bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi, diskusijas un sūdzības
26
2
topic
Kick Servera kastes iegāde
Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 6h 46m
Redzēts pirms 15 stundām
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 04. jūnijā, 23:39

1. Projekta vislielāka problēma ir ddosi, jo tas ne tikai traucē spēlēt serveros, bet absolūti iznīcina pat mazāko iespēju atvērt kādu jaunu serveri un to popularizēt.

2. Vienīgais kārtīgais risinājums, neriskējot nogalināt projektu, ir pilnīgi jaunas serveru kastes iegāde, jo šobrīdējais serveris nav izmēros kuru atbalsta lielāki datu centri. Tad šo jauno serveri kasti varētu aizvest uz kād datu centru Latvijā vai Lietuvā, kuri garantē ddosu aizsardzības, un pieslēgt to, un kārtīgi pārbaudīt ka tās tiešām strādā, un tad lēnām pārnest šobrīdējos serverus uz to serveru kasti.  

3. Jaunas kastes iegāde, nozīmē ka ir jāiegādājas serveri, kurš kalpotu projektam nākamos vismaz 5 gadus, ierēķinot to ka gribēsies atvērt jaunus serverus, ka projekts var neparedzmau apstākļu rezultātā augt, un ka jaunajā hostā iespējams aizsardzības pakļaus servera kasti lielākai noslodzei jo nefiltrēs noteiktus ddosu veidus ar datu centra firewallu, utt utt

4. Pēc tiešām lielas izpētes, aprēķināju ka visdrīzāk pa vairākiem mēnešiem varētu salikt nākamo serveri par 1500-1900 eur. ( drosi sazinieties ar mani ja kāds ir pieredzējis IT jomā, un var pakomentēt manu izvēli )

Tas ir rēķinot ka daļa detaļu būtu no ebay lietotas, daļa jaunas no internetveikaliem, ierēķinot transporta un tehniķu uzstādīšanas izdevumus utt, neskaitot tikai izdevumus kas būtu jau pēc kastes uzstādīšanas, kā to ka pāris mēnešus būtu ieslegti abi serveri un tamlīdzīgi.

5. Šobrīd kicka uzkrājumos, atrēķinot stulbos pvn un grāmatvežu izdevumus, ir ap 800 eur.

6. Ja visu izdotos uzstādīt, tad varētu uzreiz mēģināt piesaistīt tehniķus kuri grib piedalīties mc serveru izveidēs, mu online serveru izveidēs, RUST piesolot viņiem daļu ienākumu, un arī KĀRTĪGI atvērt csgo serverus un arī cw csgo serverus kuriem ir labākas ddosu aizsardzības kā šobrīdējiem līderiem LV csgo lauciņā.

7. Saucu šo par galējo risinājumu tāpēc ka šis ir vienīgais veids kā šo problēmu risināt pareizi jo 1. pārbaudīt ka "jaunais" datu centrs tiešām spēj pavilkt ddosus nevis tikai to saka reklāmās kas ir aktuāla problēma 2. ļauj serveru ip maiņu veikt vairāku mēnešu ilgumā, ļaujot visiem favorītos redzēt ka jāpievieno serverus par jaunu.


8. Man vienmēr ir bijis kauns prasīt kādam naudu un uzbāzties, bet man šobrīd situācija dzīvē neļauj pašam nosponsorēt pārējo summu, līdz ar to, es tai turpināšu krāt no tā kas paliks pāri no kicka ienākumiem, un ja kāds vēlās un var finansiāli vai kā savādāk palīdzēt rakstiet privāti vai arī izsakieties tepat, un es ar prieku arī nopublicēšu periodiski cik šobrīd ir šie uzkrājumi. Pastāv iespēja arī palīdzot sarunāt ka "šī nauda ir domāta tieši kastes iegādei, un ja tas atliekas, tad šo naudu ir jānosūta atpakaļ pilnā apjomā", un tā kā šis aizņems visdrīzāk vismaz vairākus mēnešus, pat labākajā gadījumā, tas ir ieguldījums nākotnē, un rezultāts nebūs uzreiz redzams, tāpēc šāda noruna būtu pilnībā pieņemama.

