bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzības / Complaints / Жалобы
4
7
topic
Sūdzība par adminu Kuz9
knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 19m
Redzēts 30. aprīlī, 13:20
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 10. novembrī, 19:34

1. 2x nepatiesi bani!
2. Links uz čatu
3.Kuz9
4. Bans nr1 :Kuz9 nobanoja spēlētāju L E E H par family abuse. Apskatoties viņa čata vēsturi un čatu iekš foruma tad var redzēt ka tas ir binds, un kas ir makedoniešu valodā kā arī tas vispār nebija domāts kādam spēlētājam! Bet nu cik sapratu kuz9 un leh ir savs bīfs un kuz9 viņu bano un soda pēc saviem noteikumiem. Pieņemsim ka šeit varēja iztikt ar gagu vai pateikt, lai nespamo bindu! 
Bans nr2: Šeit gan smieklīgs bans :D Leehs spamoja ik pa laikam citu bindu "kuzmin eto makedonsky papus." pēc kā saņēma banu par admin abuse :D Bet čatā leehs prasija vai viņš ir kuzmins pēc kā Kuz9 atbildēja nē! Pēc kā es prasiju Kuzjam par ko viņš banoja un kuru viņš aizvainoja pēc kā viņš pat nemācēja atbildēt un uzrakstija tikai šo screen
   Links uz banu 
https://www.kick.lv/bans/search/?ban_id=52993">Links uz otru banu
5. DD2 serveris
6.Screenshots: Screeeeen

Pēdējo reizi rediģēja knejvs, 2021. gada 10. novembrī, 19:36.


Spridzeklis
Biedrs
Lieliskais
2746 atbildes forumā
Online: 141d 17h 41m
Redzēts 21. aprīlī, 23:04
Pievienots, 2021. gada 10. novembrī, 20:09
0
post

okwepwefi[woig[rgimr[omgirw

 

Brīdināts. (c) akasi

Pēdējo reizi rediģēja akasi, 2021. gada 10. novembrī, 20:12.

                                                                             Band hollywood undead GIFs - Get the best gif on GIFER

    

                                                                                                    

Spridzeklis
Biedrs
Lieliskais
2746 atbildes forumā
Online: 141d 17h 41m
Redzēts 21. aprīlī, 23:04
Pievienots, 2021. gada 10. novembrī, 20:10
0
post

SpldAwdkAfgmOPGpm{{{{SMG[Sgm[OSRGSRGSRgSRGSRg

 

Brīdināts. (c) akasi

Pēdējo reizi rediģēja akasi, 2021. gada 10. novembrī, 20:13.

                                                                             Band hollywood undead GIFs - Get the best gif on GIFER

    

                                                                                                    

Spridzeklis
Biedrs
Lieliskais
2746 atbildes forumā
Online: 141d 17h 41m
Redzēts 21. aprīlī, 23:04
Pievienots, 2021. gada 10. novembrī, 20:11
0
post

dpwdnPIwdnpAWnfdAPNFnpENggnPIGRGWRGWG

 

Brīdināts. (c) akasi

Pēdējo reizi rediģēja akasi, 2021. gada 10. novembrī, 20:13.

                                                                             Band hollywood undead GIFs - Get the best gif on GIFER

    

                                                                                                    

cruelcin
V.I.P.
Papucītis
my na kike, kstati
7843 atbildes forumā
Online: 587d 16h 4m
Redzēts pirms 8 stundām
Pievienots, 2021. gada 10. novembrī, 20:23
1
post

Īsti neizprotu tavu sūdzību , 
Bans nr.1 - bezmaz vai katrs otrs kickietis jau zin tulkojumu šim šokējošajam vārdu salikumam.
Tātad , tu apgalvo , ka jebkurā no valodām vai tā ir meķedoniešu , vai arī horvātu kādam ir tiesības publiski tik ļoti rupji lamāties , zaimot un nonievāt kāda ģimeni?  
Fakts , ka tas bija binds un nevienam nebija adresēts nemaina izdarīto .  Pēc kā arī saņēma attiecīgu sodu.
Esmu pilnīgi neitrāls pret katru no kicka un sodu strikti ievērojot gan serveru noteikumus , gan kopējos foruma . Tu minēji , "Soda pēc saviem noteikumiem" : Man gan liekas , ka tieši pretēji ,tuvāk ar noteikumiem derētu iepazīties tev. ;/ 

Bans nr.2 
Pamēģini saīsināt vārdus admin abuse , un saņemsi rezultātu , kuru norādīji screena.  i guess šis

Neredzu īsti jēgu spēlēt šeit teātri , jo jebkurā gadījumā šis ir adresēts man Šeit , Šeit un Šeit , tur protams ir vēl , bet lai paliek.

