bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi, diskusijas un sūdzības
26
2
topic
Kick Servera kastes iegāde
Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 5h 37m
Redzēts Vakar, 20:44
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 04. jūnijā, 23:39

1. Projekta vislielāka problēma ir ddosi, jo tas ne tikai traucē spēlēt serveros, bet absolūti iznīcina pat mazāko iespēju atvērt kādu jaunu serveri un to popularizēt.

2. Vienīgais kārtīgais risinājums, neriskējot nogalināt projektu, ir pilnīgi jaunas serveru kastes iegāde, jo šobrīdējais serveris nav izmēros kuru atbalsta lielāki datu centri. Tad šo jauno serveri kasti varētu aizvest uz kād datu centru Latvijā vai Lietuvā, kuri garantē ddosu aizsardzības, un pieslēgt to, un kārtīgi pārbaudīt ka tās tiešām strādā, un tad lēnām pārnest šobrīdējos serverus uz to serveru kasti.  

3. Jaunas kastes iegāde, nozīmē ka ir jāiegādājas serveri, kurš kalpotu projektam nākamos vismaz 5 gadus, ierēķinot to ka gribēsies atvērt jaunus serverus, ka projekts var neparedzmau apstākļu rezultātā augt, un ka jaunajā hostā iespējams aizsardzības pakļaus servera kasti lielākai noslodzei jo nefiltrēs noteiktus ddosu veidus ar datu centra firewallu, utt utt

4. Pēc tiešām lielas izpētes, aprēķināju ka visdrīzāk pa vairākiem mēnešiem varētu salikt nākamo serveri par 1500-1900 eur. ( drosi sazinieties ar mani ja kāds ir pieredzējis IT jomā, un var pakomentēt manu izvēli )

Tas ir rēķinot ka daļa detaļu būtu no ebay lietotas, daļa jaunas no internetveikaliem, ierēķinot transporta un tehniķu uzstādīšanas izdevumus utt, neskaitot tikai izdevumus kas būtu jau pēc kastes uzstādīšanas, kā to ka pāris mēnešus būtu ieslegti abi serveri un tamlīdzīgi.

5. Šobrīd kicka uzkrājumos, atrēķinot stulbos pvn un grāmatvežu izdevumus, ir ap 800 eur.

6. Ja visu izdotos uzstādīt, tad varētu uzreiz mēģināt piesaistīt tehniķus kuri grib piedalīties mc serveru izveidēs, mu online serveru izveidēs, RUST piesolot viņiem daļu ienākumu, un arī KĀRTĪGI atvērt csgo serverus un arī cw csgo serverus kuriem ir labākas ddosu aizsardzības kā šobrīdējiem līderiem LV csgo lauciņā.

7. Saucu šo par galējo risinājumu tāpēc ka šis ir vienīgais veids kā šo problēmu risināt pareizi jo 1. pārbaudīt ka "jaunais" datu centrs tiešām spēj pavilkt ddosus nevis tikai to saka reklāmās kas ir aktuāla problēma 2. ļauj serveru ip maiņu veikt vairāku mēnešu ilgumā, ļaujot visiem favorītos redzēt ka jāpievieno serverus par jaunu.


8. Man vienmēr ir bijis kauns prasīt kādam naudu un uzbāzties, bet man šobrīd situācija dzīvē neļauj pašam nosponsorēt pārējo summu, līdz ar to, es tai turpināšu krāt no tā kas paliks pāri no kicka ienākumiem, un ja kāds vēlās un var finansiāli vai kā savādāk palīdzēt rakstiet privāti vai arī izsakieties tepat, un es ar prieku arī nopublicēšu periodiski cik šobrīd ir šie uzkrājumi. Pastāv iespēja arī palīdzot sarunāt ka "šī nauda ir domāta tieši kastes iegādei, un ja tas atliekas, tad šo naudu ir jānosūta atpakaļ pilnā apjomā", un tā kā šis aizņems visdrīzāk vismaz vairākus mēnešus, pat labākajā gadījumā, tas ir ieguldījums nākotnē, un rezultāts nebūs uzreiz redzams, tāpēc šāda noruna būtu pilnībā pieņemama.

