bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Banu apelācijas / Ban appeal
0
2
topic
sūdzība uz adminu Ripsley's
Eskazvers
Jauniņais
71 atbildes forumā
Online: 1d 14h 14m
Redzēts 2019. gada 26. februārī, 21:46
Pievienots, 2019. gada 03. februārī, 19:44

1. 
[CBAN] Tev ir bans no si servera 
[CBAN] Vari sudzeties : ick.lv 
[CBAN] Nobanotais nicks : Eskazvers ( Eskazvers ) 
[CBAN] Laiks palicis : 5 hours , 56 minutes and 42 seconds 
[CBAN] Iemesls : Acc Sava laba ( Treso Reizi ) Acc OFf ( zm_3rooms ) 
[CBAN] Bana IP : 77.38.159.180 ( 77.38.159.180 ) 
[CBAN] Bana Steamid : STEAM_1 : 0 : 1756172792 ( STEAM_1 : 0 : 1756172792 ) 
[CBAN] Admins : Ripsey's

2. Adrese uz banu - https://www.kick.lv/bans/search/?ban_id=41475">https://www.kick.lv/bans/search/?ban_id=41475

3. Adrese uz demo - https://failiem.lv/u/7geaqgdk" target="_blank">https://failiem.lv/u/7geaqgdk (precīzs laiks 18 minūte 5 sekunde)

 4. Apraksts - Ielīdu trubā kur gribēju paslēpties no zombijiem, tur bija otrs admins Ripsley's un es viņam vaicāju, vai viņš līdīs ārā? Viņš atbildēja nē, es saku tad lien dziļāk iekšā, šis saka negribu un ielīda zombijs trubā un šis speciāli mani bloķēja un neatkāpās no zombija, speciāli, lai mani inficētu, pēc kā arī es viņu noslayoju un šis mani nobanoja. Vakar arī nepamatoti mani nobanoja, bet nebija vēlmes rakstīt sūdzību.

Incorrigible qwz
Lietotājs
510 atbildes forumā
Online: 6d 11h 35m
Redzēts 2023. gada 27. septembrī, 09:12
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 03. februārī, 19:48
0
post

Sāksim ar to , ka man jeb jebkuram citam spēlētājam ir nelaist spotā , ja negrib , bet tu sadusmojies un mani noslayoyi neparko reāli , esmu manījis , ka pats tā dari , bet redz tev neviens neko nevar izdarīt ... 

Padomā loģiski tu mani noslayoyi tā vietā , lai aizietu uz citu spotu un tur slēptos no zombijiem .

No manis viss , gaidam atbildi no banteam .

P.S Tu vēl sev par labu izmanto savu Sms Admina pieejas Divas reizes tiki banots par acc savā labā , un šī bija trešā reize , tāpēc Schokkur dari kautko lietas labā , jo  nu tas nav normāli. 
Atsūti man privāti , noteikumu kurš aizliedz to , ka nevar laist citus spotā .

Pēdējo reizi rediģēja Incorrigible qwz, 2019. gada 03. februārī, 19:51.

Eskazvers
Jauniņais
71 atbildes forumā
Online: 1d 14h 14m
Redzēts 2019. gada 26. februārī, 21:46
Pievienots, 2019. gada 03. februārī, 19:51
1
post

devītais noteikums: "Aizliegts bloķēt komandas biedrus: Sods - Slay"

nevienu reizi nebija pamatots bans no tavas puses, ja es uzrakstītu sūdzības uz visām 3 reizēm, es nezinu ko ar tevīm darītu, bet es nevēlos tērēt šim pasākumam laiku.

Incorrigible qwz
Lietotājs
510 atbildes forumā
Online: 6d 11h 35m
Redzēts 2023. gada 27. septembrī, 09:12
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 03. februārī, 19:52
0
post

Tu padomā loģiski , tikpat labi es tevi arī varētu slayot , jo tu mani arī ne vienu vien reizi esi bloķējis , bet es vienmēr kautkā noklusēju . 

Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12161 atbildes forumā
Online: 455d 5h 46m
Redzēts pirms 6 stundām
Pievienots, 2019. gada 03. februārī, 19:59
0
post

Man nedeva administrāciju atļauju šeit rakstīt, bet nu man pie dupša.

devītais noteikums: "Aizliegts bloķēt komandas biedrus: Sods - Slay"

9. Aizliegts bloķēt komandas biedrus: Sods - Slay 

       9.1 Ja komandas biedrs vēlas iziet no trubas, kastes utt.

       9.1 Vietās, kurās var ielīst vairāki spēlētāji.

Cik sapratu pēc tava komentāra topika sākumā, tad tu gribēji tikt iekšā trubā nevis līst laukā no tās, tāpēc viņam bija tiesības tevi bloķēt, ja nevēlējās tevi tur.

nevienu reizi nebija pamatots bans no tavas puses, ja es uzrakstītu sūdzības uz visām 3 reizēm, es nezinu ko ar tevīm darītu, bet es nevēlos tērēt šim pasākumam laiku.

Blablablabla, visi māk kaut ko randomā mūldēt, kāpēc tad netaisīji  apelācijas tad? Lieki laiku negribi tērēt? Ja tev viņš tik ļoti nepatiktu, tad tu atveltītu 5min no sava brīvā laika, lai uztaisītu apelāciju vai sūdzību par viņu. Kamēr nekā tāda nav bijis ,tikmēr visi bani ir bijuši pamatoti. :sir:

 

Brīdināts. (c) schoKKur-

Pēdējo reizi rediģēja Rubax, 2019. gada 04. februārī, 20:51.

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

Kiwi :]
Seržants
V.I.P.
Auglis
9701 atbildes forumā
Online: 352d 17h 33m
Redzēts pirms 5 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 04. februārī, 20:50
0
post

Godīgi sakot, tad neesmu ZM eksperts, tāpēc palīdzību prasīju mūsu ZM ekspertiem.

Tur drīkst bloķēt, kā jau arī tas ct minēja negribēja laist iekšā, lai zm bomb nemestu virsū, slay bija nepamatots viennozmīgi.

Slay bija nepamatots un ja tiešām tā nebija pirmā reize, tad bans pamatots, tikai @Ripsley's pēc bana uzlikšanas vajadzēja uzrakstīt sūdzību par šo adminu.

 

TC.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0