bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Jautājumi&Palīdzība
7
1
topic
par war3
pankuksh
Meitene zeltene
Lietotājs
pīlīte
1517 atbildes forumā
Online: 157d 8h 48m
Redzēts Vakar, 14:16
Pievienots, 2023. gada 12. aprīlī, 14:45

sveiki, labdien kickieši

gribēju ieiet war3 pašaudīties. atzīšos, ka no tā moda neko nesaprotu, bet ar laiku gribētos iemācīties un saprast kas ko kā. 

čatā iemetu jautājumu pārējiem par to, vai 200 killi un 7 nāves 10 minūšu laikā ir normāli. saņēmu atbildi ka visticamāk tā var būt, lai gan ar savām acīm man ir grūti noticēt, jo tam cilvēkam nav steam un kā mēs tādus cilvēkus saucam - man likās ka tas ir nonsteam talants. :D

un no tā mazliet uzcēlās diskusija par to, ka varbūt vajag topiku lai vairāk zinošie uz šo brīdi varētu paskaidrot visas rases un kas kā strādā, kas ir kas.

saprotu ka paskaidrot var arī pm'os, bet iespējams ka kāds to nezin vai negrib, un šo topiku varētu izmantot kā diskusiju priekš tiem kas nezin. :)

 

 

Pēdējo reizi rediģēja cruelcin, 2023. gada 18. oktobrī, 13:36.

 

 

~Evils~
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 327d 5h 41m
Redzēts Vakar, 12:18
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 12. aprīlī, 15:00
3
post

Linkus uz topikiem tev jau iedeva, pilnīgi visa informācija par rasēm, par shopiem, banku, bindiem ir atrodama tur, pat vairākās valodās. Ērti izkārtots, izskaidrots un tomēr šāds topiks, kurā spamos visu to kas jau tajos topikos ir pieejams. 

Nav svarīgi steamed vai nonsteam. Tu trāpiji vienā no kartēm kura ir ļoti pateicīga killu vākšānā. Un rezultāts kuru norādiji, nav pat diezko labs. 

Kalvix
WAR3 Admins
Ban Team
V.I.P.
WAR3 minikonk. rīkotājs
Veterāns
924 atbildes forumā
Online: 44d 12h 43m
Redzēts Vakar, 21:28
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 12. aprīlī, 20:01
0
post

Tikko pats izšāvu vienu mapi un rezultāts ir zemāk pankūciņ.

 

Šādus rezultātus 200:7 redzēsi diezgan bieži. war3 ir apmēr 15 spēlētāji kas ir skilloti šāvēji tieši iekš war3, puse no viņiem ir nonsteam , bet sen jau pārbaudīti un tīri spēlētāji , takā par to neuztraucies!

Kā jau Evils minēja , topiki par un ap war3 jau ir, kur tiešām vairākās valdoās ir viss ļoti labi izskaidrots.

Bet gadījumā ja vēlies palīdzību vai padomus droši uzraksti man pm.

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 19m
Redzēts 24. aprīlī, 13:50
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 12. aprīlī, 20:07
0
post
 

Šādus rezultātus 200:7 redzēsi diezgan bieži. war3 ir apmēr 15 spēlētāji kas ir skilloti šāvēji tieši iekš war3, puse no viņiem ir nonsteam , bet sen jau pārbaudīti un tīri spēlētāji , takā par to neuztraucies!

Kur ir tie 15 aktīvi skilloti spēlētāji? Es redzu no tiem 15 spēlētājiem tikai aktīvus botus, kas savā starpā šauj  :reec2:


༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 8h 2m
Redzēts 24. aprīlī, 21:13
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 12. aprīlī, 22:22
1
post
 

ar3 ir apmēr 15 spēlētāji kas ir skilloti šāvēji tieši iekš war3, puse no viņiem ir nonsteam

nopietni? tu gribi samelot par to, ka war3 ir patiešām aktīvs serveris? Es saprotu, ka tu negribi rast iespaidu, ka ''kickā viss ir slikti'' un kautkā tamlīdzīgi, bet nu šī ir vienkārši diršana. Nevis subjektīvs vai objektīvs vai vēl kautkāds viedoklis, bet tīrākā diršana.

akasi
Administrators
Konkursu rīkotājs
Papucītis
awkward vibes
11950 atbildes forumā
Online: 210d 1h 19m
Redzēts Vakar, 18:18
Pievienots, 2023. gada 13. aprīlī, 09:42
0
post

Viens ir linki uz aprakstiem, taču nedomāju, ka tos atrast bija problēmas. Ielikšu tāpat te, lai paliek atsauce:
WAR3 discord
Race information
Shopmenu and rest of useful information
Rules and penalties
Map bugs

Vairāk aktuāli būtu, ja tie 15 spēlētāji padalītos ar:
1. Mīļāko rasi;
2. Ko maxot;
3. Mīļākajiem itemiem (konkrētai rasei/ vispārīgi);
4. Kāpēc tāda rase, kāpēc maxo vispirms to, kāpēc tādi itemi;
5. Kādu itemu pirkt, lai neitralizētu # itemu;
6. Ar ko spēlēt, lai izdarītu daudz damage/ ilgāk izdzīvotu.