Dati kur sūtīt, tiem kuri negrib runāt, bet vienkārši sūtīt: ( juridiska persona )

Nosaukums: SIA E-ABC.LV
Konts: LV79HABA0551050734930
Iemesls: kick.lv pirkums serverim

Reg nr. 40203021045
swift kods: HABALV22

No finansiālā viedokļa nav starpības vai jūs ziedojiet vai vnk pērkat sev ieiro, tāpat saņemsiet no manis tikpat lielu paldies! Drosi rakstiet man vai kādam citam no administrācijas pm/discord ja ir jebkādi jautājumi!


- Šajā topikā ir ļoti ļoti stringri aizliegta kritika vai negatīvi viedokļi. Visi ļoti labi saprot ka projektam dažreiz ir grūti redzēt tālu nākotni, vai ka pret ddosiem cīņa iespējams būs mūžīga problēma pat dārgā datu centrā, bet ja viedoklis ir tik depresīvs ka sabojās citiem iespēju vai vēlmi darīt kaut ko lietas labā, tad tam te nav īstā vieta un par to var tikt uzreiz brīdināts.

Pierakstīju ciparus, tāpēc lai ja kāds vēlās atbildēt vai komentēt kādu tekstu, lai viņš vnk varētu pierakstīt ciparu, un būtu skaidrs par kuru teksta daļu tas ir.
saliku bildītes ... jo smukāk tā 

Pēdējo reizi rediģēja SintijaL, 2022. gada 18. septembrī, 22:07.

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 5h 37m
Redzēts Vakar, 20:44
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 24. jūnijā, 14:15
0
post

Pazik, par kadu gaming setupu tu runa? :D ligotajs

It joma ir pienemts datorus kuri ir 1u forma saukt par serveriem (dedicated server) , a par datoriem sauc parastos PC.

ar "savu aiznemshanos" :D

Pag tu man gribi kko aizdot?

Piziks
Lietotājs
Labsirdīgais
988 atbildes forumā
Online: 117d 9h 0m
Redzēts 16. martā, 19:59
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 24. jūnijā, 14:33
5
post

Atdod parādu un neizdomā atmaskas. Man bernus un sievu nav pa ko barot. Pofig mani tie tavi pc, datori, serveri. Tāpat grimstošu kuģi neizglābsi(KICK)

 

Piziks
Lietotājs
Labsirdīgais
988 atbildes forumā
Online: 117d 9h 0m
Redzēts 16. martā, 19:59
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 19. jūlijā, 13:19
1
post

36% jau mēnesi stāv :huehue:

aizmirsu pateikt, Hrenovijs tupenis..

 

Brīdināts. (c) akasi

Pēdējo reizi rediģēja akasi, 2022. gada 20. jūlijā, 14:44.
Zalkt!S
Jauniņais
Likumsargs
Njam
74 atbildes forumā
Online: 13d 6h 50m
Redzēts 2023. gada 11. aprīlī, 02:03
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 20. jūlijā, 22:15
0
post

Eu šitas bija labs kads maksajuma merkis tho? 

Njam

MAIZE.
Jauniņais
☆☆☆
200 atbildes forumā
Online: 48d 6h 49m
Redzēts 25. februārī, 20:34
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 02. augustā, 21:43
5
post

Davaj esi reāls, KĀDS MINECRAFT, RUST ???????????????????????????????MU???????????????????????????? CSGO CW ???????????????????????????

Minecraft vajadzēja taisīt 10 gadus atpakaļ tagad tas ir miris etaps un kāds cits jau dara <cenzēts> labāku darbu nekā tu minecraftā wp ban projektu sauc <cenzēta reklāma> katru otro, trešo mēnesi jaunas sezonas, gamemodi, karai jaunajai sezonai ir jauns temmats ar paštaisītiem modiem, spawnu, karti utt visu, ko tu vari nosaukt un kam tev nav laika, investēt tehniķī lai izmestu savu personīgo naudu, jo komūns nekad nespētu sponcorēt normālu tehniķi kas nav mentāli nestabilais škiedra, BDW TAS ARĪ BIJA WILD SHOT UN <cenzēts> kā varēji iedomāties viņu paņemt, jebkurš kurš viņu pazina varēja pateikt, ka viņš ir <cenzēts> kuram ar dzīvi ir nenormāli daudz problemas un nekad nav bijis laika nekam, kautko no viņa sagaidīt ātrak vari mēģināt katrīnu dabūt atpakaļ.

e: es skiedru pazinu kadu laiku caur internetu, daudz speles ar vinu speleju katru dienu, es neparspileju.

