bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
1
0
topic
Akasi un Čemījs
25CM
Jauniņais
Lielgabals
101 atbildes forumā
Online: 22d 19h 7m
Redzēts 2023. gada 20. aprīlī, 01:53
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 18. maijā, 06:48
25CM

tikko

padomā ar galvu tu sākumā? Nahuj man kautkadam dalbajobam jāsūta savus un bērna datus tu ahujel?

Chemijs™Chemijs™

pirms 5 stundām

Prasija, tu oats topiku uztaisiji kur rakstits ka prasija lai izdoma ka pieradit, sakot ar vardu. 

Tatad vinsh tev nevis uzbazig prasija kaut kadu bildi radit, bet ta vieta dod iespeju pasam izdomat ka pieradit.

Tur nav jabut genijam, lai nofogografetu Id karti savejo un berna un aizkraaoru ciet painta sensitivo info, vai nofotografejot kadu saraksti ko raksrija tavs dels kura oierada ka tas neesi tu, vai vel citi 100 varianti, vnk padoma ar galvu un atbildi akasi

25CM25CM

Vakar, 23:38

Viņš man neko neprasa sagribēja nobanoja, bērnu par neko

Chemijs™Chemijs™

Vakar, 23:37

Dod akasi visu ko visnh prasa, vai ari es teloshu idiotu tapat ka to dari tu un bushu chemija dvinu bralis

Chemijs™Chemijs™

Vakar, 23:36

Skaidrs ar tevi

A jaa, tu neruna ar mani, bet ar manu dvinu brali tagad, nevaru palidzet lidz ar to

25CM25CM

Vakar, 23:36

protams ka būs viens IP, jo dzīvojam kopā!!

Kāds sakars kriminalatbildībai ar spēli?

kpc lai nevarētu savstarpēji treidoties?

Ja es treidošos ar kaimiņu visu laiku tas ir noziegums

vai ar kādu citu personu kas nekrāj itemus/?

 

Chemijs™Chemijs™

Vakar, 23:36

Domaju ka neskatoties uz tavu pagaifam emocionalo/neracionalo ricibu, tu vari izteloties ka jebkursh var patrikt ka vinjam ir 10 dvinu bralji, un taisit 10 fake profilus, un taisit tadu pasu acenu ka tu, un prasit unbanus.

Saja situacija nav neviena cita risinajuma ka banot, un pec tam pieradi ka tev ir tais iba, lidz tam tu vnk melo

Chemijs™Chemijs™

Vakar, 23:33

es varu ieiet veikala ar kabatam pilnam ar konfektem, un man japierada izejot ka tasir manas konfektes.

Tapat saja situacija, logiski oadomajot, ka ja no 1 ip spele vairaki kuri lidzigi uzvedas/runa/savstarpeji treidojas, ka vini visdrizak ir 1 persona. 

25CM25CM

Vakar, 23:32

kādas scenas visa info tika dota, nepabrīdinot bērns tika nobanots ne par ko par to ka ienāk te paspēlēt ???

Chemijs™Chemijs™

Vakar, 23:31

Dodot visu info ko tev akasi prasa, un netaisot scenas

25CM25CM

Vakar, 23:31

Tak kā man jāpierādā ka otrs profils ir bērna profils, un ja viņš nekrāj somu un atdod man , tas nav noziegums!! Tas ir tas pats kad ja kāds nekrāj, es tāču nevaru uzreiz spēlēt no 2 profiliem! Tas ir kautkāda hujņa! Kā man jāpierādā??

Chemijs™Chemijs™

Vakar, 23:27

Dodot visu ko administracija prasa*

Chemijs™Chemijs™

Vakar, 23:27

Hi

Situacijas kad stasts neizklausas ticams, ir japierada ka tie nav meli, dosot visu ko admi istracija lrasa, preteja gadijuma tas ko saki izklausas un ir meli

25CM25CM

Vakar, 23:17

Sveiks, pasaki vai tad no ģimenes šajā prokektā nevar reģistrēties un piedalīties?

Pēdējo reizi rediģēja cruelcin, 2022. gada 18. maijā, 07:30.
Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 18. maijā, 06:58
0
post

Tu runā tā , "bērns to, bērns šito, bērnam to", itkā tas būtu kaut kāds kara noziegums, valsts nodevība, utt.  Varbūt uzzvanīt sociālajam dienestam par to ka bērns tiek fiziski apcelts?

Tu nu gan proti no mužas izpūst ziloni. 

Atpūties, ieelpo gaisu un pajautā pie sevis: "Vai tiešām es šo visu gribu turpināt un vai tas ir tā vērts?

 


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

ChmooZvaigzne
Jauniņais
✯ Блатной ✯
Chmošņiks
1498 atbildes forumā
Online: 58d 5h 46m
Redzēts Vakar, 12:44
Pievienots, 2022. gada 18. maijā, 07:27
0
post

Kā jums ar gramatiku? xD viens otru pārspējat, bet esmu pārliecināts, ka tas ir viņa fake profils. Kādreiz jau vēl bija Hellgirl ķipa viņa sieva, ja nu kādam piemirsies.... 

   Chmoo      Zvaigzne :P

Piziks
Lietotājs
Labsirdīgais
989 atbildes forumā
Online: 117d 10h 11m
Redzēts 27. aprīlī, 12:03
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 18. maijā, 07:34
0
post

Maiss

Mati

Mēness

Māja

Multenes

P

Crack
Lietotājs
306 atbildes forumā
Online: 47d 6h 23m
Redzēts 27. aprīlī, 21:45
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 18. maijā, 07:36
0
post

Pižiks

Pelmeņi

Pontons

Pumpis

Pumpas

 

Z

cruelcin
V.I.P.
Papucītis
my na kike, kstati
7838 atbildes forumā
Online: 587d 15h 14m
Redzēts pirms 3 stundām
Pievienots, 2022. gada 18. maijā, 07:41
0
post

Šeit jau saņēmi aizrādījumu par turpmāko šādu topiku veidošau. 
+ 1 sarkanā kartīte. 

 

Slēgts.

Pēdējo reizi rediģēja cruelcin, 2022. gada 18. maijā, 07:42.


Lietotāji skatās šo tēmu: 0