bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
3
0
topic
poh var jau
kingsbane
Jauniņais
2 atbildes forumā
Online: 59m 37s
Redzēts 2020. gada 09. jūnijā, 13:15
Pievienots, 2018. gada 22. decembrī, 18:01

Eh, aiz garlaicības izdomāju arī iesaistīties kaut nedaudz forumā, sekošu pēc tiem punktiem paraugā un tad jau skatīsies, kas iznāks. Čau visiem, esmu kingsbane, īstajā vārdā Roberts, noteikti kāds ir pamanījis, ka bieži uzturos dd2 serverī. Man ir 20 gadi, esmu no pierīgas un pašlaik esmu 2.kursa students RTU, paralēli strādāju praksē un blablabla, pašsaprotamas lietas. Bildi, diemžēl, nevarēšu iemest, ja kādu interesē, var paprasīt ig, mani hobiji ir.. es pat īsti nezinu, lielākoties sports, tas ir, volejbols, basketbols, futbols, visu, ko var spēlēt ārā vasarā. Mans moto? Galvenais nemīzt.

Tagad pie vairāk nozīmīgām lietām : par cs'u. CS 1.6 es spēlēju jau vairāk kā 10 gadus, precīzi no kura gada, es neatceros, senākā atmiņa ir no 07. gada. Ir bijuši daudzi un dažādi niki pa visiem gadiem, too many to name them all, ir spēlēts visos lielākajos community'os, nesaukšu, kas ilgi spēlē, paši saprot par ko iet runa. Paraugā tāds interesants jautājums : Kurā vietā tu parasti atrodies rezultātu dēlī? (killu, score, topu) - uz ko mana atbilde ir - kā gadās. Dažreiz es šauju kā bomārs, dažreiz kautkā aiziet.

Un jā, tas laikam būtu viss, kas kādam būtu/vajadzētu/pietiktu zināt par mani, paldies par uzmanību un tad jau tiksimies kick serveros.

 

 

Šķidrais Ēriks
Lietotājs
Napis
233 atbildes forumā
Online: 5d 6h 50m
Redzēts 24. aprīlī, 23:59
Pievienots, 2018. gada 29. decembrī, 19:19
0
post

Esi sveicināts kicka. :)

Lietotāji skatās šo tēmu: 0