bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
4
0
topic
TwenyHwuaN saka Čau!
TwenyHwuaN
Jauniņais
214 atbildes forumā
Online: 2d 14h 5m
Redzēts 2023. gada 30. decembrī, 19:28
Pievienots, 2019. gada 09. aprīlī, 17:11

 Labrīt/labdien/labvakar, kā nu kuram! Par cik skolas darbi šobrīd netraucē, izdomāju sasveicināties ar visiem reizē! Mani sauc Kristofers, man ir 17 gadi (apmēram pēc mēneša jau 18 :) ), dzīvoju es laukos netālu no Lēdurgas un Raganas, Krimuldas novadā. Ja kādam vēlme mani ''vizualizēt'', izskatos es šādi: https://www.kick.lv/forums/topi…ost=309586#711

Mazliet par manām nodarbēm... Šobrīd mācos Rīgā, Rīgas Tehniskajā Koledžā par telekomunikāciju tehniķi jau otrajā kursā, mācos kā nu sanāk, vidējā pie 7 ir :) . Mācību dienās dzīvoju dienesta visnīcā, bet pa nedēļas nogalēm esmu mājās. Kad mācījos pamatskolā, trenējos florbolā aptuveni 5 gadus, bet beidzu trenēties, jo mājās biju vēlu un nāca 9.klases eksāmeni. Diemžēl tālāk vairs netrenējos. No sporta spēlēm patīk arī futbols un mazliet basketbols. Par cik neesmu mājās skolas laikā, lielākoties sēžu istabā pie datora, spēlēju videospēles vai skatos kādu filmu vai YouTube. Par cik nāk siltāks laiks, cerams, saņemšos sākt skriet katru dienu, lai izkustinātu kaulus..

Brīvajā laikā klausos mūziku, nav konkrēts mīļākais mūzikas stils/žanrs pašlaik, jo mans playlists ir ļoti miksēts. Ļoti patīk ElectroSwing, Rock and Pop, Eiropas hīti, arī kādas no vecajām grupām (Skillet, Queen u.c), reizēm arī NightCore, bet viss atkarīgs no garastāvokļa.. :)
Reizēm brīvajā laikā iekrīt lasīt grāmatas, pagaidām ir neliela pauze ar lasīšanu. Patīk fantastika un zinātniskā fantastika, romāni un noveles... Šķiet vislabākā grāmata, kuru esmu lasījis ir ''Zvēru kapiņi'', kurai, ja nemaldos, drīz filma iznāks. Šobrīd gaidīšanas stadijā ir triloģija ''Blēžgabals jaukums''.
Kā 4fun lietu brīvajā laikā vai stundu laikā, reizēm rakstu dzejoļus (labāk patīk tos saukt angliski: poems :D ), neesmu reperis, bet kaut ko jau māku. :D

No gaming es nesekoju līdzi jaunajām spēlēm, jo mans laptops to neatļauj. Kādreiz spēlēju CSGO (ja nemaldos, bija Gold Nova Master), bet CS 1.6 vairāk patīk. Lielākoties spēlēju CS, LeagueOfLegends un Osu!.

Ja kādam ir vēlēšanās sazināties ar mani, es parasti uzturos kick TS3 serverī, bet var arī caur steam:https://steamcommunity.com/id/TwenyHwuaN/

Pagaidām tas arī būtu viss apmēram, ja ir kādi jautājumi, varat jautāt te vai PM. ;)

Jauku dienu! :)

StaFFорд
Lietotājs++
Test_reg
💘 💘 Test_reg 💘 💘
6636 atbildes forumā
Online: 106d 12h 28m
Redzēts Vakar, 14:52
Pievienots, 2019. gada 13. aprīlī, 19:55
0
post

Sveicināts.

Sin4a
Jauniņais
Meitene zeltene
SMOTRA
970 atbildes forumā
Online: 76d 15h 58m
Redzēts 2022. gada 27. jūnijā, 10:58
Pievienots, 2019. gada 13. aprīlī, 20:00
0
post

Čaviņas. :)

Lietotāji skatās šo tēmu: 0