bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi un kļūdas
4
0
topic
GG Solo
RaxR
Jauniņais
11 atbildes forumā
Online: 15h 24m 23s
Redzēts 2023. gada 22. decembrī, 06:33
Pievienots, 2018. gada 02. augustā, 15:52

Hey!

Jau pirms neilga laika ieminējos par šo tēmu čatā, bet teica lai uztaisu forumā ieteikumu, so here I am!

 

Tātad, gg solo experiments man ļoti iet pie sirds, Bet man ir pāris ieteikumi, kuri varētu uzlabot spēlēšanas baudāmību.

Pirmais ir tas, ka vajadzētu palielināt nepieciešamo fragu skaitu un, ja iespējams, katram ierocim individuāli - atkarībā no tā stipruma. Agrāk, pirms bija personīga CS pauze, biju spēlējis citos (vairs neaktīvos) serveros, kuros ar stiprāku ieroci jānošauj vairāk pretinieki, un tas deva 1 milzīgu labumu, kurš iedalās divās kategorijās: kartes spēlēšanas laiks ir ilgāks, kas 1) deva iespēju mazāk prasmīgiem spēlētājiem vairāk laika un iespēju turēt līdzi vairāk prasmīgiem spēlētājiem un 2) deva Visiem iespēju izšaudīties pēc sirds patikas ar labajiem ieročiem, tai pašā laikā pārāk daudz laika neliekot pavadīt ar grūtāk lietojamajiem šaujamajiem. Šodien atkal sagribējās uzspēlēt, un ar atsevišķiem ieročiem un kartēs pavadītais laiks likās par īsu, kas mazināja spēlēšanas prieku. Šī iemesla dēļ iedomājos, ka es varētu nebūt vienīgais ar šādu viedokli, un tāpēc nospriedu te ieteikt šo izmaiņu. *Pašā posta apakšā sarakstīšu savu ideju, kas varētu būt jēdzīgi fragu skaiti uz katru ieroci (ņemiet vērā to, ka tie ir mazāki kā serveros, kuros agrāk spēlēju).

 

Otrais, un par ko jau man pāris cilvēki, ieskaitot Chemiju, piekrita ir granātas līmeņa nepieciešamība tieši pirms naža līmeņa. Pēc savas pieredzes varu teikt, ka tas ir visnepatīkamākais līmenis gg, bet savā ziņā visspraigākais visā modā un ir diez gan izšķirošs par to, kurš tad maču uzvarēs, kas dod vēl lielāku adrenalīnu un motivāciju nezaudēt naža līmeni, to sasniedzot.

 

Paldies par uzmanību!

 

*Viens variants fragu skaitam. Atskaitot dilstošo principu, saraksta secība neatsaucās uz ieroču secību gg.

6 fragi

M249, Krieg 550, G3SG1, AUG, Krieg 552, M4A1, AK-47, Famas, Galil, P90, MP5 Navy, XM1014, Desert Eagle.

4 fragi

AWP, KM UMP45, MAC-10, TMP, M3, Five-Seven, USP.

2 fragi

Scout, Dual Berettas, P228, Glock 18.

1 frags

HE granade, Knife.

Pēdējo reizi rediģēja RaxR, 2018. gada 02. augustā, 15:59.
Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3442 atbildes forumā
Online: 131d 5h 13m
Redzēts Vakar, 17:01
Pievienots, 2018. gada 04. septembrī, 21:57
0
post

Jāizkustās, bet minimāls. Tagad ir pavisam normāls spawn protect.

RaxR
Jauniņais
11 atbildes forumā
Online: 15h 24m 23s
Redzēts 2023. gada 22. decembrī, 06:33
Pievienots, 2018. gada 05. septembrī, 17:50
0
post

Chemijs - a ko tad saki par manis ieteikto fragu palielināšanu? Domāju, ka kopumā 7 fragi klāt (neskaitot pistoles) nav pārāk traki.

Kā arī, lai arī man pašam nav iebildumu pret augošo ieroču secību, zinu to, ka mazāk prasmīgiem spēlētājiem tomēr ir par grūtu noķert labākus spēlētājus, tā kā varbūt tas ir kas tāds ko varētu pamainīt uz sākotnējo kārtību - vismaz uz kādu labu laiku...

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 7h 6m
Redzēts Vakar, 22:10
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 09. septembrī, 12:56
0
post

ludzu pacieties, man nebus laika gg piekerties tik apjomigiem updeitiem diemzel tuvakajas nedeljas, nevaru visu vienlacigi :/ shobrid ir kritiska prioritate majaslapai uzlabot aktivitati ko es daru kara brivaja sekunde.

nebiju domajis ka shis topiks izverties par 2000 vardu refreratiem katra posta, kur man uz katru argumentu jatbild ar pilnu pamatojumu un viedokli.

RaxR
Jauniņais
11 atbildes forumā
Online: 15h 24m 23s
Redzēts 2023. gada 22. decembrī, 06:33
Pievienots, 2018. gada 10. septembrī, 21:16
0
post

Viss ok - nemaz nedomāju tevi steidzināt. Vnk tu pats prasiji ieteikumus, un tāpēc tādu arī sniedzu.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0