bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Haoss / Beztēma / Offtopic
10
0
topic
Apzagšana
~Evils~
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 327d 5h 41m
Redzēts 26. aprīlī, 12:18
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 21. jūlijā, 21:46

Jūs kādreiz esat apzagti vai kādam zināmam ir bijusi pieredze ar to? 

Es 2x esmu brutāli mēģināts apzagts, 1x bija dažus gadus atpakļ ap 9 vakarā gāju uz veikalu, izdomāju šaut pa taisno pāri stadionam uz maximu, tur pat pie stadionu ir vecās dzirnavas, es kad viņam gāju garām kaut kāds vīrieties uzbļāva, lai atdodu naudu, es atbildēju, atnāc un paņem ja vari, un tas slimnieks burtiski nāca ar nazi virsū atvēzējās tā ka grasītos sejā iedurt, es ar kreiso roku nobloķēju un ar labu iešavu pa to stulbo galvu, viņš novēlas gar zemi, es pateicu kad nākšu atpakaļ un tu vel te būsi izsaukšu policiju, nākot atpakaļ viņš nebija. 

Un šodien velns atkal, gāju uz maximu un pēc stadiona būvniecības vienā vietā ir milzīga smilšu kaudze, es nevienu tur neredzēju un domāju iet pa taisno, klausijos mūziku uz austiņam čiliņa gāja, ieraudziju ka 2 sēž uz tās čupas es pohuja eju garām, un vienā brīdi mani aiz pleca parāva atpakaļ, man tāds apjukums, noņemu austiņas prasu ko vajag, saka atdod maku un telefonu, man burtiski pa sekundes simdaļu atmiņā pārskrēja pirmais apzagšanas mēģinājums. Es team pajolim kurš parāva mani ateicu "Jums drosminieku būs pašiem jāpaņem" un tas otrs kas vel uz čupas sēdēja paņem akmeni un nāk virsū, to kas parāva tam sāku pa purnu likti, sukulis gandrīz man pa pautiem iespēra, tad man aizbrauca, noliku viņu gar zemi un brutāli iepazīstināju viņa seju ar savu zoli, tas otrs pidars samīzies tik atļāvas mest man ar akmeni un muka prom. 

Velns šādas reizes liek aizdomāties kā izietu ja man nepaveiktos. 

So jā, ir vel kādām bijis tādi atgadijumi, vai zin kādu kurš ir ko tādu piedzīvojis, ir diezgan bailīgi. 

 

Tessa&Hardin
Papucītis
★ Dievs ★
Jan4a
12828 atbildes forumā
Online: 264d 22h 4m
Redzēts pirms 1 stundas
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 21. jūlijā, 22:05
1
post

Es Xtcentam aizdevu 20 eiro, tas mērglis vēl nav atdevis. Respektīvi, viņš ir tādā veidā mani apdzadzis neatdodot naudu

~Evils~
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 327d 5h 41m
Redzēts 26. aprīlī, 12:18
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 21. jūlijā, 22:07
0
post

xD :D :D Es reiz no kicka aizdevu vienai meitenei 5 eiro un ši man ar neatdeva XD

Tessa&Hardin
Papucītis
★ Dievs ★
Jan4a
12828 atbildes forumā
Online: 264d 22h 4m
Redzēts pirms 1 stundas
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 21. jūlijā, 22:16
0
post

paļubom hehegeeva =DD

~Evils~
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 327d 5h 41m
Redzēts 26. aprīlī, 12:18
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 21. jūlijā, 22:16
0
post

ne ne tā tiešām nebija viņa, gopmani jau daudzus gadus vairs kickā nav :D 

Tessa&Hardin
Papucītis
★ Dievs ★
Jan4a
12828 atbildes forumā
Online: 264d 22h 4m
Redzēts pirms 1 stundas
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 21. jūlijā, 22:22
0
post

Nu jā, pēc nika uzreiz var pateikt xD

47th
V.I.P.
3461 atbildes forumā
Online: 53d 18h 9m
Redzēts 2020. gada 19. aprīlī, 14:44
Pievienots, 2019. gada 21. jūlijā, 22:25
0
post

peciņa ja? :yn:

~Evils~
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 327d 5h 41m
Redzēts 26. aprīlī, 12:18
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 21. jūlijā, 22:25
0
post

:D 

 

Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3441 atbildes forumā
Online: 131d 4h 32m
Redzēts Vakar, 10:34
Pievienots, 2019. gada 21. jūlijā, 22:26
0
post

Man bērnudārzā beibleidus nospēra, sukas.

~Evils~
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 327d 5h 41m
Redzēts 26. aprīlī, 12:18
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 21. jūlijā, 22:28
0
post

Es draugam pastāstiju par savu piedzīvojumu šodien tas, izstāstija savu
krč viņš spānis, un reiz viņu mēģināja apzagt šis esot zagli tā dauzijis, ka poliči piebraukuši un sašņorējuši viņu :D 

★ToughEnough★
Lietotājs
★AMARANTHE★
184 atbildes forumā
Online: 92d 23h 20m
Redzēts 2022. gada 20. oktobrī, 19:24
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 21. jūlijā, 22:44
1
post

Garlaicīgs story..Reāli katras nedēļas nogales atrašanās kāda krievu rajonā,kad brāļi vairākumā ir varoņi :D

Vienreiz iedod pa seju,un tas konkrētais vairs tev nenāks virsū kaut vai divatā.Bailīgi noteikti nav,bet gan ir azarts,kad ar draugiem ir garlaicīgi :D

 

 

My story is better!!!

