bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzības / Complaints / Жалобы
6
0
topic
viens, divi, trīs un tu esi banots.
Tessa&Hardin
Papucītis
★ Dievs ★
Jan4a
12878 atbildes forumā
Online: 265d 16h 16m
Redzēts pirms 6 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 21. novembrī, 04:50

Image result for logo 3 in one

Stāsts par trīs fujakiem, kuri mēģina izmantot hackus mūsu dd2 serverī. Par katru fujaku tad nu atsevišķi.

#1

Resnais Urgots    78.28.233.162    STEAM_0:0:421747774

dd2 serveris / steam

aimbot/trigger

HLTV DEMO (viens demo uz visiem)

Šim nekādas wallhack pazīmes nesaskatīju, taču ļoti nepatika kā viņš šauj, kā viņa pricels brīžiem raustās. Nedaudz atgādināja ļevu aimbotu vai pat triggeri. Talkā nāca yostu, kuram arī uzticēju apskatīt demo un, kurš arī teica, ka kaut kas līdzīgs noreicola skriptam, kurš tiek slēgāts iekšā ārā. Lūgums arī apskatīt Kiwi šo demo.

Fragmenti, kuros notiek apšaude ar pretinieku:

18:34
18:40
19:32
22:56
28:12
64:06
67:19
68:57
74:08 -
šeit tiek šauts pa sienu, kur itkā viss labi ir.

Resnajam Urgotam ir arī ļoti labs draugs vārdā biirziix.

#2

biirziix 
Diemžēl nevarēju nekādējādi dabūt viņa steamID. Šeit viņa izmantotie IP, ko sadabūju no čemija:

dd2 serveris / steam

wallhack

HLTV DEMO (viens demo uz visiem)

Fragmenti, kuros tiek izmantots wallhack.

Bet visu pirms, esmu gana pārliecināts, ka šis ir taisījis monitoringu (lai gan spēles laikā to nevar manīt), spriežot pēc šādiem laikiem:

20:34 - kamēr visi TS izklīst pa mapi, mēs aizej nostūrīti un samainamies ar ieročiem.
27:50 - aizejam kopīgi izmēģināt mūsu lodes lidojumu pret sienu.
27:54 - biirziix saka ''labi, pietiks šaudīties, ejam uz priekšu''.

*Ar sarkanu krāsu atzīmēts, kur 99,9% tiek lietots wallhack.

15:17 - Ar gloku jau caur sienu notēmējam tieši virsū, atliek tik nošaut.
19:28 - Kronis pāri visam xDDDD
21:37 - Pro deferis.
21:53 - Redzam caur sienu, ka pretinieks nāk, uzreiz sākam slowot.
23:17 - Sadzirdam, kā pretinieks izšauj 1 lodi ar awp, tad nu sagaidām viņu. Itkā viss ok, bet tas spēles stils kā mazam bērnam, kurš tikko walhack'u nolādējis.
26:44 - #yolo, nejauši precīzi izdefojām.
28:59 - Būtu forši, ja es arī redzētu cauri smoke.

31:57 ?
33:30 - Atkal caur smoke nošaujam ar markeloffa reakciju.
34:51 - Nesaprotu, skills vai šara?
36:47 - Vēl pie tam caur double smoke xD

43:58 Bez paļīšanās.
44:28 - kak znal
49:57 - Tieši, kad iznāk, mēs apstājamies.
62:46 - Jau ar precīzu mērķi uzejam uz pretinieku.
65:56 - Kā vilks uzbrūk nevarīgai stirniņai lupījot caur sienu.

*Ja manīšu šo krabi serverī, tad noteikti BanTeam'am iedošu steamID.

Un tad nu visbeidzot saldajā ēdienā, mums nezināms, bet jau forumā iedzīvojies, cik nu pozitīvs p0sitiv3. Nepaveicās, kad tieši mani izdefoji uz B, kas man lika skatīt hltv demo un atrast no tā 1 momenta 31 momentu.

#3

p0sitiv3    81.198.98.214    STEAM_0:0:577510066

dd2 serveris / steam

wallhack

HLTV DEMO (viens demo uz visiem)

Fragmenti, kuros tiek izmantots wallhack.

31:01 - Uz pussekundi apstājamies caur sienu redzot pretinieku (iespējams) un tad neuzkrītoši ejam nočekot stūri. Ķipa viss ok, norm čeks, bet [PIEBILDE] specojot aimbattenu, tā arī no CT puses neviens neuzmeta ne granātu, ne flešku, līdz ar to, Tu tiešām esi kurls un melis.

Ps - Teikt, ka ''dzirdēju'' ir pēdējais, ko var teikt.
34:10 - Man viņu specojot liekas, ka viņš zin, ka tur augšā pie goosa ir pretinieks? Ar nazi drosmīgi skraida + daļēji caur sienu lupī.
41:30 - Man vienīgajam tā liekas, ka viņš prefirē izskrēja?
41:40 - Caur kasti tēmējam un atkal prefirē laižam.
43:48 - Tad, kad Tu esi Arēna Rīga uz hokeja maču un vēlies parunāt pa telefonu, tad ir slikta dzirdamība. Tas pats csā, pie lielas apšaudes nevar dzirdēt kā enemy skrien neesot mums blakus, tad rodas jautājums, ko mēs te gaidam?
44:25 - Aii, nejauši uzšausim caur sienu pa viņu.
44:44 - Uz x1/4 palēlinājuma tas izskatās daudz skaistāk, nekā parastajā ātrumā.
50:36 - Lēkā kā apdirsies, neskatoties midu vai logu, uzreiz pricels uz mani un kills gatavs.
51:36 - Tik varonīgi un drosmīgi ejam virsū.
53:48 - Ķip izdefosim katru kasti līdz nejauši nošausim?
56:52 - Kāpēc atkal prefirē jāskrien laukā?
61:32 - Bļin, tur priekšā gaida pretinieks mūs, baigi negribās līst ārā.
64:26 - Apstājamies un sagaidam.
66:06 - Gaidam pretinieku, līdz iznāks no ģevatkas, nezinot nekādu infu.
70:40 - Cenšamies izdefot precīzi?
74:23 - Redzam caur kasti, ka mums pusho pretinieks virsū, a davaj es arī iziešu.