 

Rustam ir bijuši entākie jauni projekti ja neesi pamanijis vai uztaisījis mazāko research katrs no tiem serveriem kā atvēras tā uzreiz pēc mēneša vai diviem aizklapējas tik pat klusi cik atvērās, AIZMIRSTI, serverim tas aizņemtu pārak daudz resursus it īpaši ja tajā neviens nespēletu, ko varu garantēt, ka neviens nespēlēs.

 

Personigi zinu VAIRĀKUS projektus kuri vairāk šeit neuzrādās, jo es biju spēlējis šo spēli stipri aktīvi.

 

Mu, es nezinu vai ir jēga kautko pa šo tēmu kautko teikt,

 

 

 

 

tieši, ko jaunu, svaigu orģinālu tu spētu izveidot neskaitot kā tu vēlies pārsist šos spēlētājus tas ir no elite mu, mu ir viena no debīlākajām spēlēm kuru varēja vēl izbaudīt no 2001g lidz 2010g kad visi normāli domājošie cilvēki pārtrauca šo miskasti spēlet, dabon 100lvl - prestige repeat, taisi vote gadu no vietas lai dabūtu max setu kuru papisi 5min pvp, es jau šai miskastei iztērēju pārak daudz laika.

 

CSGO CW???????????????????????????????? mirusij <cenzēts> spēlei kuru geibens ir noracis ar skiniem. kad ir bijis šai spēlei normals update neskaitot battle pass vai jauns case?

cw būs tas money making kas atsitīs atpakaļ tev naudu serveriem, hostam, internetam utt šādi atdodot visiem atpakaļ paldies par ziedojumiem, smejies csgo arī vajadzēja taisīt jau 7 gadus atpakaļ, KUR TU BIJI ĀTRAK?????????????????????? tie kuri gribēja jau izveidoja csgo serverus un mēgina viņus noturēt kā vien māk, BET ARI CIK NENORMĀLI SŪDIGI BEZ REKLĀMĀM 0 CILVĒKU PLŪSMA.

 

 

es neēsmu šeit lai dotu ieteikumu jaunai spēlei plus šajam komūnam dot normālu ieteikumu nav jēga, jo visi cilvēki kuri šeit atrodas ir max iedomīgi un toxiski viņiem legit galvenais ir forums un forši, ka var pačatot, ko varētu mierīgi aizstāt ar dc čatu kas vēl būtu pa brīvu, TEV IR <cenzēts> FĪČA, <cenzēts> ORGINĀLĀKA IDEJA 

šī fīča <cenzēts> strāda ar 1.6 tapēc rekur ir mans ieteikums.

ZiEdO sAvU lAiKu VaI iZvĒlIeS cIlVēKu Un IeDoD sTaTuSu MēDiJa, piesaisti Jaunus cilvēkus savam komūnam, tas ir yt un fb, izveidojot rēcigus interesantus klipus beigās pieliekot reklamu nācies kick.lv spēlet 1.6 jā šī spēle vēl existe, REWORK JB <cenzēts> šito gang šitu ar kautkādiem debīliem naudas upgrade utt utt utt DEFAULT JB SAIMONS SAKA VAI NESAKA tieši kā bijusij <cenzēta reklāma>  bija, <cenzēta reklāma>  ar savu jb pārspēja kick pilnība jebkāda veidā, kamēr kick jb bija 10/32 tikmēr <cenzēta reklāma> bija 32/32 ar aizņemtiem rezervētiem slotiem un ar unikālu sentry csdm+war3

https://www.youtube.com/watch?v…vq95w&t=4s

šis ir <cenzēts> piemērs kā mēdijai vajadzētu uztaisīt īsu, ar vairākiem klipiem video parādot visādu <cenzēts>, kas var notikt jb utt ieliekot vairākus video yt un cik debīli izklausas fb, bet izmanto to kas pasaulē ir piejams kur ir viss lielākā cilvēku plūsma parādot cilvēkiem latvia, ka šāda mājas lapa existē, kickā pašlaik nav NEKAS CITS kā jau gadiem esošie smirdīgie gudrie čata spamotāji kuri gaida tavu vienu komata kļūdu lai nodirstu tevi no galvas lidz melnajiem kājas nagiem.

