bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Haoss / Beztēma / Offtopic
9
0
topic
KICK.lv user Prank v.3 by -KK-
sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 11. februārī, 11:06

Apčuha!

Iepriekšējais šāda veida topiks tika veidots 5 ar pusi gadus atpakaļ. PIECUS, KARL. Tie ir 12073 topiki starpā! Vai es visu šo laiku krāju materiālus priekš jauniem topikiem? Nē, es slinkoju un aizmirsu pavisam par šo. :D Tiem kas nemaz nesaprot par ko ir runa, var apskatīt iepriekšējas daļas viens, divi.

 

Vakardien viens latviešu puika, ar patriotisku niku nobanoja to, kuru nedrīkst saukt vārdā!
Nē, ne Voldemortu. 
Saka ka viņš ir sliktāks par pašu Velnu! Jā 𝔻𝕖𝕧𝕚𝕝𝕚𝕤𝕙𝕙., izrādās par Tevi sliktāki cilvēki arī ir. :D
Varbūt viņš nav nemaz sliktāks par Velnu, un var kļūt labāks par Dievu? Tas viss dēļ drauga ir, citēju: "draugs agrak speleja uz mana kompja un meginaja kkadus chitus ieladet piemeram aim vai wh negaja un es prosta domaju tgd poh ieladesu bhop moz ies vai ne un aizgaja un turpinaju spelet". Vot maita tas draugs, uz kreisā pleca sēdēja un kūdīja lādēt to visu.
Kāpēc es dodu šādu iespēju tiešam viņam? Viņš mans dēls. Saņēmu savā pastkastē smuku zīmējumu, pie kura mana sirds izkusa... Un bļ** tieši uz biksēm notecēja, jo****j rot. Kāds nevēlās saldējumu no biksēm nolaizīt? 

 

 

Warning, kick.lv lietotāji, uzmanaties. Iespējams, ka nākošais vari būt - Tu? ^^


Jā, jā, Chemija ir brūna, kaka! :D

 

Izvēle ir jūsu rokās - dodam otru iespēju cilvēkam, vai ?

 

MA1M
V.I.P.
gailis
1682 atbildes forumā
Online: 73d 14h 35m
Redzēts 10. maijā, 02:48
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 14. februārī, 00:12
0
post

Nekadu otru iespeju. Bans paliek.

TC

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 17. februārī, 12:20
0
post

Pasaki paldies katram kas bija par.

Bans noņemts.

 

 

 

Slēgts

Lietotāji skatās šo tēmu: 0