bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Konkursi un pasākumi
3
4
topic
Sūdzība par Minnie
🌿🌿🌿
Biedrs
🤙 420 metrus no zemes 🌿
881 atbildes forumā
Online: 105d 19h 34m
Redzēts Vakar, 22:13
Pievienots, 2022. gada 19. jūnijā, 21:08

Vēlētos pievērst Jūsu uzmanību uz pokera konkursa rīkotāju nekompetenci.

Lietotājs mazzaa ( forumā - Minnie ) pati rīkojot savu konkursu neievēro noteikumus un pirms atļauto apļiem iemeta visus čipus ALLIN.

Es neievērojot to cik ir likme iegāju ALLIN. Tā kā atlikusī spēle ir kompromitēta uzskatu, ka foruma rīkotāju vajadzētu kaut kādā veidā brīdināt, jo tomēr rīkotājam noteikumus vajadzētu zināt.

 

Paldies par uzmanību,

T

santiz
Lietotājs
so low
9206 atbildes forumā
Online: 235d 23h 4m
Redzēts Vakar, 00:32
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 19. jūnijā, 21:10
0
post

paldies par sūdzībū , tuvākajā laikā sazināšos ar Minninu lai noskaidrotu situāciju

Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3442 atbildes forumā
Online: 131d 5h 0m
Redzēts Vakar, 14:06
Pievienots, 2022. gada 19. jūnijā, 21:44
0
post

Man lūdzu ieskaitiet kontā piecus miljonus eiro, jo Īlonam Maskam ir, bet man nav. Nav godīgi, ka viņš ir tik veiksmīgs un viss viņam dzīvē izdodas, bet man tā nav.

Apčī

Crack
Lietotājs
306 atbildes forumā
Online: 47d 6h 23m
Redzēts 27. aprīlī, 21:45
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 19. jūnijā, 21:48
1
post

Priecājies, ka vispār kāds rīko un izbaudi, kam negadās nejauši uzmest? pieņēmi pats? ko iesāks... 

ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 19h 9m
Redzēts 27. aprīlī, 12:29
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 19. jūnijā, 21:53
1
post

Cilvēks nav robots

un zinot cik tuvu ir all in poga citām tur, nebrīnos ka bija missclicks

 

Minnia
Biedrs
Meitene zeltene
emocionālā
2377 atbildes forumā
Online: 241d 7h 15m
Redzēts 25. aprīlī, 09:09
Pievienots, 2022. gada 19. jūnijā, 22:01
2
post

Ņemsim vērā to, ka reizēm visiem gadās kļūdīties, kā arī adminiem un moderatoriem, tāpat arī konkursa rīkotājiem. Sapratīšu, ja mani atstādinās no pokera rīkošanas, jo citiem lietotājiem ir pretenzijas. 

Pirmkārt, tie, kas izsaka pretenzijas - JUMS NAV AIZLIEGTS RĪKOT KONKURSUS UN TOS VADĪT! VEIKSMI ATRAST LAIKU, VEIDOT POSTUS UN SAZINĀTIES AR ADMINISTRĀCIJU SASKAŅOT!

Otrkārt, visiem sanāk kļūdīties, tāpat arī pokera spēlētājiem, jo noteikumi netiek lasīti līdz galam. Tāpēc neviens nav ticis brīdināts vai banots, tas tik tā (man laba sirds).

Treškārt, vienmēr ir opcija pabrīdināt, nevis celt jaunu haju augšā, lai tikai patērētu administrācijas laiku.

ŅEMSIM VĒRĀ, KA AKTIVITĀTES FORUMĀ TIEK RĪKOTAS MŪSU IZKLAIDES PĒC UN TĀS NAV KAUT KĀDAS NEIEDOMĀJAMAS OLIMPISKĀS SACENSĪBAS, KUR PAR KĻŪDĪŠANOS CĒRT NOST GALVU. AR ŠĀDIEM TOPIKIEM, DIEMŽĒL, JŪS, PAŠI LIETOTĀJI, SAMAZINĀSIET AKTIVITĀTI UN ZAUDĒSIET SAVU PAŠCIEŅU. 

 

 

Man personīgi visas pokera spēles patīk un vienmēr prieks ar Jums uzspēlēt! Paldies :)

 

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 19m
Redzēts 24. aprīlī, 13:50
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 19. jūnijā, 22:12
2
post

Pārsvarā spēlē gandrīz vieni un tie paši, un visi zin noteikumus.

Minnia tu arī pateici it kā veidot postu, sazināties ar administrāciju vai saskaņot kaut ko ir baigi grūti un ilgi. Viss norisinās uzreiz un sarunājas viegli šeit tu mazliet pārspīlē!

Kāds varbūt speciāli cīnās par pirmo vietu vai vismaz tikt top3 tu jau par to nezini. Kapec tu runā uzreiz par visiem? Kāds krāj pieredzi, kāds krāj Itemus somai vai cīnās par awardu.

Saņemies mazliet Minnia


eKs.
aimless
keks
2170 atbildes forumā
Online: 128d 18h 28m
Redzēts Vakar, 23:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 19. jūnijā, 22:24
1
post

Es pats kā konkursu rīkotājs varu būt relatable to Minnia.

 

Mēs veidojam konkursus, sazināmies ar administrāciju un sarunājam, lai Jums būtu iespēja. 

Tā vietā kā parastie latvieši - Jums nekad nav pietiekoši.

Uzņematies vadību un novadat.

Tik pat labi man par KZ vakaru knejvs un citi čīkstēja, ka nav kaut kas tur un tur. Mapes sūdīgas, tautas nav un vēl kas. 

Gribi citas mapes? Veido pats

Nav tauta? Savāc un pasauc, un pats arī ienāc pie viena. lol.

------------------------------------------------------------------

+ ja viņa iemet all in, ir skaidrs, ka tu vari izvēlēties pievienoties vai fold. Protams, ka sagāja viņai tā, ka iemeta, varbūt netīšām, varbūt nezināja līdz galam. Tas viss ir saprotams, neviens šeit nav robots, pasakat, ka esi uzmanīgāka nākamreiz, pasmejaties un viss. Nafig jāraud. For real, pieauguši cilvēki un uzvedās kā Facebook komentāros. 

------------------------------------------------------------------

 

Pēdējo reizi rediģēja eKs., 2022. gada 19. jūnijā, 22:24.
cruelcin
V.I.P.
Papucītis
my na kike, kstati
7837 atbildes forumā
Online: 587d 15h 13m
Redzēts Vakar, 13:48
Pievienots, 2022. gada 19. jūnijā, 22:26
0
post

Diemžēl šādas neizbēgamās situācijas mēdz notikt, nezinu un nevaru galvot vai viņa to izdarīja speciāli, vai tiešām nejaušība.
Priekš kam vispār ir šāds noteikums? 
Pavisam vienkārši, lai nebojātu pārējiem, citiem spēles gaitu, jo tiešām starp dalībniekiem ir cilvēki kuri gaida katru pokera eventu. 
Bet noteikumi paliek noteikumi. 
❌ Aizliegts spēles pirmos raundus likt All-in, bojājot citiem spēles gaitu. (Pirmie 2 apļi)

Minnia sodīta par tik "ļoti rupjo un bezatbildīgo kļūdu".


 

Slēgts.


Lietotāji skatās šo tēmu: 0