Dati kur sūtīt, tiem kuri negrib runāt, bet vienkārši sūtīt: ( juridiska persona )

Nosaukums: SIA E-ABC.LV
Konts: LV79HABA0551050734930
Iemesls: kick.lv pirkums serverim

Reg nr. 40203021045
swift kods: HABALV22

No finansiālā viedokļa nav starpības vai jūs ziedojiet vai vnk pērkat sev ieiro, tāpat saņemsiet no manis tikpat lielu paldies! Drosi rakstiet man vai kādam citam no administrācijas pm/discord ja ir jebkādi jautājumi!


- Šajā topikā ir ļoti ļoti stringri aizliegta kritika vai negatīvi viedokļi. Visi ļoti labi saprot ka projektam dažreiz ir grūti redzēt tālu nākotni, vai ka pret ddosiem cīņa iespējams būs mūžīga problēma pat dārgā datu centrā, bet ja viedoklis ir tik depresīvs ka sabojās citiem iespēju vai vēlmi darīt kaut ko lietas labā, tad tam te nav īstā vieta un par to var tikt uzreiz brīdināts.

Pierakstīju ciparus, tāpēc lai ja kāds vēlās atbildēt vai komentēt kādu tekstu, lai viņš vnk varētu pierakstīt ciparu, un būtu skaidrs par kuru teksta daļu tas ir.
saliku bildītes ... jo smukāk tā 

Pēdējo reizi rediģēja SintijaL, 2022. gada 18. septembrī, 22:07.

Kriksons
Jauniņais
104 atbildes forumā
Online: 17d 1h 29m
Redzēts 4. aprīlī, 20:58
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 04. jūnijā, 23:55
0
post

Nauda nav problēma, dod kontu  :smoke: 

𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡.
Biedrs
❤Детка, ты мой кайф❤
⸸⁶⁶⁶⸸
6871 atbildes forumā
Online: 409d 4h 50m
Redzēts 2023. gada 02. aprīlī, 23:13
8 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 05. jūnijā, 00:06
0
post

1. Projekta vislielāka problēma ir tas ka Tu iesāc kaut ko darīt un nepabeidz to.  Kā arī tas, ka Tu izvēlies izdarīt pilnīgi bezjēdzīgas lietas , nevis ķeries klāt nopietnām problēmām. 

2. Neticu, ka tas ir vienīgais risinājums.

eKs.
aimless
keks
2169 atbildes forumā
Online: 128d 18h 25m
Redzēts pirms 3 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 05. jūnijā, 00:34
3
post

Viss jau forši

bet

Es neatceros pēdējo reizi, kad būtu bijis dd2 ddos 

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 05. jūnijā, 00:40
3
post

Nodzeru mēnesi vairāk nekā tev tā jaunā kaste maksā :reec2:

 

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
Pickle Laura
Meitene zeltene
Lietotājs
Gurķis
3630 atbildes forumā
Online: 116d 12h 53m
Redzēts 24. aprīlī, 22:41
Pievienots, 2022. gada 05. jūnijā, 00:47
0
post

Tas noteikti ir nepieciešams, ņemot vērā to, cik ddosi apgrūtina konkursu rīkošanu un vispār bojā spēles kvalitāti! Domāju, ka lietotāji varētu samesties, ja būtu acīmredzams laika grafiks ar definētiem uzdevumiem, kā to panākt, ejot pa solīšiem. Tādā veidā procesu novedot līdz galam.

 

Kalvix
WAR3 Admins
Ban Team
V.I.P.
WAR3 minikonk. rīkotājs
Veterāns
924 atbildes forumā
Online: 44d 12h 42m
Redzēts 24. aprīlī, 20:54
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 05. jūnijā, 08:02
0
post

Nauda nav problēma, dod kontu  

Pēdējo reizi rediģēja Kalvix, 2022. gada 05. jūnijā, 08:02.

Moxley
Jauniņais
Bandīts / Mežonis
338 atbildes forumā
Online: 9d 3h 4m
Redzēts 23. aprīlī, 01:37
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 05. jūnijā, 10:57
0
post

Lai kriksons uz metalluziem atdod savus norusejosos opelus un pikis bus

Pēdējo reizi rediģēja Moxley, 2022. gada 05. jūnijā, 10:57.