1.2 - aizvainošana - atkarībā no rupjuma un vai tas notiek atkārtoti ( skaitās arī ja aizvainoja webā vai teamspeakā un tagad to dara serverī, jo ja cilvēkiem ir sliktas attiecības tad viņus var aizvainot arī kāds nesvarīgs vārds - piemēram: dēlis/čigāns/vista un tamlīdzīgi )

1x varbūt varu pievērt acis , bet ja turpinās impozanti aizvainojumi reaģēšu.

 


knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 19m
Redzēts 30. aprīlī, 13:20
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 10. novembrī, 20:48
2
post

1.Visas iepriekšējās dienas es neredzēju ka kāds būtu runājis par to tulkojumu. Šodien kad Tu uzliki banu tad sākās diskusija un es to vārdu iztulkoju un ieliku čatā. Bet tur jau tā lieta ka cilvēks nevienu neaizvainoja un nevienam tas nebija domāts! Šis ir LV serveris, kur pārsvarā uzturās 98% latviešu spēlētāji un pārējie ir kaut kādi LT,EST,RUS pietam vēl reti sastopami. Neviens iekš servera pat neidomātos ņemt un tulkot to tekstu, jo tas ir bullshits. Bet redz Tev kasijās pirksti un gribēji kaut kā ieriebt leeham un izbanot viņu ,jo jums ir bīīfs! Tu pats pasaki ka tas ir fakts ka nevienam nebija adresēts, bet uzliec viņam tāpat nedēlu banu? Ok
Tu varēji viņam mutiski pateikt, lai iztīra cfg vai iedot gagu/banu - clear cfg nevis pist pa taisno nedēļu iekšā!
Noteikumus es pārzinu labi!
1.1 - lamāšanās/nepieklajīga uzvedība neizvainojot nevienu spēlētāju - brīdinājums, ja ignorē brīdinājumu kurs izteikts šīs dienas laikā tad gag, ja pēc gaga turpina tad ban uz pusstundu, ja tas atkārtojas 2 nedēļu laikā tad vispirms atkārtots brīdinājums, pēc tam ban ar katru reizi 2x ilgāks kā augstāk noteikts. brīdinājums / gag līdz 30 min / 1h bans / 2h bans / 4h bans / u.t.t.
 

2. Kāds sakars te tagad saīsinājumam? Tu laikam neredzi ka šajā topikā es rakstiju admin abuse ne? Tu pats veido šobrid teātri! Es tev pajautāju kuru viņš aizvainoja iekš servera pēc kā tu atbildēji nvm un viss(to var redzet screen) Man ari kādreiz mocija tavs vārds, es arī domāju ka Tu esi Kuzmins, bet izrādijās nē! Viņš pajautāja un viss! Pēctam viņš izdomāja bindu ko paspamot un pēc kā saņēma BANU par admin abuse. Bet nu es neredzēju ne brīdinājumus ne gagus neko pilnībā tapāt kā pirmajā banā! Tātad jums ir bīfs un tu to atzīsti ja ieliki noteikumu 1.2 un tad tu speciāli gāji serverī un provocēji viņu, lai viņš saņemtu sodu arī serverī! Jo šodien redzēju ka tu visu laiku gāji serverī tikai tad kad viņš tur bija, bet kad viņa nebija Tu negāji iekšā! Sakritība? nedomāju gan.

Principā neuzskatu ka te abi bani ir bijuši pamatoti! Abos banos varēja iztikt ar gagu vai kā teicu banu uz 10min ar iemeslu clear cfg.

