bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
13
0
topic
ozoljaunskungs? - Kas tas tāds? Čau!
ozoljaunskungs
Jauniņais
10 atbildes forumā
Online: 1d 14h 34m
Redzēts 6. aprīlī, 15:01
Pievienots, 2021. gada 02. aprīlī, 16:41

Aloha! Tā nu ir sanācis,ka,dzirdot vārdu Ralfs,man ir jāpievērš tam uzmanība. Ja nu domāts man? :) Šajā dzīvē esmu piedzīvojis 24. zemes apriņķošanas ap Sauli. Vasarā vajadzētu tam mainīties ar vienu skaitli uz priekšu.
Principā visu dzīvi esmu nodzīvojis Smiltenē. Mazliet apbružājos arī Lapmežciemā,bet nu jau labu laiku esmu pilnvērtīgs Rīdzinieks. :O

 

Protams,patīk ceļot! Pagāšvasar paspēju atkal aizbraukt uz Tatriem un pieķērām Ungāriju arī mazliet pie reizes. Noteikti esmu vairāk riteņbraucējs nekā skrējējs (garo distanču). To arī pārsvarā piekopju kad ir brīvs un labs laiks. Vai šeit arī ir kāds kam tas ir transports/sports? Ja ir - noteikti izveidojam domubiedru grupu! Kādu līkumu noteikti vajadzētu izlaist kādreiz! :) Man no pagājušās vasaras iegājies labs vakara līkums Pļavnieki-Mangaļsalas mols-Pļavnieki (kur es dzīvoju). Kopā ap 60km. Pie tam tie km krītās 3x ātrāk kompānijā. ;) Protams ziemas vairogs un vaidziņi ir uzdzīti,sākums nebūs tas vieglākais,bet palēnām aizies! :) :D

Visu mūžu arī esmu nodarbojies ar tautas dejām. Pašlaik tas ir apstājies (jo esmu izlaidies kā teļš :D ),bet,ja būs iespēja un uzrāviens noteikti atsākšu! :) Smiltenē dejoju TDA "Ieviņa" un Rīgā TDA "Uguntiņa". Varbūt vēl kāds dejotājs pagadījies šeit? Ir vēl visādi mazie kolektīvi pa vidam kur sanācis piedejot,bet tas lai pagaidām paliek.

Mīļakie svētki - Dziesmu svētki. Tur esmu paspējis 6x pabūt,jeb visos kas ir bijuši manā dzīves posmā līdz šim. Protams,tie nenotiek katru gadu,tad tā vietā likšu Jāņus. =)


Kickā esmu jau diez gan sen,bet ar aktivitāti galīgi nevarētu lepoties. Kaut kā biju pametis arī pašu CS jau vairākus gadus. Beidzamo reizi tā nopietnāk spēlēju kaut kādā 2014/2015. gadā. Tagad atsāku,jo izdomāju,ka varētu uzsākt "streamot". Nafigam? Uz to pats vēl meklēju atbildes. :D Pilnīgi "4fun",jo mēs visi taču te esam tīri izklaidei,eh?
Ļoti sen patika 4idā uzturēties. Gan jau kāds veterāns ko tādu arī atcerās. Tur,laikam,bija šādi nickname- cH. ; ZeroX ; Challange. (Katra tīņa tizlie murgi :D ), bet nu kaut kā beidzamā laikā esmu pieturējies pie mazliet skanīgāka vārda,pie kura,visticamāk,arī pieturēšos.
Iepriekš Kickā spēlēju ar niku "Knight".
Uzturēšos visvairāk DD2. Ja pie manis čoms atbrauc ciemos,tad viņam vairāk pie sirds GG. Patīk ar ZM un CSDM. Pie pavisam jaunajiem modiem neesmu pieradis,un,visticamāk,ka arī nemaz negribu pierast. :D
Mazs clip no stream ar AWP. Protams,nekas grandiozs,beigas,kā vienmēr nesanāk... Bet,kā jau teicu - Relax. It is just a game!