Nurmachimaevmakachev
Lietotājs
Zaļš
3041 atbildes forumā
Online: 230d 23h 36m
Redzēts pirms 2 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 05. jūnijā, 11:24
0
post

Iemet apīšos tos 800 eur, uzreiz dubultosies un naudas problēma atrisināta.

Churix
Jauniņais
201 atbildes forumā
Online: 21d 17h 37m
Redzēts 2022. gada 29. jūnijā, 20:51
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 05. jūnijā, 19:10
0
post

Nu, ja man jāsaka godīgi, tad ddos ir kaitinošs tikai kaut kādā gaļas vakarā. Tā ja vienkārši ikdienā spēlē serverī, tad galīgi vienalga. Ā, nu itemus laikam nevar dabūt.
Hitboxus salabot ir lielāka prioritāte, tas tīri mans viedoklis tikai.

maqq
Jauniņais
Makišs
82 atbildes forumā
Online: 4d 9h 42m
Redzēts 16. februārī, 22:36
Pievienots, 2022. gada 05. jūnijā, 20:13
8
post

Vienīgais ko varu pateikt,kad jēgas nav,man tā vismaz liekas,kad šis nekur tālu beigās neiaizies!

Bet ja tomēr,tad GL!

La flame GIF - Find on GIFER

 

 

🌿🌿🌿
Biedrs
🤙 420 metrus no zemes 🌿
881 atbildes forumā
Online: 105d 17h 39m
Redzēts pirms 6 stundām
Pievienots, 2022. gada 05. jūnijā, 20:30
2
post

Saliec aptuvenos dzelžus ko taisies pirkt pls, tad arī varēs ko precīzāk ieteikt.

Bet bazara nav, būs jāpiemet.

Jazeps Vitols
Jauniņais
301 atbildes forumā
Online: 37d 2h 29m
Redzēts pirms 8 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 05. jūnijā, 21:27
0
post

Esmu gatavs piedalīties, dod konta nr un visu pārējo info

RCHWZKY
666
240 atbildes forumā
Online: 25d 13h 34m
Redzēts 8. martā, 18:39
Pievienots, 2022. gada 05. jūnijā, 22:54
0
post

Īstenībā SHIT'a ideja nav nemaz tik slikta, tikai ne aparātos, ir labāki veidi kā uzreizināties. Chemij, PM if interested x)

Rubax
Biedrs
Rubax
3747 atbildes forumā
Online: 122d 14h 59m
Redzēts pirms 2 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 06. jūnijā, 10:59
0
post

Update. 

janis_ir_hakeris
Jauniņais
52 atbildes forumā
Online: 3d 10h 39m
Redzēts 2023. gada 05. decembrī, 19:22
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 06. jūnijā, 16:53
0
post

Kur skaitīt?

Pīļuks
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaprīzā
9020 atbildes forumā
Online: 324d 18h 23m
Redzēts Vakar, 11:44
Pievienots, 2022. gada 06. jūnijā, 19:53
1
post

Patinot visu uz leju,var redzēt kontu utt.. 

SIA "E-ABC.LV"
Reg nr. 40203021045
LV79HABA0551050734930
swift kods: HABALV22

​​​​​​

medalus
Lietotājs
1561 atbildes forumā
Online: 94d 14h 32m
Redzēts 4. aprīlī, 14:16
Pievienots, 2022. gada 06. jūnijā, 21:33
0
post

Tie kas tiešām grib mesties un nezina kur


image
rekvizītus var atrast mājaslapas apakšā

Pēdējo reizi rediģēja medalus, 2022. gada 06. jūnijā, 22:23.
janis_ir_hakeris
Jauniņais
52 atbildes forumā
Online: 3d 10h 39m
Redzēts 2023. gada 05. decembrī, 19:22
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 07. jūnijā, 11:34
0
post

kas ir jānorāda maksājuma mērķī?

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 6h 46m
Redzēts pirms 15 stundām
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 07. jūnijā, 20:55
0
post

Iemesls: kick.lv pirkums serverim

No finansiālā viedokļa nav starpības vai jūs ziedojiet vai vnk pērkat sev ieiro, tāpat saņemsiet no manis tikpat lielu paldies! Drosi rakstiet man vai kādam citam no administrācijas pm/discord ja ir jebkādi jautājumi!

