bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
8
0
topic
Ko dari brīvajā laikā?
bosiks66
Jauniņais
robis
69 atbildes forumā
Online: 2d 6h 52m
Redzēts 2023. gada 25. jūnijā, 04:04
Pievienots, 2018. gada 11. martā, 16:43

Emmm.... Labdien! 

Izveidoju šo tēmu, lai noskaidrotu, ko tad jūs vel darat izņemot gaming and stuff...

Noteikumi vienkārši:

1. Pastāsti ko tu domā par iepriekšējā postotāja hobiju

2.Uzraksti savu hobiju/nodarbošanos.

3.Pastāsti VISMAZ 20 VĀRDOS kas tev tajā patīk un kāpēc tu nodarbojies ar tieši šo

 

Es sākšu:

2. Jaunsardze

3. Pirmais ieskats armijā un valsts aizsardzībā. Attīstam savas fiziskās, emocionālās, patriotiskās spējas. Attīsta disciplīnu! :)

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2018. gada 08. jūlijā, 09:11.

Tessa&Hardin
Papucītis
★ Dievs ★
Jan4a
12829 atbildes forumā
Online: 264d 22h 35m
Redzēts pirms 6 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 15. novembrī, 14:15
0
post

Sportā vistrakākais ir traumas, jā. Cīnies ar savu ķermeni, attīsti viņu fiziski pareizi un tad būs rezultāts. Jāsāk ar Latvijas čempionātu, tad var iet kādā Eiropas 2. līgas klubos spēlēt, lēnām kāpties uz 1. līgas klubiem, dabūt labu līgumu, uzspēlēt Eiropas līgā un kas sazin, varbūt redzēt UEFA Čempionlīgā. :D

Es brīvajā laikā nodarbojos ar dzīvokļa meklēšanu, tomēr tā ir svarīga prioritāte, kad Tev jau tuvojas 30 un Tu vēl dzīvo pie senčiem. :D

Jackass3D
Biedrs
Pokers
1141 atbildes forumā
Online: 30d 3h 1m
Redzēts 26. aprīlī, 13:40
Pievienots, 2018. gada 15. novembrī, 20:31
0
post

Sen bij laiks, bet veiksmi ! :D


Brīvājā laikā nodarbojos ar fotografēšanu, bet iesācēja līmenī...

Exc
Lietotājs
FeeLiX
1056 atbildes forumā
Online: 173d 6h 41m
Redzēts pirms 12 stundām
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 15. novembrī, 22:23
0
post

1. --

2. Daudzkas patīk un interesē, diena pa īsu. Patīk kompji, mašīnas, virsbūves apstrāde mašīnām, keramikas un tie visi, kopt savas mašīnas, utt

3. Nodarbinu sevi, patīk, ka visi saka, ka mana mašīna un manas ģimenes mašīņas ir MINT (ideālā stāvoklī) kaut arī nebūt tā nav, vnk savāc daudzmaz mašīnu un izskatīsies forši, spīdīgi, utt, tik nu jāzin ko un kā.. :)

Just_lt
Lietotājs
War apostles
Just
263 atbildes forumā
Online: 3d 18h 56m
Redzēts 2023. gada 11. janvārī, 22:43
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 15. novembrī, 23:09
0
post

Not really having much free time to do something rlly rlly good, cause job,family,kid,wife - took lots of my time.. But when I can - playing cs in mine administration servers, when not playing - repairing car, be with some somefriends or even being outside. Also - some workout fits in my days very well :D .

As I say - much time took daughter and wife - but none of them can't stop from being part of kick.lv, having friends and healthly life!

Snicker
Lietotājs
428 atbildes forumā
Online: 26d 12h 29m
Redzēts 2020. gada 04. novembrī, 19:14
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 24. novembrī, 01:34
0
post

Prieks ka Tev veseliga dzive. :D Malacis, ka ir sieva un prieks, ka apmeklē šo komūnu.

Es brīvajā laikā šauju cs, jo esmu diez gan skillots un censos piedalities dazados turnirus un redzet savas un cita speletaja prasmes. Brivais laiks nav daudz, bet to censos izmantot pavadot laiku pie pc.

StaFFорд
Lietotājs++
Test_reg
💘 💘 Test_reg 💘 💘
6636 atbildes forumā
Online: 106d 12h 28m
Redzēts pirms 2 stundām
Pievienots, 2018. gada 24. novembrī, 02:06
0
post

Viena ziņa tas ir garlaicigi ka doma vienigo brīvo laiku pavadit kā tik pie pc.

