bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
13
0
topic
Ko Tev atgādina iepriekšējais postotājs?
Eliminated
Jauniņais
18 atbildes forumā
Online: 8h 34m 45s
Redzēts 2017. gada 02. novembrī, 20:21
Pievienots, 2016. gada 15. novembrī, 22:45

Uzdevums:

Pastāsti kas tev asociējas ar iepriekšējo postotāju un ko tu par viņu domā

Norādes:

* 1 lietotājs nedrīkst raksturot 1 citu lietotāju vairakas reizes, ja vien nav pagājis aptuveni mēnesis, vai arī ja nav bijušas milzīgas izmaiņas savstarpējās attiecības - no draugiem palika par ienaidniekiem vai arī ka lietotājs vnk ir ļoti mainījies.

* Var atklāti pateikt ko domā, bet ne tad ja tas būs ļoti aizvainojoši lietotājam.

* vismaz 20 vārdi kopā pa abiem punktiem.

* Ja lietotāja posti būs pavirši, tad viņam var tikt liegta pieeja jebkad vēl postot šajā topikā

Piemērs:

1. Chemijs man asociējas ar trako, jo ar viņu nevar parunāt kad viņš ir pārstrādājies

2. Ļoti mērķtiecīgs cilvēks kuram viss izdosies ja tā turpinās

Vēl 1 piemērs:

1. Knave man asociējas ar gopņiku, jo viņš ļoti daudz dzer un izklausās ka ar to lepojas.

2. Cilvēkam ir visas iespējas darīt visu ko viņš vēlas, bet dēļ dzērāju draugiem rajonā iznieko savu dzīvi, ceru ka kad būs iespējas tad izvēlēsies īsto ceļu.

Pēdējo reizi rediģēja Latvians, 2018. gada 08. augustā, 09:55.
Snm
Jauniņais
27 atbildes forumā
Online: 13h 3m 24s
Redzēts pirms 10 stundām
2 Brīdinājumi
Pievienots, 7. janvārī, 22:08
0
Tu atgadini pec maza kamisa ar stiligam brilem kas mak noteikti runat !!

ketamine
Skatās sākumlapu
Jauniņais
abstrakts
1562 atbildes forumā
Online: 25d 21h 34m
Redzēts pirms 15 minūtēm
1 Brīdinājumi
Pievienots, 8. janvārī, 08:25
0
Neko tie 3 burti neizsaka :D, bet tas cepums atgādina skolas bufetes sauso cepumu ar caurumu vidū un cukuru pāri, kuram klāt jāņem 2 kompoti, lai vispār viņu būtu iespējams apēst kautkādā veidā. :D

food_addict
Jauniņais
620 atbildes forumā
Online: 16d 11h 50m
Redzēts pirms 34 minūtēm
Pievienots, 9. janvārī, 00:21
0
Tavs profila foto liek domāt par to ka esi cilvēks kuram par visu dzīvē patīk dziļi aizdomāties, tāds deep sh*t foto 

HAH
Lietotājs
1020 atbildes forumā
Online: 6d 21h 58m
Redzēts pirms 1 stundas
Pievienots, 9. janvārī, 14:01
0
food_addict asociējās ar kiškabludu, jeb cilvēku kas nevar apstāties ēst, un ēd visur un vienmēr, pēc iespējas vairāk , par sviestmaizi gatavs pārdot dvēseli.

nedomāju neko sliktu, ir sastaps csā, cik novērots prot uzvesties un šad tad arī sanāk kādu nošaut =D

ketamine
Skatās sākumlapu
Jauniņais
abstrakts
1562 atbildes forumā
Redzēts pirms 15 minūtēm
1 Brīdinājumi
Pievienots, 10. janvārī, 10:17
0
atgādina čatu dēļ nickname - tip ka raksta hahahahahahaha :D vai kautkā tā, īsti nekas cits pat prātā nemaz nenāk. :D

