bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzības / Complaints / Жалобы
10
0
topic
Acid Trip DžeilBreikā
Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12161 atbildes forumā
Online: 455d 6h 21m
Redzēts pirms 38 minūtēm
Pievienots, 2020. gada 05. martā, 21:26

Man bija gaļaks veidot divas sūdzības vienā topikā, būtu baigā putra, tāpēc nācās jaunu taisīt.

1.  Protams, ka DDOS, atkal.

2. https://failiem.lv/u/r5qmc8tc">https://failiem.lv/u/r5qmc8tc Hltv demo

3.  14:50 sāk lēnām visi spamot xlist un lidot banaa viens pēc otra

18:15 Kalponim pēkšņi sāk smagi nets lagot,ik pa brīdim parādījās pings un tad beigās viņu vienkārši izmeta lauka

4 & 5

*  DLG^Can you play?  77.219.14.8

* Jumpybug  46.109.21.118

*  Ventspilnieks  62.85.70.100

*  Lost    212.3.198.198   

* tavas mammas kreisais nipelis (glox)  188.151.60.235

* Uksors    46.109.242.237

6.  Šie seši cilvēki tika banoti, jo spamoja xip/xlist :

Komentārs:

Labi, turpinam demkas skatīties.. Brum brum, sestdien bija konkursi ja , 29 datumā, forši konkursi, līdz ienāca lil cancer bariņš un domāja, ka būs kruti paspamot xip/xlist, BUT WAIT there's more, pēc tam, kad visi krutie čaļi sēdēja zem bana, Kalponim (nabadziņš, kurš pirmo reizi centās novadīt konkursu) pēkšņi mistiski sāka pings lēkt augstāk un augstāk, paprasīju viņam vai tā bieži atgadās, teica, ka nekad tā noticis, skat , skat, atkal mistiska sakritība, ne? Negribēju visus banot permā par ddos, tāpēc nebanoju nevienu, bet fakts kā tāds, ka kāds no tā bara izdomāja viņam netu parubīt, venta baigi pēc tam atskrēja TeamSpeak kaut ko murmināt, ka neviens neesot Kalponi ddosojis, sure mate, sure.

Nu te var iet uz oliņ boliņ, kuru mest permā, jo vienam jāsēž banā, lai mūsu Ban Team biedri par to spriež tālāk ;)

Jau apnīk skatīties, kad cilvēki aiziet laimīgi prom , kad ir kādu nodosojuši un saņem unban, jo lūk neesot pietiekoši daudz pierādījumu. Pietiekoši pierādījumi laikam būs, kad cilvēks skaidri un gaiši pateiks "Jā, es ddosoju viņu, jo man garlaicīgi", laiks ir beidzot rīkoties draugi,  jāsāk nomierināt šie cilvēki!

#LetsMakeKickGreatAgain

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

Kiwi :]
Seržants
V.I.P.
Auglis
9701 atbildes forumā
Online: 352d 17h 33m
Redzēts pirms 10 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 05. martā, 21:32
1
post

Tātad Tu veidoji šo topiku, lai es pēc izlozes principa izvēlos vienu laimīgo, kurš saņems perm banu par DDOS? Vai arī tiešām es neiebraucu?

Dzonis
Lietotājs
Kastracija_BMW X5
758 atbildes forumā
Online: 29d 14h 12m
Redzēts 2023. gada 30. jūlijā, 00:34
Pievienots, 2020. gada 05. martā, 21:42
0
post

Tā tad es šeit piekritīšu Latvianam jo cik es zinu JB ir tada maza grupiņa Venta Tiger un vēl citi kurus vel neesam atkoduši.Piemeram sāksim ar Replay ja vins ir kaitinošs bet vinš nebija tas kas dosoja bet gan viņš tika dosots...Visu laiku.Ka vienmer bija kads "gudrs cilveks" kurš replay nobanoja...Un ta jau ir kuro reizi kad jb ir tadas grupiņas kas iznicina citus ara no servera:(

Nevelejos teik neko sliktu utt.Bet nu es uzskatu ka tas nav normali

 

Brīdināts. (c) Kiwi :]

Pēdējo reizi rediģēja Kiwi :], 2020. gada 05. martā, 21:50.
Kiwi :]
Seržants
V.I.P.
Auglis
9701 atbildes forumā
Online: 352d 17h 33m
Redzēts pirms 10 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 05. martā, 22:01
0
post

Topika mērķis vispār bija neskaidrs, tāpēc nācās runāt PM, lai vispār noskaidrotu, ar kādu mērķi topiks veidots. Lūdzu, nākamreiz taisi vienkāršāk, paldies!

 

https://www.kick.lv/forums/topi…unban-gloku/#2

Tā kā tas jau ir atkārtots gadījums no glox un kādam ceļas pings tad...

Glox banots perm par DDOS.

 

TC.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0