bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Konkursi
4
0
topic
JB mini-konkurss no Empress
༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 8h 47m
Redzēts Vakar, 20:47
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 31. augustā, 23:46

Konkursam nav vadītāju; bet tas būs aktīvs līdz 04 03.09.2020. 

 

Uzdevums: kartē jail_p4rkour izlauzt kāpnes kas atrodas pie kamerām. Var lauzt pa vienam vai ari cilvēku grupā, taču vēlams pa vienam, lai man būtu vieglāk. Gadījumā, ja es nespēšu objektīvi izvērtēt situāciju, tad balvas tiks sadalītas starp tiem, kuri uz to brīdi atradās pie kāpnēm vismaz 1-2 metru attālumā.

Pie nosacījuma izpildīšanas, obligāti jāatsūta man pm skrīni vai (labāk) demo ar precīzu vai vismaz tuvu laiku, kur redzams kurš to izlauza. Jebkāda šmaukšanās, tajā skaitā ar admin komandām, beigsies ar diskvalifikāciju. Ja tiks konstatēts, ka cilvēks ir vienkārši uzrakstījis pāris komandas konsolē vai lietojis kādu skriptu/macro, lai veidotu aktīvas kustības ilūziju, bet faktiski sēdējis AFK pa nakti, arī sekos diskvalifikācija.

Kāpnes var mēģināt ar vienu piegājienu izlauzt maksimums 1.5 h laikā (t. i. - karti var pagarināt 4x pa 15 minūtēm ), tāpēc ja demo būs garāks, vai īsāks par 30 min, variet rēķināties, ka es to nemaz neizskatīšu.

Balvas: no manas somas itemi 8-10 iEiro vērtībā vai arī 500 plusi ar citiem sīkumiem. (ņemot vērā, ka teorijā uzdevums ir diezgan vienkāršs)

 

Vēlu veiksmi!

EDIT: nevajag man sūtīt gigantiskus demo kā atsevišķus failus, bet ĻOTI vēlams tos ielikt .rar vai .zip arhīvā, t.i. saspiest to.

Pēdējo reizi rediģēja ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, 2020. gada 01. septembrī, 01:06.

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 8h 47m
Redzēts Vakar, 20:47
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 01. septembrī, 14:55
0
post

Ok mums ir uzvarētāji, tie ir:

@knejvs

@wexy

sazinieties ar mani privāti balvu saņemšanai.

@RahX tev balvas nebūs, jo tu neupurēji savu īkšķa un rādītājpirksta veselību pietiekami ilgi, līdz ar to, neatradies pie kāpnēm kad tās uzsprāga, tik lēti tu cauri netiksi.

 

demo:

https://failiem.lv/u/5e7f5fub">https://failiem.lv/u/5e7f5fub (konkrētais laiks ~ 1h otrajā raundā līdz beigām)

ss ar čata vēsturi:

Apsveicu uzvarētājus!

Lietotāji skatās šo tēmu: 0