No tā vismaz varētu saprast labas kombinācijas, ar ko spēlē TOP spēlētāji, ko izmēģināt pašam.

Visus aprakstus jau var izlasīt, izdomāt, ko pirkt/ nepirkt, taču no 0 sākot ir grūti, kad tev tikai saka "ir tēmas, ej lasi". Jāizlasa ir, lai saprastu. Var jau visu pēc kārtas mēģināt un skriet ar seju sienā, jo nekas nesanāk. Tāpēc noteikti arī daudzi atmet serverim ar roku, jo nesanāk ātri piemeklēt normālu kombināciju, tikai mirst nost un nevar nevienu nošaut. Būtu labi, ja varētu ienākt un palasīt pro ieteikumus. Kā nekā, katram jaunajam spēlētājam skaidrot pm, palīdzēt ar vienu un to pašu.., labāk uzrakstīt šeit:
Spēlēju ar #. Maxoju 1, 3, 2, jo... Pērku # un #, jo...
Ja man pretī ir #, tad spēlēju ar (vai pērku to) #, jo...


Es WAR3 nespēlēju.

Evils bija minējis čatā, ka vienmēr jāpērk necklace un maska, tad paliek 2 itemi, ko izvēlēties pašam (pēc spēles stila):
5. Mask of Death: Tev pienāk klāt 30% no šāviena trāpījuma HP. (Ja nodari 100 dmg, tad Tev pienāk klāt 30 HP, ja nodari 50 dmg tad 15 HP. utt.) - 1875$
6. Necklace of Immunity: esi pasargāts no pretinieka ultimate (viens necklace dod 4 imunitātes, nav ierobežots skaits, cik var pirkt). - 750$

Pie dažiem itemiem aprakstos rakstīts: "(Mūsu serverī no tā nav jēgas, nestrādā.)"
Šeit gan nezinu, vai tos var/ nevar iegādāties, vai tomēr sanāk iegādāties un tu zaudē naudu bez jebkāda ieguvuma.

Parasti TOP spēlētāji ir /team niks un viens otru neaiztiek, neitralizējot lielu konkurenci.

Esmu dzirdējis, ka daudzi uzreiz naudu liek bankā /d summa, lai viņiem to nenozagtu.

Sataisa /kit, lai ātrāk visu var sapirkt.

Vienu mirkli bija daudz banu ar iemeslu "serpent on spawn". Serpenti ir shadow hunter rasei. Ja labi novieto, killi nāk.

Šim itemam rakstīts, ka ieteicams visām rasēm, bet izlasot aprakstu, man nešķiet tik labs:
8. Periapt of Health: vari saņemt extra dzīvības (15 hp) Ļoti ieteicams visām rasēm. - 1000$

Man liekas, ka samērā normāls tanks sanāk (no itemiem):
Shopmenu:
5. Mask of Death: Tu saņem 30% no izdarītā dmg kā HP. (Ja nodari 100 dmg, tad Tev pienāk klāt 30 HP, ja nodari 50 dmg tad 15 HP. utt.) - 1875$
6. Necklace of Immunity: 1 necklace dod 4 imunitātes pret pretinieka ultimate (nav ierobežots skaits, cik var pirkt) - 750$
Shopmenu2:
3. Helm of Excellence: izvairās no 3 hs - 3750$
7. Ring of Regeneration: +1 hp ik 2 sek. (max 5) - 875$

Ja esi kā tanks, tad nevar tik labi pārvietoties, nav pārvietošanās itemu:
Shopmenu:
1. Rope: Ļauj ātrāk pārvietoties pa mapi. * Lūdzu, neizmantojiet to, lai taisītu MAP BUG's. Bind (tava_poga) +rope - 750$
2. Boots of Speed: +10% pārvietošanās ātrums. - 2000$
Shopmenu2:
4. Amulet of the Cat: tevi nedzirdēs ejot, skrienot, kāpjot pa trepēm - 1250$
5. Sock of the Feather: gravity - 1500$
Es gan neizvēlētos sock. Ja ir necklace, mask, tad vēl rope, claws/ring vai citu, atšķirībā, ko vajag.
Amulets izskatās bezjēdzīgs mazās mapēs, kur vislaik dzird šāvienus, kas ir skaļāki par soļiem.

Pēdējo reizi rediģēja akasi, 2023. gada 13. aprīlī, 10:26.

Nina Dobrev Vampire GIF - Find & Share on GIPHY

Lietotāji skatās šo tēmu: 0