Piedalies Pasaules čempionāta hokejā prognožu spēlē, nosakot turnīra iznākumus!
Noteikumi:
*Katrā no sešām kategorijām norādi vienu valsti/spēlētāju.
*Viens posts vienā topikā, pieļauti ir tikai ieraksti ar prognozēm (bez lieka spama).
*Ja vēlies mainīt savu izvēli, ir iespējams labot savu ierakstu līdz 12.05 (piektdienai) plkst. 16:20. Vēlāk veikti/laboti ieraksti netiks pieņemti.
Īss info:
*Jau pēc nepilnām 5 dienām sākas PČ hokejā.
*Šīs "turnīra prognozes" nedos tik daudz punktu kā PČ "spēļu prognozes", taču var būt izšķirošs faktors turnīra beigās.
*Piedalīties un uzvarēt PČH prognozēs varēs arī tie, kas nepaspēs veikt šīs "turnīra prognozes", taču, protams, punktu priekšrocība būs tiem, kas būs veikuši šīs prognozes.
*LIVE rezultātu dēlis tiks publicēts līdz ar pirmo "spēļu prognožu" topiku.
*Punktu sadalījums:
*Čempiona noteikšana: 10 punkti
(Čempione būs zināma turnīra beigās 28.05.)
*A apakšgrupas uzvarētāja/zaudētāja noteikšana: 3 punkti par katru
*B apakšgrupas uzvarētāja/zaudētāja noteikšana: 3 punkti par katru
(Apakšgrupu vietu sadalījums būs zināms pēc 23.05 spēlēm.)
*Latvijas izlases Top-3 spēlētāja noteikšana: 5 punkti
(Latvijas izlases Top-3 spēlētājus paziņos pēc pēdējās Latvijas izlases spēles vai pēc pusfināla mača, ja tik tālu tiks.)
Kā prognozēt? Norādi sekojošo:
1) Čempione:
2) A apakšgrupas uzvarētājs (1. vieta grupā):
3) A apakšgrupas zaudētājs (8. vieta grupā):
4) B apakšgrupas uzvarētājs (1. vieta grupā):
5) B apakšgrupas zaudētājs (8. vieta grupā):
6) Latvijas izlases Top-3 spēlētājs (jānorāda tikai vienu):
Piemērs:
1) Čempione: Latvija
2) A apakšgrupas uzvarētājs: Somija
3) A apakšgrupas zaudētājs: Francija
4) B apakšgrupas uzvarētājs: Latvija
5) B apakšgrupas zaudētājs: Slovēnija
6) Latvijas izlases Top-3 spēlētājs: Kaspars Daugaviņš
Lai vieglāk izlemt, izmanto PČ komandu un Latvijas izlases kandidātu sarakstus:
Latvijas izlases kandidāti (oficiālais sastāvs visdrīzāk tiks paziņots tikai otrdien, taču potenciālos Top-3 spēlētājus noteikti neatskaitīs )
1) Čempione: Somija
2) A apakšgrupas uzvarētājs: Somija
3) A apakšgrupas zaudētājs: Francija
4) B apakšgrupas uzvarētājs: Kanāda
5) B apakšgrupas zaudētājs: Slovēnija
6) Latvijas izlases Top-3 spēlētājs: Roberts Bukarts
1) Čempione: Zviedrija
2) A apakšgrupas uzvarētājs: Somija
3) A apakšgrupas zaudētājs: Francija
4) B apakšgrupas uzvarētājs: Kanāda
5) B apakšgrupas zaudētājs: Slovēnija
6) Latvijas izlases Top-3 spēlētājs: Rodrigo Ābols
1) Čempione: Somija
2) A apakšgrupas uzvarētājs: Somija
3) A apakšgrupas zaudētājs: Ungārija
4) B apakšgrupas uzvarētājs: Kanāda
5) B apakšgrupas zaudētājs: Slovēnija
6) Latvijas izlases Top-3 spēlētājs: Kaspars Daugaviņš
1) Čempione: Kanāda
