bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Banu apelācijas / Ban appeal
3
0
topic
Unban un sms acc off @Heracleum
NewbieEU*
Jauniņais
Test Admins
18 atbildes forumā
Online: 7d 4h 9m
Redzēts pirms 6 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 16. martā, 11:24

1)

******************************************** 
[CBAN] You are banned from this server 
[CBAN] You can complain at : 
[CBAN] Banned nick : [csgl] NewbieEU* ( [csgl] NewbieEU* ) 
[CBAN] Time remaining : 23 hours , 59 minutes and 43 seconds 
[CBAN] Reason : Cits iemesls ( zm_snowbase3 ) 
[CBAN] Ban IP : 87.110.70.172 ( 87.110.70.172 ) 
[CBAN] Ban Steamid : STEAM_0 : 1 : 46660380 ( STEAM_0 : 1 : 46660380 ) 
[CBAN] Admin : Heracleum 
******************************************** 

2) link

3) mana demka demka no arhīva ļatviana retry 22:45+ demkā, bans bija 32:00

4) Latvians kā last ct uztaisīja retry, es nākamajā round to pašu tik ban dabūju par neeksistējošu noteikumu. Sms acc pārāk nevajadzīgs laikam, slapo arī bezpriģelā par ko reports būs pēc šī posta. Links te.

Pēdējo reizi rediģēja NewbieEU*, 16. martā, 11:33.
Latvians
Skatās sākumlapu
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12161 atbildes forumā
Online: 455d 4h 34m
Redzēts pirms 8 minūtēm
Pievienots, 16. martā, 11:40
0
post

4) Latvians kā last ct uztaisīja retry, es nākamajā round to pašu tik ban dabūju par neeksistējošu noteikumu

Tu banu dabūji par visām tām reizēm, kad tu izej no servera, jo negribi nomirt, jo viss ko tu māki, ir spēlēt pret botiem un kačāt sev ranku, bet kā ienāk kāds cits spēlētājs, neskaitot tavu boyfriend'u, tu ātri izlīvosi, ja būsi zombijs un nāksies nomirt, cilvēki pat administrācijai a.k.a cruelcin esot sūdzējušies par tevi, ka tu kā admins tādas lietas dari, tu esi admins, tev jārāda piemērs ir cilvēkiem serverī nevis jāapej sistēma, lai nemirtu tik daudz.

Yes alright, noteikumā tāda OFICIĀLA punkta nav, bet cik tu x esi kopsumma izleave'ojis serveri, lai nebūtu jānomirt, jo ranks svarīgs, huh? Un ar tevi nevar pat normāli parunāt ne pm, ne kur citur, jo esi nobloķējis un uzvedies kā 5 gadīgs bērns, nav jau citas izvēles, jāizbano, lai nonāktu pie kompromisa, citādāk jau nekādu info nevar sagaidīt, jo tu pat nevarētu pateikt 1 normālu iemeslu, kāpēc ej laukā no servera, jo negribi nomirt. Tā ir tīrākā rankošana, kas ir gļēvi, bet ko var gribēt no tāda kā tevis, viss ko darīji pirms rr- bugoji xp ar nemesi, maigojies ar boyfriendiem and that's it, tagad saņēmi admin un tāpat 0 jēga no tevis tajā serverī, neko nedari, rr jau 6 dienas bijis, dabūju tavā vietā prasīt, lai liek /konk serverī,  nekādi citādāki konkursi arī nav bijuši, ne gaļas vakari, ne giveaway, akasi tavā vietā uztaisīja giveaway.  No tevis gaida visu kā no vienīgā admina, bet tu ne sūda nedari tajā serverī, moš tik paslapo botus un tas viss.

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

NewbieEU*
Jauniņais
Test Admins
18 atbildes forumā
Online: 7d 4h 9m
Redzēts pirms 6 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 16. martā, 12:12
0
post

Rezervēju vietu savai atbildei un ar nepacietību gaidu tevi serverī pēc unban vai bana notecēšanas laika ietestēs tos made up noteikumus ;) 

 

EDIT.