 

paldies par uzmanību <cenzēts> +wp

 

 

 

EDIT: Tie kas nezin, kicka lielākā konkurence <cenzēta reklāma>  <cenzēts> vārdā padaroks īsto vārdu zin tikai tie kam <cenzēts>

Viņs bija sliktākais piemērs īpašniekam, cilvēks kas bija uztaisījis stipru labu komūnu kuru noraka, kā <cenzēts> padaroks bija pabeidzis savu forumu un cs serverus un ar tiem mēs spēlējam jau gadus, nekad neekas nemainījas, visi ieteikumi tika atmesti un ignorēti. vienīgās lietas ko spējām pierunāt bija jaunas mapes un cepures, tas ir tikai runājot pa jb serveriem, pa pārejiem pat cepures nebija un tika mainītas tikai mapes, līdz notika <cenzēta reklāma> visiem <cenzēta reklāma>  lietotājiem zināmais notikums SERGEJS, īstais vārds čalim vai nē pilnīgi pie dirsas, krievs kā visi pārejie krievi uzlauza visu <cenzēta reklāma> un nonesa to līdz pašai lejai izdzēšot visu un nocrašojot to līdz <cenzēta reklāma> slēgšanai.

 Pagāja pus gads līdz mūsu resnais <cenzēts>  padaroks pamodās un centās kautko sataisīt un atkal atvērt <cenzēta reklāma> un palīgā ņēma palīgā vienu 1.50cm plikpaurainu<cenzēts> kas <cenzēts>, visi viņu zināja nikā style, paprasiet jebkuram <cenzēta reklāma> spēlētajam, jebkurš vinu var nosaukt par viss lielāko <cenzēts>  ko varēja izdzemdēt, nu abi kopā pacēla pussataisītu salauztu webu un pa brīnumu serverus tieši tādus pašus kā bija, tad sākas vēcā spēle ja nav sapists nelabo, padaroks pazuda līdz neredzēšanai un atstāja style pa galveno, viņs viens pats noraka visu <cenzēta reklāma> līdz visiem spēlētajiem bija tāds riebums, ka pameta <cenzēta reklāma> tieši dēļ viņa puse pārgāja uz kick otra puse aizgāja no cs uz visiem laikiem...............

šitā <cenzēts> turpinājās līdz uzzinājas, ka padaroks nav maksājis pa kasti, hostu un internetu un ir iegājis lielos parādos, jo neviens negribēja maksāt tai miskastes projektam ne centa, tikai vēlējas redzēt, ka projekts nodeg un tieši tā tas arī notika, <cenzēta reklāma> aizvērās un viss norima, padaroks neatdzīvojās pāris gadus LĪDZ..................

Vienu saulainu dienu padaroks uztaisīja jaunu discord grupu, Jo veco kuru taisīju personigi es godīgi atdodot permus style viņs <cenzēts> dusmās ka visi viņu pa <cenzēts>  sauc izdzēsa, jaunajā grupā tika uzaicināti visi vecie spēlētaji un padaroks taisija discord meetu kur vēlējas parunāt pa dzīvi ar mums visiem godīgajiem uzticamajiem spēlētajiem kuriem vēl rūpēja <cenzēta reklāma> un vēlējas spēlet 1.6 atkal, jo ex <cenzēts> jauprojam nepatīk kicka jb un vēlējāmies atkal spēlēt zelta laikos, viņš ar mums pārunāja plānu kā atdzīvināt 1.6 piesaistot cilvekus utt taisot jaunu forumu ar jauniem un vecajiem modiem utt utt utt diskusijā piedalijās dafigĀ cilvēki, bet no tiem dafigā cilvekiem runāja tikai divi, viens no tiem diemžēl biju es un c1rulis, man liekas ka daudziem no jums viņs ir jāzin, jo šeit arī bija ziedojis lielu summu ar naudu, mēs pēc punkta punkā pārunājam plānu, ko darīt un kā kautko uztaisīt utt uttt utt

STĀSTS BEIDZĀS AR TO, KA MELNAIS PADAROS VISUS MŪS ATKAL BRUTĀLI APPISA, PILNĪBA SAVĀCA NO DAŽIEM SPĒLĒTAJIEM NAUDU KURI SEV NOPIRKA VIP ACC, JO UZ 2NED TIKA ATVĒRS JB SERVERIS UN TAS MELNAIS <cenzēts>  PAZUDA LĪDZ PAT ŠAJAM BRĪDIM BEZ VĒSTS PAZUDIS, tapēc ar pilnu sirdi nāku šeit ar cerību, ka ir iespēja man kautko kādam ieskaidrot darīt bīdīt lai 1.6 atkal kāds spēlētu latvia!