Pilsonis.
Lietotājs++
888 atbildes forumā
Online: 15d 23h 14m
Redzēts pirms 1 stundas
3 Brīdinājumi
Pievienots, 10. janvārī, 10:26
0
Tu man atgādini kkādu nospēmumainu čali😂 tumša avatāra bildi. Esi on 24dienas forumā😂 tikai 10 balvas. Un neesmu tevi saricis. Lkm esi klusiņš😅

food_addict
Jauniņais
620 atbildes forumā
Redzēts pirms 34 minūtēm
Pievienots, 12. janvārī, 00:09
0
Tātad, Tu man atgādini pozitīvu ,atraktīvu cilvēku un foruma lietotāju, vismaz avatars tāds pozitīvs, balvas kaudzēm, čatā pieklājīgs. 

concijs
skatās forumu
Jauniņais
Meitene zeltene
39 atbildes forumā
Online: 4d 12h 47m
Redzēts pirms 1 minūtes
1 Brīdinājumi
Pievienots, 12. janvārī, 00:18
0
hokejists, kurš cītīgi ēd nagetus, mīl zvanīt man naktīs un rakstīt, ka viņu heitoju. Liels blonds lāčuks, cskā šauj kā šumahiers pie stūres

NAV MAN PARAKSTA.

rahhtw
Lasa tēmu
Veterāns
★ Dievs ★
Jan4a
5200 atbildes forumā
Online: 71d 14h 13m
Redzēts pirms 14 minūtēm
Pievienots, 12. janvārī, 00:32
0
concijs

Sākumā nodomāju, ka meitene, jo zin kā grupa Meitene zeltene, čatā arī kaut kādu huiņu raksta, domāju varētu pamēģināt nokoļīt, a izrādās čalis [agrāk]. A tagad vecene, gan jau bijušais draugs uztaisīja acc. Lai vai kā, ir iemīlējusies -kk- un salauzusi sirdi ne tikai Fluffijam, bet arī man. Adios!

ketamine
Skatās sākumlapu
Jauniņais
abstrakts
1562 atbildes forumā
Redzēts pirms 15 minūtēm
1 Brīdinājumi
Pievienots, 12. janvārī, 17:07
0
labu cilvēku, kurš brīžam pats nesaprot, ko raksta vai saka. Varbūt domā, ka zin... šķiet, pie tā arī jāpaliek, ka tikai domā, ka zin. Noteikti aktīvs lietotājs. Vienkāršs cilvēks. visticamāk viņam nākotnē būs beha un saplēsti džinsi xD

nolodžik
Test Admins
lodžārs
Koks ar diviem galiem.
896 atbildes forumā
Online: 29d 13h 56m
Redzēts Vakar, 18:59
4 Brīdinājumi
Pievienots, 14. janvārī, 07:41
0
klusu cilvēku, dziļu puiku ar kuru tik ļoti daudz neesmu runājis. iespējams labs cilvēks.

food_addict
Jauniņais
620 atbildes forumā
Redzēts pirms 34 minūtēm
Pievienots, 20. janvārī, 00:45
0
Tu man atgādini tādu cilvēku kurš ir ļoti mainīgs raksturā , vari būt gan mega sakarīgs, gan mega nesakarīgs. Tas laikam nav slikti, būtu neinteresanti ja visu laiku būtu vienāds. 

Emperors
Lietotājs++
Test_reg
Люблю Mercedes
3582 atbildes forumā
Online: 49d 18h 21m
Redzēts pirms 5 stundām
Pievienots, 20. janvārī, 02:02
0
Atgadina uzbazīgu cilvēku, visu laiku piesienās lai mainos ar ītemiem to ko man nevajaga. :D Bet ta jau sakarīgs cilveks :)

ketamine
Skatās sākumlapu
Jauniņais
abstrakts
1562 atbildes forumā
Redzēts pirms 15 minūtēm
1 Brīdinājumi
Pievienots, 20. janvārī, 08:28
0
Klusu, nosvērtu cilvēku, kuram dziļi dvēselē slēpjas kāds mafijas vai gangstera tēls, kurš viņam uzticētos darbus centīsies paveikt pēc labākās sirdsapziņas.

food_addict
Jauniņais
620 atbildes forumā
Redzēts pirms 34 minūtēm
Pievienots, vakar, 00:10
0
Tu man atgādini deep cilvēku  ,jeb cilvēku kuru grūti atkost jeb nolasīt, un  cilvēku kurš spēj pārsteigt gan labā, gan sliktā nozīmē

concijs
skatās forumu
Jauniņais
Meitene zeltene
39 atbildes forumā
Online: 4d 12h 47m
Redzēts pirms 1 minūtes
1 Brīdinājumi
Pievienots, vakar, 17:38
0
mazais nav nemaz tik resns kā stāstījis, lojāls, ar saviem putniņiem galvā un neparedzamo rīcību. Uzskatu, ka ar tevi jebkurš spētu atrast jebkādu tēmu par ko runāt. 

