bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
13
0
topic
Sveiki biedri kick.lv
M5-
Jauniņais
Andža
7 atbildes forumā
Online: 2h 9m 50s
Redzēts 2021. gada 01. decembrī, 22:20
Pievienots, 2021. gada 11. novembrī, 04:34

Labrīt visiem kick.lv biedriem.

Sāksim nedaudz ar to, ka epidēmijas laikā sapratu  ka brīva laika ir ļoti daudz, ar pozitīviviem simptomiem. Kādus 5-6 gadus atpakaļ šeit biju pavadijis ļoti daudz laika, kad bija Counter-Strike 1.6 populārs, pēc tam jau parādījās dzīve sava

Par sevim nedaudz. 

Mani sauc Andris esmu dzimis 27. Novembrī 21:45,man ir 26 gadi, es nāku no tāliem laukiem Rīga. Rīgā dzīvoju vairāk nekā 15gadus, un apmierina šī pilsēta, tikai ne šis gads, kad jāsēž pēc 20:00 mājās. 

Mani mīļākie hobiji, varu daudz ko rakstīt, bet īsumā, jo daudzi nelasa, bet uzraksta čau... 

No bērnības patika, ka vectēvs skruveja savu Ņivu, kopš 13 gadiem patika ņemties ar auto un skruveties, tad 16gados parādījās pirmais auto BMW e34 pēc avārijas, jau laiks pagājis un bildes diemžēl nav, bija īpašuma 4gadus, kā saņēmu tiesības, tā pēc pāris nedēļām kokā un tika norakstīta. Un tā arī aizgāja, ka pašlaik skruvejos un īpašuma ir 3 bmw no tiem divi ir pabeigti projekti, un trešais ir iesākts, esmu bmw fans. Drīzumā tiks atvērts savs autoserviss maziņš, ka saka jāsāk ar kautko ir, apnika barot citus ar saviem sviedriem. 

 

​​​​Par Counter-Strike 1.6 

Sāku aizrauties ar šo šaudīšanos kādos 11gados, patika spēlēt, naudu tajos laikos nebija kur likt, tāpēc nācās pirkt adminus / vip, un pārējās lietas. Neslēpšu, bet kad uzzināju par jums biju spēlējis, biju bieži vien aizrāvies ar zombijiem, tad pārgāju uz ko nopietnāku uz cw / fastcup vai kautka tā saucas, ts3. Vēlāk jau kādos 2014-2015 gada vēl bija populārs 1.6 patika dažreiz uzspēlēt ar čītiem, ka wh un cfg neatļautais. Bija brīdis kad dabūju banu, un nācās mainīt ip adresi lai tiktu tik iekšā dd2 spēlēt pie jums, nedomāju, ka biju tajos laikos tāds vienīgais kam patika dažreiz uzspēlēt ar paligprogrammam,beg laiciņš diezgan ātri pagāja, ka nācās mest malā, parādījās meitene, drīzāk jau saucamā sieva, un bērni, un nācās dzīvot dzīvi. Tagad gribējās dažreiz ieet sava bērnībā, un pavadīt nedaudz šeit. 

 

Tas īsumā bija tāds mazs aprakstīs, ja esmu kautko piemirsis, vai vēlaties uzzināt, droši rakstiet, atbildēšu uz visiem jautājumiem. 

Dis e39 ir pirmais projektiņš, jau īpašuma nepilnus 3 gadus ir. 

​​​un šis ir otrs skaistulis. 

 

AR cieņu Andža

 

jollylv
Jauniņais
Meitene zeltene
𝐿𝑖𝑙 𝑃𝑎𝑛𝑑𝑎
Džollī
1864 atbildes forumā
Online: 162d 17h 6m
Redzēts 25. aprīlī, 22:53
Pievienots, 2021. gada 11. novembrī, 16:20
0
post

Sveiks! Forša iepazīšanās :) iesaku piesekot dažādām bmw grupām wpp un telegram :) tur var atrast daudz domubiedrus un biedrenes

 

 

 

Welcome to the show... Welcome to my life!

M5-
Jauniņais
Andža
7 atbildes forumā
Online: 2h 9m 50s
Redzēts 2021. gada 01. decembrī, 22:20
Pievienots, 2021. gada 11. novembrī, 19:49
0
post

@jollylv paldies, bet whatsapp grupas man ir kādas 20 ar bmw, taka pietiks, telegram neizmantoju diemžēl. 😀 Bet paldies par ieteikumu. 

Сhrееру©
Lietotājs++
Tarzāns
Mjausis
9966 atbildes forumā
Online: 122d 1h 50m
Redzēts pirms 3 stundām
Pievienots, 2021. gada 12. novembrī, 07:53
0
post

Labrīt.

Moxley
Jauniņais
Bandīts / Mežonis
338 atbildes forumā
Online: 9d 3h 4m
Redzēts 23. aprīlī, 01:37
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 14. novembrī, 14:41
0
post

Sveiks, bija forsi palasit dzerot kafiju. :)

2kk
Jauniņais
24 atbildes forumā
Online: 5d 22h 19m
Redzēts 16. aprīlī, 07:35
Pievienots, 2021. gada 14. novembrī, 14:48
0
post

Čau Andri un welcome back, arī es esmu BMW fanāts :)

Lietotāji skatās šo tēmu: 0