bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
27
1
topic
Chemijs sasveicināšanās
Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 7h 6m
Redzēts pirms 5 stundām
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 04. maijā, 16:01

Atsaucoties uz chellenge no evila izveidoju šo sasveicināšanos.

 

Par mani:

Tātad mani sauc Reinis Veisbergs (variet nemeklēt draugos - esmu dzēsies, facebook ieeju reizi gadā, jo esmu sapratis ka tā ir lieka laika tērēšana)

Agrāk ļoti daudz nodarbojos ar sportu - visu bērnību un pusaudžu gadus nospēlēju futbolu, paralēli tam gāju basketbola trenniņos un gan kā saspēlēs vadītājs braucu pa pāris nesvarīgiem turnīriem, gan arī skolas komandā biju jaunākais kurš brauca uz skolu sacensībām. Skolas komandā braucu arī uz volejbola turnīriem 2 reizes un mazliet fanoju arī par florbolu. Paralēli tam 4 gadus gāju uz breakdance treniņiem un dažos maziņos pasākumos kopā ar komandu pabraukājām pa pasākumiem, pēc tam mazliet pārgāju uz vieglatlētiku un parkour, bet tas ātri apnika, un nenormāli dievināju braukāt ar skeitu, braucu ar to visur, kājām nepārvietojos vispār :D

Pēc pamatskolas izlēmu ka gribu būt jūrnieks, un beidzu 4 kursus Latvijas jūras Akadēmijas jūrskolā, mācību laikā sapratu ka šī profesija ir tiešām priekš manis, galvenokārt dēļ algas un pēc tam turpināju mācīties Latvijas Jūras Akadēmijā 2 gadus, pēc kā es diemžēl mācības pārtraucu paša vainas dēļ jo sāku paralēli tam strādāt un vēlējos ātrāk patstāvīgi sākt dzīvot. Pēc tam kad aizgāju no akadēmijas, ar palīdzibu no draugiem izremontēju sev dzīvokli kur iemācījos ļoti daudz, sākot no sienu apmēšanas/mūrēšanas/grīdu ieklāšanas/flīžu likšanas, beidzot ar mēbēšu taisīšanu/logu restaurēšanu un daudz ko citu, un pēc tam sāku strādāt celtniecībā, kas man ļoti padodas. Jau pēc ~3 mēnešiem nostrādājot kā palīgstrādnieks, mani sūtīja kā palīgu ar meistariem uz dažādiem objektiem kā pat seb banku, arī galvenajā objektā esmu paspējis apgūt simtiem lietu kā metināšanu/betonēšanu/stalažu likšanu/armēšanu/siju stiprināšanu utt. Tagad plānoju iekrāt naudu lai turpinātu mācības un varētu savu īsto profesiju - jūrniecību turpināt. Nākotnē ceru iekrāt naudu un pirkt dzīvokļus/tos remontēt un pārdot/izīrēt.

Man ļoti patīk fotografēt, jau pirms kādiem 6 gadiem nopirku profesionālo canon fotoaparātu un man ir desmiti gigabaitu ar bildēm no visām apceļotajām valstīm. Lejā pievienošu bildītes, gan ar sevi, gan savas mīļākās bildes.

 

 

Geiming pasaule.

Jau no pamatskolas ~5 klases sāku spēlēt hl un cs, tātad sāku spēlēt cs līdzko tas iznāca - pirms 15 gadiem.

Minecraftu 1x pamēģināju kad vēl tam nebija programma lai to palaistu, bet bija spēlējams tikai minecraft.org caur browseru, toreiz bija tikai creative mods, kur vnk varēja skraidīt un likt blokus.

Piedalīties cs projektu veidošanā sāku pirms 11 gadiem, veidojot kopā ar citu programmistu kz serveri, kz.overdose.lv pēc tam pārgāju uz hns, pēc tam uz deathrun. Agrāk kad cs bija daudz populārāks, izveidoju intentiskus 2 dr serverus - dr.tod.lv un dr.operātors.lv kuri katru dienu piepildījās 32/32 no tiem laikiem man joprojām ir milzīgs azarts un interese par geming serveru veidošanu. Pēc tam biju iesaistīts ļoti daudzos projektos, vienmēr centos noturēties tikai kā tehniķis, kurš savāca gandrīz visus ienākumus jo man nepatika ka supports prasa neiedomājami daudz laiku un traucē strādāt, paralēli tam regulāri, burtiski katru dienu saņēmu piedāvājumsu taisīt pasūtījumus dažādiem serveriem. Līdz pats sāku fanot par jailbreak serveriem un cilvēks ar nicku Tzk man piedāvāja iesaistīties projektā playline.lv un pilnībā sāku pārveidot serveri, kur es tāpat biju tikai tehniķis tur izveidoju arī minecraft serveri. Pēc tam kad playline.lv īpašnieks sāka palikt slinks tzk aizgāja no projekta un es paliku par galveno un iesaistījos visa projekta pārvaldīšanā, līdz arī man apnika attieksme no īpašnieka pēc tam kad projekts sāka regulāri atslēgties, un pievienojos citam projektam kā līdzīpašnieks ar nosaukumu glad.lv kurā ļoti vieksmīgi neilgā laikā jb serveris izsitās kā nr 1 jb serveris Latvijā kurā arī sāku veidot citu modu serverus kā war3+csdm un basebuilder. Pēc kāda laika pēc ļoti ļoti daudziem konfliktiem ar līdzipašnieku man nācās no projekta aiziet un atvēru jau kicku kur pat līdz šim brīdim esmu vienīgais īpašnieks, kurā pamazām veidoju daudzu citu modu serverus, dažus veiksmīgi, citus neveiksmīgi, bet viss kopš tiem laikiem ir tikai turpinājis progresēt.