šitam kļūdas nelabošu, bet moš pārlasīšu, <cenzēts>  PADAROKAM.

 

Pēdējo reizi rediģēja cruelcin, 2022. gada 02. augustā, 23:03.

Piziks
Lietotājs
Labsirdīgais
988 atbildes forumā
Online: 117d 9h 0m
Redzēts 16. martā, 19:59
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 02. augustā, 22:29
3
post

Tad palīdzi īstenot, atrodi mums to tehniķi, uzraksti tad tai Katrīnai, ja jau esi tāds varonis tādu penteri uzrakstīt, gudriniek. Atnāci te prost iepirst totālu hui*u. Dirs par čata spamotājiem, dirs cik sūdīgi viss kickā. Tad nah tu te nāc salāt, ej dzīvo savu dzīvi. Ā pareiz, pats jau neko arī nepanāksi, kā tikai gudri spriedelēt no dīvāna hļupik. Visu dzīvi esi spēlējis tikai kaut kādas spēlītes, malacis, apsveicu, cik tālu ar to tiki?

Chemijs arī nevar visu uzturēt tikai par saviem līdzekļiem, te lielākā daļa saka, ka labāk nebūtu bijis kicks, bet īstenībā grib lai tas paliek, jo nemaz tik sūdīgi te nav, un vismaz kaut kāda jautrība notiek, iepazīsti jaunus cilvēkus, kuri tik tiešām nav tik slikti. Un nedomāju, ka cilvēkiem sagādātu problēmas kaut cik nosponsorēt, pievilināt cilvēkus vismaz kaut kādā veidā. Cilvēks patiešām cenšās, ne visi šeit kickā ir toxic, nāk jauni cilvēki tāpat. un jauniņiem interesē kas te notiek. Ā un pēc tavas gramatikas var uzreiz saprast, ka esi zem 0. 

Nevarēju neuzrakstīt, ka atsaldēts esi, jo tā ir. Centies visu savu postu izcelt ar to, ka jaapceļ Chemijs, sūdīgi sanāk, sēdies puika 2.

Jā jā, ienācu tikai, lai aizstāvētu kaut cik Chemiju. Iepriekšējos postos tikai piedūros, bet Maizes posts ir nopietnībā uzrakstīts, lai apceltu.

Jūtu, ka šis posts daudziem nepatiks, bet aj, kā ir tā ir.

 

MAIZE.
Jauniņais
☆☆☆
200 atbildes forumā
Online: 48d 6h 49m
Redzēts 25. februārī, 20:34
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 02. augustā, 22:43
2
post

katrina ir meitene kuru es chemijam sabidiju, vins vinu papisa nenormali atri :DDDDD tehnikis ir vina darbs atrast nevis mans.

un ja tu mana posta redzi kadu uzdirsienu chemijam. tas mosh tu esi tas atsaldetais, es velejos pateikt ,ka lietām kuras viņš grib darīt ar jauno kasti ir nevis gads vai divi par vēlu bet jau bla dekāde vai gandriz par vēeeeeeeeeeeeeelu.

kur ir tie jaunie cilveki ja no mēneša statistikas  tt, jb un dd2 pa pusei ir tukši

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 5h 37m
Redzēts Vakar, 20:44
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 02. augustā, 22:48
0
post

MAIZE
1. labvakar, es nesaprotu kāpēc tu traki un dramatizē, teksti boldā un ar izsaukuma zīmēm, meklē visus iemeslus nolikt visu serveru idejas kāpēc vērt kādas vien var būt, tā vietā lai meklētu tajās pozītīvo. Tu pamata pilnīgi neko jaunu nepastastiji visas sava garajā tekstā.
2. Jaunajam serverim pietiks resursu visam ko nosaucu, ar tādu domu tas tika komplektēts.