Piziks
Lietotājs
Labsirdīgais
989 atbildes forumā
Online: 117d 10h 6m
Redzēts 24. aprīlī, 10:31
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 23. jūnijā, 12:02
0
post

Šis ir mans Dotors Un geiming secaps.

Es tev Chemij pārskaitītu to naudu jaunam DOTORAM, bet tu man jau tā esi parādā ar savu to aizņemšanos.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 237 ( 4218 skatījumi )
Shepis, xlay, 0nion_man_LV, Tessa&Hardin, Pīle, tominsh331, Kiwi :], pankuksh, KasparsK, trubaax, SintijaL, MENDIJA, Pīļuks, Harrison, Smiley*{NoFear}*, Sandis., d3monx, Okes*, kawaski, AndisKoks, JērsA, Latvians, Zane, Kalvix, Kapracis, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, robis202, Сhrееру©, luīze, raiviss, Hazard, Witch, Chemijs, 575, Raseens, gettingahitwithgod, cruelcin, Unicorn, Laurz, medalus, Crack, Kubi, SM_97823, inar4xx, Mozerejs_21, Grizzlijs, Mohit, enrico, phine, efka, Nurmachimaevmakachev, Hybrid Minds, ⚒️Stoick the Vast⚒️, eKs., Venta, Piziks, Wolfyy, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., Hellabooza, h1x_immortals, wind, Exc, Fūdiņš, kumarix, Jazeps Vitols, seiko., HSkill, Kriksons, Bridzaa, EddieLV, Kill, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, Minnia, pa1n, - З Л О -, Vecteevs, Kikii., Arch, cruelcin šļura, Oskars.R, GlicK, Fruzenty, Siguldietis, MA1M, kaishi, Albrehts, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, supremementos, pigmi , StompBox, MyLiUoGiEnE, Pizhikz., south, *** Scooby Doo ***, Anna, Kaa_nava, exe, NunCe, Krista, ExorcisT^, Pickle Laura, rulX, ethereum, Snuffeklis, Diplomāts, Lauku puika a.k.a hnc. , ZnT, Krisiittz, nisker, `Barbija`, Haiduk, Obijs, cr3ww, Oz1ris, 🌿🌿🌿, almin brzik, Purpel, headbangerz.-, Gloks, Spridzeklis, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, rodzh, Enemijs, santiz, Alexd, Weksijs, kaifotajs!!! :D, Kamiks, who`s who, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, Osmans, Beyondz, король мажор, Maruzha, Kizit, Em4a, Deu, dedushka, gary, lollka, tenblunt, duck, ~Evils~, K@@SiS, siirups, maar4a, Flabijs, Agneshuks, Manis te nebija, KaapostgalvaLV, SpriditisMAD, prote1ns, duum, why so serious?, Capture, MAIZE., Wunderschlange, jollylv, qppykt, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, no-legal, deqwatian357ANW, space cadet, GrimReaper, Criple, Kupaats, Moxley, xxduaixx, Zalkt!S, akasi, Canep, RealFriends1, Pivafresh`, Zjiga, not hns, R0DEmental-, janis_ir_hakeris, bnation-, Chemp1k, Aeroflot, StaFFорд, GoodLike, Laauriinaa, maqq, konstantīns, 'm0nk 0_0, exdent, Argus, Rolković, masieris, Mcmz, knejvs, Rubax, Churix, Dalī, beijbe_, Bavility, Jackass3D, traitors, Matriks, Aaron Kyro, malbaro, u need jesus, Minimi, C0ppy, 𝔄𝔨𝔪𝔢𝔫𝔰 𝔷𝔞ķ𝔦𝔰, PANDAROO, Shadow CS Auf, ALDIS, Codee, aldcor, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, Hvz, LapTopeR, Uksors, ChmooZvaigzne, tomts, blackout, LowSkillL, tehshine, 25CM, Pilots, edytricks, NinjaC5, ozoljaunskungs, Lacz, ZirguZaglis, alska, Who cares, RCHWZKY, w3Ed!ch7, ihavelocity, Krieg, PooKa, BANZAI, Siidzi 0_o, Faacha