitātei forumā. Esmu forumā diezgan aktīvs, bet tomēr iekš spēlēs aktivāks. 

8.  Nedrīkst būt neviena neattaisnota sūdzība par tevi [Laikam nav sudzības]

9. Serverī ir jābūt vajadzībai pēc admina   (kāda? vai tavuprāt trūkst adminu?) Banot spēlētājus , kas parkāp servera noteikumus. Vērot čatu un palidzēt cilvēkiem. Varbūt arī taisīt konk.

10.  Jābūt nodotiem vismaz 8 noteikumu pārkāpējiem konkrētajā serverī (linki uz topikiem) [Nav]

11.  Jaatrodas statos vismas piecdesmitniekā (kura vieta?) [2 vieta]

12. Jābūt vismaz 40 postiem (cik ir?)  [54 posti] Pēc kāda laika tomēr būs vairāk :D

13 Jāpārzin rases, pieejamās komandas serverī un kā viņas lietot [rases ļoti labi pārzinu, komandas ne tik, bet centīšos.

Pēdējo reizi rediģēja Almighty., 2022. gada 13. maijā, 17:16.
~Evils~
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 327d 5h 41m
Redzēts Vakar, 12:18
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 13. maijā, 17:06
1
post

No manis Gigantisks REC!!! 
Visi kuri mani zin, zin, to, ka war3 par adminu kļūt ir ļoti grūti! 
Bet visi kuri ir kļuvuši par adminiem ir darbu darījuši izcili! (Izņemot Strelnieku, tas vnk slims putns)
Bet visi dara darbu perfekti, ne nepamoti bani, ne sūdzības, tāpēc ieteicu iet garāko ceļu, caur kārtīgu pieteikumu, nevis to free mīzalu sūdu, kuri nespēj sevi pierādīt. 
Un viņš ir sevi pierādījis, ne tikai kā izcils spēlētājs, viņš pārzin war3 no a-z viņš arī sodīs kā vajag, un tik ļoti piezemēts, tā ir viņa labākā īpašība. 
GALVOJU RETI, BET PAR VIŅU GALVOJU!!!

𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡.
Biedrs
❤Детка, ты мой кайф❤
⸸⁶⁶⁶⸸
6871 atbildes forumā
Online: 409d 4h 50m
Redzēts 2023. gada 02. aprīlī, 23:13
8 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 13. maijā, 18:38
4
post

Nezinu kā mains tur atbalsta un liek gigantisku rec, ja spēlētājs pats pasaka ka nepārzin komandas un nav nodevis nevienu pārkāpēju.

10.  Jābūt nodotiem vismaz 8 noteikumu pārkāpējiem konkrētajā serverī (linki uz topikiem) [Nav]

13 Jāpārzin rases, pieejamās komandas serverī un kā viņas lietot [rases ļoti labi pārzinu, komandas ne tik, bet centīšos.

Kā arī war3 lai banotu botus nepietiek jau ar 14 adminiem ? :reec2: 

anti.

 

Almighty.
Lietotājs
105 atbildes forumā
Online: 10d 21h 1m
Redzēts 2023. gada 03. aprīlī, 21:18
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 13. maijā, 18:50
1
post

Es neteicu ka es nepārzinu komandas, es biju domājis par visām utt. Parastās komandas es zinu , lai varētu ar viņām darboties.  Kā arī tu pateici par 14 adminiem, vairākums no tiem ir neaktīvi. Un ja, kada atšķirība cik ir admini, es domāju tas nav baigi slikti. Būtu laba servera kontrole.

Pēdējo reizi rediģēja Almighty., 2022. gada 13. maijā, 22:04.
Kalvix
WAR3 Admins
Ban Team
V.I.P.
WAR3 minikonk. rīkotājs
Veterāns
924 atbildes forumā
Online: 44d 12h 43m
Redzēts Vakar, 21:28
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 14. maijā, 00:46
1
post

Devilish par war3 vispār neko nezin un vēl atļaujas likt anti 🙉

Vienzozīmīgi recomendēju,  aktìvs  un viens no tiešām labākajiem uz admina statusu kas uz doto brīdi mums ir. 

Spēlē labi,  pārkāpëjus ir devis,  recommend.

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 14. maijā, 09:15
0
post

Es ceru, ka es nesaņemšu kaut kādu divsimto warn kikā, bet es došu rekomendāciju , jo es biju 1x war3 un mani nošāva tur uz reiz šis cilvēks, es spēju to respektēt, bet nu ne tikai tāpēc, balstoties uz pieredzējuša vilka Evil viedokļa, ja viņš dod gigantisku rec, tad tur kaut kam ir jābūt, i mean why not? 


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

Latvians
Skatās sākumlapu
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12161 atbildes forumā
Online: 455d 5h 15m
Redzēts pirms 5 minūtēm
Pievienots, 2022. gada 14. maijā, 09:46
1
post

Čau,

 tāpēc ieteicu iet garāko ceļu, caur kārtīgu pieteikumu, nevis to free mīzalu sūdu, kuri nespēj sevi pierādīt. 

Un viņš ir sevi pierādījis, ne tikai kā izcils spēlētājs, viņš pārzin war3 no a-z viņš arī sodīs kā vajag, un tik ļoti piezemēts, tā ir viņa labākā īpašība. 

