bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Banu apelācijas / Ban appeal
3
6
topic
Unban #1
Latvians
Skatās sākumlapu
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12161 atbildes forumā
Online: 455d 7h 39m
Redzēts pirms 11 minūtēm
Pievienots, 2020. gada 29. jūnijā, 22:20

[CBAN] Tev ir bans no si servera 
[CBAN] Vari sudzeties : ww.kick.lv 
[CBAN] Nobanotais nicks : deewekzij ( deewekzij ) 
[CBAN] Laiks palicis : Bans uz mūžu 
[CBAN] Iemesls : active ban ( de_dust2 ) 
[CBAN] Bana IP : 95.68.62.19 ( 95.68.62.19 ) 
[CBAN] Bana Steamid : STEAM_0 : 0 : 438571602 ( STEAM_0 : 0 : 438571602 ) 
[CBAN] Admins : capture 
********************************************

https://failiem.lv/u/wuzsacww#sign_up

https://www.kick.lv/bans/search/?ban_id=49460">https://www.kick.lv/bans/search/?ban_id=49460

Komentārs:cau, es forss

Pēdējo reizi rediģēja Latvians, 2020. gada 30. jūnijā, 00:26.

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 19m
Redzēts 24. aprīlī, 13:50
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 01. jūlijā, 13:28
0
post

Es mazliet gribu dzirdēt no šiem momentiem paskaidrojumus

63.58 Ko neturpināji gaidīt, jo pamaniji ka aizskrēja?
64:03 sākot. Tāds jautājums kāpēc nesāki ātrāk defot, bet tieši kad pretinieks skrēja virsū?
65:18 sāki skriet iekšā burkā un pamani ka tur lien priekšā divi pretinieki un tad defo tieši viršu pretiniekam!
66:56 sākot - Tu šauj pa čuvaku kurš ir tupus un pamani ka vēlviens tūlīt līdīs ārā un tu jau pricelu cel augšā uz viņu. Good vecīt

 


**MoHiTo**
Jauniņais
$cocaine boy$
373 atbildes forumā
Online: 87d 9h 9m
Redzēts 2022. gada 15. septembrī, 14:09
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 01. jūlijā, 14:33
0
post

https://prnt.sc/t9qjhr">https://prnt.sc/t9qjhr atļāva iepostot!!!!

63:58; Čalis aizskrēja uz ct, gaidiju kad peakos, bet nepeakoja.
64:03; uzmeta he, sāku defot.
65:18; mūsējo nošāva, otru satagoja un sāku defot.
66:56; iznāca pirmais ar deagle, tas aizmuka un iznāca otrs ar m4a1, nekā nedabiska gaidīt pirmo peakojot atkal.

 Lūdzu, mūsu [labākais] banteam (Mazaispuisitis)

Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3442 atbildes forumā
Online: 131d 5h 0m
Redzēts Vakar, 14:06
Pievienots, 2020. gada 01. jūlijā, 19:29
0
post

Aaai, es pat nezinu, ko te tādu labu pateikt.

Noskatījos demo vienu reizi caur steam ar teamvoice, bez wallhack. Likās diezgan čotka, biju uzrakstījis 2 momentus un vēl pāris atstāju pārskatīšanai ar wh.

Noskatījos demo otro reizi caur nonsteam un sākās mazās auzas. Kopumā momentu jau nav nemaz tik daudz, demo diezgan īss, pie tam lielu daļu čuvaks lēkā pa spawnu. No vienas puses es saprastu, ka te varētu teikt "par maz momentu", bet no otras puses tas ir vnk rēcīgi, ka čalim atkal un atkal rodas wallhack pazīmes demkās. Kā čalim, kam tiešām vajadzētu būt zbal pirkt sms unbanus, pienāktos tak vienreiz saņemt sevi rokās, bet nē, Katla telefonam atkal laikam prasās pēc darba.

 

* - var neuzskatīt par wh momentu.

61:40* - dodamies atpakaļ uz t spawn, jau esam aiz sienas tādā pozīcijā, ka skats uz tuneli ir aizsegts, bet tomēr izlienam atkārtoti atpakaļ, jo pēkšņi tur skrien kvadrāts. Ja kkāds trešais čalis no B planta nebūtu uzmetis HE, moments būtu pavisam neizskaidrojams. 
62:10 (x1/4) - priekšlaicīgi mērķis kustas pa labi pirms enemy peeko.
65:20 - I mean... xD Čalis ķipa pielāgo pozīciju un mērķi, lai uzsāktu kkādu MLG defu. Iepriekšējā raundā @64:03 tas defs ir legit, jo tas ir ķermeņa/galvas augstumā un uz skaņu. Te čuvaks mērķi ir nolicis zemāk (brīnumainā kārtā izrādās, ka tieši kubs ir tupus pozīcijā aiz sienas), un sāk bērt tieši tad, kad mērķis stāv uz enemy.
67:08 - diezgan nereāla reakcija, ņemot vērā, ka Puika bija spotā staigājot. Viņam bija jāpaspēj gan pārstāt skriet, gan izšaut.
67:13 - awp A saitā izdara mīnusu uz a2, šajā brīdī a1 neapdraudot. Taču, kamēr Puika ir aiz sienas, awp ir sācis lupīt tieši viņam virsū un čalis bez iemesla mīž izpeekot ārā.
73:11* - pieņemšu, ka šeit Katls caur ts3 iedeva info, ka enemy defuso, tāpēc droši kā sālsstabs stāvēja ar nazi un graņu rokās.