NAV MAN PARAKSTA.

ketamine
Skatās sākumlapu
Jauniņais
abstrakts
1562 atbildes forumā
Redzēts pirms 15 minūtēm
1 Brīdinājumi
Pievienots, vakar, 19:16
0
Nāk prātā tikai ledenes un marmelāde. viskautkas salds un cukurots. šķiet, esi saldummīle. cukurvate, šokolāde, gogelmogels, popkorni, coca-cola, ananāsi, cukurgaiļi, krēmšnites, preņiki un zefīri. xD

stn
Lietotājs
trigonometry bro
280 atbildes forumā
Online: 20d 8h 36m
Redzēts pirms 9 stundām
6 Brīdinājumi
Pievienots, vakar, 19:19
0
čalis, kurš vasarā brauc uz Nīderlandi, lai harvestotu un žāvētu miega magones. vēlāk pārdozē heroīnu

Nighterance
V.I.P.
Biedrs
sniper gang
989 atbildes forumā
Online: 3d 8h 7m
Redzēts pirms 32 minūtēm
Pievienots, vakar, 19:27
0
Cilvēku, kas ir draudzīgs, jautrs un dzīvespriecīgs un arī laikam ļoti patīk hokejs.

Uz ledus gan jau dzimis hokejists, bet ja ar to nodarbojas, man prieks, jo pašam arī patīk.

Pēdējo reizi rediģēja Nighterance, Vakar, 19:28.

KICK.LV FOREVER.