 

 

 

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2015. gada 04. maijā, 16:08.

Obijs
V.I.P.
Lietotājs
2312 atbildes forumā
Online: 251d 11h 28m
Redzēts Vakar, 20:59
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 04. maijā, 16:05
0
post

Nu ta čau

 

SpriditisMAD
Lietotājs++
Monster
http://steamcommunity.com...
487 atbildes forumā
Online: 9d 12h 36m
Redzēts 15. aprīlī, 17:21
Pievienots, 2015. gada 04. maijā, 16:06
0
post

CAU

☞ ͡ ͡° ͜ ͡ ͡°)╭☞ 

kpucmepc
V.I.P.
338 atbildes forumā
Online: 9d 3h 18m
Redzēts 2017. gada 28. martā, 12:14
Pievienots, 2015. gada 04. maijā, 16:09
2
post

Karoč krutākā sasveicināšanās, ko esmu lasījis. Pirmoreiz bija interesanti uzzināt kaut ko par cilvēku jaunu, tiešām. Čau, Reini!

Xeexs
Jauniņais
104 atbildes forumā
Online: 1d 10h 37m
Redzēts 2020. gada 08. decembrī, 23:10
Pievienots, 2015. gada 04. maijā, 16:09
0
post

oho tagad zināšu kautko par tevi :D Čaviņas

hei i know you don't smoke a weed i know this but i will get you high today because it's friday you ain't got no job, and ain't got shit to do

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 04. maijā, 16:11
0
post

Cerams uz palikšanu. :D

Sveicināts.

⛔lolwut?
V.I.P.
SuperStar
Audi Club ★ Rēzekne
#nostarmaucību
3418 atbildes forumā
Online: 200d 16h 23m
Redzēts 18. aprīlī, 20:38
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 04. maijā, 16:12
0
post
Tu zini, pat daudz ko jaunu uzzināju par tevi, nu teiksim tā, es īsti neko nezināju par tevi, tikai to, ka biji jūrnieks, esi celtnieks un tev ir dredi :D. Bij patīkami lasīt. :) @Obi Wan Kenobi pauta gabals, vismaz izlasījis būtu nevis tupa iedirsis :/

47th
V.I.P.
3461 atbildes forumā
Online: 53d 18h 9m
Redzēts 2020. gada 19. aprīlī, 14:44
Pievienots, 2015. gada 04. maijā, 16:15
0
post

Pirmais CS serveris, kurā spēlēju bija dr.operātors good ol' days. Čau!

MAVERIK
V.I.P.
The best
409 atbildes forumā
Online: 56d 19h 6m
Redzēts 9. martā, 17:26
Pievienots, 2015. gada 04. maijā, 16:19
0
post

Hi Reini AND GoOd LuCk:D

Pēdējo reizi rediģēja MAVERIK, 2015. gada 04. maijā, 16:21.
Ebyrn
Beast
369 atbildes forumā
Online: 34d 4h 32m
Redzēts 9. martā, 22:19
Pievienots, 2015. gada 04. maijā, 16:28
0
post

Čau, bija tiešām interesanti palasīt!

 

LatvietisNU
SuperStar
Kakulacis
2234 atbildes forumā
Online: 11d 13h 43m
Redzēts Vakar, 22:57
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 04. maijā, 16:29
0
post

Čav,nezināju ka tev Jūra kā otrās mājas :D

 

 

EAZY.
Lietotājs++
328 atbildes forumā
Online: 7d 7h 56m
Redzēts 2020. gada 18. oktobrī, 12:56
Pievienots, 2015. gada 04. maijā, 16:42
0
post

Cerams, ka nepazudīsi.

MA1M
V.I.P.
gailis
1682 atbildes forumā
Online: 73d 14h 34m
Redzēts Vakar, 14:39
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 04. maijā, 16:42
0
post

Principā visu jau zināju. Nezināju tikai to, ka tev ir kamera. Esmu spēlējis iekš tod, iekš operātora, iekš playline, iekš glad un tagad iekš kick, tāpēc esmu krutākais. Forši, ka nolēmi uzrakstīt par sevi. Laikam jau tāpēc, ka evils tevi izaicināja, bet nu nekas.

y0w

Pēdējo reizi rediģēja MA1M, 2015. gada 04. maijā, 16:42.
MercuriaL*
Jauniņais
612 atbildes forumā
Online: 8d 13h 9m
Redzēts 2018. gada 14. janvārī, 01:18
Pievienots, 2015. gada 04. maijā, 17:13
0
post

Sveiks.