3. Es jau gadus 6 atpakal izmeginaju visu ko vareju lai padaritu portalu socialaku - tapec ari bija visas galerijas, blogi, miniblogi, twiters, instagram profili, feisbuka grupasa, visadi bonusi par share, konkursi kur jasauc cilvekus, meme konkursi, attalgojumi par satura veidoshanu utt. LV bija ari 3 portali, kuriem bija neliela saistiba ar spelem, kuros bija laba socialā pieskaņa, BET tie projekti bija agrak 10x popularaki ka kicks, a tagad viņi ir 10x mazak populārāki kā kicks. ( nejau lai lielītos, bet nu viņi visi ir gandrīz miruši )
4. Izklasas mazliet ka tu nezini to ka tāpat kā spēlēm, ka visām jaunajām spēlēm vairs nav iespējas atvērt jauno serveri, kas nogalina šāda tipa spelu projektus, tāpēc arī sociālos portaus nobeidza feisbuks vnk parspejot tos ar dazadibu ar kuru nekad nevares musu tipa projekti sacensties.
5. Par matricu/padaroku - es jau vienmēr teicu jums ka tur cilveki aizstaveja viņu kad viņš solīja 1 updeitu gadā kuru nesaisataīja, kāmēr mani nosodīja ka nav 2 lielu updeitu mēnesī, bet tikai 1 :D Bet nu tie bija citi laiki, un viss mainās, un man žēl ka tas tik skumji matricā beidzās, tas projekts tomēr bija pelnījis ko labāku.
6. Par "SOMA" - es zinu ka soma ir VIENA no labākajām lietām kickā šobrīd un ir sevi vairrakkārt pierādijusi, un ir bijis neskaitāmas reizes arī parrunas par to kā somu var attīstīt un pat pārvērst projektu lēnām par RPG tipa spēli mājaslapā, bet nu tas ir masīvs darbs un tas būs tikai gadu gaitā, un tam pašam man visdrīzāk ka vajadzēs palīdzību, ja vien man kaut kā nemainīsies drastiski darba apstākļi kuri šobrīd man bojā visu dzīvi.

7. Kopsavilkums - Man liekas ka tā īsti ko tu nesaproti ir ka plāns ar jauno kasti ir vērt vairāk serverus un meklēt tajos tehniķus, nevis tāpēc ka ir pārliecība ka tas izdosies, bet tāpēc ka pat ja izdosies popularizēt pēc vairākiem gadiem 1 no tām 5 idejām, tas būs super, a ja neizdosies, tad vismaz būs bijis iemesls pasaukt visus vecos kickieshus kuri projekta nav radijushies gadus, un iespeja pareklamēties papildus visās malās. Neskaties uz to tik negatīvi, šis ir progress grūtos laikos, un meklējot veidus kā nolikt visu, piebilstot ka vnk vajag vairak jutubu un somas updeitus tu neko neatrisini.

8. Sūdīgs matchs mums bija ar Katrīnu, Tava vaina. Kad atradīsi man nākamo?


Bet nu paldies par argumentiem.

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2022. gada 02. augustā, 22:52.

Piziks
Lietotājs
Labsirdīgais
988 atbildes forumā
Online: 117d 9h 0m
Redzēts 16. martā, 19:59
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 02. augustā, 22:57
0
post

Es nerunāju par servera jaunajiem cilvēkiem :D Forumā ir reģistrējušies jauni cilvēki, bet īstenība, serveros arī parādījušies jauni cilvēki. Daudziem te darbs ir no 9:00-17:00, kā nu kuram. Doma tāda, ka pa dienu ne visi tiek uzspēlēt, tāpēc nav neviena serverī. Un ir vasaras sezona. Katru Ziemas sezonu ir diez gan tautas serveros. Nav jēgas sēdēt mājās vasarā spēlēt spēles, kamēr pa to laiku vari aizbraukt pie jūras, tas ir kā ,piemērs.

Labi, vienīgais kam varētu piekrist, tās ir pārējās spēles, tur es gan nezinu, kas un kā. Bet runājot par 1.6. Kicks ir vienīgais Latvijā, kam pieder 1.6 serveri,.

Lai jau Chemijs mēģina, tev tas tik ļoti traucē? XD :D:D:D Viņš jau nelien tavā kabatā un neņem no tevis naudu, lai sponsorētu kickam. Tas viss ir Brīvprātīgi. Gribi ziedo, negribi neziedo. 

 

Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2022. gada 02. augustā, 23:24
0
post

Nedaudz pārlasīju Maizes rakstīto, daļēji piekrītu tām lietām kas tika rakstītas.

Jap, netika atrasti pietiekami labi tehniķi ziedu laikos, kuri varētu ņemties ar tiem serveriem, bet kas liedz mēģināt vēl un vēl? Nav jau tā, ka tev tas būtu kā mīnuss, vairāk jau čemijs par to uzņemās atbildību.