Trijatā gājām caur vienu no vecrīgas parkiem uz klubu.Redzam priekšā 6-8 čaļu bariņu runājot un skatoties uz mums.3-4 čaļi ķipa atvadās,un lēnā solī paiet mums garām.Drīz mēs esam klāt tajai grupiņai kur viņi visi kopā runāja,un tad hops no muguras šie metas virsū.Čiki briku sākas kautiņi ar reāliem 1 pret 2,un tiek sists viss kas ir tuvumā.Viss beidzas normāli,bet draugam nozagts/pazaudēts telefons.Viņi aizmūk,bet manējais no viena no mūsu telefoniem zvana mentiem.Ķipa nozagts telefons un uzbrukts.Atbrauc pēc 2 min menti,un mēs ielecam pie viņiem busiņā.Izbraukā mūs pa visādām vietā un eļiku :D :D :D

Neko neatrod,un aizsūta mūs uz kaut kādu iecirkni uzrakstīt zajavu.Tie lopi jau arī nevarēja pateikt,ka tas iecirknis ir 20 min gājienā no vietas kur viņi mūs izmeta.Nonācām iecirknī,un priekšā mums divi zaķi.Vinai nozaga pasi,bet draudzene atnākusi līdz.Kamēr mūsējais raksta zajavu mentiem reāli 15-20 minūtes mēs koļijam meičas,jo kamēr tā viena meiča rakstīja zajavu ar otru norm kontakts.Tātad kamēr viņš raksta zajavu mums ar draugu jau ir deiti sarunāti uz klubu.Long story short tā es iepazinos ar savu draudzeni :D

~Evils~
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 327d 5h 41m
Redzēts 26. aprīlī, 12:18
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 21. jūlijā, 22:47
0
post

Labs :D :D 
 

Kiwi :]
Seržants
V.I.P.
Auglis
9701 atbildes forumā
Online: 352d 17h 33m
Redzēts pirms 55 minūtēm
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 21. jūlijā, 23:06
0
post

Pēc riktīgā mačo izklausies. Viens KO, otrs KO, visi beigti - es laimīgs veikalā. :D Tā nu tas, diemžēl, ir mūsdienās.

 

P.S. Man nav tādi krimināli stāsti ar ko padalīties. Liepājā tādas lietas pārsvarā nenotiek.

Pēdējo reizi rediģēja Kiwi :], 2019. gada 21. jūlijā, 23:08.
SycyS
Jauniņais
65 atbildes forumā
Online: 2d 6h 50m
Redzēts 2020. gada 03. februārī, 20:23
Pievienots, 2019. gada 21. jūlijā, 23:07
0
post

Notika nu jau daudzi gadi atpakaļ.
Mazdārziņu rajons. Tu paņem normāls cilveks būdams sev dārzā iestādi gurķus, citam tur burkāni, tomāti...karoč viss, lai Latviju var pabarot.. Viens maita pa nakti nostaigā aplasa visu. Nu, ko darīt...vainīgo jau neatradīsi. Nākamajā nedēļā atkal visu aplasa. Jaunieši izdomā sēdēs pa nakti uz vakti, pasargās omītēm dārziņus. Hujakš noķer šo pa dārziem gopījot. Nu, zbis, ko tagad ar tevi darīsim?
Šie atrod vienam mājās roku dzelžus, savāc veci un vedīs uz pagasta centru, slēgs pie staba klāt. Vecis no bailēm apmīzies, laikam, domāja, ka pie sliedēm slēgs... Pieliek zīmīti "es apzagu jūsu dārzus" un veci atstāj. Tantuki padzird, kas noticis, savācās un ies kārtību ievest. Beigās sanāca, ka mentiem šis bija no tantukiem jāglābj.

~Evils~
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 327d 5h 41m
Redzēts 26. aprīlī, 12:18
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 21. jūlijā, 23:15
0
post

omg :D :D :D mana iztēle tas izskatitos traki, policis piesienas tantukam, šī ar kruķi šim pa muguru :D 

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 8h 2m
Redzēts 24. aprīlī, 21:13
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 21. jūlijā, 23:20
0
post

domāju, ka nekad neesmu bijis tā reāli apzagts.

pamatskolā kādreiz šādi tādi sīkumi nosperti, tad telefons salauzts sīkajās klasītēs un kautkas tāds.

 

 

reālistiski pēdējo reizi man jebkas nosperts - pirms aptuveni 9 gadiem.

 

forši storiji jums. :$

Pēdējo reizi rediģēja ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, 2019. gada 21. jūlijā, 23:24.

Enemijs
V.I.P.
Veterāns
Cringe
Laurīts/Laurītis.
5484 atbildes forumā
Online: 351d 13h 14m
Redzēts Vakar, 13:44
Pievienots, 2019. gada 22. jūlijā, 00:22
0
post

Kas tāds nav bijis un cerams ka ar nebūs.

