bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
2
2
topic
Pazudušo mantu meklējumos!
God Kalashy
Jauniņais
Dafēns
22 atbildes forumā
Online: 1d 8h 13m
Redzēts 2021. gada 06. novembrī, 11:34
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 04. augustā, 00:46

Man neinterisē jūsu postu intervāli utt.

Esmu šeit lai atrastu savu pazudušo labās kājas zeķi, kura vakar mistiski izgaisa no manas gultapakšas 03.aug-04.aug naktī. Atradējam vēlams sniegt informāciju par atrašanās vietu uz 911.
Atsaucas uz vārdiem "Kur tu atkal pazudi šmurgul". Zila strīpa augšpusē, pati balta (not racist).
 

 

Turpinam, ganjau kādam arī kas ir pazudis!

SintijaL
Meitene zeltene
Veterāns
peļuks
7448 atbildes forumā
Online: 362d 15h 5m
Redzēts pirms 8 stundām
Pievienots, 2020. gada 04. augustā, 01:37
0
post

Meklēju akmeni Andreju!

 

Ļoti draudzīgs un sirsnīgs akmens. Mēs iepazināmies apmēram 15 gadus atpakaļ. Tad viņš bija liels priekš manas bērna rociņas, tagad pašā laikā. It kā turēju savā specīgajā rokā spēcīga, bet draudzīgs cilvēks, kas arī attēlojās uz ārējā izskata akmenī. Ļoti gluds, maigs bet ciets. Anomāli labi liekas uz roku. Apmēram 8 uz 5 centimetriem. Es ar visu savu sirdi un dvēseli glabāju viņu un saudzēju ilgu laiku.Tas patiešām ir akmens ar dvēseli... saudzējat Andreju, viņš ir mans labākais draugs ,bet ļoti gribētu Andreju atgūt.

pazuda laikā no 26.jūlija-3.augusts. Nedēļu nerunājām ,bijām sastrīdējušies,tapēc precīzi neievēroju. :(

Pēdējo reizi rediģēja SintijaL, 2020. gada 04. augustā, 01:42.

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 27. janvārī, 05:08
0
post

Meklēju savu mušu pletni Vilmu

Apraksts ļoti vienkāršs: melna krāsa, kāts kādus 50cm garš, platums kādi 20cm, ir mazi caurumi, kaut kādi miruši mušas ķermeņi arī uz pletnes ir un vēl kaut kādi svešķermeņi , fosilijas no lapsenēm , bitēm un citiem insektiem. Pēdējo reizi bija manīta tualetē , jo gāju padirst ar visu pletni, bet pēc tam neesmu manījis. 

Pazuda aptuveni šā gada 23. janvārī pusnaktī. novērtēšu jūsu centienus palīdzēt 


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

»𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«
V.I.P.
Meitene zeltene
✞ 𝓓𝓲𝓮𝓿𝓲𝓮𝓽𝓮 ✞
5073 atbildes forumā
Online: 149d 14h 27m
Redzēts 15. februārī, 16:41
Pievienots, 2021. gada 03. februārī, 13:08
0
post

Neaktivitātes dēļ foruma spēle slēgta. 

 

 

 

Slēgts.


Lietotāji skatās šo tēmu: 0