bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzības / Complaints / Жалобы
0
3
topic
Paldies, atnak visi zm admini us pastasta!
Жить в кайф
Lietotājs
PREMIUM
186 atbildes forumā
Online: 8d 6h 2m
Redzēts 2020. gada 27. augustā, 10:29
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 31. maijā, 17:24

@GOD Tu jau izmantoji GAN undead GAN sock. Noteikumos ir rakstīts, ka nedrīkst sēdēt vietās, kur ar VAI NU ar socks nevar tikt, VAI NU undead. Cik sapratu, tad tu izmantoji abus kopā + vēl doublejump no VIP. Zombijiem tur ir vienkārši nereāli tikt, tāpēc šoreiz esmu admina pusē un saprotu viņa rīcību. Neesmu ZM eksperts, bet uzskatu, ka admins pareizi rīkojās.

 

1. JA tu butu izskatijis demo, bet nevis balstijies uz speletaju teikta butu pamanijis kad es nespeleju gan gan, bet tikai ar sock!!

2. Sim Admin ari ir VIP, nav mana vaina ka spelet nemak!

3, Ja tu neesi tas zm exspetrs tad lai visi zm admini atnak un paskatas tos demo, un izsecinas nevis tikai balstites un divu 15 gadigu bernu teikta!

4. Ir divi demo un divi admini, kas parkapj rules

 

https://www.kick.lv/forums/topi…s/?post=323905">https://www.kick.lv/forums/topi…s/?post=323905

Pēdējo reizi rediģēja Жить в кайф, 2019. gada 31. maijā, 17:26.

Kiwi :]
Seržants
V.I.P.
Auglis
9701 atbildes forumā
Online: 352d 17h 28m
Redzēts Vakar, 11:46
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 31. maijā, 17:34
0
post

1. Nevajag izraukt mazu daļu no visa teksta. Būtu palasījis tālāk, ko es rakstīju, būtu sapratis, ka es jau pats sapratu, ka sākumā es pārskatījos. Vienkārši nedzēsu savu tekstu, lai redzētu manas domas.

2. Un ka viņam ir VIP? Visiem spēlētājiem nav VIP serverī pareizi? Tātad tu gribi, lai tikai VIPI var tikt pie tevis? Un ja nebūs neviens VIP serverī? Tāpat sēdēsi tur? Pārāk daudz tu no VIP gribi. VIP ir daudz citas ekstras, kuras atvieglo spēlēšanu.

3. Man nevajag citu adminu vai tavu draugu viedokļus. Skatos un pats izvērtēju situācijas. No otra banteam šajā sūdzībā domāju, ka nebūs liela jēga, jo viņš vispār nav ZM spēlējis, cik zinu.

4. Un? Abās situācijas ir vienādas.

 

Vēl turpināsi veidot šādas muļķīgas sūdzības, kurās jau tev ir 101x pateikts gala lēmums, saņemsi brīdinājuma punktus.

 

TC.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0