bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Banu apelācijas / Ban appeal
0
12
topic
[Ban Appeal] WoOzie*
WoOzie*
Jauniņais
Aužis
22 atbildes forumā
Online: 1d 0h 6m
Redzēts 2021. gada 17. decembrī, 12:04
Pievienots, 2021. gada 09. novembrī, 22:37


[CBAN] Tev ir bans no si servera 
[CBAN] Vari sudzeties : 
[CBAN] Nobanotais nicks : WoOzie* ( WoOzie* ) 
[CBAN] Laiks palicis : Bans uz m u 
[CBAN] Iemesls : wallhack ( de_dust2 ) 
[CBAN] Bana IP : 80.89.73.108 ( 80.89.73.108 ) 
[CBAN] Bana Steamid : STEAM_1 : 1 : 859143000 ( STEAM_1 : 1 : 859143000 ) 
[CBAN] Admins : capture

Vienkārši nav vārdu :D .......Taisos iet gulēt ,dissconectojos ,ieeju forumā ,ieeju dd2 chat ,a tur mani nodirš (speciali iegaju lai redzetu vai nodirš) .Pec tam saprotu ka man sekundi sekundē uzlikts bans ((WH)) ...Tā kā es izgāju arā skrīns nav uzņemts...Ir tikai Demo ar kuru paļubomu nederēs jums. Man tikai krīt šis uz nerviem jau. Vienīgais ko variet skatīties ir iepriekšējais skrīns kur nobanoja mani Eks. kur redzams ,ka man nav Wh. Ceru ka nebūsiet tik neatistīti ,ka sapratīsiet ,ka nav screens jo es izlogojos arā :D 

Screens no iepriekšējā bana +demo  de_dust20011.bmp un 1 cits fails | Failiem.lv.

sync
Jauniņais
jankmobiilis666
22 atbildes forumā
Online: 3d 15h 20m
Redzēts 2023. gada 24. aprīlī, 12:51
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 09. novembrī, 22:45
0
post

<cenzūra>berns

Brīdināts (c) Hazard

Pēdējo reizi rediģēja sсhoKKur-, 2021. gada 09. novembrī, 23:05.

Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3442 atbildes forumā
Online: 131d 5h 0m
Redzēts Vakar, 14:06
Pievienots, 2021. gada 09. novembrī, 23:27
0
post

Es jau arī esmu KEKs, kas nobanoja viņu pēc 1 raunda spēlēšanas. Skatījos jau pirms tam, bet čuvaku izkickoja par ping, tāpēc viņa POV demo ir tik īss.

Bet, kā jau ierasts, talkā nāk draugs HLTV (no šīs pašas kartes, btw):

woozie.dem
02:18 - ar visu to ct baru aiz muguras enemy nav dzirdams un čuvaks uzbliež prefu caur sienu.
02:27 - par to enemy aiz sienas nevienam nav zināms, un tieši kā woozijs crosso tuneļa izeju, tā kvadrāts arī lien uz izeju, tāpēc woozijs bez iemesla pabeidz šo crossošanu ar lēcienu.
03:24 - durvīs iemesti divi smoki, woozie izpīko ar visu scope uz enemy un uzšauj pa šo kvadrātu. Ar parasto scope tur neko neredz. Pēc tam arī nedaudz kuriozi čuvaks scope velk uz durvīm, kur jau izskrējuši savējie, bet izrādās aiz durvīm kvadrāts paslēpies.
04:51 - čuvaks uz pussekundi domāja maukt iekšā, bet, kā straujie kvadrāti parādījās, tā palika uz vietas. Ķipa skaņa, bet tā viņam nav stiprā puse, par ko var pārliecināties raunda beigās, kad viņš tiek nošauts no muguras @5:30.
06:12 - čalis kko dīdās tajā midā, bet, tieši kā kvadrāts grasās crossot a2, tā sastingst un ar superuzmanību gaida enemy parādīšanos.
06:32 - čalis laikam domāja, ka topmidā awp fujaks skatās midu, bet patiesībā viņš ir aiz sienas. Poh - uzdosim sulīgu pre-fire pa kvadrātu aiz sienas.
07:56 - taisni pārsteigums, ka čalis 10sec vēlāk atrod taimingu, kad visi enemy ir pagriezuši muguru, pēc vienkāršas lūrēšanas sienā.
08:09 - šī vispār ir nagla, enemy aiz sienas veic lēcienu uz labo pusi, bet izmaina lidojumu un patiesībā izlec pa kreisi. Woozijs tiek appists un prefā izšauj pa labi.
Varētu jau vēl rakstīt, bet vai ir vērts?

WoOzie*
Jauniņais
Aužis
22 atbildes forumā
Online: 1d 0h 6m
Redzēts 2021. gada 17. decembrī, 12:04
Pievienots, 2021. gada 09. novembrī, 23:36
7
post

Ak dievs ,tev pašam smiekli nenāk ? Kur man ir loģika spēlet ar wh,tikt nobanotam un tērēt naudu ?? 

Nē nu smuki jau tu pa kautkādiem faktiem tur sarakstīji ,bet šoreiz tā bija lietu sakritība. Tik pats nesapratu kā izbanoji ,ja izlogojos arā :D 

Velreiz uzsveru iepriekšējais bans ,kur eks nobanoja ,ka splēlējos ar admin vai tamlīdzīgi ,ja es lietotu wh es domāju ka tas tur parādītos :(

cruelcin
V.I.P.
Papucītis
my na kike, kstati
7837 atbildes forumā
Online: 587d 15h 13m
Redzēts Vakar, 13:48
Pievienots, 2021. gada 10. novembrī, 00:00
0
post

Bans paliek  . 

Noskatījos viņa paša demo arii , nav jēga , viss lago , izmeta tevi vai arī pats izgāji , vairs nav svarīgi . 

Iszkrēju cauri momentiem, kurus minēji , gg , pēdējie divi tiešām neatkārtojami , gj , ty , Cap;) 

 

Slēgts.


Lietotāji skatās šo tēmu: 0