Mūsdienās visi serveri ir balstīti uz online tipu, spēļu izstrādātāji iet ar domu, ka nopelnīs vairāk hostojot spēles, ar subscription vai vienkārši ar ingame pirkumiem.

Tu esi iekoncentrējies uz matricu tik ļoti, ka tiešām gribi atpakaļ viņu, bet šī nebūs īstā tēma vecīt, kicks ir kicks, tevis dēļ vai vēl tur dažu matriciešu dēļ, nemainīs neviens modus. Jap, man arī patika CSDM+war3 serveris tur labāk, nekā kick war3, bet tas nemaina faktu, ka daudziem varbūt patiktu šis veidotais mods labāk, nekā matricas. Visiem nekad nevarēs izdabāt.

Par JB serveri, meh, nekad tas matricas JB nav paticis, var jau teikt, ka aktīvāks bija matricas serveris tā ziedu laikos, bet apbēdināšu tevi, kickam viņš noturējās daudz ilgāk, ar daudz lielāku aktivitāti. Cilvēkiem piesaista oriģinālas idejas, tāds kā bija kick jb un dr (Rip dr).

Vairāk pēc tava rakstītā spriežu, ka gribi kicka vietā ielikt matricu, kas nekad nenotiks. Vēlies kautko atdzīvināt? Piesakies palīdzēt ar mainkraftu(piemērs), nedomāju, ka čemijs atteiks ar kautko tādu, kas pašlaik kickam nav.

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 21h 59m
Redzēts 16. martā, 16:37
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 03. augustā, 07:35
0
post

Maize, ir daži punkti, kuros es piekrītu, lai arī ļoti dramatiski izteicies, bet šur tur varu piekrist.

Tomēr, varbūt, vajag to kara cirvi aprakt un samierināties, ka nebūs vairs tādu zelta laiku jb, esmu ļoti pateicīgs par tiem laikiem, but u gotta move on. 

Un par Podarok n Chemiju. Nevar noliegt , ka Reinis ir 10x more hardworking kā "Leo" . 

 

 

 

 

 

 


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 5h 37m
Redzēts Vakar, 20:44
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 04. augustā, 22:56
0
post

Šodien priekš kicka servera jau ebajā nopirku lietotu 16 kodolu procesoru ryzen 3950x ( #spečuks tik lēti dabūju )

Pārējās detaļas izsktās ka Latvijas kreisajos internetveikalos ir burtiski lētākas kā jebkur citur, kas ir lieliski jaunumi jo tas nozīmē ka servera komplektēšana būs vairākas reizes ātrāka kā es biju agrāk rēķinājies. Šis arī nepieciešamo summu serverim samazināja par 100 eiro.
tas nozīmē ka šobrīd serverim vajag vēl tikai aptuveni 400 eiro. Nauda sakrāta!!!

 

EDIT:

Negaidīti tika saņemta no medalus visa pārējā summa

Paldies 

 

Topiku atstāšu vaļa jo vēl painformēšu par progressu servera iegādē

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2022. gada 05. augustā, 00:04.

ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4787 atbildes forumā
Online: 121d 5h 5m
Redzēts 16. martā, 09:31
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 05. augustā, 20:31
0
post

Kur var redzēt visus ziedotājus un kādas summas?

Mums tak jāzin, kas palīdz un kam pateikt paldies..

Piziks
Lietotājs
Labsirdīgais
988 atbildes forumā
Online: 117d 9h 0m
Redzēts 16. martā, 19:59
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 05. augustā, 21:04
3
post

Aizveries znt

Pīļuks
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaprīzā
8995 atbildes forumā
Online: 324d 0h 47m
Redzēts 17. martā, 23:05
Pievienots, 2022. gada 05. augustā, 21:30
4
post

Aizveries znt

​​​​​​

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 5h 37m
Redzēts Vakar, 20:44
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 16. septembrī, 20:31
0
post

Šobrīd servera updeits:

servera kaste nopirkta un saņemta: 1U2LW-X470

 

Procesors nopirkts un saņemts: Ryzen 3950x 16 kodolu procesors

 

Rams - pasūtīti uz saņemti 2 sloti pa 32gb

Kad tiks notestēts ka tie labi strādā, paņemšu vēl 2 tādus pašus lotus lai būtu 128gb rams.