Es brīja laika parasti Paspēlēju kadu interneta spēliti. Pamācos ko papogramet majaslapa, bet pedejā laika bik nav sanacis laika. Tā parsvara paskatos kadu seriālu vai filmu. Atliek tik sakt kadu serialu skatities un nav miera lidz neesmu noskatijies lidz galam. Aizrauj futbols. Skatīties pa tv nepatik un nefanoju, bet patīk spēlēt pašam.

Tessa&Hardin
Papucītis
★ Dievs ★
Jan4a
12829 atbildes forumā
Online: 264d 22h 35m
Redzēts pirms 6 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 26. novembrī, 17:14
0
post

Baigi daudz ko dari brīvajā laikā. Programmēt par sliktu nenāk, iemācīsies ko jaunu. Kā arī sportot ir veselīgi un sevi uzturēt labā kondīcijā.

Es brīvajā laikā nodarbojos ar jaunu automašīnu iegādi, skatos cenas, piedāvājumus un varbūt, pat iespējams atvēršu sev mini biznesu, bet līdz tam kā līdz mākoņiem.

KickMan Kick
Neko nedara
Lietotājs
meiteņu magnēts
kika
483 atbildes forumā
Online: 6d 17h 57m
Redzēts pirms 25 minūtēm
Pievienots, 2018. gada 28. novembrī, 11:05
0
post

Jaa interesanti un lai tev veicas ar biznesu

Es brīvajā laikā nodarbojos ar robotiku, jo man interesē programmēšana un modelēšana. Es to daru jau 4 gadus un protams arī man patīk ja mans veidotais robots gūst kādas godalgotas vietas sacensībās

nisker
Lietotājs
Шашлыки тм
boy
2142 atbildes forumā
Online: 25d 14h 41m
Redzēts 19. februārī, 18:53
Pievienots, 2018. gada 28. novembrī, 11:25
0
post

Interesanta štelle,bet zinot to , ka jebkurš to nepavilktu. Veiksmi tev un saņem godalgotas vietas!

Brīvajā laikā sācis esmu iet uz zāli,bet paralēli bīdos arī boksa treniņos.

tuis
Lietotājs
1293 atbildes forumā
Online: 14d 12h 32m
Redzēts 2022. gada 24. decembrī, 12:42
Pievienots, 2018. gada 28. novembrī, 12:26
0
post

1. Malacis, iesāku parbīdities tīri uz boksa treniņiem minimums 4iem treniņiem nedeļā! (Savadāk lēns progress būs kamēr dabūsi stīvumu ārā un pareizi sist iemācisies!)

2.  Mana sirds lieta ir bokss. 

3. Bokss ir vajadzīgs jebkuram vīrietim.

Pēdējo reizi rediģēja tuis, 2019. gada 17. janvārī, 02:09.

                                                                                                                                         

steam

⛔lolwut?
V.I.P.
SuperStar
Audi Club ★ Rēzekne
#nostarmaucību
3418 atbildes forumā
Online: 200d 16h 23m
Redzēts 18. aprīlī, 20:38
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 29. novembrī, 16:21
0
post

1. Ļoti  noderīga un vajadzīgs lieta jebkuram vīrietim, jo  vīriešiem ir jamāk aizstāvet sevi un ja nepieciešams iedot bietē kādam interneta varonim.

2.Flauta

3. Spēlēju uz flautas jau pāris gadus, protams galīgi tas nesanāk, bet man patīk pūst trubiņā, var izdalīt dažadas smieklīgas skaņas.

Tessa&Hardin
Papucītis
★ Dievs ★
Jan4a
12829 atbildes forumā
Online: 264d 22h 35m
Redzēts pirms 6 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 04. decembrī, 00:47
0
post

1. Profesionāli tas protams prasa gadus, bet tīri priekš sevis for fun jā, kāpēc gan ne?

2. Florbols

3. Amatieru līmenī protams. Tākā slidot nemāku, tad tad jādara ar kājām skrienot. :D Spēj gan izkustēties, gan piedalītos dažādos noob turnīros. Tīri priekš sevis prieka pēc hobijs.

Kiwi :]
Seržants
V.I.P.
Auglis
9701 atbildes forumā
Online: 352d 17h 33m
Redzēts pirms 16 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 04. decembrī, 02:49
0
post

1. Trenējos jau 10 gadus, spēlēju Latvijas 2. spēcīgākā līgā. Ļoti interesants sporta vieds, kurā var labu fizisko uzdzīt, jo ir daudz jāskrien.

2. Volejbols

3. Mēdzu paspēlēt ar draugiem, bet noteikti ne profesionāli. Spēlējot volejbolu var labi pavadīt laiku. Ja man nebūtu skolā sporta stundās volejbols bijis, ļoti iespējams nekad nespēlētu volejbolu, jo nemācētu.

