bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzības / Complaints / Жалобы
4
1
topic
Jb admins Empres @ sudziba
cruelcin šļura
Lietotājs++
SMOTRA
Cirulitis
191 atbildes forumā
Online: 18d 11h 1m
Redzēts 1. aprīlī, 13:34
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 13. aprīlī, 15:45

 

Admins Empress

Demo: LInks Manliekas ka 4 raunda var redzet

 

 

Apraksts: zilā komanda iesita vārtus pēctam sarkanie iesita vārtus kur uzreiz sakoja centra sitiens pa vartien no zilās komandas es neredzu kur ir problēma kāda velna pēc vajadzēja transfer 

 

mape: jail_aJ_ultimat

servers: JB.KICK.LV

 

 

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 8h 2m
Redzēts 24. aprīlī, 21:13
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 13. aprīlī, 15:51
4
post

ok atzīstu, man garīgais ir zem vidējā šodien, taču - tu rīkoji futbolu arī nepareizi - pēc tam kad bumbu iesit, to ir jādod pretējai komandai un abas komandas iet nostāties vārtos. man un otram manam komandas biedram pat nebija chance tur paņemt to bumba, kad tā jau tika iesista vārtos vēlreiz.

 

ja, tas transfer bija nepamatots, bet tik tāpēc, ka mans team biedrs izdarīja suicide un tu viņu nenošāvi, kas manā iztēlē būtu 2 fk un es arī tevi nebanēju no CT uz 60 min.

**MoHiTo**
Jauniņais
$cocaine boy$
373 atbildes forumā
Online: 87d 9h 9m
Redzēts 2022. gada 15. septembrī, 14:09
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 13. aprīlī, 15:55
0
post

pirmkārt viņš ir vaditājs viņš nosaka futbola noteikumus !!!!!

otrkars pretinieki iesita vārtus un tad tavs komandas biedrs iesita vārtus niks (magonite) un tad atkal pretinieki 

ar ko beidzās spēle un viņš jūs šāva nost !!

un tagad tu atzisti savu vainu ka tev bija garigais slikts vai ari neatbilstoš admins prieks jb ???

Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2020. gada 13. aprīlī, 15:56
0
post

Īsti neiebraucu tavā loģikā, tu kā admins aizliedz vadīt futbolu pēc vadītāja izvēles?Kur tev ir rakstīti OFFICIĀLIE JB noteikumi uz Futbolu?

Tas JB tak ir smieklīgs, nesaprotu kādēļ tev vēl nav noņemts admins, dēļ taviem pārkāpumiem? Tu no noteikumiem zini maksimums 50%....

ps.Vienalga par warnu, neredzu šiet loģiku no admina puses....Noteikumi par futbolu nav, adminam vienkārši nepatika kā cilvēks vada...

tenblunt
Jauniņais
♛Pothead♛
856 atbildes forumā
Online: 161d 4h 45m
Redzēts Vakar, 19:48
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 13. aprīlī, 18:58
1
post

Noteikumi par futbolu nav, bet apsargam jāpārliecinās , ka spēle norit vienlīdzīgi godīgi ,kas šinī gadījuma netika darīts vismaz pēc apraksta. bans pamatots  :nez: 

Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12161 atbildes forumā
Online: 455d 10h 10m
Redzēts pirms 1 stundas
Pievienots, 2020. gada 18. aprīlī, 11:46
1
post

Man jau vairāk patika kā Gaziks tajā mapē, pirmajā raundā uztaisa 2tk un serverī 2 test admini, abiem pilnīgi vienalga. :D

ok atzīstu, man garīgais ir zem vidējā šodien, taču - tu rīkoji futbolu arī nepareizi - pēc tam kad bumbu iesit, to ir jādod pretējai komandai un abas komandas iet nostāties vārtos. man un otram manam komandas biedram pat nebija chance tur paņemt to bumba, kad tā jau tika iesista vārtos vēlreiz.

Labs attaisnojums, lai kādu izdomātu transfer'ot pie ts.

Runājot par tēmu,

Ct nosaka kā tiek spēlēts futbols, ja viņš nelika atgriezties vārtos un atdot bumbu pretinieku komandai, tad viss šajā situācijā kārtībā, Cīrulis visu pareizi darīja.

Lai vai kā, transfer nepamatots, admins kārtējo reizi brīdināts.

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0