bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Haoss / Beztēma / Offtopic
6
1
topic
Covid-19 pote
ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4790 atbildes forumā
Online: 121d 5h 41m
Redzēts 1. maijā, 21:38
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 19. augustā, 13:42

Šis man visu laiku ir interesējis, tāpēc arī pajautāšu te..

 

Esi potējies pret covid? Kāpēc potējies?

Neesi potējies pret covid? Kāpēc nepotējies?

Lieki komentāri = brīdinājums!

Pēdējo reizi rediģēja ZnT, 2021. gada 19. augustā, 13:46.
knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 19m
Redzēts 30. aprīlī, 13:20
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 19. augustā, 13:49
5
post

Esmu kruc čalis.

#Kariņadonavdasmaks


Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 19. augustā, 13:56
0
post

Neesmu potējies , jo man ir problēmas ar uzticēšanos cilvēkiem / medijiem. 

Bet varētu būt arī pie vainas mans izsalkums... #soļankatime


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

hehegeeva
Meitene zeltene
338 atbildes forumā
Online: 29d 1h 4m
Redzēts 2023. gada 06. janvārī, 01:44
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 19. augustā, 13:57
1
post

Esmu potējusies.

Jo ikdienā nākas sastapties ar ļoti daudz cilvēkiem, tāpēc izlēmu, ka vēlos sapotēties, un jaunas lietas izmēģināt ir taču forši XD

Janka

santiz
Lietotājs
so low
9206 atbildes forumā
Online: 235d 23h 30m
Redzēts 30. aprīlī, 23:02
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 19. augustā, 14:00
5
post

kas tu mulks? kad vakcin, es poģī kkad te potejos , bish iestirij , neredz jeeg

𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡.
Biedrs
❤Детка, ты мой кайф❤
⸸⁶⁶⁶⸸
6871 atbildes forumā
Online: 409d 4h 50m
Redzēts 2023. gada 02. aprīlī, 23:13
8 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 19. augustā, 14:02
2
post

:cry4: Protams nē, jo nah tas vajadzīgs ? :cry4:

Hybrid Minds
Biedrs
lelelelelekeke
11258 atbildes forumā
Online: 267d 16h 29m
Redzēts Vakar, 22:54
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 19. augustā, 14:38
0
post

Nopotējos viena vienīga iemesla pēc - lai man nepiekasītos ar šo jautājumu un es mierīgi varētu darīt to, ko vēlos un to, kas man patīk. Galīgi neinteresē Dumpja sūda teksti un antiwaxeru nosodošie skatieni par to. It is what it is, tā arī kopš potes vairs neinteresējos par c19 arī.

Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12161 atbildes forumā
Online: 455d 19h 28m
Redzēts pirms 54 minūtēm
Pievienots, 2021. gada 19. augustā, 14:45
0
post

Neesi potējies pret covid? Kāpēc nepotējies?

A kāpēc vajag? Neredzu PRIEKŠ sevis nevienu labu iemeslu, lai to darītu.

Jā, ok, var iet uz pasākumiem, sēdēt iekšā restorānos un ēst, bet es to nedaru, kamēr jāvelkā tās tizlās maskas, neredzu iemeslu priekš vakcīnas =D

Esi/neesi vakcinējies, tāpat noķert un pārnēsāt to draņķi vari, tā kā poh, yolo swag.

Pēdējo reizi rediģēja Latvians, 2021. gada 19. augustā, 14:47.

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

Fūdiņš
Biedrs
Pufīgais
8454 atbildes forumā
Online: 220d 3h 29m
Redzēts 7. aprīlī, 02:55
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 19. augustā, 14:57
0
post

Galīgi nebija ne vēlme, ne doma potēties un biju arī izslimojis covid diezgan easy. Bet tad, vienā aukstā vakarā vazājoties pa RigaCity man aptumšojās prāts un es savai kavalierei teicu "Klausies, ja šovakar atradīsim Džonsonpoti, tad esmu gatavs noziedot savu plecu... un mēs atradām to Džonsonu tajā zviedru bodē kurā ir tie lētie hotdogi. 

 

Pa lielam, es neesmu baigi excited par to, bet prāts ir nedaudz mierīgāks, jo tie ierobežojumi tomēr besija un besī joprojām. 

