bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzības / Complaints / Жалобы
6
1
topic
Crackam bik galva sakapis
Gloks
Lietotājs
Pavārs
Glox
867 atbildes forumā
Online: 76d 4h 28m
Redzēts 17. aprīlī, 08:15
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 13. februārī, 17:06

1. Izdarītais pārkāpums - Spelejas ar ACC , Nepatiesi Gago
2. Adrese uz demo vai ekrānšāviņiem (screenshot) https://failiem.lv/u/nmvw2v6c6" target="_blank">https://failiem.lv/u/nmvw2v6c6 
3. Demo momenta PRECĪZS laiks, vai arī katra screenshot apraksts Pedejas 4-5 minutes 
4. Pārkāpēja IP adrese un STEAM ID (uzzināt var ierakstot konsulē xlist) -  93.82.147.182.478.141
5. Pārkāpēja niks -  Crack
6. Komentārs par notikušo - Nogago par to ka pasaku chata vardu gailis , kas ne pret vienu nebija vērsts , un tikmēŗ ignorē kā daži labi teikumos vienkārši čatā dirš. 
7. Mape, kurā tas notika De_dust2_winter or kka ta 
8. Serveris - dd2 

Pēdējo reizi rediģēja Gloks, 2021. gada 13. februārī, 17:43.

bnation-
Biedrs
RWRec
5695 atbildes forumā
Online: 66d 12h 19m
Redzēts 2022. gada 30. oktobrī, 18:59
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 13. februārī, 17:11
0
post

crack tak ir uudensgalva

 

Brīdināts. (c) akasi

Pēdējo reizi rediģēja akasi, 2021. gada 13. februārī, 17:37.
Crack
Lietotājs
306 atbildes forumā
Online: 47d 6h 23m
Redzēts Vakar, 21:45
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 13. februārī, 17:25
5
post

Uzmetu gag Hahlol, par citu spēlētāju aizvainošanu, par ko protams varonis apbižojās un caur web sāka dir** = dabūja banu. 

Tad sāka nākamie 2 varoņi provocēt Glox un Space, līdz norāva abi gag, protams par to visu vari apbižoties, bet es labāk uzmetīšu gag un spēlēšu normāli serverī, nevis klausīšos liekā gaiļu cīņā. 
Acc rakstīju tieši dēļ šādiem puikām, kuri nemāk savus hormonus savaldīt un normāli spēlēt. 
To ko pēc tam čatā pārdzīvojat, ka kāds pirmstam jums braucis virsū, tam ir paredzēti citi admini, kuri ir uz vietas serverī, es ienākot redzēju murgu no jums, tpc jūs arī dabūjāt gag. Gags tev nebij tikai par to "gailis", bet par visu kopsummā, ko caur miķi nemitīgi muldi, un šī nav pirmā reize, kad dabūn gag no manas puses, jo hormoni trako ;)

 

EDIT: Bik izgāju cauri tavai demkai, lai Hybrid vieglāk 41:40 un 42:50, tu dabūji tikai gag un vēl pārdzīvo? :/ Es ļoti labi apzinos, ka tu šiem vārdiem nezini nozīmi un pamatot viņus arī nevarētu, kapēc tiek vērsti pret mani, jo tev nekāds loģisks pamatojums viņiem vnk nebūtu... Bet njam, tas vnk parāda tavu intelektu...

Pēdējo reizi rediģēja Crack, 2021. gada 13. februārī, 18:46.
Hybrid Minds
Lasa tēmu
Biedrs
lelelelelekeke
11256 atbildes forumā
Online: 267d 8h 49m
Redzēts pirms 10 minūtēm
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 13. februārī, 19:00
0
post

Gags absolūti nepamatots, kamēr 25CM un Ziirinsh dirš čatā konstanti, tu neko viņiem nedari, bet kā hahlol uzraksta - O Crmn gailis lasa čatu, tu vinām iedod gagu par abuse? Un pats pasaki - man vienalga, es tādus gagošu bez brīdinājumiem! Tāpēc ir arī filtrs kas cenzē šos vārdus!


Glox situācijā varbūt gags vēl būtu pamatots, hahlol situācijā pilnīgs wtf, nu par to neliek gagu! 
hahlol - bans noņemts, jo saņemts par nepamatotu gagu!
Crack - ja ir kkads heits, tad to atstāj otrajā plānā, visiem noteikumi vienādi - 25CM tad arī bano, gago, un tas pats ar līdzīgajiem, ja nepieciešams!

Piesardzīgāk, un adekvātāk izvērtēsim situācijas! Bučas.

Slēgts.

Pēdējo reizi rediģēja Hybrid Minds, 2021. gada 13. februārī, 19:01.
Lietotāji skatās šo tēmu: 0