bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzības / Complaints / Жалобы
0
0
topic
sūdziba uz adminu Benjamins
Eskazvers
Jauniņais
71 atbildes forumā
Online: 1d 14h 14m
Redzēts 2019. gada 26. februārī, 21:46
Pievienots, 2019. gada 29. janvārī, 16:13

1. Adrese uz banu - https://www.kick.lv/bans/search/?ban_id=41347
2. Mans niks - Eskazvers
4. Serveris - ZM
3. Komentārs par notikušo:

Tātad man spēlē sāka rasties problēmas ar grafiku, nevarēja redzēt 'HUD' un vienvārdsakot neko. Bija gājis rounds, bija kādi 14 zombiji un viens pēdējais izdzīvojušais, es saprotu to, ka šitā nav iespējams spēlēt. Izeju no spēles, ieeju pa jaunam un šis laikam nodomāja, ka es uztaisīju kaut kādu 'zm_rr', lai kaut ko izbēgtu, tikai es nesaprotu ko un bano mani uz pusstundu. Biju centies ar viņu aprunāties caur mājaslapas čatu, bet viņa attieksme pret mani bija vērsta negatīvi. Varbūt esmu tiešām kļūdījies, vajadzēja nogaidīt līdz rounda beigām, bet man jau patīk šī attieksme starp adminiem, viens otru banosim tagad vai?

король мажор
CSDM Admins
V.I.P.
Демон Cyka
506 atbildes forumā
Online: 32d 8h 46m
Redzēts 18. februārī, 15:49
Pievienots, 2019. gada 29. janvārī, 17:12
0
post

Tev vajadzeja nogaidit lidz raunda beigam,un kad butu "HUMANS" tad varetu taisit RR un tad nebutu tev nekads bans!

Pēdējo reizi rediģēja король мажор, 2019. gada 29. janvārī, 17:12.

 

 

Kiwi :]
Seržants
V.I.P.
Auglis
9702 atbildes forumā
Online: 352d 17h 44m
Redzēts pirms 51 minūtes
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 29. janvārī, 18:57
0
post

Visticamāk, ka bija jau sācies jauns raunds un tu biji pirmais zombijs, pēc kā uztaisīji tieši to retry. Iespējams neveiksmīga sagadīšanās.

Bans tāpat bija uz pusstundu un jau sen ir beidzies. Dēļ tāda sīkuma domāju, ka nav vērts tagad iet meklēt īsto HLTV demo un skatīties to, kur visticamāk būs redzams tas, ko uzrakstīju. Nākamreiz vienkārši nogaidi raunda beigas un tad izej.

Bans beidzies.

 

TC.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0