 

Jebkurā gadījumā es atbalstu brīvprātīgas vakcinācijas ideju, bet valsts jau pati par sevi izdara uz mums spiedienu "gribi savu beibi aizvests uz kino un pamaigoties? Ej vakcinēties"

 

Es personīgi nevienu par viņu pašu izvēli nenosodu un nenosodīšu. McDonalds un CocaCola ze best. 

Food addicted since 1993

 

 

 

 

 

Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3442 atbildes forumā
Online: 131d 5h 45m
Redzēts Vakar, 23:13
Pievienots, 2021. gada 19. augustā, 15:03
0
post

Šobrīd šis temats ir baigi saaisnāts, jo gribot negribot tiek nodalīti tie, kas ir potēti, un tie, kas nav - atsevišķas zonas pasākumos (potētie/testētie), sejas maskas utt.
Uzskatu, ka nav pareizi piespiest cilvēkus vakcinēties, bet valdība mēģina ar visiem galiem tautu "motivēt", lai nebūtu jātaisa kārtējās karantīnas, limiti u.c. ierobežojumi, kas sasit valsts ekonomiku, jo ir nozares, kas vienkārši nespēj veikt darbu.

Tajā pašā laikā arī neredzu iemeslu, kāpēc no tādas vakcīnes ir baigi jāizvairās. Vienīgais normālais iemesls - ķipa nav ne jausmas, vai tālā nākotnē no vakcīnas nebūs kaut kādu blakusefektu, lai arī laboratorijās tie procesi ir paātrināti un ir veikti testi, ko vakcīna nodara pat turpmāko 100 gadu laikā. Respektīvi neko.

Vēl esmu dzirdējis iemeslu "kāpēc jāvakcinējas, ja tāpat var saslimt". Dzīvē visi esam vakcinējušies pret tuberkolozi, pret ērču encefalītu utt. Ja slima ērce piesūcas, tad domājat, ka jums tas encefalīts nebūs? Loģiski, ka būs, bet šanse tādā gadījumā nomirt ir tuvu 0%. Tas pats ar Covid - iespējas vakcinētam nomirt ir teju nekādas.

 

Jēga vakcinēties ir tāpēc, ka 1) ja saslimsti, izslimošana ir bez problēmām, 2) tā kā tiek slimots ar minimāliem simptomiem, ir maza iespēja nodot slimību tālāk. Jeb citiem vārdiem sakot, ja saslimušais ir vakcinēts, slimība neizplatās tālāk. Tāpēc arī ir valstu valdību ideja vakcinēt uz masu, lai vienkārši apturētu slimības izplatību.

Diemžēl Latvijas IQ ir bik par zemu, lai mēs vakcinētos tādos tempos, kā ES valstis, tāpēc ir bažas, ka vēl "lielie sūdi" nav galā.

Es personīgi nopotējos, kad Pfizeru sāka dalīt ikvienam. Ļoti ātri, nesāpīgi, man pat simptomu nebija, karoč viss safe.

w3Ed!ch7
Lietotājs
276 atbildes forumā
Online: 81d 9h 12m
Redzēts 2022. gada 17. oktobrī, 16:04
Pievienots, 2021. gada 19. augustā, 15:23
0
post

i am bionteched, already 2 times...

thanks to the the integrated chip from Bill Gates, i am now directly connected to my Win10 ;D

and since i am vaccinated, i visit the hospital daily to lick infected people, to find out if biontech really worx... 

 

 

eKs.
aimless
keks
2170 atbildes forumā
Online: 128d 19h 52m
Redzēts Vakar, 23:50
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 19. augustā, 15:58
0
post

Neieiešu dziļi. 
Es esmu potējies. Pfizer
Iemesli ir ļoti vienkārši. 
Pirmkārt, savai un ģimenes drošībai(man ģimenē ir cilvēks, kurš ir tik tikko izslimojis vēzi, un viņam katrs suds var pielipt(covid var būt letāls ar lielu procentu))

Otrkārt, ierobežojumi, iet kur gribi un darīt ko gribi. 

Treškārt, lidošana. Man ir universitāte Londonā, es vēlos pabeigt klātienē nevis Latvijā. 