Bet tie ir lielakie masteri trikingu.

~Evils~
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 327d 7h 57m
Redzēts pirms 8 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 04. maijā, 17:15
0
post

Dēm viens no retajiem sasveicināšanās topikiem kuru izlasiju visu :D 

Laba sasveicināšanās, cepums par to.

hello 

pelciņš
Jauniņais
nlo
520 atbildes forumā
Online: 23d 8h 14m
Redzēts 2017. gada 03. maijā, 21:06
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 04. maijā, 17:19
0
post

"veidojot kopā ar citu programmistu kz serveri, kz.overdose.lv" ... un kopš šiem laikiem es jau zinu tevi ;D oldschooleri yo.

nezināju šo to, bija interesanti palasīt. sveicināts laikam jau :D

https://instagram.com/rolandsviksna/ CHECK AUT MAI INSTAGRAM BLJAET

artistic
Jauniņais
18 atbildes forumā
Online: 1d 0h 6m
Redzēts 2017. gada 22. oktobrī, 18:34
Pievienots, 2015. gada 04. maijā, 17:30
0
post

Tiešām diezgan iespaidīga sasveicināšanās! ;)                                                                                                  Lai dzīvo kick.lv.  Un jā      ČAUUU!

Tvinks
Lietotājs++
1407 atbildes forumā
Online: 17d 21h 13m
Redzēts 2020. gada 28. decembrī, 15:14
Pievienots, 2015. gada 04. maijā, 17:41
0
post

Čau , sveicināts kick.lv

Pēdējo reizi rediģēja Tvinks , 2015. gada 04. maijā, 23:46.

lucifers
V.I.P.
klucifers
483 atbildes forumā
Online: 3d 2h 1m
Redzēts 3. februārī, 21:49
Pievienots, 2015. gada 04. maijā, 22:22
0
post

ban reklāma

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 7h 6m
Redzēts pirms 5 stundām
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 04. maijā, 22:24
0
post

Beidz reklāmet banu par reklāmām

Dope^
Jauniņais
Dopings
32 atbildes forumā
Online: 20h 6m 44s
Redzēts 2017. gada 06. decembrī, 21:59
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 04. maijā, 22:29
1
post

Tu tikko iepazīstināji mani ar savu dzīvi :D:D

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 155 ( 4498 skatījumi )
Tessa&Hardin, cruelcin, 𝔄𝔨𝔪𝔢𝔫𝔰 𝔷𝔞ķ𝔦𝔰, duum, Exc, medalus, akasi, BARBARIAN, Diademantus, enrico, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., Hazard, Jazeps Vitols, Celms, Rubax, Zalkt!S, maisinsvajag??, Chemijs, not hns, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, Сhrееру©, John Doe, SintijaL, sсhoKKur-, Lāsm, Wunderschlange, Hvz, R0DEmental-, deewekzij, G$ SHOOTER, Peak, Jackass3D, agaa, Gloks, NewBoy, Flabijs, Venta, LaQ, Wolfyy, Latvians, h2389w98j98fewjfw9qasdjiak, Мишка, yostu, 47th, luīze, Saldenieks, $uicideBoy$, EvE, Mazulis, VERSACE. /$/, Kanazews, bullets aim far, CrazYBeaR, Ibetāa, Unicorn, Gamora, Kuils, EXIT.-, StonerKumar420, Omega, Bu4haa, Fuk`dantE., pankuksh, Enemijs, Trakias, $ KRISTA $, stn, sneiks, Kiwi :], Pukainiite, Daņiks, Gigna, Komisarchiks, ainars123, Obijs, artistic, Puika, Pirdlampina, Bleach, maardzha, hehegeeva, south, Mandarīns, ysl, #unbangansganaganus, SharpKnifes, MAVERIK, Laauriinaa, Pizhikz., ayr0n, Bobijs varenais šāvējs, 14/88, Musica, Raven*, Klaus, Paldies., SoulshakerLV, JankezO, n1nt3nd0, Kikis, officialedza, gaz1kkk., Tvinks , whateverusay.*, viltu profils, Trey*, vazzaa, Prezidents, John rambo, FLASH, skaļums, casual., S!n, AhmedAkbarHalil, MTM123, Nighterance, DEX™, Mars_sd, Noravajumtu, Ebyrn, SPEEDLINKK 337, tupiks, Kokaīns, 9904, Snuffeklis, kpucmepc, Amors, blonda, wavy.g, Uksors, ⛔lolwut?, lil_kumaars, Jogijs, Kocinss, GDNSS, Minka, Dalī, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, zaf, pelciņš, lucifers, MA1M, ~Evils~, MercuriaL*, Dope^, jevrika, Lexii, viskijs, Sajma, the Captain., Xeexs, NeLLa, EAZY., LatvietisNU, SpriditisMAD