ketamine
Skatās sākumlapu
Jauniņais
abstrakts
1562 atbildes forumā
Redzēts pirms 15 minūtēm
1 Brīdinājumi
Pievienots, pirms 1 stundas
0
Nakts vientuļo romantiķi ar nedaudz dziļāku domāšanu kāda ir parastajiem mirstīgajiem. Kāds čillīgs cilvēks uz sava viļņa un ar savu viedokli, ko nevienam neuzspiež.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 380 ( 106056 skatījumi )
ketamine, Nighterance, concijs, Сhrееру, stn, Violexy, yostu, Sin4a, Яubax, Cepumiņš , Atty, ⛔соси мой бич, Emperors, R1diculous, laescobare, ZIPPIJA, food_addict, rahhtw, nolodžik, Pilsonis., Мишка, cookies, >_<, HAH, Snm, Kiwi :], EvE, sellbrain, cheburashka, man uzlauza eklasi, Devilishh., blackbear2407, Evucite, MaN-Man, rasii, Jur4iks, Pacan4ik., sсhoKKur-, Ralph, mimiC, lukenemy, DzimsBims, Olbaltumvielas, Apocalypse, SmokeyLV, Capital, Xtcent, BLACK BACARRDI, LDZA, Hennessy-, KickMan Kick, A4Tech, Litriņš, Ain't Got No Skill, ĶEKARS DIKINSONS, Laauriinaa, nxo badabum, Latgales čalis[$Raivis Konst$], Bruzis, tuis, Ha3E, Messiah, Prometajs, Крокодил DON GENA, vitaljka, p0sitiv3, Matiga, SweeTie, Just_lt, ~Pakotājs, SEPLEND. , FUCKYOUALLL2K19, Defs, MadrYy, anonymus, SyRiizZzY., e*d, Lachubliezejs, piwrix, BlackGhosts, Ruf, Chemijs, huto20, Excalibur, SINCAS_MONSTRS, papka, xvid, Mohit, Wolfyy, Martinshhh, lenusicka, Borezz, MysticSniper, luīze, Ziemelis, raacha, djonja, ZnT, NaNo, Bu4haa, no-legal, klubuJuris, Brencis, Dave Roberts, bosiks66, [TM] genijs, Go0dFather, vhlamiwwu, konstance, Lost, slēpts, FeelYa, unknown-, Latvians, bullets aim far, ZīLe, FrozenLV, Venta, deadboy, HAHA, Lucky_Me, andrisptrs, DarkPrincess^, Unicorn, Infa, Baltais, Saldenieks, GLaDOS, Capture, PANDAROO, Dalī, WaccoMK, LOSTZ, Snicker, Amigo1992, yelf, STAKLA, Tuja, naziits, ScorpioNn, Jabberwocky, SkuLLy, Stoner, REDFOO, Hvz, Kubi, Jogijs, Dzokelz, Armis25, edzhhaspoks, thestyle, Famouse, 327, Haiduk, maar4a, Skonto, [TM] Faggot*, Swizy, platw, Gamora., Empress, pankuksh, Enemijs, $uicideBoy$, TheSwordsMan, Kennys12-Raffaello, Gloxcked, Fan_of_Samsung, SliceOfCake, suicide, *DIY*, Remember-ME, keni, Strelnieks., sashagrey, Ganja, laqva, Maize, Pecinja, eSSe, Fantograms, daniels1523, RooFee, 66, bigeosa, novikedd, SWAG_Lv, Ticiigais, _ExiT_, klaun, Ashais, goosy, MazaisDJ, 2nf*, Bridzaa, kaasis, Abeliitee, HyperBeast, Королева, Musitis, Ar4ssS, Smookijs, Majka, ⎝✧GOD✧⎠, Kellzz., NunCe, daryl, tenblunt, $ KRISTA $, Blotnjaga', NonSkilledPlayer, StonerKumar420, heediox, Beyond, LatvietisNU, Fēnikss, Princess_Peach, CROUPZZZ, iFamous, kraims, radjuka, eJamal, Dzēsts lietotājs, Rastaman4iks, KubinecBL, zKill, raichewsky, Podziņ, GucciGang, Obijs, MiX(eP)!, Dweller, Mhm, Kalvix, Noravajumtu, def., 🐶🚬🅱️ULLDOG🚬🐶, Krizzz, K.I.N.G. , Pizhikz., MarcPrime, Sajma, Šķidrais Ēriks, Komisarchiks, richyy, rewzk, Fuk`dantE., AkuuLV, whitey, WANDEX, Jet Li, Sviests12, Rei, Kauviz, ScoRp1oN^^, Mazaciepa, skyya, arrow, Timiijs, LuckyDog, hehegeeva, Ābols, default., Cloudy, ZeltaBlack, bigfatball, Admini nodirsh speletajus for no reason, Paligs, Marsmallow, ReinisV, Osiits, sqwd, Daņiks, ValtsK, misha pekausis, , ainars123, NikijsSNV, Trakias, The_Suspect, kepsis, huq, Witch, the Captain., Kramins, Devils, dudi, TheAlzyHD, Ch1zijs, Evija^, fakt, Mamba, Release, sneiks, lemony, Fally, bdmkuz, renate*, FROSTJAW, DeFire, nasty_x, Amorphis*, mindfuck, ~Evils~, Pacans, Foxxy`s Poxxy`s, -GucciGang-, Opaps96, h2o, maddez, krialy, PikaChu, NeaDeKwaD | Stone, exdent, icescale, Forestiņš, (:laimonpuika:), Danielz, Dainukss, Cuddl., esportinsh, Delimo, HSkill, laaceens66, spaula, Mihuils.....tepat , Ingucci, crytex, Sentro, MelodijAa., Cimdinjsh, SKHUGO, Pukainiite, HeLL, 😍Ahmed😍, NetFliks, Šmoņka, Shitluvz, Mars_sd, HOMERS SIMPSONS HATE NED, KTM, Ķieģelis, krisis2545, pablo is my inspiration, V'alts, ToW, -0p, afk_p, Billijs, NiXony, AmazingDan, Pirdlampina, GansGanaGanus, RP, sTeFH__, TheLegend, Eliminated, Luīze ir forša, S0lidSh0ck, NoSwear, Cilveks, Čiepa, -lembergs-, Rhs, Anonymous, ShadowKing, Madness, Rastiks, Gigna, LgKLatvija, CHEWBACCA, gaz1kkk., ODZHYY, MTM123, maardzha, Scree00, skaļums, Quarter, Bleach, Synxronize