bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi un kļūdas
0
0
topic
War3 ieteikums!
Pīle
WAR3 Admins
Lietotājs
$ Fluffy Duck $
Dredainais
205 atbildes forumā
Online: 27d 17h 34m
Redzēts pirms 51 minūtes
1 Brīdinājumi
Pievienots, 21. februārī, 03:26

Arī šī ideja jau kādu laiku cirkulē in my mind

Bet esmu novērojis ka vienas mapes laika ir Divas Lādes

Mans ieteikums samazināt pašas lādēs atvēršanās laiku no 5min uz 3min

Kā arī ieviest ka kartes laikā būtu 4 Lādes

~Evils~
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 327d 5h 41m
Redzēts Vakar, 12:18
4 Brīdinājumi
Pievienots, 21. februārī, 07:54
0
post

Esmu noteikti pret, jo lādes balvas ir atkarīgas no spēlētāju skaita, jo vairāk spēlētāji, jo lielāks laimests, ja tiks ieviestas vairākas lādes tad 2 labākie var aiziet teamā un šausmīgi daudz safarmot sev gan xp gan naudu. 

Kā arī neredzu nekādus ieguvumus tam, ja tiks samazināts lādes atvēršanās laiks, tev taču neviens nespiež visas 5min sēdēt pie lādes un gaidīt, ja tik ļoti gribās tās 3min pie viņas pavadīt, tu droši 3 min pirms atvēršanās vari doties pie viņas un cīnīties par laimestu.


Jau ilgu laiku ir doma tāda, ka varētu uztaisīt vairākas vietas kur lādei spawnoties, tas būtu tīri forši, taču tad nebūs iespējams visās kartēs lādi nospert kaut vai cauri sienai neiebāžot lādi kāda stūlbā vietā kur viņu nosargāt būtu pārāk viegli, nav daudz klaju vietu kur būtu iespējams novietot viņu tā, lai var nospert. A tas varbūt nemaz nav tik slikti, vismaz lielāka gaļa būtu, kad visi saskrien pēdējās sekundēs un šauj uz čuju kkur xD :D 

Pēdējo reizi rediģēja ~Evils~, 21. februārī, 07:59.

Pīle
WAR3 Admins
Lietotājs
$ Fluffy Duck $
Dredainais
205 atbildes forumā
Online: 27d 17h 34m
Redzēts pirms 51 minūtes
1 Brīdinājumi
Pievienots, 21. februārī, 17:02
0
post

Esmu noteikti pret, jo lādes balvas ir atkarīgas no spēlētāju skaita, jo vairāk spēlētāji, jo lielāks laimests, ja tiks ieviestas vairākas lādes tad 2 labākie var aiziet teamā un šausmīgi daudz safarmot sev gan xp gan naudu. 

-Ok šo tikko uzzināju

Bet vispārīgi uzsvaru gribējās likt ar cerību ka tas būtu nevis top3 labākajiem ka farming bet tieši for newbies,lai lādes būtu biežāk.

Jo es pats skraidot ar max SH nekad nemedīju lādes tikai ja atvēršanās brīdi esmu blakus.

~Evils~
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 327d 5h 41m
Redzēts Vakar, 12:18
4 Brīdinājumi
Pievienots, 21. februārī, 18:47
0
post

Diezgan neloģiski, ja tiks uztaisīts lai būtu vieglāk jauniņajiem, kā gan atturēs profiņus uzdzīvot uz vairākiem chestiem? 

Pīle
WAR3 Admins
Lietotājs
$ Fluffy Duck $
Dredainais
205 atbildes forumā
Online: 27d 17h 34m
Redzēts pirms 51 minūtes
1 Brīdinājumi
Pievienots, 21. februārī, 18:51
0
post

Nu lab piekrītu,bet no savas puses gribejas for newbies kaut kā atvieglot spēli. Jo ka jau minēju es gandriz vispar nevacu tas lādēs ja nu vienigi pec xp rr līdz max ultimate un tad ja noskrieņu garam kad atvērsies lāde

gary
Skatās sākumlapu
Jauniņais
295 atbildes forumā
Online: 132d 13h 36m
Redzēts pirms 50 sekundēm
Pievienots, 21. februārī, 19:58
0
post

nam liekās ka 3 bija lāžu

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 6h 47m
Redzēts Vakar, 23:15
5 Brīdinājumi
Pievienots, 21. februārī, 21:52
0
post

Tā saprotu ka pa lielam te viss ir izrunāts un izsecinājām ka palielinot biežumu cik krīt lādes, būtu vnk jāsamazina lāžu laimestus lai atsvērtu balansu to balansu, vai arī ja balvas neizktiktu tad lielākoties no šī iegūtu tikai augstāko lvl spēlētāji un būtu citi daudz labāki veidi kā palīdzēt nūbiņiem, kaut vai palielinot laimestu par zaļā bosa šaušanu vai ko tamlīdzīgu.

pagaidam tad tc.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0