bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi, diskusijas un sūdzības
8
2
topic
Sūdzība par geigei
Zalkt!S
Jauniņais
Likumsargs
Njam
74 atbildes forumā
Online: 13d 6h 50m
Redzēts 2023. gada 11. aprīlī, 02:03
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 09. jūlijā, 21:24

Es gari nerakstīšu. Tikai rakstīju kk privāti un viņš nav neko atbildējis. Tātad radiators esot gaziks. ko? :D

Reāli es gribu zināt no kuras dirsas tu izvilki ka radiators ir gaziks? Viņiem pat nav līdzīgas balsis, vienam ir 15 gadi un otram kkādi 20 lkm. Viens izskatās pēc narkomāna un otrs nez jo kameru neslēdz. Turklāt gaziks ir no kicka. Viņš te spēlē jau sen. Radiators, savukārt, ir no matricas, un šeit spēlē tikai pāris mēnešus. Tad no kurienes ir šis mistiskais cilvēks īsti? Kick/matrica? 

Kāds vnk gribēja aizvākt cilvēku kurš viņam kaitināja, iedeva kukuli geigei un šis parūpēsies lai banotu viņu?

Ā un knejvs vnk iepostoja lai radiators par unbanu nesapņo. :thinker:

Chemijs should izskatīt šis. Geigei iemet savus "Pierādījumus" lai arī man pajāt es tāpat zinu ka tie ir divi dažādi cilvēki un tu vnk esi apēdis klaunu.

Ā un kk ja tu apvainojies par šo un vēlies mani banot tad droši bet neesi muļķis un arī atzīsti savu kļūdu ja tev ir pietiekami liela masa starp kājām.

Pēdējo reizi rediģēja Zalkt!S, 2020. gada 09. jūlijā, 21:34.

Njam

Kikii.
Jauniņais
Meitene zeltene
755 atbildes forumā
Online: 92d 16h 56m
Redzēts 2023. gada 28. oktobrī, 22:07
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 09. jūlijā, 22:17
1
post

Izcili, sēdies, desmit. :uzvaretajs:


 

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 09. jūlijā, 23:25
0
post

Tu esi smieklīgs. Neatbildēju uzreiz, ak nē, jātaisa topiks, brēka jāceļ. Paciesties nevarēji. Kas tu, cietušais? Nē. Tad kāpēc lai es tev atskaitītos kas un kā? Es gribēju ar pašu radiatoru padiskutēt, es padiskutēju.

Atrisināts.

 

 

 

Slēgts

Lietotāji skatās šo tēmu: 0