Pēdējo reizi rediģēja eKs., 2021. gada 19. augustā, 15:59.
𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡.
Biedrs
❤Детка, ты мой кайф❤
⸸⁶⁶⁶⸸
6871 atbildes forumā
Online: 409d 4h 50m
Redzēts 2023. gada 02. aprīlī, 23:13
8 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 19. augustā, 16:54
0
post

Skatoties "gudras statistikas"  saslimst ,gan vakcinetie, gan nevakcinetie.. Mirst , gan vakcinetie, gan nevakcinetie.. Kada jega ir poteties tada gadijuma ? :cry4: Del Latvijas izdomatajiem ierobezojumiem ? :D glabt lieki iepirktas vakcinas? :D Paskatoties uz pus pasauli, nekur to nespiez, nekur netiek skiroti cilveki.. Pedeja gada laika nekur neesmu redzejis kaut uz pusi tik lielu debilismu ka Latvija... Ka ari isti nekur neesmu saskaries ar kaut kadiem apgrutinajumiem, ka neesmu vakcinets.. Lidz ar to, nedomaju pat poteties. 

Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3442 atbildes forumā
Online: 131d 5h 45m
Redzēts Vakar, 23:13
Pievienots, 2021. gada 19. augustā, 16:55
0
post

Cik debīla tauta, tik debīla valdība, devilfish, tā tam ir un palikt.

concijs
Jauniņais
Meitene zeltene
304 atbildes forumā
Online: 46d 18h 52m
Redzēts 5. martā, 12:03
Pievienots, 2021. gada 19. augustā, 18:23
1
post

True story fakti un stāsti

Vīrietis, 61 gads, decembrī pārslimojis covid19, kā teiktu viens no jums gudrākajiem "easy formā". Pēc 2mēnešiem pacientiem ir attīstījusies aortas aneirisma(jūsu valodā runājot, aortas paplašinājums, kurai plīsot ir 90% letāls iznākums) Covids viņam nav skāris plaušas, covids ir skāris asinsvadus, kādēļ aortas aneirisma spiež uz balssaitēm,bronhiem, pacients nespēj runāt,ēst,norīt. #covidsneeksistē

Sieviete, 53 gadi, sēž mājās, ievēro epidemioloģiskos drošības noteikumus, jo viņai ir hroniskas saslimšanas. Vienā vakarā viņa izdomā aiziet uz veikalu, sastapa anticovid noliedzēju, kurš pats izrādījās ir pozitīvs. Sieviete ar savām hroniskām saslimšanām ir vāja imunitāte, 3dienu laikā ir attīstījusies bronhostāze, paciente vairs nespēj pati nodrošināt pietiekami augstu skābekļa piesātinājumu ar saviem spēkiem.#covidsneeksistē

Sieviete, 60 gadi, jūnijā pārslimojusi covidu, atkal teiktu "easy formā". Pēc nedēļas stacionēta uz slimnīcu ar diagnozi "akūts cerebrāls infarkts" jeb tautā sauktais insults. Veicot CT jeb datortomogrāfiju galvai, pacientei ir sīki neizskaidrojamas ģenēzes galvasmadzeņu asinsvadu trombi.#covidsneeksistē

Sieviete, 45 gadi, covids pārslimots februārī, vienīgais no simptomiem ir galvas sāpes. Paciente pusgadu cieš no covids izraisītām hroniskām galvassāpēm.#covidsneeksistē

Vīrietis, 34 gadi, 3 dienas ir febrila temperatūra virs 39,5, pret drudžu preparāti nepalīdz,ir apgrūtināta elpošana, infekciju no bērnudārza ir atnesis 3gadīgs bērns, jeb sanāk, ka bērns ir inficējis abus vecākus.#covidsneeksistē

Vai kādam ir velme lai šo cilvēku vietā būtu kāds no Jūsu radiniekiem? i dont think so

Es varētu turpināt rakstīt un rakstīt un rakstīt. 

Laurz
Jauniņais
nahals
206 atbildes forumā
Online: 37d 17h 39m
Redzēts Vakar, 23:18
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 19. augustā, 19:04
0
post

Poteejos,jo man butu probleemas pabeigt peedejo kursu skola,ta jau 2gadi pa pipelem,bet taa skatoties,manupraat , nevajag but piespiedu vakcinesanai!  Ja jums ari nepatiik,ejam gobzemam paspiest roku pa protestiem na

Nurmachimaevmakachev
Lietotājs
Zaļš
3044 atbildes forumā
Online: 231d 18h 27m
Redzēts Vakar, 23:43
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 19. augustā, 19:08
0
post

Gluži vienkārši. Potējos tāpēc, lai varētu ATKAL iet uz sporta zāli un nebūtu apgrūtinājumi ārpus Latvijas. Par savu imunitāti esmu diezgan pārliecināts, tāpēc saslimstība ar covidu bija mazsvarīgs faktors man.