2) A apakšgrupas uzvarētājs (1. vieta grupā): Somija
3) A apakšgrupas zaudētājs (8. vieta grupā): Ungārija
4) B apakšgrupas uzvarētājs (1. vieta grupā): Kanāda
5) B apakšgrupas zaudētājs (8. vieta grupā): Slovēnija
6) Latvijas izlases Top-3 spēlētājs (jānorāda tikai vienu): Rūdolfs Balcers
Čempione : Somija
2. A apakšgrupas uzvarētājs - ASV
3. A apakšgrupas zaudētājs - Ungārija
4. B apakšgrupas uzvarētājs - Čehija
5. B apakšgrupas zaudētājs - Kazahstāna
6. Latvijas izlases Top3 spēlētājs - Rūdolfs Balcers
• HAPPY ENERGY •
1) Čempione: Kanāda
2) A apakšgrupas uzvarētājs (1. vieta grupā): ASV
3) A apakšgrupas zaudētājs (8. vieta grupā): Ungārija
4) B apakšgrupas uzvarētājs (1. vieta grupā): Kanāda
5) B apakšgrupas zaudētājs (8. vieta grupā): Kazahstāna
6) Latvijas izlases Top-3 spēlētājs (jānorāda tikai vienu): Rūdolfs Balcers
1) Čempione: Somija
2) A apakšgrupas uzvarētājs (1. vieta grupā): Somija
3) A apakšgrupas zaudētājs (8. vieta grupā): Ungārija
4) B apakšgrupas uzvarētājs (1. vieta grupā): Kanāda
5) B apakšgrupas zaudētājs (8. vieta grupā): Slovēnija
6) Latvijas izlases Top-3 spēlētājs (jānorāda tikai vienu): Roberts Bukarts
1) Čempione: Zviedrija
2) A apakšgrupas uzvarētājs (1. vieta grupā): Somija
3) A apakšgrupas zaudētājs (8. vieta grupā):Ungārija
4) B apakšgrupas uzvarētājs (1. vieta grupā): Kanāda
5) B apakšgrupas zaudētājs (8. vieta grupā): Kazahstāna
6) Latvijas izlases Top-3 spēlētājs (jānorāda tikai vienu): Mārtiņš Dzierkals
1) Čempione: Kanāda
2) A apakšgrupas uzvarētājs (1. vieta grupā): Somija
3) A apakšgrupas zaudētājs (8. vieta grupā): Francija
4) B apakšgrupas uzvarētājs (1. vieta grupā): Kanāda
5) B apakšgrupas zaudētājs (8. vieta grupā): Kazahstāna
6) Latvijas izlases Top-3 spēlētājs (jānorāda tikai vienu): Ronalds Ķēniņš
1) Čempione: Kanāda
2) A apakšgrupas uzvarētājs (1. vieta grupā): Somija
3) A apakšgrupas zaudētājs (8. vieta grupā): Francija
4) B apakšgrupas uzvarētājs (1. vieta grupā): Slovākija
5) B apakšgrupas zaudētājs (8. vieta grupā): Kazahstāna
6) Latvijas izlases Top-3 spēlētājs (jānorāda tikai vienu): Kaspars Daugaviņš
1) Čempione: Somija
2) A apakšgrupas uzvarētājs: Somija
3) A apakšgrupas zaudētājs: Ungārija
4) B apakšgrupas uzvarētājs: Kanāda
5) B apakšgrupas zaudētājs: Slovēnija
6) Latvijas izlases Top-3 spēlētājs: Rūdolfs Balcers
1) Čempione: USA
2) A apakšgrupas uzvarētājs: USA
3) A apakšgrupas zaudētājs: Francija
4) B apakšgrupas uzvarētājs: Kanāda
5) B apakšgrupas zaudētājs: Kazahstāna
6) Latvijas izlases Top-3 spēlētājs: Rūdolfs Balcers
1) Čempione: Somija
2) A apakšgrupas uzvarētājs (1. vieta grupā):Zviedrija
3) A apakšgrupas zaudētājs (8. vieta grupā): Ungārija
4) B apakšgrupas uzvarētājs (1. vieta grupā):Čehija