Tāds pats attaisnojums kā tev, pa ķēdīti uz priekšu pirms rr, nerādījies serverī tātad neesi lietas kursā, ļoti daudzi ir tādi kuri iziet lai nenomirtu un noteikumos aizliegts nav līdz ar to biju bezspēcīgs ar to cīnīties. [Can't beat them - Join them], bet tam ir arī citi iemesli kāpēc iziet pēkšņi laukā, latency/crash/nav laika vairs.  Kā es varu zināt par kautkādiem zm serv konkursiem ja es te pavisam neilgi esmu un neviens konkurss bez aktivitātes nav bijis aktīvs zmā? Neviens neinformēja par to ka jārīko konkursi ārpus gaļas vakariem, par to esmu runājis bet teica ka jāpagaida, tāpatās esmu only test admins, ne mains. Par citām lietām ir runāts gan ar akasi, gan ar čemiju bet lielākoties no visa tā ko vajadzētu safiksot neko nevar safiksot jo nav source failu. Taisu arī jaunas mapes kur boti būs, bet nu whatever tu jau kika zvaigzne spoži spīdi. Nevajag dirst ka esi mēģinājis kaut ko runāt caur pm, vai meklējis citus komunikācijas veidus kas nav čats serverī kad esi iegājis spēlēt nevis pļāpāt un pirms vakardienas visi ceļi tev bija atvērti līdz ieraudzīju block no džera un uzzināju par tādu foruma funkciju, sapratu ka man arī ir nepieciešamība pēc tās un iespēju izmantoju pilnā apmērā.

 

Fakts paliek nemainīgs bans ir nepatiess jo tāda noteikuma nav ko esmu pārkāpis. Neredzu scenāriju kurā mēs atrastu kompromisu ar tevīm, gāji mīnusos jau no Februāra, diezgan dziļi iebrauci tagad, bet nu mēdzu būt pārsteigts nesagatavots, kas to lai zin laiks rādīs.

NewbiE* Off

Pēdējo reizi rediģēja NewbieEU*, 16. martā, 13:13.
cruelcin
V.I.P.
Papucītis
my na kike, kstati
7835 atbildes forumā
Online: 587d 14h 59m
Redzēts pirms 54 minūtēm
Pievienots, 16. martā, 16:21
1
post

Kārtējā kņada, man drīz konvulsijas lēkmes no Jums sāksies, godīgi sakot. 

Detalizētāk deklamēšu stāstu, visu šo galvassāpju cēloni. 
@NewbieEU*
Jau pirms servera rr saņēmu vairākus messegus no playeriem par Tavu ambiciozu, ļoti dinamisku XP bugošanu.
Ir taču acīmredzams, vienkāršs noteikums par to, vai arī Tu gaidi skrupulozus, pedantiskus paskaidrojumus, apakšpunktus katram noteikumam?
Jābūt pašam tik daudz attapīgam un kvalificēt to kā bugošanu. 
Nezināju kā to interpretēt un speciāli priekš Tevis tika veiktas izmaiņas, ka ar nemesi arī ir aizliegts bugot xp.
It kā klusums pēc izmaiņām, sagremojām 
Ciks sapratu, arī neviens no spēlētājiem negribēja rakstīt sūdzību par to pirms servera rr. 

Nākošā problēma.
Patstāvīgā spēles līvošana/retry, @NewbieEU*
Kas man jāizdara, izdomāt priekš Tevis induviduālu noteikumu? 
Saprotu, izslēdzu gadījumus, kad tiešām uzrodas kāda negaidīta lieta, pēc kuras nākas izlīvot. Vai arī, kad vienkārši apnīk spēlēt. 
Nu, bet nevis šādi. 
Mēs mēģināsim minimizēt šo problēmu, variēsim, prātosim ar pārējo administrācijas sastāvu. 

@Latvians
Varēja iztikt arī bez bana, ir taču citi veidi kā mazināt divkosību.
+ tas retry arī no Tevis, kaut arī vienreiz, bet tomēr. :D 

Kā jau minēju, ja pēc šī visa karnevāla problēma nepazudīs mēs atradīsim, izdomāsim ļoti efektīvus veidus tās mazināšanai. 


Apelācija izveidota pirms 4 stundām, domāju, sods izciests.
Ar ļoti lielu skepsi, bans noņemts.

 

Slēgts.


Lietotāji skatās šo tēmu: 0