EXIT.-
Lietotājs++
disappointed
1624 atbildes forumā
Online: 19d 14h 51m
Redzēts 2023. gada 18. jūlijā, 21:26
Pievienots, 2018. gada 04. decembrī, 19:17
0
post

1. Volejbols -  man patīk, it īpaši kad ir sporta stundās, ļoti aktīvi piedalos, tik man ilgi bija jāmācās servēt .

2.Florbols

3.Ļoti mīlu florbolu, sporta stundās vienmēr kaut kādus interesantus momentus uztaisu, parasti es mācos "šķelt", protams ir sāpīgi momenti , ir pat pa seju citam trāpīts, pats esmu dabūjis.Arī ar skolu kaut kādās sporta spēlēs esmu spēlējis.

QueenPiper
Meitene zeltene
Lietotājs
❤️ Pearl of the Ocean ❤️
Cleo
284 atbildes forumā
Online: 4d 13h 5m
Redzēts 2021. gada 02. janvārī, 21:08
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 06. decembrī, 20:55
0
post

1. Mīlu iziet ar savām draudzenēm ārā pastaigāties.

2. Savā brīvajā laikā man patīk spēlēt dažādas datorspēles , kas paātrina laiku.

3. Mīlu iepirkšanos , tiklīdz kā man ir kāds brīvāks laiks dodos iepirkties.

Wolfyy
Biedrs
janka
4355 atbildes forumā
Online: 265d 16h 25m
Redzēts pirms 4 stundām
Pievienots, 2018. gada 06. decembrī, 23:07
0
post

Mācos,lai pabeigtu pamatskolu,sportoju,skrienu krosu.

Vai arī protams spēleju datorspēles un sēžu kick forumā.

Ja āra ir labs laiks,tad pa retam aizeju ar draugiem uzspēlet basketbolu.

 

 

 

0blivionx
Jauniņais
109 atbildes forumā
Online: 37d 0h 11m
Redzēts 2022. gada 21. novembrī, 22:08
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 18. decembrī, 01:18
0
post

Military history, i think so interesting. I got to try it before

History Teacher.

i love history, its interesting.

FreakyyPrime.
Jauniņais
frīīkzs ;3
388 atbildes forumā
Online: 6d 2h 27m
Redzēts 2023. gada 13. janvārī, 01:54
Pievienots, 2018. gada 23. decembrī, 20:11
0
post

1. Pašam nepatīk vēsture kā stunda skolā, bet tā izlasīt kaut ko par vēsturi, piemēram sportā, tad jā, ieinteresē.

2. florbols

3. spēlēju kopš 3klases skolā un, tad arī iepatīkās. Veljoprojam to daru, bet retāk, jo komanda kurā gribu tikt pagaidām ir grupa pilna un jāā, gan saies viss :D 

Šķidrais Ēriks
Lietotājs
Napis
233 atbildes forumā
Online: 5d 6h 50m
Redzēts 24. aprīlī, 23:59
Pievienots, 2018. gada 27. decembrī, 16:28
0
post

1. nice sporta veids, pats agrāk gribēju iet

2.šobrīd nav, agrāk bija šaušana, Tagad brīvā laika hobbiji īsti nesanāk, varētu teikt ka atpūta šobrīd ir hobbijs

3. Gāju šaušanā laiciņu atpakaļ, gribētos atsākt to darīt, bet laika trūkuma dēļ nesanāk ^^ 

Pēdējo reizi rediģēja Šķidrais Ēriks, 2018. gada 27. decembrī, 16:31.

StaFFорд
Lietotājs++
Test_reg
💘 💘 Test_reg 💘 💘
6636 atbildes forumā
Online: 106d 12h 28m
Redzēts pirms 2 stundām
Pievienots, 2018. gada 28. decembrī, 04:20
0
post

1. Hmmm varētu būt interesanta lieta šaušana, pats laprāt pamēģinātu.

2. Tākā ziema ir klat ārā ipaši nesanāk iziet, jo pec darba jau ir tumš. Tad es parasti tagad brīvajā laika vainu kaut daru internetā, kadu spēlīti uzpēlēju, paskatos interesantus video youtube vai facebookā. Kā arī skatos kadu filmu vai seriālu. :)

