bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Banu apelācijas / Ban appeal
3
11
topic
Banned by Heracleum [JB]
Tessa&Hardin
Papucītis
★ Dievs ★
Jan4a
12829 atbildes forumā
Online: 264d 22h 43m
Redzēts Vakar, 23:56
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. janvārī, 16:16

******************************************** 
[CBAN] Tev ir bans no si servera 
[CBAN] Vari sudzeties : kick.lv 
[CBAN] Nobanotais nicks : trappy ( alternative ) 
[CBAN] Laiks palicis : Bans uz mūžu 
[CBAN] Iemesls : izmanto Override , lai iegūtu ātrāku speed ( jail_minecraft_mr ) 
[CBAN] Bana IP : 87.110.67.193 ( 87.110.67.193 ) 
[CBAN] Bana Steamid : STEAM_0 : 1 : 421349329 ( STEAM_0 : 1 : 421349329 ) 
[CBAN] Admins : Heracleum 
******************************************** 

DEMO

BANLISTE

''Man slinkums veidot topiku, tāpēc palūdzu rahham, lai uztaisa. Netika izmantots override ne vairāk kā 3x.''


Trappy saka, ka viņam screenu nav cstrike mapītē. Pēc viņa teiktā es sapratu, ka viņam negribas čakarāties un var mierīgi banu atstāt. Līdz ar to atvainojos, ka nācās taisīt topiku un gaidam kad viņš pirks unbanu.

Pēdējo reizi rediģēja Tessa&Hardin, 2020. gada 07. janvārī, 17:45.
Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12161 atbildes forumā
Online: 455d 7h 39m
Redzēts pirms 2 stundām
Pievienots, 2020. gada 07. janvārī, 16:47
2
post

Eksdī, vēl vēlāk negribēji apelāciju uztaisīt? Laikam baigi cerēji, ka nebūs man demo vairs, :figa: Viss ir. 

Hltv demo dēļ kura tika uzlikts bans https://failiem.lv/u/8832hj6j#">https://failiem.lv/u/8832hj6j# , sākt skatīties 1:50

Kāpēc tu melo, ka override netika izmantots un ka neduckoji vairāk par 3x? Pats tici tam ko saki, čalīt?

Kā arī pm izlikies, kaut ko muldēji ( ķip nezināji) , ka nevar izmantot override un duckot:

Tas jau nekas, ka tiki jau vienreiz banots par šo pašu (iemesls tik cits), banu var aplūkot Šeit 

Un tagad nevaino mani, ka esmu teicis, ka var izmantot n shit, es tev serverī nevienā momentā netiku pateicis "Jā, vari izmantot override un duckot, netiksi sodīts."

Tā kā tu skaidri un gaiši zināji, ja duckosi, izmantojot override, kas dod tev speed priekšrocības, tiksi permā banots bez brīdinājumiem.

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

Kiwi :]
Seržants
V.I.P.
Auglis
9701 atbildes forumā
Online: 352d 17h 33m
Redzēts Vakar, 22:20
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 08. janvārī, 21:50
0
post

Ja slinkums veidot, tad nav ko taisīt viņa vietā.

Kā arī Latviana ieliktajā demo viss ir labi redzams. Un Tu zināji, trappy, ka nedrīkst ar fps_override tādu spīdu uzņemt taisot sgs.

Bans paliek.

 

TC.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0