Šie ir tikai ''daži'' fragmenti, kuros man šķiet, ka tiek lietots wallhacks, bet neuztraucās, būs vēl.

HLTV DEMO

Demo nr.2. Fragmenti, kuros tiek izmantots wallhack.

71:27 - 0 infa, ka te ir pretinieks. Izdomājām klaja lauka vidū izmest 2 fleshkas.
72:55 - Cenšamies precīzi izdefot pretinieku.
73:58 - Skatamies longu, neredzam nevienu, pat nevienu lodi neizšāvām, tikai izmetām graņu. Taču......74:10 - kāpēc pēkšņi izdomājām skatīt reklāmu un kaut ko gaidīt? Pats sliktākais, ka tur tieši ir enemy.
75:45 - Izdomājām tieši caur kasti novilkt uz pretinieku.
Patīk tas, ka čeko vietas, kur nemaz nav pretinieku, ķip slēpj wh. Un kad paliek viens, tad ļoti debīli nomirst.
77:40 - Kā zinām, ka aiz kastes ir pretinieks? Galvenais, ka fragu vajag dabūt.
77:50 - Un kā zinām, ka tieši tur pretinieks mūs vēro ar snaiperi? Pat ja nopauzē uz laiku 77:47, nevar caur šķirbu saskatīt pretinieku.

Un, lai būtu vēl jautrāk, esmu speciāli sagādājis trešo demku. Zin kā, trīs lietas labas lietas.

HLTV DEMO

Demo nr.3. Fragmenti, kuros tiek izmantots wallhack.

6:13 - xDDD ekstrasens.
8:15 - Pricels uz pretinieka galvu. Kā viņš tuvojas jeb iet pa kāpnēm lejā, tā priceli nolaižam zemāk un velkam līdzi caur sienai.
9:52 - Ar awiku pushojam virsū un pēkšņi apstājamies, notēmējam,nošaujam. Visticamāk, ka varēja dzirdēt, bet still pēc wallhacka nosmirdēja.
12:09 - Parasti, ja lec bedrē, tad lec viņā kārtīgi iekšā, nevis kā šeit caur sienu tiek notēmēts un uzlec uz ''margas'' un jau pricels pretiniekam galvā.
13:53 - Nav ne miņas, ka aiz durvīm ir pretinieks, bet nē, mēs uzmetam granātu un vēl ar deagle uzšaujam virsū.
15:59 - Caur durvīm ieraugam pretinieku, ātri notēmējam un nošaujam.

Šajā brīdī viņu pārmet pie CT, kas kļūst garlaicīgi.

22:57 - Ar wallhacku paskatamies, ka mums pusho bars TS virsū, tāpēc ātri atkāpjamies un uzmetam HE, lai kaut cik damage noņemtu.
23:40 - Aiz sienas pretinieks, uzmetīsim precīzu granātu, lai jau sprāgst.
24:01 - Ar lecienu izlecam un ātri flikā nošaujam.
24:08 - Gribam iet uz B2, bet nē, tur priekšā mūs jau gaida pretinieks. Labāk pats sagaidīsim viņu.
29:20 - Tas, ko Tu ingame čatā rakstīji, nebija smieklīgi.
29:56 - Neskatoties, ka pretinieks ''adoreme666'' ir atslowojis no B2 un nedaudz nodevis savu pozīciju, Tev prātā bija tikai nošaut spēlētāju ''coco'', un turpināji slowā iet tālāk un prefā nošaut viņu.
33:16 - Cenšamies izdefot, bet siena pārāk bieza, līdz ar to izpīkojam un nošaujam.
53:03 - 53:16 - Neesam pīkojuši ārā, līdz ar to nezinām vai pretinieks tur ir, bet nogaidām nedaudz, paskatamies caur sienu, ātri izpīkojam un ar flicku nošaujam.
Labākais jau tas, ka neiedomāsies vai pretinieks ir pamainījis pozīciju vai nē.

Tad, kad paliek pēdējais komandā (pārējie miruši), tad spēlē kā pilnīgs nulle.
67:00 - Ātri uz flicku nošausim.

Nezinu vai Tev ir jēga te kaut ko rakstīt, bet vari mēģināt. Man nāk miegs, arlabunakti.

 

Kiwi :]
Seržants
V.I.P.
Auglis
9704 atbildes forumā
Online: 352d 18h 45m
Redzēts pirms 15 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 21. novembrī, 17:00
0
post

Resnais Urgots - kurā vietā tur ir čīti? Vienīgais dīvainais kills bija tas SG (teroristu bullups) kills, viss pārējais bija vienkāršs lagains gameplay. Demo tīrs.

biirziix - izteikts wh, banots.

p0sitiv3 - visos demo ir redzams tas, ka spēlē ar wh (par to liecina gan tie momenti, gan tas spēlēšanas stils) 21:27 - vēl viens izteikts wh moments, kurš nav atzīmēts (iekš pēdējā HLTV demo). Banots.

 

TC.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0