bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzības / Complaints / Жалобы
8
1
topic
Knave.
Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3442 atbildes forumā
Online: 131d 5h 45m
Redzēts pirms 5 stundām
Pievienots, 2017. gada 14. jūlijā, 02:11

1tapsquad knejvs<3

46.109.83.163

STEAM_0:0:186181752

DOWNLOAD HLTV DEMO

 

Sveicināti manā nākamajā report izlaidumā, un klāt ir atkal jauns nopaļīšanas topiks. Cilvēks, kurš šoreiz ir sasmērējies, spēlē ar niku "Knave.". Atšķirībā no mana iepriekšējā izlaiduma, šeit ar momentu sakrāšanu sākumā klājas sūrāk, jo acīmredzot čalis cenšas piesegt mazliet vairāk un pa vidu slēgā arī. Bet ko tur daudz bazara, srazu ķersimies pie momentiem, un visai ātri nonāksim pie secinājumiem.

 

Momenti (ar zvaigznīti atzīmētos nav nepieciešamības skaidrot):

00:28 - brutāli smags pre-fire.

00:38* - teorētiski mana ērgļa acs uztver enemy roku @b2, bet, uzšaujot 1 lodi pa kubiku ar usp un pēc tam apraujoties, izskatās jaudīgi. Lai nu kā šo neskaitu kā wh momentu.

08:16 - neizprotu pēkšņo izbīli, ka, tikko kā kubiks sāk ceļu pa b1, tā mainām spotu, aizmetam pilnīgi aplamu HE un paliekam ar deagle rokās - awp vietā.

--12:30-- - šis ir tas raunds, kurā runa ir par SLĒGĀŠANU. Šeit čuvaks spēlē, kā totāls nabags. 12:58 čalis jau tā ir ieņēmis pavisam netaktisku spotu, bet vēl pat nespēj reaģēt uz skrienošajiem enemy no a1 bankas. Savukārt 13:02 Mass AK šāvieni no a2, visi viņa radarā krīt, bet mūsu talants uz to nespēj noreaģēt.

13:45 - tieši pirms enemy iznākšanas pārkārtojamies, lai būtu iespējams lielāks reakcijas laiks. Teorētiski var būt sakritība, bet, ja turpmāk iekš demo būs priekšlaicīgas pārvietošanās un mērķa kustības, šis pārtaps wh momentā. Bet, kā izrādās, pēc pāris sekundēm jau ir nākamais crosshair movement...

13:56 - novelkam mērķi TIEŠI, kā parādās enemy - reakcijas laiks vispār neeksistē. +Esmu ļoti pārliecināts, ka čalis vispār tobrīd bija zem fullflash, sākot no 13:52. Arī interesanti, ka uz flashiem nav nekādu reakciju, kad pēc izmestajiem flash, tavu brīnumu, neviens Ts nedodas ārā pa middle.

14:21 - nu šeit ir stabils fullflash, paskatoties free look, kur tas flash uzsprāgst. Čalis vienkārši novelk pa enemy, būdams pilnīgi balts. Divi noflash momenti pēc kārtas.

14:33 - šeit tiek veikts pilns doubleduck uz spotu, kas NAV default un kurā, protams, atrodas enemy. Saprastu, ja dduck būtu uz b2 leju vai vairāk pa kreisi.

19:10 - nav pieejama nekāda skaņa, jo tjomā šauj ar AK, bet čalis izdomā iepauzēt random spotā, lai sagaidītu enemy.

20:33 - spawns ir dzimis. Vienkārši anormāla reakcija, nemaz nerunājot par to, ka jau no spota tika iziets ar mērķi uz kubiku.

21:00* - fujaks jau pie tjomkas ieejas ir sen pamanīts, 90% iespēja, ka tur pat arī būs enemy. Nafig ir JĀLEC ārā no spota, ķipa skatoties pa labi, bet, pat nenocheckojot, kas tad īsti pa labi ir, tiek uzreiz mērķēts pa kreisi. Vnk izej ārā un nochecko spotu! Kā var tik bomziski segt wh.

22:15 - kā var kustēties tik sinhroni ar kubika darbībām? Kā enemy notupjas un lien aiz a2 radiatora, mūsu čuvaks tieši tad atkāpjas uz augstākas vietas un uzmet max scope, lai "nejauši" pamanītu enemy bašku.

22:49 - speciāli izceļu šo momentu. Noskatoties šo vienu momentu vien, uzreiz ir skaidrs, ar ko Knave nodarbojas. Pre-scope mērķa uzvilkšana uz nedzirdama enemy caur sienu. Komentāri tālāk pat ir lieki. Tomēr paskatīšos demku vēl, un uzrakstīšu, ja būs vēl kāds spēcīgs wh momentiņš, bet šeit jau ir galapunkts. Bye.

23:00 - neviens tīrs spēlētājs šādi nedefos, jo ir nereāli maza iespēja, ka lodes trāpīs enemy, šaujot ar dgl. Pēdējās divas aptveres lodes tika izšautas, uzvelkot mērķi tieši uz kubika.

25:39 - :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD GADA PRE-FIRE! Adios, my friend!

 

Uz šīs brīnišķīgās nots arī beigšu šo topiku. Galu galā ir 2 naktī, un es esmu gana izklaidējies.

Veiksmi izdarīt secinājumus (cerams ātrāk nekā pagājušo reizi)!

Komisarchiks
Lietotājs
Unicorns bots
2203 atbildes forumā
Online: 31d 20h 26m
Redzēts 4. februārī, 00:27
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 14. jūlijā, 12:23
0
post

Nu ko, Knejv... Kā patika spēlēt ar kubiem? ;d Es domāju, ka ok bij'. :D Paldies capture par vēl vienu šāda tipa sūdzību.

Tur tīri varēja redzēt kubus.

Bans Uzlikts.

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 14. jūlijā, 12:25
0
post

Pirms mēnešiem trīs jau dažiem teicu ka kubasts pet.. netīrelis. :D

Admins noņemts.

 

 

 

Slēgts

Lietotāji skatās šo tēmu: 0