bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Konkursi un pasākumi
9
0
topic
Kulinārijas konkurss #21
Minnia
Biedrs
Meitene zeltene
emocionālā
2377 atbildes forumā
Online: 241d 7h 14m
Redzēts Vakar, 09:29
Pievienots, 2022. gada 22. novembrī, 18:54

Sveiks, kick.lv lietotāj!

Maltīte viduslaiku gaisotnē Jaunpils pilī - DavanuSala.lv
Kulinārijas konkurss #21


Informācija:
Gatavosim ēst! Katrs no mums māk gatavot un ir šim gatavs. Katrs no mums ēd brokastis, pusdienas, vakariņas. Nobildē savu maltīti, pieliec 'kick.lv' un piedalies konkursā!


Jāiesūta pagatavotā maltīte ar uzrakstu "kick.lv" blakus man PM līdz 02.12.2022.* (vai līdz netiks izvietoti darbi).

TĒMA: GAĻAS/ZIVS ĒDIENI

Noteikumi:
* Blakus ēdienam uz lapiņas jābūt uzrakstītam KICK.LV (lai zinātu, ka nav ņemts no interneta)
* Kategoriski aizliegts taisīt dubultprofilus, lai balsotu par sevi.
* Aizliegts atklāt savus darbus un likt par savu vai citu darbu balsot.
* Ja netiks iesūtīti vairāk kā 8 darbi, tad lādes netiks dotas balvā.
* Der tikai pagatavots ēdiens nevis nobildēts vienkārši ābols vai apelsīns utt.

* Par neievērotiem noteikumiem +warn!

* Žūrija balsos par iesūtītajiem darbiem! (IEGAUMĒ) 


Balvas:
1. vieta Serveru balva 3.25 eiro vērtībā vai 3 Elementu komplekti + 6 spini + leģendārā lāde + Awards +  (sponsorē knejvs)
2. vieta Serveru balva 2.15 eiro vērtībā vai 2 Elementu komplekti + 5 spini + dārgumu lāde + Awards
3. vieta Serveru balva 1.45 eiro vērtībā vai 1 Elementu komplekts + 4 spini + pirātu lāde + Awards​​​
(Ja tiks iesūtīti variāk kā 12 darbi, tad spinu balvas palielinās par +4 spiniem.)


 

Balvas, ja nebūs vismaz 8 darbi

1. vieta Serveru balva 3.25 eiro vērtībā vai 3 Elementu komplekti + 6 spini + Awards +  (sponsorē knejvs)
2. vieta Serveru balva 2.15 eiro vērtībā vai 2 Elementu komplekti + 5 spini + Awards
3. vieta Serveru balva 1.45 eiro vērtībā vai 1 Elementu komplekts + 4 spini + Awards


* Iesūtīšanas laiks var tikt paildzināts.

 

PAGARINĀTS LĪDZ 11.12.2022.

Pēdējo reizi rediģēja Minnia, 2022. gada 02. decembrī, 18:44.
Minnia
Biedrs
Meitene zeltene
emocionālā
2377 atbildes forumā
Online: 241d 7h 14m
Redzēts Vakar, 09:29
Pievienots, 2022. gada 16. decembrī, 19:16
0
post

Sveiks, kick.lv lietotāj!

Maltīte viduslaiku gaisotnē Jaunpils pilī - DavanuSala.lv
Kulinārijas konkursa rezultati #21

Žūrijai tika izsūtīta šāda vēstule:

Čau,Čau!
Jūs tikāt izvēlēts/-a kā žūrijas dalībnieks/-ce Kulinārijas #21 konkursam.
Pāris žūrijas noteikumi:
1. Neatklājam, kas mēs esam. Tas arī iekļauj sevī to, ka nebļaujam, ka tikko lika nobalsot utt.
2. Nesūtam tālāk darbus.
3. Balsojam kā parasti vienmēr balsošanas tēmās, kur ievērojam balsošanas principu:
   1. vieta 3 punkti,
   2. vieta 2 punkti,
   3. vieta 1 punkts.
4. Savu TOP3 izvēli pamatojam vismaz 5 vārdos, lai pēc tam būtu skaidrs, kāpēc tas ir izvēlēts pār kādu citu.
5. Balsojam vēlākais līdz 15.12.2022. vakaram. 
* Kamēr nav izlikti rezultāti, tikmēr vēl var balsot.


Žūrijas balsis:

1.

Tātad sākšu pasakot ar to ka vērtēšu ēdienus pēc tā kuri man pēc bildes sakārojas vissvairāk :

1 vieta : Numurs #3 : Patīk ka porcija izskatās tāda bagātīga un acīm tīkama , izkārtojums ar izskatās lielisks nav tā ka viss ir vienā mudžeklī , bet tāda sakārtota.

2 vieta : Numurs #2 : Nu tur jau sāksim ar to ka ir mani mīļākie salāti , tāpēc uzreiz attēls uzsita apetīti , plussā vēl gaļa , nu tur ir pelnīta otrā vieta.