Bet nu gaidam ko teiks adminsitrācija


FLASHERIS
Jauniņais
1 atbildes forumā
Online: 1h 51m 15s
Redzēts 2021. gada 11. novembrī, 00:34
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 10. novembrī, 21:31
2
post

tak pohuj nu

 

Brīdināts. (c) Kuz9

Pēdējo reizi rediģēja cruelcin, 2021. gada 10. novembrī, 21:37.
cruelcin
V.I.P.
Papucītis
my na kike, kstati
7843 atbildes forumā
Online: 587d 16h 4m
Redzēts pirms 8 stundām
Pievienots, 2021. gada 10. novembrī, 21:45
2
post

Atklāšu tev mazu noslēpumu , sekoju līdz praktiski visiem čatiem , gan dd2, gg , csdm'am un pārējiem  , 
tev radīsies jautājums , priekš kam? Pavisam vienkārši , serveros paspīd visinteresantākie txt'iņi , kurus bieži vien apkopoju un visagresīvākie tiek pie soda.
Šis ir viens no tiem gadījumiem , atkārtošos , šādi anomāli apvainojumi pēc maniem uzskatiem ir pilnīgi izslēgti , šeit vairs nav pliki lamuvārdi , bet gan 
smags pārkāpums ar nodomu, ka neviens neko nesapratīs.
 


Kizit
Lietotājs
Dziņa
212 atbildes forumā
Online: 24d 11h 57m
Redzēts pirms 5 stundām
Pievienots, 2021. gada 11. novembrī, 07:41
2
post

knejvs Tu jau esi riktīgs heiteris ar fake profiliem ..
*Noteikumu nezināšana neatbrīvo no atbildības.

aizvainošana - atkarībā no rupjuma un vai tas notiek atkārtoti ( skaitās arī ja aizvainoja webā vai teamspeakā un tagad to dara serverī, jo ja cilvēkiem ir sliktas attiecības tad viņus var aizvainot arī kāds nesvarīgs vārds - piemēram: dēlis/čigāns/vista un tamlīdzīgi ) standartā gags 10 minūtes bez brīdinājuma, katru reizi sods paliek bargāks ja tas atkārtojas - līdz 30 min gag / 1h ban / 4h ban

fiziski draudi, rupja servera aizvainošana, nacionālisms, rasisms, ģimenes aizvainošana (draugs/draudzene(dzīvesbiedrs) arī skaitas pie ģimenes) - 1 nedēļas bans tikai kritiskos/atkārtotos gadījumos vai arī ja redzams ka lietotājs to dara apzināti lai dabūtu banu vai arī ka ienāca serverī tikai lai to darītu, vairāku dienu bans ja šis pārkāpums ir ļoti rupjš vai arī ja to dara atkārtoti - gag / bans 2h / bans 10h / bans 1 diena / bans 2 dienas / bans 3 dienas / bans 1 nedēļa

Spams. Vienādu vai līdzīgu ziņu ievietošana neilga laika posmā, vairākas ziņas pēc kārtas bez neviena argumenta/viedokļa vai cita veida oriģināla satura vai kādam citam interesējoša satura. Administrācija vienmēr ir tiesīga noteikt to kas ir spams un kas nav spams, pirms soda lietotāju mutiski brīdinot, izņemot kritiskus gadījumus ( masveida spamu ) - brīdinājums / gag 10 min / gag 1h / gag 2h / gag 4h ( utt )
 

 

Brīdināts (c) schoKKur-

Pēdējo reizi rediģēja sсhoKKur-, 2021. gada 11. novembrī, 17:48.

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 11. novembrī, 11:41
2
post

Pirmais bans.

- Man atsūtija cfg, kur ir uz f1 uzbindots wh, unbanosiet?
- Jā, ja jau nav tavs cfg tad unbanots.

Jebkurš normāls cilvēks, pārbaudīs cfg ko viņš izmanto un lieko unbindos, šajā gadījumā viņš zināja ka ir tāds binds un to labprātīgi izmantoja.

 

tas vispār nebija domāts kādam spēlētājam

Iespējams bija tam kas viņu nošauj, nevar zināt. Taču fakts ka tas tika spamots "nevienam" - ir.

 

Otrais bans.
Acīm redzama provokācija un atkal uzlika bindu? Malacis, pats vainīgs. Kā arī tā nebija vienīgā frāze ko viņš bija rakstījis. Vai šeit varēja pietikt ar gag? Daļēji jā, bet leh apzināti gribēja paprovocēt ar "jaunu bindu".

 

Bani pamatoti.

 

 

 

Slēgts

Lietotāji skatās šo tēmu: 0