Ja neskaita veselības problēmas, tad neredzu loģisku iemeslu nevakcinēties, pārsvarā visi anti-vakcīnistu argumenti velk uz paranoju un kkādām sazverestību teorijām.

Rovna

VIENtaperis
Jauniņais
54 atbildes forumā
Online: 19h 14m 30s
Redzēts 2022. gada 16. oktobrī, 15:25
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 19. augustā, 19:13
1
post

Neesmu potējies, jo pirms vakcīnas viss labi ar veselību, ja nu pēc vakcīnas nebūs tik labi, kuru man vainot, kurš uzņemsies atbildību?+ neuzticos valdībai.

eKs.
aimless
keks
2170 atbildes forumā
Online: 128d 19h 52m
Redzēts Vakar, 23:50
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 19. augustā, 21:10
0
post

@devilish saslimstot ar covid, kamēr esi vakcinējies, Tev covids būs vieglā veidā, kamēr bez vakcīnas vari ar Gobzema lūgšanām tikt cauri :D visās pirmās pasaules valstīs ir ierobežojumi. Un ja nav, tie atsāksies ar Delta variantu. :D

----------

UK atcēla ierobežojumus, bet tas neko labu nedos viņiem, jau redzams pēc covid saslimušo skaita ^.^
Aizlidojat uz citām valstīm Eiropā, tas pats vien ir, tikko Maltā biju, pilnīgi tas pats, kas LV, covid sertifikāti, maskas, pulcēšanās. 
 

Bet tā, man, piemēram, ir pohuj esi vakcinējies vai nē, neuzspied man savejo antivakseru pārpisto smadzeni ar faktiem no klauna Gobzema vai kāda Facebook komentāra. 

--------

Nevienam cilvēkam vakcina nenāks par sliktu, ja viņam nav slimības problēmas. For real tho  

Es esmu atvērts sarunai par vienu pašlaik, lai redzētu tiešām to ideju cilvēkā nevakcinēties. Ko sliktu Jums vakcīna dos? Un no kurienes Jūs to uzzinājāt? 
 


 

 

 

Lacz
Jauniņais
⏳ Bandas līderis ⌛
1362 atbildes forumā
Online: 79d 15h 28m
Redzēts 2022. gada 06. jūnijā, 22:02
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 19. augustā, 21:29
0
post

Protams, ka vakcinējies. Visticamāk tie, kas ir vakcinējušies, tie arī saprot, kāpēc tas ir jādara. Pārējiem nav jēga skaidrot, ja paši vēl nesaprot var tikai cerēt vai gaidīt, ka kaut kas liks to saprast. Neviens nezina kā būs, taču es pašlaik uzticos ārstiem nevis Facebookam. 

Tas, protams, nenozīmē, ka es kādu šķiroju, dalu, lamāju, zākāju vai ko citu, tikai šausmīgi tracina, ka antivakseri cenšas pārliecināt vai kaut ko iegalvot. Žēl, ka nevar piedāvāt opciju - "atsakos no vakcīnas un turpmākajiem medicīniskajiem pakalpojumiem, ja saslimšana saistīta ar C19", jo tas taču būtu tikai godīgi, vai ne? Es par veselību nesūdzos, bet, ar diezgan daudz man zināmiem cilvēkiem C19 smagi izrēķinājies.

Obijs
V.I.P.
Lietotājs
2312 atbildes forumā
Online: 251d 11h 58m
Redzēts Vakar, 16:43
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 19. augustā, 21:32
0
post

Neesmu vakcinējies un arī netaisos.. Jo man to nevajag un man viss ir ok. Līdz šim nezinu nevienu kas būtu saslimis ar to draņķi (nesaku ka tāds nav)..  Kamēr man tas nav vajadzīgs, netaisos fakcinēties, un kamēr man neviens neskries pakaļ ar špricpistoli

 

PS es iespējams esmu visu draņķu pārnēsātājs, bet nejūtu

Pēdējo reizi rediģēja Obijs, 2021. gada 19. augustā, 21:33.

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0