3 vieta : Numurs #5 : Pelnījusi vietu topā , jo jau jūtu to mīlestību kas ielikta gatavošanā , manā variantā tā man liktos laba zakuska pie šnabīša 

2.

1.vieta 3.darbam, jo nu izskatās vislabāk no visiem iesūtītajiem, vārīti  ceptie kartupelīši, tā ir klasika, salātiņi ar izskatās dievīgi, bet tā pildītā gaļa, nu pēc izskata izskatās dievīgi, gan jau arī garšo tik pat labi 

2.vieta 1.darbam, Uzrunāja jau vien tas ka tur ir biešu salātiņi, bet nu kartupeļi ar gaļu, atgādina man koju dzīvi, kas vienmēr ceturtdienās piepildīja manu vēderu lai nenomirtu badā :D 

3.vieta nu laikam jādod 2.darbam, jo nu Jāņu ēdiens un Ziemassvētku ēdiens tos jau neviens nepārsitīs, un kad rasols un sašļiks nav bijis labs?

3.

1. vieta, 3., jo tajā iegāja visvairāk darba un es noteikti izvēlētos to savā ēdienkartē

2. vieta 1., jo izskatās ok, salidzinoši ar citiem un noteikti garšoja labi. 
3. vieta 5., jo ir kaut kāds darba iegājis un noteikti cilvēkam pašam garšoja, kaut arī pats lielais sushi fans neesmu.

4.

1. Vieta ir 3 ēdiens- Šim ēdienam nav konkurences, izskatās kā no restorāna, labprāt vēlētos nogaršot.(Skaists šķīvis.)

2. Vieta ir 5 ēdiens- kas tas ir karstais suši? Izskatās garšīgi, ideja man patīk uzlikt sieru pa virsu, gribētos zinās kas tur vēl iekšā ir.

3. Vieta būs 1 ēdiens- kartupelīši, gaļiņa + salāti. Ātri pagatavojums, vienkāršs un garšīgs.

5.

1. vieta - 3.bilde , izskatās pēc pildītas vistiņas ,svaigi salātiņi un kartupelīši , man noteikti ļoti garšotu.

2.vieta - 5.bilde , nezinu vai gatavotājs prot pagatavot garšīgu sušī , bet par cik ļoti sušī garšo tad varētu būt labs.

3.vieta - 2.bilde , rosolīts mmm, bērnības salāti un gaļiņa klāt ,aizietu uz urāā tagad. 

6.

Pirmā vieta - Trešā bilde , Var redzē ka cilvēks ir pacenties , visu skaisti izdekorējis un nav uztaisījis prosta ceptus kartupeļus ar kautkādu balto vai maltās gaļas mērci . Un ari izskatās apetīti izraisoši

Otrā vieta - Piektā bilde, Mēģinājums uztaisīt silots suši pēc izskata, nav vieglākais darbiņš bet izskatas diezgan okej , būtu vēl kāda dekorācija vai kā pielikta klāt būtu devis pirmo vietu 

Trešā vieta - Pirmā bilde , Vienīgā no palikušajām bildēm kas vēl izraisa apetīti (neskaitot rosolu un sašļiku) , plus atgādina, kādreiz nometnēs kad uz ugunskura cepa kartupeļus ar desu tā kopā :D  


7.

1 - #1, jo izslatāa gardi un atgādina ēdienu, ko es pats varētu ēst dienām ilgi. Atsit lauku vaibu, perfekti.

2 - #5, ja tie ir mājas taisīti rolli, tad visu cieņu. Neesmu suši fans, bet zinu ka mājas apstākļos nav viegli.

3 - #3 pa lielam tikai lai kādam tiek. Visu prieku par to ēdienu izbojā mīksti/jēli vārītā ola, kuras es neēdu, pat ja tas ir ka dekors. 

8.

1. vieta šoreiz aiziet pie nr.5. Sushi,protams the best.

2. vieta nr.3. Ļoti garšīgi izskatās, kā jau saka ka cilvēki "ēd ar acīm", šis vizuāli pievilcīgākais darbs.

3. vieta iet nr.4. maizītēm, kikiešu iecienītākajam ēdienam. :D

9.

Pirmajā vietā lieku darbu Nr4. patīk cik precīzi šķēlītes sagrieztas tikai vienai maizittei mazliet izbīdīta desas šķēle .

Otrajā vietā lieku darbu Nr.6 Ļoti latviskoti, ļoti gards paēdiens, sautējumiņš kā noprotu tas ir. 

Trešajā vietā lieku darbu Nr.1 atkal ļoti klasisks latvietim garšīgs ēdiens, biešu salātiņi eh un cartupelisi. Neko pielikt ne atņemt, varbut tikai pielikt šķipsniņu sāls. Varbūt kādu mērcīti vajadzētu piegāzt.

10.