5) B apakšgrupas zaudētājs (8. vieta grupā):Slovēnija
6) Latvijas izlases Top-3 spēlētājs (jānorāda tikai vienu): Rodrigo Ābols
1) Čempione: Somija
2) A apakšgrupas uzvarētājs (1. vieta grupā): Zviedrija
3) A apakšgrupas zaudētājs (8. vieta grupā): Francija
4) B apakšgrupas uzvarētājs (1. vieta grupā): Kanāda
5) B apakšgrupas zaudētājs (8. vieta grupā): Slovēnija
6) Latvijas izlases Top-3 spēlētājs (jānorāda tikai vienu): Rodrigo Ābols
1) Čempione: Somija
2) A apakšgrupas uzvarētājs: Somija
3) A apakšgrupas zaudētājs: Ungārija
4) B apakšgrupas uzvarētājs: Kanāda
5) B apakšgrupas zaudētājs: Kazahstāna
6) Latvijas izlases Top-3 spēlētājs: Kaspars Daugaviņš
1) Čempione:Somija
2) A apakšgrupas uzvarētājs (1. vieta grupā):Somija
3) A apakšgrupas zaudētājs (8. vieta grupā):Ungārija
4) B apakšgrupas uzvarētājs (1. vieta grupā):Kanāda
5) B apakšgrupas zaudētājs (8. vieta grupā):Slovēnija
6) Latvijas izlases Top-3 spēlētājs (jānorāda tikai vienu):Rūdolfs balcers
1) Čempione: Latvija
2) A apakšgrupas uzvarētājs: ASV
3) A apakšgrupas zaudētājs: Ungārija
4) B apakšgrupas uzvarētājs: Kanāda
5) B apakšgrupas zaudētājs: Norvēģija
6) Latvijas izlases Top-3 spēlētājs: Mārtiņš Dzierkals
1) Čempione:Somija
2) A apakšgrupas uzvarētājs (1. vieta grupā):Somija
3) A apakšgrupas zaudētājs (8. vieta grupā):Ungārija
4) B apakšgrupas uzvarētājs (1. vieta grupā):Kanāda
5) B apakšgrupas zaudētājs (8. vieta grupā):Slovēnija
6) Latvijas izlases Top-3 spēlētājs (jānorāda tikai vienu): Kaspars Daugaviņš
1) Čempione: Somija
2) A apakšgrupas uzvarētājs (1. vieta grupā):Somija
3) A apakšgrupas zaudētājs (8. vieta grupā):Ungārija
4) B apakšgrupas uzvarētājs (1. vieta grupā):Šveice
5) B apakšgrupas zaudētājs (8. vieta grupā): Slovēnija
6) Latvijas izlases Top-3 spēlētājs (jānorāda tikai vienu):Kaspars Daugaviņš
1) Čempione:Somija
2) A apakšgrupas uzvarētājs (1. vieta grupā):Somija
3) A apakšgrupas zaudētājs (8. vieta grupā):Ungārija
4) B apakšgrupas uzvarētājs (1. vieta grupā):Kanāda
5) B apakšgrupas zaudētājs (8. vieta grupā):Kazahstāna
6) Latvijas izlases Top-3 spēlētājs (jānorāda tikai vienu): Kaspars Daugaviņš
PrixoditeV4era , Lakrica, Omega, akasi, emaymyska., Tessa&Hardin, love_me, Capture, pigmi , Bridzaa, eKs., duum, tenblunt, C0ppy, Minnia, 𝐖𝐢𝐥𝐝𝐰𝐨𝐥𝐟𝐚, cruelcin, pankuksh, 🌿🌿🌿, Chemijs, HSkill, Kiwi :], Nurmachimaevmakachev, Pīļuks, Kamiks, Obijs, Hybrid Minds, knejvs, Laurz, santiz, malbaro, inar4xx, alska, Pickle Laura, Kizit, deqwatian357ANW, manzbal, PooKa, Kikii., cheburashka, Wolfyy, no-legal, Kalvix, Dzonis, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, Venta, maar4a, Oskars.R, aBL, Witch, Budists, Krista, Canep, Agneshuks, aimbatten (;, ZnT, Spridzeklis, Arch, Oz1ris, SintijaL, Deu, beijbe_, Piziks