Ja jau cilvēks ir pierādijis sevi, tad kāpēc neļāvi iet "free mīzalu sūdu", jo te  ir pietiekoši labi neizpildīti punkti, par kuriem pats main agrāk būtu piekasījies, tagad mistiski aizvēra acis. :??:

Labi, jāsāk skatīties tavs pieteikums:

3.  Iepriekšēja adminēšanas pieredze  (Ar retiem izņēmumiem ziedotājiem)  [biju admins daudzos serveros, neskaitot latvijas serverus.]

Kur kāds nosaukums, bez reklamēšanas varēji uzrakstīt kādu vietu, kur biji admins nevis vienkārši "biju admins daudzos serveros".

4. Vismaz 2 admins no servera, kuri par tevi galvo   (kuri?) CoolDude[ThyLacoleo]

Es redzu tikai 1, varēji pacensties un paprasīt vēl kādam, sasodītais sliņķis.

5. Jābūt reģistrētam forumā vismaz 6 nedēļas (cik ilgi?) [5 gadus]

Gandrīz 5 gadi un neviens īsti nezina, kas tu esi, neskaitot tos, kuri spēlē war3. Un esi paspējis tik savākt minimālo postu skaitu, niiiiiice.

6. Jābūt sasveicināšanās tēmai forumā   (links uz topiku) KICK.LV :: Forums - Sasveicinies - Hello kick!

"Čau" topiks uztaisīts 30 min pirms pieteikuma topika, smird pēc statusņika.

9. Serverī ir jābūt vajadzībai pēc admina   (kāda? vai tavuprāt trūkst adminu?) Banot spēlētājus , kas parkāp servera noteikumus. Vērot čatu un palidzēt cilvēkiem. Varbūt arī taisīt konk.

Vēlies banot spēlētājus, kas pārkāpj servera noteikumus....

10.  Jābūt nodotiem vismaz 8 noteikumu pārkāpējiem konkrētajā serverī (linki uz topikiem) [Nav]

War3 droto bieži, bet 0 sūdzību topiku, bez admina nevari sodīt spēlētājus, kas pārkāpj noteikumus, bet ar adminu varēsi? Izklausās ļoti  pārliecinoši.

*Ja neatbilst vairāk par 2 prasībām, nemaz nepūlies rakstīt pieteikumu.  (pretējā gadījumā TC un +1 brīdinājuma punkts)

Es jau neko, bet te teorētiski jāver topiks ciet. :nez:

Protams, došu Anti, topiks nepārliecināja, smirdi pēc statusņika, varēji pacensties ar punktu izpildīšanu un tad būtu mainījis domas, šobrīd neesi pelnījis saņemt admin caur īsto pieteikumu, ej vien raksti pieteikumu tajā "free mīzalu sūdā".

A un nekad neatbildi pieteikuma topikos uz heita postiem kā uz šo, tāpēc ir domāts pm vai čats.

Pēdējo reizi rediģēja Latvians, 2022. gada 14. maijā, 09:48.

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

w3Ed!ch7
Lietotājs
276 atbildes forumā
Online: 81d 9h 12m
Redzēts 2022. gada 17. oktobrī, 16:04
Pievienots, 2022. gada 14. maijā, 14:22
1
post

just give him admin, maybe some future clown comments can be avoided then :D

 

Brīdināts. (c) Kuz9

Pēdējo reizi rediģēja cruelcin, 2022. gada 14. maijā, 17:51.
cruelcin
V.I.P.
Papucītis
my na kike, kstati
7835 atbildes forumā
Online: 587d 14h 59m
Redzēts pirms 4 stundām
Pievienots, 2022. gada 14. maijā, 17:48
1
post

Man gan jau liekas , ka šeit viss ir acīmredzams.
Jūsu uzstādītais mērķis pavisam nav peļams , bet diemžēl ar dalītu uzmanību. ;/ 
Pirmais, kas lec acīs. Cool Dude ieteikums.

tāpēc ieteicu iet garāko ceļu, caur kārtīgu pieteikumu, nevis to free mīzalu sūdu, kuri nespēj sevi pierādīt. 

Ievērojams ieteikums, varējāt vismaz kopīgi aizpildīt trūkstošos punktus un iziet to "garāko ceļu" solīdi. 
Trūkstošās prasības var aplūkot jau pašā pieteikumā. 
 

 
Bet es atgādināšu. 

4. Vismaz 2 admins no servera, kuri par tevi galvo   (kuri?)  
10. Jābūt nodotiem vismaz 8 noteikumu pārkāpējiem konkrētajā serverī (linki uz topikiem)  

Šeit var aplūkot War3 ACC pieteikuma paraugu.
*Ja neatbilst vairāk par 2 prasībām, nemaz nepūlies rakstīt pieteikumu.  (pretējā gadījumā TC un +1 brīdinājuma punkts)

 

Piesakies šeit: FREE ADMIN 2 OU EM DŽĪ 
Pēc pieteikuma kaut vai uzreiz vari rakstīt akasi niku un pw PM.

 

Slēgts.

Pēdējo reizi rediģēja cruelcin, 2022. gada 14. maijā, 18:20.


Lietotāji skatās šo tēmu: 0