Balsojums:

1. vieta 1. darbs, jo visu to ēdu. Nav ne par daudz, ne par maz. Un kartupelīšos iecepta desiņa citreiz ir ļoti nice touch. Kartupelīši tiešām varētu būt ļoti gardi!

2. vieta 2. darbs, jo izskatās ļoti gaļīgi, vienkārši. Salātiņi vēl. Nice. Atsit vasaru. Ēstu.

3. vieta 6. darbs, jo burtiski nav vairs ko ielikt. Vizuāli neuzrunā, taču ēstu ar cerību, ka garšīgi, jo citreiz kaut kā nesanāk šis brīnums. Ļoti putrīgi parasti. Gandrīz kā biezumi izņemti no zupas. Tikai kurš tā gurķi griež, ja negriež salātos?

3. izskatās zivjaini, salāti pretīgi un vēl halapenjo tajos. Tā jau bilde un kompozīcija smuka.

4. vispār nav kā ēdiens. Žēl cilvēka, kurš tā ēd.

5. suši 98% gadījumu ir ar zivīm. Neēdu.

11.

1. vieta - 3. darbs

Kartupeļiem prasītos mazliet vairāk piedegums un olu plaucētu, bet visādi citādi superīgākais krāsu un izejvielu apkopojums. 

2. vieta - 6. darbs

Mazliet par ūdeņainu izskatās, un prasītos vairāk garšvielu, bet manā sirdī vienmēr būs vieta sautējumam.

3. vieta - ļoti grūta izvēle starp 1. un 2. darbu, bet galu galā 1. darbs tīri izpildījuma dēļ.

Es tiešām ceru, ka tie biešu salāti ir paša taisīti un Tu trīs dienas lamājies, ka neuzvilki gumijas cimdus rīvējot bietes, un ceru, ka tur ir ķiploks, jo ziema.

12.

1. vietā lieku trešo darbu, jo izskatās patiešām apetelīgi un ir piedomāts pie noformējuma.

2. vietā lieku piekto darbu, jo pašam garšo suši, kā arī šeit vismaz nedaudz bij piedomāts pie noformējuma un izskata.

3. vietā lieku pirmo darbu, jo nu no visiem pārējiem, tieši no šī šķīvja acīs iekrita tie salātiņi.

13.

1.vietā - nr.3, Ļoti skaisti izdekorēts ēdiens, kā jau vienmēr. Noteikti arī labi garšoja ;)

2.vietā - nr.5, Es ceru, ka tas ir mājās gatavots. Mazliet siekala notecēja... Sušī vispār ir tēma, kā arī nav nemaz tik ātri pagatavojams, nu vismaz man tas ir kkas pinķerīgs. :D

3.vieta - nr.1 , Vecie labie ceptie kartupelīši, ļoti vienkārši un garšīgi, kā arī biešu salatiņi.

Cepuri nost visiem, kuri vel kickā ēd un iesūtija darbus.

14.

1. vieta Nr.6. Lai gan nav pacenties par ēdiena izdekorēšanu, bet, ieraugot bildi, man uzreiz siekalas sariešas, jo šis bija viens no mīļākajiem bērnības ēdieniem. Par to vien ir godam pelnīta 1.vieta.
2. vieta Nr.1. O, šīs riktīgs latviešu ēdiens. Kas gan var būt labāks par bietītēm ar ceptiem kartupelīšiem?
3. vieta Nr.2. Grūti bija izvēlēties, bet ieliku šo darbu, jo te vairāk nospēlēja svētku noskaņas. Rasols ar gaļiņu, mm, tikai žēl, ka te vēl nav klāt štovēti kāpostiņi.
 


 

BALVAS

1. vieta MENDIJA  ar 30 punktiem (3) - Serveru balva 3.25 eiro vērtībā vai 3 Elementu komplekti + 6 spini + Awards +  (sponsorē knejvs)
2. vieta knejvs ar 18 punktiem (1) - Serveru balva 2.15 eiro vērtībā vai 2 Elementu komplekti + 5 spini + Awards

3. vieta Pickle Laura  ar 17 punktiem (5) - Serveru balva 1.45 eiro vērtībā vai 1 Elementu komplekts + 4 spini + Awards

Kick.lv balvas pie Kuz9 vai akasi, sponsoretas balvas pie knejvs, awardus izdalīšu
 



DARBI:
(Darbi ievietoti atbilstošā secībā, kādi tika nosūtīti žūrijas vērtēšanai.)

1.

2.

3.

4.

5.

6.


💕 Heart Doodles - Royalty-Free GIF - Animated Sticker - Free PNG -  Animated IconPaldies par piedalīšanos! 💕 Heart Doodles - Royalty-Free GIF - Animated Sticker - Free PNG -  Animated Icon


 

Pēdējo reizi rediģēja cruelcin, 2022. gada 19. decembrī, 21:52.
Lietotāji skatās šo tēmu: 0