bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzības / Complaints / Жалобы
2
3
topic
SMS admins bano bez pamata
Amors
V.I.P.
Lietotājs
Svaigonis
312 atbildes forumā
Online: 171d 19h 18m
Redzēts 29. aprīlī, 22:44
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 20. decembrī, 19:13

1. Izdarītais pārkāpums:

SMS admins bano Patstāvīgo adminu ar nepatiesu iemeslu.
2. Adrese uz demo vai ekrānšāviņiem (screenshot):

Links uz manu demo un screenshot
3. Demo momenta PRECĪZS laiks, vai arī katra screenshot apraksts:

Pirmais moments sākās 4.44 min spēlētājs 123... (jeb Danis) uzkāpj pa trepēm un tālāk no manis uztaisa randomu, es pabeidzu spēlēt savu raundu un nākamajā raundā caur mikrofonu vaicāju, kāpēc vinš nošāva to spēlētāju, jau tāju vairākas reizes un nekādas atbildes noslejoju viņš sāk čīkstēt un saukt mani dažādos ļoti rupjos (idiots, bomzis, kroplis, pideras, jobanais utt.) vārdus, ko es ignorēju uz momentu, bet tad ātri apnika un uzliku gagu 20 min.

Vispār par to uzreiz varēju izbanot, bet kā jau vienmēr saku cenšos nebanot it īpaši vakarā, lai cilvēki ir serverī.

Šeit ir links ar shadowplay ierakstītu video kur ir Daņa randoms un abuse, vēl otrs video, kur onetaps man draud un saka atā atā un ka tūlīt kaut kas būs, kas pierāda, ka viņi abi runā teamspeakā un plāno banu.

Links

Teamspeak skrīns Šeit
4. Pārkāpēja IP adrese (uzzināt var ierakstot konsulē xlist)

62.85.73.195
5. Pārkāpēja niks.

Vairāki niki bija, bet tas ir Danis.

6. Komentārs par notikušo.

Nav pirmā reize, kad šo cilvēku kolektīvs pērk acc un bano joka pēc.

Visi viņi sēž teamspeakā arī. One taps īstais, kas bija serverī man vēl teica ka ša tūliņ skaties prikolu utt.


7. Mape, kurā tas notika - cs_crackhouse
8. Serveris - TTT

Edit. Links uz banu

 


 

Pēdējo reizi rediģēja Amors, 2019. gada 20. decembrī, 19:15.

 

 

𝕯𝖆𝖓𝖎𝖘0-.
Lietotājs++
TOPPSIKS
398 atbildes forumā
Online: 68d 2h 52m
Redzēts 2023. gada 16. janvārī, 21:44
Pievienots, 2019. gada 20. decembrī, 19:19
3
post

Pirms raksti sūdzību pārbaudi faktus. Tagad palūgšu tev atrast vakardienas HLTV dēmo un noskatīties viņu vēlreiz un nedod dievs tu pateiksi , ka tas bija randoms ! Kā tu vari pateikt , ka tas bija randoms , ja tu biji dzīvs un tu neko neredzēji ( Fyu blja ) . 

Amors
V.I.P.
Lietotājs
Svaigonis
312 atbildes forumā
Online: 171d 19h 18m
Redzēts 29. aprīlī, 22:44
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 20. decembrī, 19:33
2
post

Pārbaudīju faktus tikko,labi tas nebiju randoms, bet no mana skatupunkta viss ko es redzēju ir, ka tu viņu nošāvi vienkārši, kad viņš nekustīgs stāvēja.

Es uzreiz tevi arī nenoslejoju, vairākas reizes jautāju tev, kas notika un kāpēc nošāvi, tu neatbildēji, es pat brīdināju pa mikrofonu, ja neatbildēsi būs slay, noslejoju un tu uzreiz sāki runāt un pēc tās visas lamāšanāš teici, ka vajadzēja čatā rakstīt, kāpēc čatā, ja tu mani skaidri dzirdi?

Speciāli ignorē adminu, lai tevi slayo un pēc tam sākt ko dirst?

Un paskatoties demo ir momenti, kad tu kādam iešauj 1 lodi, tas arī ir randoms. Un man vienalga, ka tu One Tapam iešāvi vienā no momentiem tas, ka jūs esat draugi un pa jokam šaujat neatbrīvo no soda.

Ir arī momenti kur tu šauj cilvēkiem pretējā mājā ļoti tuvu, tas arī nav atļaut, jo itkā biedē, ka esi T un mēģini iešaut.

 

 

 

Kiwi :]
Seržants
V.I.P.
Auglis
9702 atbildes forumā
Online: 352d 17h 42m
Redzēts 30. aprīlī, 00:39
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 21. decembrī, 12:51
0
post

Attiecīgajā situācijā slay bija pamatots, jo admins speciāli centās noskaidrot situāciju, uz kuru atbildi nesaņēma - tātad slay.

Tātad nepamatots bans. Pie atkārtota pārkāpuma admins tiks noņemts.

 

TC.

Pēdējo reizi rediģēja Kiwi :], 2019. gada 21. decembrī, 13:01.
Lietotāji skatās šo tēmu: 0