Un tad mani papildus ieinteresēja iepriekšējie gameplayi. Iegāju paskatīties HLTV, kur pašā sākumā bija ļoti jaudīgs moments, un pēc šī momenta visu atlikušo demo pa pusstundu - tieši viens moments. Ja nu tas nav toggle off, tad es nezinu, kas tas ir. Protams, šajā HLTV demo arī vairākās vietās čalis nospēlēja kā robots (zvaigznīšu momenti), kamēr šīs apelācijas iedotajā demo, čalim šādu robota momentu nebija.

HLTV demo no 29.06. pl. 12:24, (tātad pirms manis izdarītā bana)

02:50 - netērējam laiku, lai uztaisītu mega pre-fire, jau uzreiz nopaļoties.
---Tālāk man par pārsteigumu es pa visu demo atradu tieši vienu momentu. Laikam pēc tik jaudīgas sirds triekas nācās izslēgt.---
06:10* - pēc jaudīgā pre-fire šķiet kājas kļuva mīkstas un čīti tika izslēgti, jo puika pēdējos raundus ir kļuvis par robotu un spēlei nespēj izsekot līdzi.
13:00* - totāls robots, kas nesaprot pat elementāru skaņu. Un joprojām bez wh pazīmēm spēlējam kopš sākuma momenta.
23:29* - neredzam pat pretinieku, kas stāv uz mērķa. Joprojām bez momentiem. :D
26:20 - ejot pa longu, izčekojam tikai vienu random vietu, aiz kuras tieši uzrodas enemy.

 

Atstāju Ban Team rokās lēmumu, bet te jau skaidrs, ka spēle nav tīra kopumā. Čells vienkārši nekad nemainīsies.

Latvians
Skatās sākumlapu
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12161 atbildes forumā
Online: 455d 7h 39m
Redzēts pirms 11 minūtēm
Pievienots, 2020. gada 01. jūlijā, 20:27
1
post

Puisīša komentāri:

Brīdinu, ieslēdziet skaņu, citādāk tur wh redzēs!

*61:40; iemeta granātu un gaidīju kad kāds nāks.

62:10; [x1/4]; kustējos uz labo pusi līdz ar to mērķis gāja līdz.

*65:20; kamēr ieņēmu pozīciju tur čalis jau šaudījās un šāvu pretī.

*67:08; redz ka sanāca, tu tak nezini manu movement, ne visi vienādies spēlē, es tur nemaz nekustējos tik traki lai nenošautu.

*67:13; dzirdēju kā awiks šauj no saita un tāpēc nepeakoju, jo visticamāk skatās mani vai bedri un gaidīju kad mūsējie uzpušhos un nošaus viņu.

*73:11; :D: tev man šķiet skaņu vajadzētu pagriezt, vienkārši pieņem to ka tev ir otrs nepamatots bans un beidz meklēt nevajadzīgus momentus.

HLTV:

*2:50; zināju ka tūlīt visticamāk miršu tāpēc sāku pre-fire taisīt, viens aizdomīgs moments pa visu demo?

*06:10; apskaties

*06:48 momentu ko rakstīju čatā, izskatās laikam ka es biju koncentrējies tikai uz a2 paņemt mīnusu. Pārāk daudz iedziļinājos un neredzēju/nedzirdēju ka mūsu saitu jau taisās ieņemt.

*13:00; atkal, skaties čatu, viss tev priekšā rakstīts.

*23:29; atkal, ieslēdz skaņu lūdzu.

*26:20; to var redzēt momentā

*23:29, ka to vietu jau esmu čekojis. tad kāpēc lai es vēlreiz nepačekotu, tikai šoreiz bija? youfuckedupcapturemīļonedraudzīņš :[.

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 19m
Redzēts 24. aprīlī, 13:50
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 01. jūlijā, 20:29
1
post

Tā tik turpināt vecais! Tava vieta šobrīd atrodas SMS veikalā pie unban sadaļas. 

Bans paliek. 

 

 

Slēgts 


sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 02. jūlijā, 14:55
0
post

Man palūdza pārskatīt, paldies, paldies, nevajag aplausus.

Paskatījos momentus... Zinot Capture, tad tu demkas vari dabūt daudz labākas ar sulīgākiem momentiem, šis viss ir nekas īpašs. Man personīgi radās aizdomas kādos 3 momentos, bet pat viņus es pats apšaubu. Tie ir 67:08 , 67:13 , 26:20.

Tāpēc es vairāk sliecos uz bana noņemšu. Agri vai vēlu pieķērs viņu ar daudz labākiem pierādījumiem, šis pagaidām ir garām.

Bans noņemts.

 

 

 

Slēgts

Lietotāji skatās šo tēmu: 0