 

Diski:
* 1 ssd 2.5 disks nopirkts un saņemts
* 1 m.2. ssd disks nopirkts

Vēl pirms palaišanas plānots paņemt vienu 3.5 2tb hdd un vel 1 m.2. ssd disku, bet tas nav tik steidzami.

 

Viss iet ātrāk kā biju ticējis ka tas ir iespējams, un izskatās ka jau pirmdien varēšu sākt konfigurēt serveri, un ja viss ies gludi varbūt jau nākamnedēļ varēšu sākt apzvanīt datu centrus un sākt meklēt nākamās kicka mājas.

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2022. gada 20. septembrī, 21:14.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 237 ( 4144 skatījumi )
xlay, 0nion_man_LV, Tessa&Hardin, Pīle, tominsh331, Kiwi :], pankuksh, KasparsK, trubaax, SintijaL, MENDIJA, Pīļuks, Harrison, Smiley*{NoFear}*, Sandis., d3monx, Okes*, kawaski, AndisKoks, JērsA, Latvians, Zane, Kalvix, Kapracis, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, robis202, Сhrееру©, luīze, raiviss, Hazard, Witch, Chemijs, 575, Raseens, gettingahitwithgod, cruelcin, Unicorn, Laurz, medalus, Crack, Kubi, SM_97823, inar4xx, Mozerejs_21, Grizzlijs, Mohit, enrico, phine, efka, Nurmachimaevmakachev, Hybrid Minds, ⚒️Stoick the Vast⚒️, eKs., Venta, Piziks, Wolfyy, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., Hellabooza, h1x_immortals, wind, Exc, Fūdiņš, kumarix, Jazeps Vitols, seiko., HSkill, Kriksons, Bridzaa, EddieLV, Kill, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, Minnia, pa1n, - З Л О -, Vecteevs, Kikii., Arch, cruelcin šļura, Oskars.R, GlicK, Fruzenty, Siguldietis, MA1M, kaishi, Albrehts, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, supremementos, pigmi , StompBox, MyLiUoGiEnE, Pizhikz., south, *** Scooby Doo ***, Anna, Kaa_nava, exe, NunCe, Krista, ExorcisT^, Pickle Laura, rulX, ethereum, Snuffeklis, Diplomāts, Lauku puika a.k.a hnc. , ZnT, Krisiittz, nisker, `Barbija`, Haiduk, Obijs, cr3ww, Oz1ris, 🌿🌿🌿, almin brzik, Purpel, headbangerz.-, Gloks, Spridzeklis, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, rodzh, Enemijs, santiz, Alexd, Weksijs, kaifotajs!!! :D, Kamiks, who`s who, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, Osmans, Beyondz, король мажор, Maruzha, Kizit, Em4a, Deu, dedushka, gary, lollka, tenblunt, duck, ~Evils~, K@@SiS, siirups, maar4a, Flabijs, Agneshuks, Manis te nebija, KaapostgalvaLV, SpriditisMAD, prote1ns, duum, why so serious?, Capture, MAIZE., Wunderschlange, jollylv, qppykt, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, no-legal, deqwatian357ANW, space cadet, GrimReaper, Shepis, Criple, Kupaats, Moxley, xxduaixx, Zalkt!S, akasi, Canep, RealFriends1, Pivafresh`, Zjiga, not hns, R0DEmental-, janis_ir_hakeris, bnation-, Chemp1k, Aeroflot, StaFFорд, GoodLike, Laauriinaa, maqq, konstantīns, 'm0nk 0_0, exdent, Argus, Rolković, masieris, Mcmz, knejvs, Rubax, Churix, Dalī, beijbe_, Bavility, Jackass3D, traitors, Matriks, Aaron Kyro, malbaro, u need jesus, Minimi, C0ppy, 𝔄𝔨𝔪𝔢𝔫𝔰 𝔷𝔞ķ𝔦𝔰, PANDAROO, Shadow CS Auf, ALDIS, Codee, aldcor, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, Hvz, LapTopeR, Uksors, ChmooZvaigzne, tomts, blackout, LowSkillL, tehshine, 25CM, Pilots, edytricks, NinjaC5, ozoljaunskungs, Lacz, ZirguZaglis, alska, Who cares, RCHWZKY, w3Ed!ch7, ihavelocity, Krieg, PooKa, BANZAI, Siidzi 0_o, Faacha