bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzības / Complaints / Жалобы
1
0
topic
onii-chan
RCHWZKY
666
240 atbildes forumā
Online: 25d 13h 34m
Redzēts 8. martā, 18:39
Pievienots, 2019. gada 01. martā, 12:01

#4    onii-chan    87.110.81.226    STEAM_1:0:560201444

silent aim

.dem

22:55
38:36
41:55
47:20

Kiwi :]
Seržants
V.I.P.
Auglis
9704 atbildes forumā
Online: 352d 18h 50m
Redzēts pirms 4 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 01. martā, 12:15
2
post

Es silent aim nesaskatīju, bet topiku atstāšu vaļā, jo gribu vēl sagaidīt yostu un iespējams capture viedokli.

No manas puses tīrs. Neko pārdabisku nesaskatīju.

RCHWZKY
666
240 atbildes forumā
Online: 25d 13h 34m
Redzēts 8. martā, 18:39
Pievienots, 2019. gada 01. martā, 12:35
0
post

Aļo, čuvaks stāv A shortā uz apmales, skatās cat`u, tajā pašā laikā spaida "a d" un iepis vantapu. Tur ar awiku normāli noreaģēt nevar, kur nu vēl ar kalašu. Prosta 9 no 10 killiem ir galvas. Tur katram bomzim ir skaidrs, ka viņš čīto.

Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3453 atbildes forumā
Online: 131d 14h 16m
Redzēts Vakar, 23:47
Pievienots, 2019. gada 01. martā, 20:07
0
post

Karoč man nav laika noskatīties līdz galam šodien. Moš pabeigšu, bet moš te jau balle būs slēgta.

 

Visus momentus daudz maz iesaku skatīties uz slow motion, uz x1 tur tikai to "nokratīšanos" var izprast.

** - Raivija rakstītie momenti

16:15 - man šī neizskatās pēc "uzvilkšanas uz galvas", bet gan izšaušana un mērķa uzlekšana uz galvas. Ja tas ir flick, tad tik precīzi nobremzēt uz galvas... var gadīties, bet jau izskatās shady.
22:55** - varbūt domāji 25:55, Raivij, jo šeit ir vnk defošana pa sienu?
24:47 - šis nešķiet legit sprays. Pēc piektās lodes mērķis nokratās (it kā resetotos) un atkal atgriežas sprejs vienā punktā.
25:57 - rekur arī Raivija ar vārdiem aprakstītais moments. Karoč tas, kas man šajā visvairāk nepatīk, ir, nevis pirmais, nevis otrais kills, bet pats pēdējais. 26:02, uz x1/4 skatoties, uzreiz izšaujot pirmo lodi, mērķis 0.001 sekundes laikā ielec tieši galvā. Vislabākais, ka pirmā lode neielido galvā, bet mērķis nepakustās it nemaz līdz otrajai lodei. Ļoti ļoti velk uz aimlock. Jā, pirmo divus var norakstīt uz sick flickiem, jo mērķis ir uzvilkts uz galvas un tiek izdarīts onetap, bet pēdējais nenokrīt no pirmā šāviena baškā, tāpēc lieliskais softs nepieviļ onii-chanu un paliek vienā punktā līdz galva tiek paņemta.
28:06 - man jau sāk nepatikt katrs nākamais kills. Šajā brīdī es saprotu, ka tev ļoti rožaini un dabiski viss izskatās, kad ar pirmo lodi iepaļī pretiniekam, bet, ja pēc pirmās lodes pretinieks nekrīt, tad mērķis ir mierīgs kā okeāns gaišas dienas laikā. Šeit notiek sprejs un atkal uz x1/4 ir lowkey raustīšanās, lai tas mērķis nedod dievs nepalec par augstu. Taču TIEŠI, kā nobirst enemy, tā spray 2 pēdējās lodes izskatās pēc normāla recoil.

Šie nav "aim momenti", bet ilustrācija recoil atšķirībām: Skatoties uz x1/4, 31:40 izšaujam 2 lodes, kuras kustīgajam enemy lido garām - recoil kustās pavisam normāli, dabiski. Joprojām x1/4, 31:42 abas lodes trāpām un mērķis minimāli, bet manāmi raustās, lai paliktu tajā pašā vietā.

--- Te čalis spēlē vēlreiz spēlē ar famas, un burstam recoil īpatnību gandrīz vai nav. ---

35:00 - nu te atkal ir diezgan superīgs aimlocks. Visu laiku tapojam pa sienu, un visu laiku bliežam garām. Tajā brīdī, kad beidzot mērķis ir nieka attālumā no pretinieka galvas, tad pēkšņi mistiskā veidā caur X-box noķeram pretinieka galvu caur sienu (par to var pārliecināties, specojot pretinieku). VISI iepriekšējie tapi caur sienu sagāja vienā punktā, bet pēdējā reizē pirmais šāviens ieiet pa kreisi, pārējie divi pa labi - tieši uz pretinieka baškas. Aimlock indeed.
38:42** - atkal palēninājumā, mērķis ķipa tiek vilkts, bet tāpat tiek izšauts jau pirms mērķis tiek uzvilkts uz galvas un pēkšņi mērķis atrod galvu. Vislabāk to redz uz trešā killa, bet pirmais arī ir gana aizdomīgs.

Tālāk man vairs nebija laika draiskoties, bet kopumā izskatās pēc tāda "videi draudzīga" aimlock. Tīra spēle šeit noteikti nav.

RCHWZKY
666
240 atbildes forumā
Online: 25d 13h 34m
Redzēts 8. martā, 18:39
Pievienots, 2019. gada 02. martā, 13:46
0
post

Nebiju pārliecināts, ka tas ir tieši silent aim, nezināju, ka arī 1.6 pastāv aimlock, lol. Bet paldies capture, ka paskatījies, vismaz viens cilvēks redz to pašu, ko es.

Kiwi :]
Seržants
V.I.P.
Auglis
9704 atbildes forumā
Online: 352d 18h 50m
Redzēts pirms 4 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 02. martā, 22:07
0
post

16:15 - likās nekas īpašs.

! 24:47 - Paskatoties ar wh šo momentu vēl ir redzams, ka tā Capture minētā crosshair kratīšanās ir redzama tieši tad, kad crosshairs saskaras ar pretinieku aiz sienas, kas padara visu šo momentu vēl aizdomīgāku. Viens no aizdomīgākajiem momentiem.

! 25:57 - Man arī acīs iekrita tieši tas trešais kills skatoties uz 1/4x speed. Tik precīzi ielockojas galvā un crosshairs ne pa labi, ne pa kreisi, ne uz augšu un ne uz leju nepakustas līdz tiek dabūts kills. Legit af. :thinker:

28:06 - nekā aizdomīga nesaskatu.

! 35:00 - Caputre perfekti izskaidrojis momentu.

38:42 - Šo momentu jau iepriekš skatījos, viss liekas iespējams bez čītiem.

 

Yostu komentārs:

 

Rezultātā spēlētājs jau ir banots serverī un bans paliek.

 

TC.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0