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 331 ( 32408 skatījumi )
luīze, Hybrid Minds, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, Tessa&Hardin, maar4a, bosiks66, Kiwi :], Pīļuks, ⚒️Stoick the Vast⚒️, cruelcin, Anna, ScoRp1oN^^, mrs. doubtfire, Klaus, KenT1k, Edzinems, keKei, din1ja, - З Л О -, BARBARIAN, Hazard, magisterial , AzBest, akasi, Zalkt!S, MaxFly, prote1ns, arthurqee, antimatērija, toxicated, Enemijs, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, Riepa, Dzonis, ⛔lolwut?, Haiduk, iFamous, KKK, ALLAHS, agaa, sсhoKKur-, _Mazaiss_, HSkill, Foxculated, Wunderschlange, SiGoNs, PooKa, -Bembij$-AR-Lielgabalu-, Kipchoge, Vaaveriite*_^, HaRZz, EXIT.-, spoks, WickedLady, Gussi` ^^, StaFFорд, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, Peak, Flak3, MateYz, Wolfyy, Fūdiņš, KOB, zelchh, Džamals, tenblunt, Teljsh, lainNy, zexty, santiz, Jackass3D, Kick, PANDAROO, crewified, Creed, black cobra, deewekzij, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., Lauku puika a.k.a hnc. , LaQ, konstance, SycyS, 47th, Hvz, Mežpils, milkhouse`, GANDALFS, SMix, M*Z*, Mr.Wii, KELLY, Atty, ExorcisT^, Marshmello, emciic, Faacha, Heyoo!, shaize_, SaucamaisKrievs, zefirss, Violexy, Легенда, tuis, hehegeeva, Muiza, aimbatten (;, R3N41KS, loveusobad2, Strelnieks., MrGnB, Gloks, Unicorn, Uksors, eena, 𝒶𝓋𝒾𝓀𝓈, kepsis, LanDerSs, duum, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, ANormalStick, Flabijs, NewBoy, TwaisonS, peh, 575, Zaņuks, bnation-, ZīLe, Sin4a, Kaljiks, Dairis, Rolković, RCHWZKY, Milky, Gigna, Kopas, wBc* | Tapke, h34t, yostu, MrColt , Prometajs, Incorrigible qwz, Puzisss, DESA, BLaZeee, ZeltaBlack, aaaaaaalise, FreakyyPrime., Laauriinaa, Mohit, freezy, Daavis_, Exc, Eskazvers, Dinarzz, Xtcent, kaifotajs!!! :D, emaymyska., Мишка, Sviests12, Rose, Em4a, Brencis, Cipsijs, AssAss1N, Lops99, concijs, stn, ANaRHiST, Dzokelz, Snm, ksa, 2+2=4 fikss maten, oY74.WuClan!, cheburashka, h2389w98j98fewjfw9qasdjiak, EQKL, Apocalypse, rasii, SyRiizZzY., Pilsonis., Martinshhh, asdf, DoppyZ, Duksitis, blackbear2407, Džonijs, Skonto, Šķidrais Ēriks, mimiC, Jumpybug, cookies, QueenPiper, Fēnikss, unsecured, 0blivionx, LDZA, Shmaro, Otricala, gucci, Grizzlijs, ketamine, Lachubliezejs, nisker, KickMan Kick, Litriņš, spaula, Just_lt, ŠAGIJS, lajT, Snicker, wavy.g, SweeTie, p0sitiv3, xvid, Ha3E, scarlxrd, Сhrееру©, Ralfuuzis, AndisKoks, Chemijs, Ridgefub, Beyondz, Zapturo., SINCAS_MONSTRS, Ibetāa, knejvs, Almighty., EAZY., Ruf, 123456789, xXYWaffleYXx, MysticSniper, Gamora, no-legal, [TM] genijs, Chemp1k, Bu4haa, not hns, bullets aim far, vhlamiwwu, EddieLV, Genocids., 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, `Barbija`, audzeknis, Pečiš, ES`CAPE, Midžets, $uicideBoy$, Saldenieks, mazaisganksteris1, TRAPMONEY.GOTINMYFEELINGS., Mikijzz ||, andrisptrs, davvvil, djonja, NastyaFen, unknown-, ZombikOzy, Ebony, Venta, Gustins, Kandzha, Latvians, atprevSeva, zirgugalva, Kanazews, Mazulis, STAKLA, petjka, LOSTZ, OlegkaFen, Amors, Swizy, thestyle, Kubi, Baltais, Dalī, MKs'Powa, -ScorpioNn, Rubax, Famouse, muwa, Columbus Georgia, UwU, klubuJuris, Greks, Jogijs, motty, EvE, [TM] Faggot*, nolodžik, platw, NunCe, Sandis., SlicenDice, keni, Lucky_Me, lil_kumaars, novikedd, daniels1523, Ticiigais, bigeosa, Remember-ME, goosy, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, dzēsts profils, Fantograms, REDFOO, Жить в кайф, Go0dFather, 2nf*, $ KRISTA $, Purpel, Radjuka, Dzēsts lietotājs, NeaDeKwaD | Stone, NonSkilledPlayer, daryl, Королева, neko nezinu, skyya, KaJJKa, CROUPZZZ, Kaapurinsh, Timiijs, balu, Kalvix, G$ SHOOTER, MishaPulemet