 

Man liekas ka es pats nekur neaizmirsu, bet kāds sākumskolā pēc pusdienām nočiepa manu dvielīti un bulciņu. Dvielīti atradu ģērbtuvē zemē zem galda.

 

Es nezinu vai pazaudēju vai daž labs zināms nozaga man telefonu pamatskolas laikā. It kā jau bija mājā, bet mājā atrastu, bet neatradu, bet viņš bija ciemos, tad ir doma ka paņēmis.

 

Viens cits zināms naudu ir ņēmi no mana maka vai no krājkases. Diemžēl nevienam nevar uzticēties.

 

Pirms diviem gadiem vai trim. Te laukos mums truši būrīšos šķūnī. Laikam pavasaris, marts.

Vienā dienā manam viens būris vaļā, bet truša nav. Un vienas durvis kuras no iekšas taisāmas atvērtas no ārpuses, laigan bija nedaudz pat atlauztas. Tad nu pa spraugām dabūja vaļā.

Nākošajā vai kādā aiznākošajā dienā atkal truša nav, laigan cītīgāk aiztaisījām.

Bet nu aizlikām priekšā daudz ko vairāk, vairāk nav pazuduši.

Vieni kaimiņi minējuši tai vienā vakarā viņu suņi rēja baigi. Iespējams zagļi gāja gar viņu māju, jo iespējams tie bija vieni kuri te kur mežos strādā un viens laikam jau izbijis cietumnieks bija.

Bet pirms tam ar citiem kaimiņiem esot viens otrs trusis aiznests. Vienai vispār būri ārā bija nevis sķūņos, kūtīs.

Policijai gan nezvanījām.

Pēdējo reizi rediģēja Enemijs, 2019. gada 22. jūlijā, 00:32.

            

~Evils~
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 327d 5h 41m
Redzēts 26. aprīlī, 12:18
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 22. jūlijā, 00:30
0
post

Ja kāds nospertu manu trusi kas man agrāk bija es bļec ietu meklēt un izrēķinātos cik vien sadistiski varu, un velns ja atrastu vainigo un trusis būtu nogalināts, es 100% tagad sēdētu cietumā, nu bļec kā pie velna var ļaunu nodarīt tādam mazam smukam spalvu vīkšķim, atceros ka man bija gigantiskas budas uztaisītas trušiem un kaimiņu suns mēdza  ielist musu pagalma un diezgan traki izturējas gar budām un tiešām bija gruti pateikt spēlējoties vai agresīvi, taču es kaimiņiem pateicu ja tas suns kaut mazliet pāri viņiem nodarīs es ar savam rokām piebeigšu to suni :D :D 
protams es jau neesmu kaut kads maniaks, lai spētu nogalinat suni, bet velns saimniekam pa pauri gan spētu iedot :D 

milkhouse`
Jauniņais
MILKHOUSE.exe`
#9G6FAM
212 atbildes forumā
Online: 6d 1h 48m
Redzēts 2021. gada 09. janvārī, 02:59
Pievienots, 2019. gada 22. jūlijā, 12:29
0
post

1.
Skatos, jums ir te problēmas, tātad labi, ka jūs tās ierakstījāt šeit, nevis sūtijāt FunFaceTV uz ēpastu. Tātad, kā rīkotos tādi vīri, kā es, viens no lietotājiem zem nika HAH, Jur4iks, kā arī BlackNation sastāvs, ja jums gadās kāds velns, kas grib jums sabojāt garīgo, un viņš domās, kad Jums tulīt sāks trīcēt čuriņa, tad jums zem krekla un iekšā biksēs ir jānesā stvols, visas lietas atrisinās, Jūs varēsiet gan atbaidīt zagļus, gan arī maziem bērniem atņemt konfektes.
2. 
Jums vajaga savu OG, nekad neejat pa rajoniem viens, tas ir pats stulbākais, ko jeb kurš rajona dzīvojošais darīs, vienmēr ņemat sev līdzi OG's . Pat ja ejat uz veikaliem, es, piemēram, uz veikalu ar plus trīs purniem, jo sazin, vienmēr ir kāds velns, kas lien nepareizā streetā. Pat arī Jums vajaga čuvaku ar auto, katru piekdienas vakaru, vai biežāk ir jāriko rajona reidi. Beizbolkas obligāti ir jāglabā baguzī. Cuz' the streetz are cold! . 
3.
Vienmēr uzkasies new facem pirmais, jo ja viņš nav vietējais, viņš ir jāsit. Iespējams, viņš vēlas kasīties jūsu rajona...

 

edit : 

Ar policiju jums nekad nevajadzētu pīties, atcerieties Policija ir jūsu pretinieki! Viņi neka nepalīzēs Jums, viņi ir velni ! 

Vairāk Jums padalīsies augstākie rajona vīri - Jur4iks, HAH's, un pārējais BlackNation sastāvs. 


 

Pēdējo reizi rediģēja milkhouse`, 2019. gada 22. jūlijā, 12:32.


 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0