https://www.twitch.tv/ozoljauns…EPSl2D-RR5TLVk

Ar laiku cerams būs labāka kamera. Mikrafonu it kā nopirku labāku,lai var dzirdēt kaut cik jēdzīgi un layout arī uzlabojies kopš pirmajiem stream. Gotta start somewhere,eh? :)

Visā visumā - Normāls bumbieris no dziļiem laukiem. (Smiltene it kā nav lauki,bet dzimtā puse - pie tās) Ar mani visu var sarunāt (#mana mamma). Ja netizlosies un neuztaisīsi sevi par pasaules nabu,tad mums noteikti būs pa ceļam! ;) Jautājumi šeit,jautājumi PM un laižam dzīvē! Starp citu Mendija noteikti mani pazīst vislabāk šeit. :) Shout out to Mendija as well! <3

P.S Piedodiet par gramatikas kļūdām.

Pēdējo reizi rediģēja ozoljaunskungs, 2021. gada 02. aprīlī, 17:00.
Crack
Lietotājs
307 atbildes forumā
Online: 47d 11h 51m
Redzēts Vakar, 22:52
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 02. aprīlī, 23:24
0
post

Sveicināts pulkā ;)

MENDIJA
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaķu tante.
4245 atbildes forumā
Online: 139d 6h 22m
Redzēts 2023. gada 22. augustā, 14:20
Pievienots, 2021. gada 03. aprīlī, 00:16
0
post

Ir mazliet dīvaini,ka mana virtuālā dzīve sāk pārklāties ar reālo, bet man tāpat prieks,ka esi te. :tuctuc: 

 

Paldies,ka nedari man kaunu ar tizlu sasveicināšanos, šitā aizgāja pa pirmo zorti!  :D  :uzvaretajs: 

 

Ralfiņ, iepazīsties, šis ir kick! Vieta un cilvēki,kas man atņēma pēdējo gadu no dzīves un viņi bija 90% vainīgi pie tā, kāpēc neatbildu uz ziņām vai pazūdu uz nedēļu. :D 

Kick, iepazīstieties, šis ir Ralfs - mans bērnības labākais draugs, ar kuru varat nemēģināt mazgāt manu vai kāda cita netīro veļu, jo viņš ir labāks par mums un to nedarīs. :cry4: :D 

 

Lai Tev te labi dzīvojās! :happy2: 

pigmi
WAR3 Admins
Lietotājs++
awkward vibes
8360 atbildes forumā
Online: 193d 22h 26m
Redzēts 11. maijā, 00:14
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 03. aprīlī, 00:20
0
post

Godīgi sakot redzu Tevi pirmo reizi, bet Tavu pēdējo bildi ar putnu biju uzgājis instagramā, cik tomēr pasaule maziņa. 
Sveicināts pulkā, novēlu jauki pavadīt laiku! :) 

 

JērsA
Biedrs
Jariks
987 atbildes forumā
Online: 118d 12h 17m
Redzēts 6. martā, 18:52
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 03. aprīlī, 05:27
0
post

yo

NO MORE ???

bnation-
Biedrs
RWRec
5695 atbildes forumā
Online: 66d 12h 19m
Redzēts 2022. gada 30. oktobrī, 18:59
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 03. aprīlī, 09:31
0
post

sveiks

6paaudze
Jauniņais
248 atbildes forumā
Online: 14d 14h 56m
Redzēts 2022. gada 03. septembrī, 20:52
7 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 05. aprīlī, 22:35
0
post

Čau! Esi jau manīts iekšs dd2, foršs džeks, ko lai citu saka? :D


 

🌿🌿🌿
Biedrs
🤙 420 metrus no zemes 🌿
896 atbildes forumā
Online: 106d 17h 36m
Redzēts Vakar, 23:49
Pievienots, 2021. gada 10. aprīlī, 02:49
0
post

Sveicināts. Ir jau sanācis labi parunāties un "uzboostot uz A2".

Sakarīgs pipars. No 4iD gan Tevi neatceros, bet Tu gan jau mani arī nē :D

anywhore, sveicināts bariņā, čīter.

#loyalty

Lietotāji skatās šo tēmu: 0